mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:27 
Cytuj  
Drama...BYĆ...MUSI! 8)

w aoc? lol


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:30 
Cytuj  
forum- miejsce gdzie można znaleźć odpowiedzi na częste pytanie i wiele informacji na "jakiś" (może nawet złożony) temat
to niby taka moja definicja ale chyba sie pokrywa z założeniem forum czego przykładem jest już 17 srton tego tematu:)
Żeby przez przypadek ktoś mnie nie zrozumiał źle...jestem w gildi z Zergiem i owszem ale nie mam zamiaru go bronić... ale czy tu same aniołki się udzielają? no wybaczcie czytając to wszystko nie sposob nie dostrzec ze na sumieniu niektorych jest chocby delikatna plamka. Ta mała dygresja powinna tyrochę Was uspokoić... mam nadzieje że nie na długo...już z utęsknieniem czekam na kolejne odcinki mojego ulubionego komiksu (są tu też obrazki, screeny itd.itp.)
Może jakiś konkurs na nazwe tego wspaniałego osiągniecia polaczków w dziedzinie kultury społecznej:) ja proponuje coś w stylu "głupi i głupszy" albo "wsadź mi tu" ostatnia propozycja to....: "ociekający zajebistością hardKory" m :D pozdro 4 all

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:37 
Cytuj  
Arturro, w zupełności sie z Tobą zgadzam, nie ciągnąłbym tego tematu gdyby nie obraźliwe słowa, których użył Twój kolega z gildii. Można nie lubić się, walczyć ze sobą w grze, ale wybacz; "dziwka" i "szmata" to już chyba za wiele. Zerq traci poczucie rzeczywistości i przyzwoitości.

...taka mała dygresja

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:45 
Cytuj  
zapomnialem dodac portowa...


nie moja wina ze sie sprzedajesz i idziesz tam gdzie ci lepiej placa.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:46 
Cytuj  
n/c....


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 11:52 
Cytuj  
Nie no ten koleś i jego głupota przebija tu wszystkich !!! Głównym bohaterem jest Peccavi ? Chyba tylko w Twoich durnych postach. Czy on się tłumaczy ? Moim zdaniem on poprostu ze spokojem odpowiada na Twoje chaotyczne zarzuty. Może to Cie tak wkurza ?

Kreujesz się na wszystko wiedzącego ale czy aby napewno ?

Zerg napisał(a):
zapomnialem dodac portowa...


nie moja wina ze sie sprzedajesz i idziesz tam gdzie ci lepiej placa.


Przyganiał kocioł garnkowi ...


Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:03 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
zapomnialem dodac portowa...


nie moja wina ze sie sprzedajesz i idziesz tam gdzie ci lepiej placa.


Weś się w końcu człowieku ogarnij, wyjdź na dwór bo ciepło jest.. jak patrze to od 6h piszesz te swoje zjebane posty które nie są na temat - nawet nie stać cię prowadzić normalnego topic o zmaganiach na Two Eagels tylko pierdolisz i pierdolisz, wytykasz innym jacy to oni nie są a sam kurwa nie jesteś lepszy. Najlepsze jest to że istniejesz tylko na tym forum ot. cały super zerg który jest pr0 cool ma skila i lubi felejm na forum.

Wakacje są jeszcze długie, myślisz że zhackować takie forum jest trudne? admini i moderatorzy dają dupy na całej linii jak dobrze widzę, wyciągniecie twojego IP zajmie góra 5 minut. Nie jeden kozaczył na forum i dostał po dupie w realu - czym dłużej zabawiasz się czyimś kosztem tym większa szansa że w końcu ktoś się postara to zrobić - widać że boisz się tego, bo nicków masz może z 10, to Cie nie uchroni, tak samo jak zaraz rozłączysz swój kozacki modem i zmienisz IP.. nic to nie da

Tak tak, teraz napisz jaki ja to nie jestem zły i be a potem na końcu daj jakaś fajną riposte żebyś się podbudował a potem sobie pomyślisz "ehh nigdy mnie nie dopadnie, jestem bezpieczny w swoim domku"

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:10 
Cytuj  
jak to bylo ? Nie strasz nie strasz bo...


obawiam sie tylko ze jesli zaatakujesz w miejsce skad obecnie pisze to szybko sie nie wygrzebiesz. Powodzenia licze na twoja inwencje !!!


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:12 
Cytuj  
Eddekkk napisał(a):
Nie jeden kozaczył na forum i dostał po dupie w realu


nastepny italios ? :^)

Obrazek


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:15 
Cytuj  
Zerg trzesiecie dupami az wam jaja stukaja (no moze jajeczka o ile je macie)
Blokujecie siega ustawiacie go na 10 gdzie normalni ludzie sa w pracy.
Po co stworzyliscie tu gildie PvE na serverze PvP. Na keshacie was nie ma na minigrach czasami zrobicie premade tych samych osob.
Nie wiem jak wyglada struktura waszej gildii ale conajmniej zalosnie.
Unikac pvp na servie pvp ???

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:15 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
jak to bylo ? Nie strasz nie strasz bo...


obawiam sie tylko ze jesli zaatakujesz w miejsce skad obecnie pisze to szybko sie nie wygrzebiesz. Powodzenia licze na twoja inwencje !!!


hehe, zapewne chodzi o super tajna kancelarie prawną prowadzącą sprawę przeciwko FC po zabraniu WarCry BK

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:15 
Cytuj  
Eddekkk napisał(a):
Tak tak, teraz napisz jaki ja to nie jestem zły i be a potem na końcu daj jakaś fajną riposte żebyś się podbudował a potem sobie pomyślisz "ehh nigdy mnie nie dopadnie, jestem bezpieczny w swoim domku"



Przezajebisty tekst :D
taki domorosly psycholog aka Peccavi.

Mordi sygnaturka owned :P


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:30 
Cytuj  
Smutne to, Ba! nawet nikczemne z mojej strony, ale sprawia mi radość, że twój kompleks wobec mojej osoby się pogłębia, martwi jednak, że postęp jest tak szybki, wypalasz sie pomału, a to nie wróży dobrze przyszłości tego forum. Widownia łaknie krwi, a ty ciągle to samo "Peccavi" i "Peccavi", robisz się nudny, to nawet gorsze od twoich impertynencji


Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 12:55 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
obawiam sie tylko ze jesli zaatakujesz w miejsce skad obecnie pisze to szybko sie nie wygrzebiesz. Powodzenia licze na twoja inwencje !!!


Standardowa odpowiedź. "zapraszam, wpadaj!" albo "mam nadzieje że do mnie trafisz". Jakbyś czytał posty ze zrozumieniem a nie co drugi wyraz to może być zrozumiał że ktoś może coś takiego zrobić komu podpadniesz na tym czy innym forum, może Peccavi ? Ja Cię tylko ostrzegałem przed innymi, ja mam inne fora, inne flejmy i swoje własne tematy i swoich własnych wybrańców (ty masz Peccavi, nie odbiorę Ci jego nie bój się!!) :)))

Tak tak, wiem że jestem pośmiewiskiem, ale co niektórym moim starym znajomym już nie do śmiechu.

Pozdrawiam serdecznie!!

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 13:08 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Smutne to, Ba! nawet nikczemne z mojej strony, ale sprawia mi radość, że twój kompleks wobec mojej osoby się pogłębia, martwi jednak, że postęp jest tak szybki, wypalasz sie pomału, a to nie wróży dobrze przyszłości tego forum. Widownia łaknie krwi, a ty ciągle to samo "Peccavi" i "Peccavi", robisz się nudny, to nawet gorsze od twoich impertynencji




Nie czuje zadnych kompleksow a juz zwlaszcza wobec ciebie, skup sie lepiej na wylapywaniu kretow w swojej gildii bo do dzisiaj nie wiecie ilu przyjeliscie.



P.S. Peccavi jestes Edkiem czy to twoj kolega z HH ? :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 13:10 
Cytuj  
krety śpią, czy przeszły w stan kretyNA???


Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 13:28 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
P.S. Peccavi jestes Edkiem czy to twoj kolega z HH ? :)


Może się NIE zdziwisz, ale jestem z twojej gildi :) Brzydko tak nie poznać znajomego z gildii ;/

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 13:45 
Cytuj  
Eddekkk napisał(a):
Zerg napisał(a):
P.S. Peccavi jestes Edkiem czy to twoj kolega z HH ? :)


Może się NIE zdziwisz, ale jestem z twojej gildi :) Brzydko tak nie poznać znajomego z gildii ;/


hmm..., szerze gratuluję postawy, masz jaja, wielkie uznanie z mojej strony

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 14:16 
Cytuj  
Cytuj:
Brzydko tak nie poznać znajomego z gildii ;/


Nie boj misia. Zerg wie gdzie pracujesz, jaka masz rodzine, skad jestes, jakie pierogi wcinales wczoraj na obiad i ktorym palcem dlubales w nosie nudzac sie graniem w aoc ;]

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 14:21 
Cytuj  
No dzieci bijcie się bijcie się !!! :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.