mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 5.11.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 18:49 
Cytuj  
W tej chwili jest pewien mały kłopot z płatnością AofC PL bo można wybierac między płatnością kartą VISA a płatnością kartą VISA :har:

Pytanie czy ktoś wie kiedy naiwni gracze którzy przenieśli postacie otrzymają obiecane przez CDP inne formy opłacania konta?


Posty: 2
Dołączył(a): 9.01.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 14:02 
Cytuj  
Standardowy koszt gry na polskim serwerze wynosi 29,99 zł za 1 miesiąc i 74,99 zł za subskrypcję 3-miesięczną, jednak przez krótki czas po uruchomieniu polskiej wersji proponujemy wam wyjątkową ofertę: subskrypcja 3-miesięczna będzie dostępna za jedyne 49,99 zł, zaś 1-miesięczna za 19,99 zł! Oferta jest ważna tylko dla posiadaczy polskiej wersji gry lub po udanym transferze konta za EU na PL.

Sposoby płatności:

 Przelew bankowy,
 Gotówka za pomocą przelewu pocztowego,
 Przelewy24.pl (obsługuje większość polskich banków),
 Moneybookers.pl,
 Western Union QuickPay,
 Karty prepaid.

Jeżeli macie jakieś pytania czy problemy związane z płatnością to najlepszym źródłem informacji będzie:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1254
Na tej stronie wkrótce ruszą dwa dodatkowe formularze dotyczące problemów w samej grze oraz problemów płatności.
Na chwile obecną moge Wam podać bezpośredni mail, gdzie do czasu ukazania się formularzy możecie wysyłać problemy z płatnościami: [email protected]


i wszystko jasne..


Posty: 3
Dołączył(a): 5.11.2008
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 06:41 
Cytuj  
Witam ja w sprawie przeniesienia w Age of conan na polski serwer.
tak to wyglada na "may account"

Mam obecnie :stan konta Zamrożone
grywalne Nie grywalne

Cykl abonamentu: Abonament na 1 miesiąc (standardowa cena 29,90. Oferta obowiązuje do 22 marca '09)

Następna data płatności 2008-10-24 15:18:09

Opcja płatności: "MY PAY BY CASH "(2 wybór to karta kredytowa "MY VISA"nie widze możliwośći przelew bank internet itp)

Zakladam ze przenioslem moja postac w trakcie gdy odebralem e-mail z informacja o takiej mozliwosci ale :

tak to wyglada na "may account"
Darmowe transfery postaci:
"Ta usługa powoduje przeniesienie postaci z jednego serwera na inny....."
widze to tak:
Twoje postacie
np:Rothat: Kedar50366039
[Serwer: Rothat, Poziom: 1]
This character has been transferred.

Nowy server: do wyboru serwery europejkie.
Wiec pewien nie jstem:/

Lecz przedwszystkim jak mam zaplacic przez moj bank gdzie dokonac przelewu (adres ) by otrzymac klucz aktywacyjny czy jak wyglada forma platnosci" Przelew bankowy, "??



Na podanj stronie wszystkie pomocne odpowiedzi dotycza samej gry i jej polskiej wersji.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 07:27 
Cytuj  
gilaos,
po zalogowaniu na https://register.ageofconan.com/ powinienes miec dostepna _do wyboru_ opcje:

Zmień swoje konto na polskie
Available for Conan accounts created before 22nd January 2009

klikasz, "wybierasz" konto (w moim przypadku mam zarejestrowane dwa subkonta z postaciami do retaila i beta testow) i postepujesz wg instrukcji.

poza tym poczytaj polskie forum AoC http://forums-eu.ageofconan.com/forumdisplay.php?f=289 prawdopodobnie mozesz znalezc tam odpowiedz na swoje pytania ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.