mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:28 
Cytuj  
embe napisał(a):

edit: Same argumenty o tym ze polski serwer bedzie do dupy bo graja tam sami polacy jest bzdura, wiekszosc narodow na swiecie ma swoje serwery i tak powinno byc.
Jak ktos ma problem ze soba to powinien sie zastanowic czy nie isc do odpowiedniego specjalisty lub przestac snuc idiotycznie pierdoly wyssane z palca.


embe zaglądałeś kiedyś do polskich dystryktów w Guild Wars? Ja miałem tą nieprzyjemność tam kiedyś kilkakrotnie zajrzeć i wierz mi, trzeba było wiać po kilku minutach bo od samego czytania czata dostawało się instant debuffa do intelektu (BL jest następnym przykładem, tyle że w skali mikro) - trudno przypuszczać by tutaj miało być inaczej - wersja dla nie znających języków plus niskie opłaty przyciągną głównie 'kurwa-gimbusów'.
Sama idea wydzielania osobnych nacjo-serwerów jest chora bo niszczy główną zaletę mmo, jaki by to nie był tytuł - możliwość poznania ludzi innych nacji, kultur, znajomości w Europie (niektóre przeniosłem na grunt poza-komputerowy) jak i w świecie (gief world-wide servers jak w GW) - mówiąc w skrócie, zamiast poszerzenia horyzontów kiszenie się we własnym sosiku (najczęściej niestety niestrawnym).
Rozmawiałem z kilkoma Rosjanami w WoWie, którzy nie pobiegli na rosyjskie serwery z dokładnie takich właśnie powodów.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:39 
Cytuj  
No ale tym gimbusom sie podoba gra i dla nich jest ten serwer. Przeciez polacy nie dostali bana na serwery EU ;] Nie rozumiem czemu komus sie nie podoba danie mozliwosci grania z samymi polakami. Jak ktos nie chce tak grac to niech nie gra, a jak chce to niech gra.

I kazdy jest zadowolony!


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 16:44 
Cytuj  
Sou napisał(a):
No ale tym gimbusom sie podoba gra i dla nich jest ten serwer. Przeciez polacy nie dostali bana na serwery EU ;] Nie rozumiem czemu komus sie nie podoba danie mozliwosci grania z samymi polakami. Jak ktos nie chce tak grac to niech nie gra, a jak chce to niech gra.

I kazdy jest zadowolony!



no i wszystko w temacie, dla mnie idea zamykania nacji jest chora, innym może z różnych względów odpowiadać.

I każdy jest zadowolony ;)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:06 
Cytuj  
Tylko ze nacji nikt nie zamyka;) Ludzie sami sie zamykaja:D Jeszcze inni w ogole w mmo nie graja bo wola single;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:12 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Tylko ze nacji nikt nie zamyka;)



no jeszcze tego by brakowało, nawet gdyby mi płacili nie dałbym się zamknąć w żadnych gettach ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
edit: Same argumenty o tym ze polski serwer bedzie do dupy bo graja tam sami polacy jest bzdura, wiekszosc narodow na swiecie ma swoje serwery i tak powinno byc.
Jak ktos ma problem ze soba to powinien sie zastanowic czy nie isc do odpowiedniego specjalisty lub przestac snuc idiotycznie pierdoly wyssane z palca.

Wogole nie powinno byc zadnego podzialu serwerow. Powinny byc te same serwery dla calego swiata.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:46 
Cytuj  
Jeden wielki offtop. Może zamiast pierdolic jak to w Polsce i polskim społeczeństwie jest źle i do dupy, podzielicie sie wrażeniami z polskiej bety. A jak się granie na polskim serwie nie podoba to wypierdalać płakać do flames i na eu serwery.

Póki co Tortage chat nie wydaj sie byc opanowany przez "kurwa ppl gimbusów"


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:47 
Cytuj  
Sobie od wczoraj gram na becie i powiem że jestem zaskoczony jakością. Nagrania polskich głosów pełne profi. Lepiej niż w niejednej oneplayerówce crpg. Wyłapałem na razie jeden błąd, w którym postać zwracała się do mojej postaci jak do kobiety mimo iż jest to mężczyzna. No tak w całości to jestem pod wrażeniem. Może nawet sobie kupię polską wersję.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:58 
Cytuj  
Ja nie moge przyzwyczaić sie że jest wszystko po Polsku :), a ogólnie gra prezentuje sie dużo lepiej niż w dniu premiery


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 20:47 
Cytuj  
Ja właśnie oglądam jakiś wywiad na gram.pl, no i jako małe podsumowanie:

- Przenosiny postaci z innych serverów + dodatkowe przedmioty na zachętę = rewelacja!
- Server PvE na początek = świetnie!
- Wypowiedzi/tłumaczenie są dość ciekawe np. "Chcemy pozbyć się tej przepaści, która dzieli niektóre z nich" (to o klasach, DT nadal gówno może?). Balans jest Balans. = Kapitalnie!
- Nie zauważyłem tego na filmiku, od dawna nie gram, więc może coś przeoczyłem, ale czy pokazano wypowiadającą się postać, która w wersji EU nie miała głosu? Zdaję mi się, że nie. Mam nadzieję, że po Tortage jest gadańsko poza rozmowami z postaciami od misji single player.


Bete to ja miałem w maju.

- Ale jak to, nie ma Pvp?
- No nie ma..

- Ale jak to, na 80lvl zostały mi tylko raidy i siege raz na tydzień, gdzie rzadko, kiedy ktoś przychodził?
- No zostały..


Cóż, gorzej jak w maju na pewno nie jest, bo to się chyba nie da :)

Za tą cenę? Pewnie spróbuję, ja pierdole..

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 21:12 
Cytuj  
no co do samej gry to naprawde sie poprawilo w porownaniu do tego co bylo w maju. w obecnej chwili odnosze wrazenie za gra chodzi lepiej niz warhammer, na vista zuzycie pamieci w okolicy 1gb 0_o, zadnych freezow/czarnych ekranow, alt-tab dziala tak jak powinien. jedyne czego nie poprawili to pierwszych 20 lvl-po co to komu;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 21:27 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
no co do samej gry to naprawde sie poprawilo w porownaniu do tego co bylo w maju. w obecnej chwili odnosze wrazenie za gra chodzi lepiej niz warhammer, na vista zuzycie pamieci w okolicy 1gb 0_o, zadnych freezow/czarnych ekranow, alt-tab dziala tak jak powinien. jedyne czego nie poprawili to pierwszych 20 lvl-po co to komu;/

IMO watek fabularny na toratage jest ciekawy. JAk nie czytasz questow to faktycznie moze cie nudzic :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 21:31 
Cytuj  
E tam mi się właśnie Tortage podobało. Przynajmniej nie musiałeś czytać jeśli chciałeś mieć trochę klimatu.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 09:45 
Cytuj  
Getorix dobre ;) Przenosisz się na pl? I jak u was w gildii zapowiada się frekwencja po premierze pl?

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 15:22 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Bleee, już mi się zaczyna nudzić - brak pvp zabija dokumentnie tą grę.


taa? ciekawe - zapraszam na eu fury, zapewniam cie że już na white sandsach poczujesz co to jest pvp :D

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 15:57 
Cytuj  
Na tym PL to cos trudno kogos spotkac:p Wylazlem z tortage, wlazlem na jakis teren z wilkami, rysiami, niedzwiedziami i jakimis zlozami rudy drewna itd. Z 4h tam latalem robilem questy itd itp i 0 ludzi spotkalem ; ] A jak w tortage spotykalem to w ogole sie nie odzywali nawet jak klimatycznie zarzucilem Witaj!:D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 16:03 
Cytuj  
Musza sie ludzie przywyczaic ze jest cos takiego jak polski serwer, nie da sie juz walnac na generalu kurwa i byc przez to pro.
Ogolnie pomysl z lokalizacja WAR-a i AoC przyczynil sie bardzo do klopotow tych gier, rozwalenie populacji na dziesiatki serwerow i potem martwienie sie jak to polaczyc plus zniechecenie ludzi do gry na pustych serwerach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 16:20 
Cytuj  
Ale przeciez kazdy moze w kazdej chwili grac na serwerze jakim chce. Nikt nikogo nie zmusza do niczego...


_________________
Obrazek

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 16:54 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ale przeciez kazdy moze w kazdej chwili grac na serwerze jakim chce. Nikt nikogo nie zmusza do niczego...


I tu jest właśnie ten problem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 17:27 
Cytuj  
Rozdrabnianie populacji to slepa uliczka, na takie cos moze sobie pozwolic tylko WoW bo tam nie jest istotne czy na serwie jest tysiac zy dwa tydsiace graczy, a taki WAR opierajacy sie na ilosci populacji meczy sie strasznie, podobnie AoC gdzie podstawa to duo luda.
Oczywiscie natrafiamy na problemy techniczne ale podobno Darkafail ma miec serwery z 10k graczy co daje nadzieje na cos ciekawego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.