mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 11:53 
Cytuj  
Życzę miłej lektury:

[/quote]
Cytuj:
Zaznaczam, że Waszą wypowiedź zamieszczam na paru znanych forach internetowych dot. mmorpg. Wysylam rowniez maila do CDP odnosnie Waszego zachowania.

Zaznaczam, też, że życzę sobie publicznych przeprosin za zachowanie pani moderator.

Już tłumaczę:

Jak wszyscy wiemy, tlumaczenia w j. polskim nie sa tlumaczone na czas. Wiec zamiescilem jakis czas temu temat w tej sprawie. Zawartosc mojego posta w tym temacie to:
Cytuj:
Witam Was serdecznie, Was czyli graczy.

Moderatorzy to inna bajka.

Chcialbym zadac pytanie, dlaczego My... Polacy grajacy w AoC nie dostalismy zadnego patch notes w dniu dzisiejszym?

Prosze sie nie tlumaczyc, ze nie wyrobiliscie sie z tlumaczeniem bo to osoba ze srednia znajomoscia j. angielskiego byla by w stanie to przetlumaczyc.

Dla przykladu, podam, ze Rosyjskie forum w dniu dzisiejszym juz zamiescilo tlumaczenie o godzinie 14:10... a Rosja ma AoC o wiele krocej niz My.

Co jest nie tak? Moze warto zmienic ekipe tlumaczow? Albo wynajac wiecej osob do opieki nad tym projektem?

Pozdrawiam.

Mam nadzieje, ze moj post nie zostanie skasowany.


Po jakimś czasie temat mojego tematu zostal zmieniony przez moderatora bez zadnej przyczy i bez zadnego powiadomienia co wiecej bez zadnej oficjalnej odpowiedzi. Zapytalem wiec o co chodzi.

W tej sprawie wlasnie dostalem od pani LilianyM prywatna wiadomosc... zycze milej lektury:

[QUOTE=LilianaM][QUOTE=Yargon;1213858]Do kogo nalezec powinno to mnie malo interesuje... bez obrazy, podchodze do tego, ze to musi byc zrobione i tyle.


Swoja droga, nazwa tematu zostala zmieniona a drogi moderator czy ktos inny nie uraczyl nas odpowiedzia?


Połączyłam dwa różne tematy i nazwa wątku zmieniła się na nazwę tego drugiego. Teraz i tak nie ma sensu tego zmieniać bo przez Twoje głupie teksty wątek został zamknięty. Następnym razem hamuj się w wypowiedziach bo Cię mogę uraczyć przewinieniem. Masz funkcję wiadomości prywatnej na forum to racz jej używać i pisz do moderatorów jak Ci coś nie pasuje.

[url="http://forums-eu.ageofconan.com/announcement.php?f=297&a=8"]Zasady zachowania na forum dyskusyjnym[/url]

Przypomnę Ci złotą zasadę naszego Forum:
"Nie bądź palantem". "

Tonem tej wypowiedzi zniżam się do twojego poziomu... żeby łatwiej ci było zrozumieć.[/QUOTE][/quote]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 12:12 
Cytuj  
Trochę średnio czytelne :]


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 12:25 
Cytuj  
przede wszystkim ordynarne i ja tez bym wysmarował oficjalną skargę bo to nie jest forum prywatne a Shador nie jest jakim przypadkowym gościem tylko klientem... szkoda słów. Trza było babę w priwie opierdolić i poinformować że składasz na nią skargę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 12:33 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
i poinformować że składasz na nią skargę.
najlepiej poinformowac i nie składać wtedy się baba najdłużej podenerwuje
a ostatecznei nie trzeba też poświecać czasu na pisanie skargi :P


a jak naprawde składasz to nie informuj bo se wytłumaczenie przygotuje.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 12:37 
Cytuj  
ocho, support pierwsza klasa 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 12:49 
Cytuj  
#care


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:11 
Cytuj  
a to moja "wymiana zdań" z Panią L
Napisał LilianaM
Dear Sin3r3niS,

You have received a warning at Age of Conan Europe Forums.

Reason:
-------
Spam

Witam,

Otrzymujesz ostrzeżenie za spam.

Pozdrawiam
Liliana
-------

Original Post:
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ?p=1205639
Cytat:
lol
10 char
Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

...moja odpowiedź:

Boże! daj mi bana i przestań sama spamować mi skrzynkę, ludzie spamuja i piszą bzdety wieksze, "lol" wyraża pewien stan emocjonalny w sposób krótki i zwięzły, jakbym napisał 20 bezsensownych zdań jak polowa forumowiczów byłoby ok? Nie lubisz mnie, spoko, sądzę że dam radę żyć mimo wszystko

z poważaniem

...od tego czasu mam spokój :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 13:18 
Cytuj  
od razu widac, ze kobieta, moze do tego w pms ;)


_________________
.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2009, 14:25 
Cytuj  
Generalnie to są niezłe jaja... Hehe :roll:


_________________
...

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 07:40 
Cytuj  
Swojego czasu przygladajac sie beta forum aoc PL zauwazylem, ze ta sama osoba bedac moderatorem tego forum grozila _konsekwencjami w grze_ beta_testerom za jakies pierdoly.
IMO wladza jebla jej do lba bo nie potrafila rozroznic pracy moderatora forum od gm'a.

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 12:53 
Cytuj  
podsumowujac ten wątek :

jak sie polacy wezma za jakis serwer / projekt to na 9 5 % go spierdola. Typowym przykladlem spierdoliny jest BL w WoW - w zyciu nie spodziewalem sie ze mozna tak spierdolic serwer. No ale jak ktos tam nie gra - zapraszam

Kolejnym przykladem spierdoliny bedzie AOC pl z jakas laska ktorej po 30 facet nie dyma bo jej smierdzi z nosa .




"Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą." Otto von Bismarck


_________________
Im backing to Warhammer and all my people its crazy

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 20:11 
Cytuj  
Faktycznie przegięcie, poczuło dziewczę, że robi coś ważnego i sobie pozwala. Dziwne że taki człowieczek się tematyką gier zajmuje pewnie nie ma nawet pojęcia o co w tym biega tak naprawdę. Liczy, że ma do czynienia z 10-latkiem bo przecież tylko tacy grają w gry w polskim mniemaniu. Pomyśleć, że w Stanach na prestiżowych uczelniach poważni ludzie zajmują się np. ekonomią w grach mmorpg. No ale to w końcu głupi Amerykanie.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 21:51 
Cytuj  
Po co z nia gadacie. Jak leci w chu... to zadzwoncie albo pojdzcie do biura CDP i tyle.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.