mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 6.12.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 16:05 
Cytuj  
Hmm, tylko że:
-jeśli na jakimś forum po krytyce jakiejś firmy pojawia się ktoś z 1 postem, to zwykle jest to przedstawiciel tej krytykowanej firmy,

-numer "powiem co myślę, a jakby co to się wykręcę, że żartowałem" jest już tak ograny, że od dawna nikt się na niego nie nabiera,

-informacje o cheaterach w Aoc nie są warte złamanego grosza,

-nie mam pojęcia, kto chciałby być "zapamiętany" pod hasłem "eee jakiś troll" :roll:

-no i jeśli ktoś dla odmiany naprawdę reprezentuje poważną firmę, to nie zaczyna rozmów od "wycinania numerów". Bo albo jej wcale nie reprezentuje, albo to firma jest niepoważna.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 31 mar 2010, 17:40 
Cytuj  
Widze ze pojawil sie kolejny bohater w naszym watku Koles ktory reprezentuje "firme" (Fan Michaela Scofielda ?) Firma ta niby jest powazna z dlugoletnia tradycja wymaga od swoich pracownikow bardzo dobrej znajomosci rynku bla bla bla... sprzedaje boty expoity do wielu gier i zarabia na tym bardzo dobrze a mimo to Jej Szefo wchodzi do nas na forum i wypisuje ze jest jakims mega pro testerem jakis lipnych beta gier na ktore zalapuje sie przecietny 12-latek daje nawet linka do lipnej Polskiej stronki z testami (beta tester hobbysta?) i ze sprzeda swoich 324 klientow +1 z tego miesiaca(czyli 90% Polakow na serwie) Skwarkanowi tylko najpierw musi zweryfikowac czy naprawde hackuja specjalnie nawet kupil sobie aoc-a za 2 miesiace wbije 80 (o ile go niezamecza na bialych piaskach:P) za 4 nauczy sie grac (o ile jest w miare rozgarniety) i zacznie powoli odrozniac normalne granie od tego z cheatowaniem wtedy wbije sobie noz w plecy i zacznie sypac kto hackuje a kto nie firma mu padnie bo ludzie beda woleli kupowac u konkurencji bo tam jest bezpieczniej a jemu nie starczy kasy zeby wykupic kolejny miesiac abonamentu w aoc-u zostana mu tylko beta testy gdzie jeszcze niema hackow;)
Ps.Gratki wszystkim ktorzy uwiezyli ze to ten frajer z allegro
Ps2 Jutro 1kwietnia:P

Oyci3C: Warn.


Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 02:23 
Cytuj  
Mac tylko z Eu trafiłeś szukaj dalej spróbuj nasza -klasa hehe :P a co do białych piasków to mam 80 lvl już wiec mi to nie grozi.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2010, 14:10 
Cytuj  
masz 80 powiadasz? a na forum 3 dni temu pisales ze liczysz na to ze gra cie wciagnie. Kupiles na allegro?:P
Grajac 20 lat w mmorpg wyrobil bys sobie jakiegos nicka w koncu bo tego mozna spotkac jedynie na jakis serwisach matrymonialnych;))


Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2010
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 16:00 
Cytuj  
Mój nick to akurat od dawna mam jak i kilka innych bo zdarzają się podróby ale nawet wczoraj tak z ciekawości sprawdziłem i nawet po tym nicku można dość do danych osobowych, choć fakt jest paru naśladowców. Co do postaci to pisałem "BetaTester" więc mam chody by dostać 80lvl od startu( ale jak wolisz może być allegro, łatwiej przełknąć), ale i tak dla poznania gry nową postać sobie zrobię ( przecież paru ma ochotę mnie pogankować :] ).

Wracając do tematu nie łatwo coś nowego dodać w PvP bo od razu zaczynają się płacze o balans, narzekania na bugi czy nerf, w PvE po prostu wszyscy dostają to samo i po równo :) , poza tym PvP to ciągłe wyzwanie a PVE zawsze ma Ending, wiec trzeba go odsuwać by zwolennicy takiej rozgrywki nie zaczeli szukać gdzie indziej wyzwań.

Oyci3C: Warn. PS: nie chce mi się oglądać nagich męskich klat z dziarami, srsly. Uprzedzam tylko, że jakikolwiek link do aukcji / bota bądź nazwa softu do botowania spowoduje anal insertion ban-pluga.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 17:05 
Cytuj  
Panie Arturze - Dzardzar aka Arken Telcontar aka Viger/mag_viger z Brodnicy, lat 35 jakoś nie chce mi się wierzyć w te chody i startowanie od 80 ;>

Na zdjęciach wyglądasz na poważnego człowieka, a na forum masz jakąś niepokojącą tendencję by wzbudzać do siebie niechęć ;<


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2010, 17:54 
Cytuj  
No faktycznie nicka Dzardrzar Siostrzenica mu wymyslila bo ma na biurku jego maskotke:P
No i chlopak gral 43h w Simsy3 niezly wynik:P
a co to tej 80 za granie w beta testach moge tylko napisac OLOLOLOLOLOLOLOLLOLOOL
Na bota znalazl sie kolejny klient;)))


Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:54 
Cytuj  
No i widzisz jak pięknie ci się chciało szukać, podpowiedzi nie trzeba było no i masz dane personalne tylko skoro ze mnie taki troll to czemu pod swoim nickiem się loguje o.O... przecież łatwiej walnąć jakiś nieznany banał i heja Offtoop.

A tak poważnie po 2 dniach na 2E rzeczywiście stwierdzam że ciężko będzie zacząć tam od nowa wiec na Rothat się przenoszę. Wczoraj po 20 pochodziłem sobie trochę za HH po piaskach i jedno muszę powiedzieć puki ludziska nie wyczują żeś nowy jest ok traktują cie jako czyjegoś alta , niestety jak już się połapią.. to masz po grze, jeśli to się nie zmieni to nie widzę nowych na tym serverze.

@Oyci3C w tych linkach nie było nić gorszącego a były odpowiedzią na Mac'a, wiec nie sugeruj że tam boty były bo to pomówienie.


@Badytaz Ja tam wyglądam poważnie? jejku trzeba szybko to zmienić, bo jeszcze ktoś pomyśli że jestem inteligentny... Ano grał w Simsy 1, 2,3 a co to nie gra :lol: , ale waćpan nie zerknoł że tam na topie to Rohan prawie 500h niestety EvE online nie załapał Xfire bo z tamtąd to masz, a było by już z koło 3500h nabite.


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 04:19 
Cytuj  
Ide o zgrzewe piwa ze to kolejne wcielenie Mr zerga :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 08:33 
Cytuj  
pamietam tego Arkana/Dzardzara z Mrocznego Legionu :) LOL

nawet byl na zlocie tej gildii w Sopocie http://www.youtube.com/watch?v=wU7XsT09asA


_________________



**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 10:11 
Cytuj  
O lol: "Da się żyć dopóki pijecie" ;D


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 7
Dołączył(a): 28.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 11:16 
Cytuj  
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Huri bydlaku jak ja dawno cie nie słyszałem, jezu ile to już mineło. :)

Wesołych Świat wszystkim !!!

_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§____\\\__///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥


Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia będzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

PS. Huri skąd tyś wytszasnoł to nagranie, popłakałem się ze smiechu, choć nie ma mnie na filmie ale dobrze pamiętam tamtą bibe.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 19:03 
Cytuj  
znalazl na google - a jakże inaczej. Sam osobiscie sie wstydzil gdziekolwiek pokazac ( ciekawe czemu :P ) . A jedyne co wie o tym zlocie to to co widzial na tym filmiku z Basicem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2010, 20:18 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
znalazl na google - a jakże inaczej. Sam osobiscie sie wstydzil gdziekolwiek pokazac ( ciekawe czemu :P ) . A jedyne co wie o tym zlocie to to co widzial na tym filmiku z Basicem.


o prosze, nawet Beledor sie obudzil :)


_________________



*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 10:23 
Cytuj  
Skoro nikt nic nie pisze to można pomyśleć, że nic się na serwerze nie dzieje, zapanowała ogólna miłość i wszyscy się nagle polubili :P

A tak naprawdę to cały serwer grający PvP przeniósł się na pogranicza i tam odbywają się regularne walki trwajace czasem po kilka godzin. Po jednej stronie Polanie + 7 Legion, po drugiej HH + Czarna sotnia z BC. W międzyczasie składane są ofiary z surowców, które wypadają z górników. Takie walki trwają po kilka godzin dziennie, reszta czasu to farmienie tokenów, przez tych, którzy mają więcej czasu, są bardziej zdeterminowani, żeby osiagnąć wyższy lvl PvP skompletować ciuszki PvP.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 14:36 
Cytuj  
No i klasa ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:01 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
...są bardziej zdeterminowani, ...

z dyplomacji masz u mnie zaliczenie :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 12:37 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Gorszy napisał(a):
...są bardziej zdeterminowani, ...

z dyplomacji masz u mnie zaliczenie :)


thx

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 07:57 
Cytuj  
*zaglada do pokoju*

O w morde.... A co tu takie pustki? Wywialo wszystkich? To ze Pancio mniej czasu spedza w AOC walczac na frontach MW2 i BC2 nie znaczy ze wy tez musicie odchodzic.


Zacznijmy lepiej jakas drame. Nie ma co czytac do sniadanka.....


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 09:38 
Cytuj  
Myślę, że tak pusto będzie przynajmniej do dodatku... masa ludzi skończyła grać lub zrobiła sobie przerwę. Kolejne dramy dopiero po premierze ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.