mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 11:37 
Cytuj  
W ankiecie która dostali ludzie którzy przystąpili do bety i zamówili aoc w preodrderze . Były pytania o cenę abonamentu czy jest odpowiednia oraz o preferowany serwer pvp czy pve . Mam nadzieje ze ktoś weźmie pod uwagę wyniki tej ankiety .

Ja oczywiście podałem serwer pvp a na pytanie o cenę wybrałem odpowiedź "nic specjalnego" :har:


_________________
Tchórze giną w hańbie !!!
22 stycznia start polskiego serwa Age Of Conan Zapraszamy do federacji C9 & GK www.ageofconan.hobbisci.pl gg 377759

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 12:00 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
embe napisał(a):
Czy klucze na retaila beda rozdawac za free czy tez trzeba kupic ?

niewiadomo po co zrobili bardzo bogate w różne niepotrzebne nikomu bonusy wydanie, więc będą chcieli to sprzedać za te kilkadziesiąt złotych conajmniej ;)


Ja mysle jednak ze beda rozdawac za free po hipermarketach, a i to moze spowodowac ironiczne usmiechy u czesci ludzi co maja juz takie pudelka :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 12:39 
Cytuj  
Placic za ta sama gre tylko dlatego, ze jest zlokalizowana? rofl, gtfo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 13:43 
Cytuj  
hehehehe.
sorry gdybym mial grac na serverze pl to jakos nie bardzo chcialbym drugi raz kupowac ta sama gre...

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 14:41 
Cytuj  
nie no chyba nie ma potrzeby kupowania gry drugi raz
czy jest? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 14:45 
Cytuj  
ej... ja nie mam na mysli posiadaczy kont tylko tych co chca od zera grac, mam nadzieje ze nie beda sprzedawac pudelek ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 17:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
ej... ja nie mam na mysli posiadaczy kont tylko tych co chca od zera grac, mam nadzieje ze nie beda sprzedawac pudelek ? :)

jak nie, jak tak? sram.pl od dawna reklamuje AoC2009 jak się da ;) sugerowana cena detaliczna wersji podstawowej: 129,90 PLN

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 04:03 
Cytuj  
Jeżeli trzeba kupić jeszcze raz gre by grać na polskim serwerze gdy już się ma u nich konto to widać że firma Funcon jest nastawiona ciągle nie na stałe zyski tylko na jednorazowe złupienie klientów by cokolwiek zarobić. Zamiana rodzaju konta za 130 zł to jest jakiś LOL.


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 06:36 
Cytuj  
no niestety i do tego jeszcze firma sram.pl w swej nienasyconej chciwości zastosowała ten sam brudny chwyt jak w przypadku WotLK-a, zamawiałeś pudełko w jednej cenie a dostaniesz 20zł droższe - qrestwo w czystej postaci ale w przypadku AoC to im się nie dziwię, sami nie wierzą że zarobią na abonamentach więc starają się maksymalnie zarobiź na pudełkach ;)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 07:50 
Cytuj  
ta gra to crap jakich malo do tego kaza kupic jeszcze raz pudelko to juz jest chore ... i to za 130zl owned!

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 07:51 
Cytuj  
a kto za to płaci? Pan płaci, Pani płaci...

@szwejos
jezeli bys poswiecil wiecej czasu na uwazne czytanie informacji o aoc PL to dawno znalbys odpowiedz.

@Achem
bo gram.pl jest wylacznym dystrybutorem w Polsce tej lokalizacji aoc..

ludzie, litosci...

Mam nadzieje, ze nie bedziecie grac na PL serwerze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 09:13 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
ludzie, litosci...

Mam nadzieje, ze nie bedziecie grac na PL serwerze?


za kolejne 130 zł wogole w AoC nie zagram, bo to jest lichwa


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 10:20 
Cytuj  
Zalecam lekturę informacji o polskiej edycji AoC.
Jako, że dla niektórych jest to zbyt trudne zacytuje przedstawiciela CDP

Cytuj:
Jesli posiadasz oryginalna, angielska wersje gry, to nie musisz kupowac nowego pudelka, polskiego. Aby jednak grac na polskim serwerze, bedziesz musial dokonac transferu postaci na polski serwer, tym samym zmieniajac wlasciwosc swojego konta w Funcomie, co jest wymagane chocby do tego, zeby rozpoznano Cie jako polskiego klienta i zebys mogl placic mniej za abonament. Jest to rownoznaczne z tym, ze przestajesz sie bawic na zagranicznych serwerach (anglojezycznych).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 10:49 
Cytuj  
Ok ale jak przetransferuje postac to sciagne gdzies PL patch albo lokalizacje?


Posty: 21
Dołączył(a): 3.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 11:07 
Cytuj  
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą . Ale skoro zachęcają graczy do przeniesienia się na polskie serwery dodając jeszcze dla zachęty itemy to z pewnością muszą jakoś rozwiązać kwestie językowe . Jak już kolega się wypowiedział nowego pudła żeby grac na pl serwerze nie trzeba kupować ale
co z językiem ? Jeśli nawet nic nie zmienią to chyba nie będzie dla ludzi którzy grali kilka miechów na angliku grac na nim dalej . Tylko ciekawi mnie jak będzie np wyglądać komunikacja z npc . Bo skoro interfejs pozostanie po angielsku a npc na pl serwerze nawija po polsku to co wtedy ? Chyba że npce będą mieli system rozpoznawania wersji językowej . Bo jest przecież wiele gier gdzie graja gracze z różnymi wersjami językowymi na tym samym dystrykcie np. Guild Wars żeby daleko nie szukać .


_________________
Tchórze giną w hańbie !!!
22 stycznia start polskiego serwa Age Of Conan Zapraszamy do federacji C9 & GK www.ageofconan.hobbisci.pl gg 377759

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 11:34 
Cytuj  
Opcje sa 2 imo, pierwsza, że będzie patch polonizujący, druga -> klient z bety + niezbędne patche.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 11:54 
Cytuj  
[GK]_1SHOT napisał(a):
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą . Ale skoro zachęcają graczy do przeniesienia się na polskie serwery dodając jeszcze dla zachęty itemy to z pewnością muszą jakoś rozwiązać kwestie językowe . Jak już kolega się wypowiedział nowego pudła żeby grac na pl serwerze nie trzeba kupować ale
co z językiem ? Jeśli nawet nic nie zmienią to chyba nie będzie dla ludzi którzy grali kilka miechów na angliku grac na nim dalej . Tylko ciekawi mnie jak będzie np wyglądać komunikacja z npc . Bo skoro interfejs pozostanie po angielsku a npc na pl serwerze nawija po polsku to co wtedy ? Chyba że npce będą mieli system rozpoznawania wersji językowej . Bo jest przecież wiele gier gdzie graja gracze z różnymi wersjami językowymi na tym samym dystrykcie np. Guild Wars żeby daleko nie szukać .

Wszystkie teksty masz w kliencie. Wiec kazdy wszystko widzi po takiemu po jakiemu ma ustawione u siebie. Nie widze problemu -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 11:57 
Cytuj  
Hokan napisał(a):
Opcje sa 2 imo, pierwsza, że będzie patch polonizujący, druga -> klient z bety + niezbędne patche.


przeicez jest taki patch-dodaje on polski do jezykow ktore mozna wybrac
btw npc na serwerze nie nawija w "jakims tam konkretnym jezyku" wiec nie ma zadnych problemow
ten dzial to niezly fail - sluzy dla wiekszosci pokazywania jacy to sa pr0 bo uwazaja aoc za faila o_0, ciekawi mnie tylko ile gier wg tych pr0 graczy jest duzo lepszych niz ten "crap"

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 12:12 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Hokan napisał(a):
Opcje sa 2 imo, pierwsza, że będzie patch polonizujący, druga -> klient z bety + niezbędne patche.


przeicez jest taki patch-dodaje on polski do jezykow ktore mozna wybrac



Mozliwe, ja odpaliłem betę na polskim kliencie stąd brak pewności.

Kabu napisał(a):
btw npc na serwerze nie nawija w "jakims tam konkretnym jezyku" wiec nie ma zadnych problemow


Hmm... no właśnie nawija w konkretnym języku, w polskiej wersji jest nasz dubbing afair, więc bez łaty gadałby po angielsku.

Kabu napisał(a):
ten dzial to niezly fail - sluzy dla wiekszosci pokazywania jacy to sa pr0 bo uwazaja aoc za faila o_0, ciekawi mnie tylko ile gier wg tych pr0 graczy jest duzo lepszych niz ten "crap"


Trudno się nie zgodzić.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 12:20 
Cytuj  
IMO juz ci mowie l2,wow,war.AoC tylko ladnie wyglada na zewnatrz a w srodku bieda z nuda przeplatana setkami bugow, bez contentu ale to juz tradycja w nowym mmo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.