mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 15:30 
Cytuj  
Przestan pieprzyc glupoty zerg, jesli chodzi ci o wczorajszy wieczor, caly bylismy na raidzie wiec na kesh nas nei widziano. Shoka i inni dropia tez recepty na slumsach ale moge cie zapewnic ze na keshacie jestesmy codziennie a jak QPA pojawi sie raz na tydzien to odrazu dostaje wpierdziel :)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 15:52 
Cytuj  
"- specjalna grupa inwigilacyjna dla gildii HH "

juz nizej chyba nie mozna upasc. ;] jestes komuchem i ubekiem z krwi i kosci rotfl. Dziwie sie niektorym ludziom, ktorzy sa w porzadku, ze graja w takim towarzystwie i toleruja takie publiczne teksty podpisywane szyldem juz 2 gildii.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 16:19 
Cytuj  
blasz napisał(a):
"- specjalna grupa inwigilacyjna dla gildii HH "

juz nizej chyba nie mozna upasc. ;] jestes komuchem i ubekiem z krwi i kosci rotfl. Dziwie sie niektorym ludziom, ktorzy sa w porzadku, ze graja w takim towarzystwie i toleruja takie publiczne teksty podpisywane szyldem juz 2 gildii.


może dziadek Szonna był w NKWD? :wink: ale pewnie ta specjalna grupa inwigilacyjna dla gildii HH składa się z jednej osoby i jest nasz kochany Radian. Altów ma całą armie więc pewnie w każdej gildi siedzi jego alt. :D

Był tutaj post lidera gildii QPO który odcinał się od wypowiedzi Szona w tym wątku, więc jeśli członkowie gildii QPO odcinają się od Ciebie Szonie więc sam powiedz jak można traktować Twoje posty tutaj?? Wielka ściema , prowokacja, piepszenie bzdur, wypowiedzi oderwane od rzeczywistości, kreujesz się tutaj na wielkiego znawce tematu a w gildi QPOWarCry śmieją się z Ciebie po kątach że jesteś lama i tyle.

Lepiej zagrywaj się dalej swoim altem na białych piaskach bo chociaż był spokój przez jakiś czas jak tam siedziałeś.

Dla Ciebie serwer PvP to serwer QPOWarCry vs HH. Może kiedyś Twój mózg odbierze sygnały nerwowe że na tym serwerze są jeszcze inne gildie.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 16:49 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Dzien z zycia 90% czlonkow QpoWarCry:

-Siege - obrona BK pelnymi dwoma rajdami a nie marudzienie ze malo sie low levelki i 1 rajd przy ataku :/

Dwa pełne raidy?? a kto prosił o pomoc Szare Płaszcze?? bo nie macie dwóch pełnych raidów..skleroza


Zerg napisał(a):
-Mini-gierki - gry premadami- ktore sa otwarte dla wszystkich a nie dla wybranych czlonkow gildii. Tak u nas druzyny graja rotacyjnie nie ma fawaoryzowania :/ Jest przyjacielska wspolpraca

Piepszysz bzdury Zerqu skład premad QPOWarCry na mini grach jest ciągle taki sam. Jaka rotacja?? jakoś tego nie zauważyłem.. bo na minigrach widze ciągle te same osoby.

Zerg napisał(a):
-Wypady na Keszate Slumsy - rajdowac slumsy? Po co? Nie wiem moze HH maja nowa metode, laca wam jakies epiki?

Tutaj kłania się niewiedza Zerq , nie jesteś na bierząco co gdzie leci po nowym patchu.
Więc tutaj się ośmieszasz ze swojej niewiedzy.

Zerg napisał(a):
-farma PvE - w tym was nikt nie przebije, jesteście mistrzami Xibaluku- dzieki ale tam to sie chodzilo po patchu 1.5 jak komus brakowalo stuffu.
Zreszta odkad wyfarmilismy wiekszosc kulturowek kazdy moze sie ubrac i wyposarzyc, a na instancje nie rajdowe chodza "swiezynki".


Boli Cię że gildia HH jest dalej w PVE niż QPOWarCry?? Ze zatrzymaliście się na W1 a HH jest w W2? Żal??

Wszystkie to co tutaj napisałeś mogę podciągnać pod jedno propaganda gildi QPOWarCry z Twojej strony. Dość nie udolna jak widać.

Zapomniałeś dodać że gildia WarCry traktuje gildie QPOWarCry jako gildie tylko do rajdowania i oblężeń. I gildie WarCry zostawiliście ją aby tam się zagrywać w swoim towarzystwie.

Więc po prostu Zerqu wszystko mierzysz swoją miarą. Wszystko co opisałeś co sie dzieje w gildi HH jest u Ciebie w gildii. Po prostu błędy i niedociągnięcia gildi WarCry przypisałeś gildi HH.


Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 20:54 
Cytuj  
Cytuj:
Zreszta odkad wyfarmilismy wiekszosc kulturowek kazdy moze sie ubrac i wyposarzyc,


Itemy z xibu sa lepsze od kulturowek z podstawowymi gemami.. ;)


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 23:37 
Cytuj  
ehhh...
żal...
nie chce mi się nawet komentować tych wszystkich postów... nie mniej jednak śmiechu miałem co nie miara... Zerg owszem ma cięty jezyk ale jeśli Wy nie potraficie poznać się na ironii lub wyrafinowanym grypsie/prowokacji to cóż... wiadomo że kazdy gra tak jak umie i lubi i w QPOWC nie zmuszamy ludzi do grania PvP jeśli nie chcą... może to dlatego ich nie widać na mini... może ja straznikiem uwazam sie za mało przydatnego na mini i nie chce zajmowac innym miejsca a po innych zajeciach i tak nie mam ochoty isc walczyć ze stałą ekipa osob z Advaity lub HH. Jeśli chodzi o HH na mini to jest jakieś 8 no może do 10 osób ktore chodza na gierki-ich wybór. System gry jest pod tym względem niedoskonały i tu raczej miesem mozemy miotac w strone FC a nie swoja.
Z tego co wiem to dużo osób ktore było w HH przestało grać... może zbyt mała roznorodnosc i grubiaństwo w gildii nieco odbilo sie na checi do grania... O szarych płaszczach nic nie wiem zapewne jak większość oficerów (o ile nie wszyscy) może ktoś na własną rękę sie zapytał znajomego (co jest najbardziej prawdopodobne). Co do screeena jako niby QPO-WC opuscilo gierke... jeśli się nie mylę to własnie zbieralismy sie na rajd wiec chłopaki wyszli z gierki:) jakbym znał dokladna date to bym mogl to blizej okreslic:D
Kurde wciagający yen temat:D możecie dalej po sobie jezdzić ...mam co czytac do snu:)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 00:58 
Cytuj  
Jako ze ignoruje tego debila Impege to nie odpowiem na to co pisze bo zwyczajnie tego nie widzie.

Blasz :) na zartach sie nie znasz, chociaz forum macie iscie ciekawe to ten dzial oficerski mnie mocno zastanawia powiedz co tam skrobiecie :)

Wasze reakcje na mumble jak czytacie moje teksty a ja slucham :) --- bezcenne, czasami nagrywam i puszaczam chlopakom u nas, smiejemy sie z was i waszego noobackiego podejscia. Powiedzcie jaki jest przepis na masowke? Przyjmujecie kazdego ? Nawet alty innych graczy ?


Cytat:

-Ej widzicie co napisal na forum? ( Blasz)
- no ( glosy ucichly)
- kurwa mamy kreta !!!
- ja pierdole kto do chuja go zrekrutowal !!! nie po to zakaldalismy to forum !!! zeby ktos tu kurwa wchodzil !!! ( Blasz)
- ciszaaaaaa
- ja pierdole to Radian, to on, bo kto inny ( Peccavi)
- ciszaaaaaa
- musimy zrobic przeglad niech kazdy przesle strone logowania, tak robia najlepsze gildie ( odezwal sie znawca Pecavi- widac ze jadl z nie jednego pieca)

itd itd.



P.S.

Nie jest prawda ze odgrywam sie na was za Stary Sojusz o czym mowiliscie na mumble, nie wpisalem sie u was nawet w jakiejs tam karczmie trafilem przypadkowo i nic nie mam do SS.
W SS bylo wielu kapitalnych ludzi ktorych wspominam do dzis niektorzy graja teraz z nami w QpoWarcry.

Dziwi mnie tylko wasza polityka rekrutacyjna, powiedzcie jak mozna bylo przyjac taka sprzedajna dziwke Peccaviego?

- odszedl z WC do C9
- z C9 do IF
- z IF- do Oprawcow
- Oprawcow do Wc
- Wc do HH
- z HH do Advaity? ( nie bo ruskiego nie zna, ale jakby panimal pa ruski to by Wanka juz tam siedzial)

Przeciez to skonczona szmata ona pojdzie zawsze tam gdzie daja lepiej do
gara gdzie jest tzw passa- Oprawcy, a gdy sie ona konczy zostawia gildie i idzie dalej. Tak bylo z WarCry w ktorym juz nigdy nie zagra i tak bedzie z wami. Sami zobaczycie.


P.S.2

Zeby wam dac do myslenia napisze ze nie bylem pierwszy i nie jestem sam u was. Sami mnie zaprosiliscie do gildii i to nie ja zabiegalem o inva.
Podobnie bylo w 3 pozostalych przypadkach.
Narazie nie oplaca sie nam was niszczyc bo Polanie nie sa zadnym wyzwaniem, nawet Bk boja sie przed nami odbudowywac jednak przyjdzie taki moment i pora ze zniszczymy was od srodka.
17% ocalalego waszego skarbca to dopiero poczatek.......
A teraz zycze wam ciekawej i merytorycznej debaty nad kadrami....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 06:25 
Cytuj  
Zerg, masz "coś" na mózgu...

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 06:31 
Cytuj  
blasz napisał(a):
"- specjalna grupa inwigilacyjna dla gildii HH "

juz nizej chyba nie mozna upasc. ;] jestes komuchem i ubekiem z krwi i kosci rotfl.


A moze on jest Jamesem Bondem a wy frajerami ?:)


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:05 
Cytuj  
przegiąłeś "kolego"

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:25 
Cytuj  
Arturro napisał(a):
ehhh...
żal...
nie chce mi się nawet komentować tych wszystkich postów... nie mniej jednak śmiechu miałem co nie miara... Zerg owszem ma cięty jezyk ale jeśli Wy nie potraficie poznać się na ironii lub wyrafinowanym grypsie/prowokacji to cóż...


Cytuj:
Dziwi mnie tylko wasza polityka rekrutacyjna, powiedzcie jak mozna bylo przyjac taka sprzedajna dziwke Peccaviego?

Cytuj:
Przeciez to skonczona szmata ...

To jest Arturro "cięty język" "ironia"??? To szczyt chamstwa, brak jakichkolwiek hamulców wewnętrznych i kultury osobistej!!!
Nie chce Ci nic sugerować ale na Waszym miejscu wywaliłbym tego śmiecia z gildii jeszcze dzisiaj bo cenzurkę wystawia Wam.


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:28 
Cytuj  
Inwigilacja oraz grożenie, że zniszczycie gildię HH od środka to jak dla mnie przejaw słabości. Nie możecie wygrać normalnie uczciwą walką to trzeba użyć "sposobów" by osiągnąć sukces... Tonący brzytwy się chwyta :)

BTW wyzywasz Peccaviego od "sprzedajnej szmaty" która idzie tam gdzie lepiej ... a sam to co zrobiłeś ? Źle Wam/Tobie było jako WC, że musieliście się z QPO łączyć ? Jak jesteś ciut inteligentny to zrozumiesz w jakim kierunku zmierzam w swojej wypowiedzi ...


Ostatnio edytowano 30 lip 2009, 07:36 przez Gunthar, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:30 
Cytuj  
Cytuj:
A moze on jest Jamesem Bondem a wy frajerami ?


w takim przypadku zdecydowanie wole być frajerem. :) Szczyt szpiegostwa : zlozyc podanie z innymi danymi i miec dostep do forum i do komunikatora. hoho!


Zerg jak cie bawi dalej podsluchiwanie i szpiegowanie, baw się dalej, szczerze mowiac, mamy to daleko i gleboko, widać taka twoja ubecka natura i nie potrafisz odróżnic grania od rzeczywistosci (wspolczuje w ogole podejscia) a pojecia rywalizacji w choćby przyzwoitym tonie nie znasz.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:46 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
- odszedl z WC do C9
- z C9 do IF
- z IF- do Oprawcow
- Oprawcow do Wc
- Wc do HH
- z HH do Advaity? ( nie bo ruskiego nie zna, ale jakby panimal pa ruski to by Wanka juz tam siedzial)

aby wszyscy mieli jasność co do moich "wędrówek":

"odszedl z WC do C9" i owszem, w momencie jak wiekszość tzw "ofcerów" olała gildie i bez zapowiedzi przestała grac w AoC - miało to miejsce na serwerze EU Fury rok temu,
"
z C9 do IF" masz luki w wiadomościach , to fizycznie nie było możliwe bo C9 grało na Fury, a IF na Cromie, niemniej jednak, dla twojej satysfakcji powiem że grałem w gildii MEH w międzyczasie

"z IF- do Oprawcow" prawie zgodne z prawdą, tylko mógłbyś szalony człowieczku dopowiedzieć że wcześniej, po przeniesieniu na Crom grałem w Twierdzy (a to są własnie Oprawcy) i po przeniesieniu się ich na PL serwer chyba naturalne było, że wróciłem do gildii z która grałem wcześniej

"Oprawcow do Wc" dalej traktujesz fakty wybiórczo, to sa DWA rózne serwery, gildia Oprawcy nie przeniosła się de facto na 2E

"Wc do HH" po przeczytaniu twoich wypocin na tym forum, uznałem, że wszędzie będzie lepiej, byle nie w gildii, którą kieruje taka kanalia jak ty (brak wielkich liter celowy)

"z HH do Advaity?" tego komentowac nie będę, może poza tym, że rosyjski znam i to całkiem nieźle :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 09:27 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
-

"Wc do HH" po przeczytaniu twoich wypocin na tym forum, uznałem, że wszędzie będzie lepiej, byle nie w gildii, którą kieruje taka kanalia jak ty (brak wielkich liter celowy)

"




Bzdura. Odszedles bo nie wierzyles ze z ta gildia da sie cos zrobic, mieslismy problemy z tankiem a ty wyweszyles ze takowy jest w HH, wiec po zrobieniu ubojni zwinales zagle i wyszedles z gildii.
Z tego co wiem podobnie bylo z IF tam tez zrobiles podobny manewr.

Oprawcy grali od poczatku servera a ty miales ich gleboko w dupie do czasu..... Co nie znales Grocha albo Ramziego? Nie..... Ty czekales na dogodny moment....kiedy w IF zaczely sie trudnosci z BRC, brakowalo chetnych na siege, kiedy gildia potrzebowala pomocy .....zwyczajnie odszedles.... do Oprawcow ktorzy zostali w tym czasie zasileni kolejnymi graczami z Croma.

Kreujesz sie na inteligenta ale jestes butnym i sprzedajnym wichrzycielem, bez zasad.

Ciekaw jestem co bedzie jesli sprawdza sie informacje o przenosinach Oprawcow na ten server....
Wprawdzie wiekszosc z nich gra w AIONa niemniej sa glosy by ci ktorzy sa na PvE przeszli na 2 E i zalozyli sprawnei dzialajacy oddzial.
Imo swietny pomysl, zyskaliby na tym wszyscy.
Zaloze sie ze Peccavi juz czeka i podburza ludzi zbierajac grupke srednio,malo zadowolonych do przejscia...... a dawanie mu rangi specjalsity od HoXa i dyrygenta na sigach mija sie z celem, to go nei zatrzyma zobaczycie.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 10:14 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Peccavi napisał(a):
-

"Wc do HH" po przeczytaniu twoich wypocin na tym forum, uznałem, że wszędzie będzie lepiej, byle nie w gildii, którą kieruje taka kanalia jak ty (brak wielkich liter celowy)

"




Bzdura. Odszedles bo nie wierzyles ze z ta gildia da sie cos zrobic, mieslismy problemy z tankiem a ty wyweszyles ze takowy jest w HH, wiec po zrobieniu ubojni zwinales zagle i wyszedles z gildii.
Z tego co wiem podobnie bylo z IF tam tez zrobiles podobny manewr.


Hmm a Ty co zrobiłeś ? Połączyłeś gildię z inną bo tak na niebie wycztałeś ? Czy zrobiłeś to by było Wam/Tobie lepiej ? Sam sobie przeczysz ...

Zanim zaczniesz atakować i wytykać błędy innym, najpierw zacznij od siebie bo sam lepszy nie jesteś. A swoimi wypowiedziami tutaj i zachowaniem pokazujesz tylko, że masz problem i to poważny.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 10:16 
Cytuj  
Zarq'u, Zerq'u aka Shonn'ie, aka Provocator'rze, aka Radian'ie i Bóg raczy wiedziec aka co jeszcze...
Nie mam pojęcia skąd ty takie wiadomości masz. Nie mam pojęcia jakie plany maja Oprawcy ale spytam sie Varena, niemniej jednak zaręczam ci, że nigdzie się nie wybieram, aż do czasu SWOR. Mam low lewel w Oprawcach na 2E i wszystkich graczy raptem jest czterech.
Mówienie o bucie w twoim przypadku to juz nawet nie hipokryzja ale niech tam ci będzie. Dodam jedynie, że sam wpadasz we własne "sidła", dajesz sie prowokować i za każdym razem coraz bardziej odsłaniasz swoja mizerna naturę. Ciesz się, że to forum nie ma moderatorów,albo sa na wakacjach, bo na innym (np. oficjalnym) dawno dostałbyś bana na IP i nawet wasz "kolega" z CDP niewiele by wam pomógł. Tutaj jesteś bezkarny (?) więc ciesz się i korzystaj póki możesz.

Wracając do Oprawców, ale wybacz, znowu jestes w błędzie, Grochu przeszedł na PL wcześniej, zanim dołączyłem do Twierdzy i nie znałem go, ba! nawet nie wiedziałem że Oprawcy mają cos wspólnego z Twierdzą na dobra sprawę. Żale o to że wyszedłem z IF mogą mieć ewentualnie tylko gracze IF, ale jakoś tak się składa, że z większością z nich jakoś mam dobre stosunki (dziwię się tylko jak Thorrn wytrzymuje jeszcze z tobą).
Oblężeń nie prowadziłem i nie prowadzę, do miana eksperta od HoX'a nie aspiruję bo sie nie znam na tej klasie i nie potrafię nią grać do czego bez bicia niejednokrotnie sie przyznawałem (natomiast podpowiem ci że
twój bulid tos'a, to mały koszmarek - mówimy oczywiście o bulidzie z forum qwpowc z dnia 27-07-2009).
Reasumując, zajmij się zbieraniem butelek, puszek po piwie, może to lepiej będzie ci szło, bo jakoś tak odczuwam, że kończy ci sie repertuar, czego najlepszym dowodem jest spersonalizowanie swoich ataków i pomówień. Jak chcesz toczyć ze mną swoja żałosną wojenkę, to proszę bardzo, pisz na PW. Wywlekanie przez ciebie na wierzch swojej paskudnej natury już nikogo tu nie bawi (może poza Arturro, który ma zlewke z ciebie mimo że gracie razem w tej samej gildii).
Jak napisałem już, jesteś dla mnie ciekawym "zjawiskiem" i chyba podsunę komuś z Instytutu Psychologii twój casus jako temat do pracy naukowej, może nawet zostaniesz "bohaterem" jakieś magisterki, bo na doktorat mimo wszystko jesteś za cienki.

z powazaniem

cdn... (zapewne)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 10:45 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Jako ze ignoruje tego debila Impege to nie odpowiem na to co pisze bo zwyczajnie tego nie widzie.


Za to ja Cię nie ignoruje :D Radziu pare słów odemnie lepiej się zajmij wychowaniem swojego małego dziecka niż pisaniem bzdur na tym forum.
Wyjdz z nim na spacer bo ładna pogoda, taka mała rada odemnie.
Buziaczki. :D

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:02 
Cytuj  
Znakomcie ze wszyscy cie tak kochaja- uwierz zyjesz w fikcji ktora sam sobei zbudowales i co jakis czas ja podsycasz takimi czy innymi wypowiedziami.

To ze gracze z IF nie maja do ciebie pretensji tu bylbym ostrozny, bo z tego co mowil akurat Thorrn to maja. Co do Oprawcow to era Peccaviego juz sie tam skonczyla i milosc do niego tez- po pewnym rajdzie.....

Jesli juz mowimy o pracach magisterskich i doktoratach to zaskoczyles mnie tak schlebiajac moej osobie. Wybacz ale nie jestem zainteresowany, niemniej jako drugoplanowy bohater gier mmo powinienes sie sam zglosic dla dobra nauki skoro sam przeczuwasz ze to dobry temat.

Widzisz nie tylko Arturo ma sie z czego i kogo lac bo sa i inni, a twoja koncepcja jesc iscie zabawna, naprawde sadzisz ze smiejemy sie tylko z tego co ja pisze? Tak naprawde sam jestes tu glownym bohaterem i o tobie jest ciagle mowa, to ty sie tlumaczysz a nie ja

A to ze twoje notowania w HH leca w dol i zasiewam przy okazji pewne watpliwosci Blaszowi ktory tez to czyta to dobrze. Niech wie z kim ma doczynienia.
Niech wie ze predzej czy pozniej odejdziesz do innej gildii i ze nie moze na ciebie liczyc.
Twoje slodkie pierdzenie tego nie zmieni bo taki juz jestes a dowody przenosin i ilosc gildii w jakich grales same mowia za siebie.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:25 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
cdn... (zapewne)

ostrzegałem :)
już niejednokrotnie dałeś do zrozumienia że musisz mieć ostatnie słowo, choćby durne, ale ostatnie. Zaprawdę powiadam ci, nie wiem skad twoje przeświadczenie, że odejdę z HH i co ma z tym Blasz wspólnego? Nawet jesli będzie miał wątpliwości co do mojej lojalności, to facet ma na tyle jaj, że spyta sie wpierw mnie a twoje opinie najwyżej umieści w dziale "gazetka ścienna - debilizm dnia"
Tak czy inaczej stawiam dowolna kwotę, że w rankingu na najbardziej "zlewkowych" graczy wyprzedzasz mnie o lata świetlne

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.