mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 12:24 
Cytuj  
Czy ktos kto gral juz w bete dodatku moze potwierdzic info o tym ze nie jest mocno rozbudowany ? Owszem sa nowe instancje, questy, mounty itp ale jest to temat na gora 2-3 tygodnie.

Kolejna sprawa- powrotow, jesli nawet wroci rzesza ludzi do HH Polan to czy nie uwazacie ze jak na gre mmo rywalizacja miedzy 2 gildiami plus kilka ruskich to nie zamalo ? Owszem mozna sie scigac kto ile czego farmi kto ile razy zabil ktorego oficera ale.... brzmi to jak odgrzewanie starych flakow. Serwerowi PvP potrzeba jest roznorodnosc jaka wystepuje na PvE- masa gildii, wiele specjalizacji.... wieksza konkurencja a tym samym chec do gry ..... Rywalizacja na wielu frontach to co bylo na poczatku serwera za tym wszyscy tesknia :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 12:30 
Cytuj  
Pewnie bedzie cos w stylu niby nowego nazwanego szumnie kontynentu (faktycznie wielkosci doliny conal x 2). Walka frakcji bedzie w stylu slumsow - mozesz sobie wybrac czy kruki czy szczury + kilka zabawek. Pewnie jeszcze krzykna jakies 99 PLN i miodek :P Wydusic ostatnie soczki z naiwnych userow. Brakuje tylko jeszcze DLC - chcesz Piorko Ibisa ? Teraz mozliwe takze dla Ciebie !!!!! Jedyne 9.99 PLN !!!!!!


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 12:42 
Cytuj  
niestety największą bolączką AoC jest brak frakcji (imho), a tego już nie da się zmienić, moim skromnym zdaniem, niedługo po dodatku, albo po premierze SW, czeka Conana f2p..., z ewentualnie jakimiś dopalaczami w stylu D&D, w które notabene gra więcej ludzi


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 13:02 
Cytuj  
Brak frakcji ? Hmmm w Runes of Magic ( rozbudowany klon WoW w wersji PL) na serverach PvP ( notabene 2 ) gra mase ludzi... po dojsciu do 15 levela mozesz byc ubity bez ograniczen przez kazdego..... gra jest darmowa ma Siege, mini gry oraz 2,5 miliona uzytkownikow na jesli sie nie myle 12 serverach...... w tym 2 PVE PL

P.S. Dodam ze gra posiada rozbudowany Housing ,Craft, Budowe i obrone wlasnego BK itp. Pare osob z ex Ictus Mortis gra w nia obecnie na servie PvP


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 13:26 
Cytuj  
Ale ten Runes of Magic to jakas kpina jest jesli chodzi o PVP. Wez zobacz duele na YT - smiechu warte.

To obczajcie.

http://www.youtube.com/watch?v=SEVU-YLpM8A


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 13:42 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Ale ten Runes of Magic to jakas kpina jest jesli chodzi o PVP. Wez zobacz duele na YT - smiechu warte.

To obczajcie.

http://www.youtube.com/watch?v=SEVU-YLpM8A

och, włączyłem tryb PK i kilka razy zaatakowałem jakiś ludków, fakt, ze się nie spodziewali czegoś podobnego, ale przeciwnik 5 lvl + to żaden problem, a walka jest nawet, nawet, nie jest tragicznie choć AoC to nie jest


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 14:32 
Cytuj  
Ja sie tak lapie na tym ze AOC powiesil jak dla mnie poprzeczke jesli chodzi o PVP, system walki i fabularna otoczke na takiej wysokosci, iz w chwili obecnej wszystkie inne mmo wydaja mi sie dziecinne/flegmatyczne/niedopracowane itp pod tym wzgledem. Sam system walki powoduje ze jest sie w stanie przeklnac crashe, lagi i insze niedorobki... Szkoda tylko ze niewiele nowego sie pojawia. Chociazby te mini siege / gierki jakby zrobili 12 vs 12 lub 24 vs 24... Juz byloby piekniej.


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 15:36 
Cytuj  
Lakhla wez pod uwage ze ta gierka jest darmowa ! Ja o niej pisze dla kontrastu. To jest taki klon WoW z o wiele bardziej rozbudowanym PvP w stylu AoC- bez lagow.

Nie gram w nia, widzialem tylko end content i jak to wszystko smiga i jest pod wrazeniem ze teraz wychodza Darmowe takie gry.... pomysl wiec jak duzy wplyw ma to na AOCa


http://www.youtube.com/watch?v=Ni2jhHp6VeA


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 15:56 
Cytuj  
Ja sie musze zgodzic z lakhla jaki by aoc nie byl to po przygada z nim kazda inna gra MMORPG wydaje sie dziecinna a pvp nudne do bólu.
Zerg gralles w RoM ze twierdzisz iz tam niema lagow? Gra bardzo przycina w miastach nawet na mocnych kompach mimo slabej grafiki. Na siegach niestety niebylem . Na serverach pvp pelno wysoko lvlowych turasow ktorzy bija ciagle low lvle:P a end game wcale nie jest lepszy niz w aocu;)) Cieszy sie duzym powodzeniem tylko dlatego bo jest darmowa przez co srednia wieku to mniejwiecej 14 lat Wiekszosc tych graczy wczesniej grala tylko w inne darmowe produkcje Tibia, Silkroad Wiec sa pod duzym wrazeniem tej gry:P
PS. Na filmikach to wyglada lepiej niz jest w zeczywistosci:P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 16:04 
Cytuj  
Widzialem u znajomka chodzilo plynnie sam nie gram. Zgadzam sie i tego nie neguje ze grafa i stylem walki daleko jej do AoCa ale mowie to jest tylko darmowa gra, skoro teraz jest juz cos takiego na rynku to ciezko jest bic sie o klienta nie majac silnych argumentow w postaci bardzo rozubudowanego contentu no i przede wszystkicm----graczy.

Ja czekam i pokladam wielkie nadzieje w dodatku do AOCa. Jesli gra nei ruszy z kopyta nie zapelni sie server PvP to bedzie to koniec...ludzie uciekna po 1-2 miesiacach zostanie garstka tych co maja 8-10 level PvP i nie chce im sie tego tracic.....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 12:31 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
niestety największą bolączką AoC jest brak frakcji (imho), a tego już nie da się zmienić, moim skromnym zdaniem, niedługo po dodatku, albo po premierze SW, czeka Conana f2p..., z ewentualnie jakimiś dopalaczami w stylu D&D, w które notabene gra więcej ludzi


To akurat powie Ci każdy kto gra/grał PvP w MMO - frakcje delikatnie mówiąc ssą.

Fajnie, że na wstępie dostajesz bazę graczy, którzy są z Tobą, ale takie rozwiązania są dla carebearów.

SW tak samo jak i Aion nie jest prawdziwą konkurencją dla AoC. Chyba, że do premiery ogłoszą jakieś featursy o których nam się nie śniło :<

Co do RoM...Swoją krótką przygodę z tym tytułem pamiętam tak "fajnie, ale 100x bardziej wolałbym już zapłacić za WoWa...".


Co do darmowych gier, poszukajcie w necie to azjatyckich, odpicowanych tytułów o których nikt u nas nawet nie słyszał jest na pęczki. Nie wiem jak Wam, ale mi jednak nie o to chodzi ;)


Co do graczy w RoM - pewnie ich więcej niż w AoC, ale oni nie liczą aktywnych kont tylko te założone...





Ahahaha, coś na poprawienie humoru ;) Napisałem do supportu czy też dostanę 2 dni rekompensaty skoro po patchu 1.07 miałem aktywną subskrypcję, ale po patchu 1.07.1 już nie, oto odpowiedź:


Cytuj:
Thank you for contacting Funcom Customer Support.

Unfortunately we have offered no compensation for the downtime in
between 1.07 and 1.07.1. The Game director posted a statement on the
situation saying that he did not feel that the downtime was long enough
to justify a compensation. I apologize sincerely for any frustration
this may cause. However if you have any further questions please reply
to this e-mail without altering the subject line. Thank you for your
patience and have a good day.

Regards,

GM-X
Funcom Customer Support Associate


Nick GMa ocenzurowałem, bo aż mi przykro ;)


A oto porada Famine, umieszczona na forum w odpowiedzi na temat kogoś z podobnym do mnie problemem:

Cytuj:
The best thing you can do is contact customer support -- [email protected] or [email protected] for further questions. We cannot assist you with account related questions on the forums.



No cóż jak widać tym razem support nie mógł pomóc :<




@Zerg

Koniec jak koniec, myślę, że np. ja z bólem serca, bo z bólem, ale porzuciłbym mojego szamana i wrócił na konto EU...Życie to nie bajka, ale póki co w PvP nie widzę alternatywy (Może DFO, ale...).


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 14:30 
Cytuj  
@up
pograj bandytaz w KO, zobaczysz co to pvp, nawet AoC nie za bardzo ma czym się pochwalić, może jedynie combosy, gra jest frakcyjna, eventow w ch..j, itemki różne, system ally, oblężenia itp, itd, a gra ma ponad 10 lat.
To czy frakcje "ssą" czy nie, jest subiektywnym odczuciem gracza, jak widać brak takowych uśmierca AoC czego udowadniać chyba nie trzeba i tak jak Zerq pisze, wole cukierkowego RoM niż brutalny AoC, bo w RoM da się grac, Conan jedynie irytuje


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 14:43 
Cytuj  
Okej, KO może i jest fajny ale niestety teraz już archaiczny.
Ultima była fajna parę lat temu, no ale czasy się zmieniają.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 14:43 
Cytuj  
Poza oblężeniami, które to ostatnie dwa zakończyły się kraszami po kilku minutach (a mieli to naprawić ^^) nie widzę sensu logowania się do tej gry. PVP umarło w tej grze, a kopanie surowców i parcie na tokeny nie bardzo mnie bawi. Szkoda tylko, że ci co mają abonament na rok nie mogą go zawiesić ale jakoś specjalnie mi nie szkoda, bo ta gra (przynajmniej dla mnie) straciła sens grania!

Znacznie bardziej wciągnęła mnie Fallout 3, jak pozostałe gry Bethesdy cechuje ją świetna muzyka i ogromny świat do exploracji.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 17:28 
Cytuj  
No w sumie też nie pamiętam kiedy miałem ostatnio porządny dzień z PRAWDZIWYM PvP...Obstawiam, że było to w okolicach września, października. Od tamtej pory raczej sucho - może jeszcze w grudniu było jakieś ożywienie, ale teraz można to określić jedynie mianem stagnacji.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 4
Dołączył(a): 7.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 14:46 
Cytuj  
Z niepotwierdzonych informacji ( jednego z Leaderow HH ) wynika iz dzis na godzine 20 zostalo zwolane zebranie nadzwyczajne gildii. Celem zebrania jest poinformowanie i przedyskutowanie zawieszenia HH ( zamkniecia) oddzialu HH na 2e (AOC). Przyczyna prosta , duza czesc osob zniesmaczona jest wprowadzeniem Bori w takiej formie jak obecnie, co zaowocowało zniszczeniem PVP w tej grze. Co koleji dla gildii takiej jak HH ( nastawionej na PVP) powoduje iz gra w AOC stracila sens.

Osobiscie smuci mnie fakt iz na 2e pozostanie tylko juz jedna gildia polska. Widać czas AOC przeminął już ostatecznie i nawet dodatek go nie uratuje.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:42 
Cytuj  
Raito napisał(a):
Z niepotwierdzonych informacji ( jednego z Leaderow HH ) wynika iz dzis na godzine 20 zostalo zwolane zebranie nadzwyczajne gildii. Celem zebrania jest poinformowanie i przedyskutowanie zawieszenia HH ( zamkniecia) oddzialu HH na 2e (AOC). Przyczyna prosta , duza czesc osob zniesmaczona jest wprowadzeniem Bori w takiej formie jak obecnie, co zaowocowało zniszczeniem PVP w tej grze. Co koleji dla gildii takiej jak HH ( nastawionej na PVP) powoduje iz gra w AOC stracila sens.

Osobiscie smuci mnie fakt iz na 2e pozostanie tylko juz jedna gildia polska. Widać czas AOC przeminął już ostatecznie i nawet dodatek go nie uratuje.


Dodaj czas AoC PL ;)

Druga sprawa, dyskusja taka nie oznacza, że wszyscy kończą.
RC na Fury już też kilka razy kończył "grę" po czym wznawiał.
Po prostu są ludzie, którzy lubią wszystko...hm...systematyzować i podejmują bądź co bądź drastyczne decyzje typu: "rozwiązujemy gildię, bo Funcom spalił i już nie ma funu".

Choć z drugiej strony, patrząc na to z perspektywy, że gildia będzie słabnąć i konać w męczarniach to zawsze może być to lepsze rozwiązanie.
Wiadomo, dużo lepiej schodzi się ze sceny, ekhm "niepokonanym".

Prawdziwy dowódca gdy widzi pierwsze oznaki słabości wie jak zarządzić odwrót żeby nie wyglądało to na porażkę ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 17:58 
Cytuj  
Ze swojej strony dziekuje HH za udzial w AOC PL. Moze nie ukladalo sie nam tak jakbysmy sobie tego zyczyli, niemniej polaryzacja wyszla nam chyba na dobre. Przez dlugi czas zmagania najlepszych gildii na serverze elektryzowaly i pobudzaly do dalszej gry. Przyszedl obecnie gorszy czas dla AoC co chyba kazdy widzi. Brakuje tez rozsadnych alternatyw w MMO. Zycze szybkiego powrotu i reaktywacji ! Do zobaczenia w kolejnych tytulach.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 21:29 
Cytuj  
Z dniem dzisiejszym wstrzymujemy działalność w AoC pod tagiem The Headhunters na serwerze Two Eagles. Ponieważ warunki gry się diametralnie zmieniły i zmuszają do daleko idących kompromisów, które uderzają w podstawowe zasady gildii zmianie ulega nazwa gildii i jej zarząd oraz zasady gildią rządzące. O ile FC wprowadzi satysfakcjonujące zmiany wrócimy do gry i przywrócimy do życia feniksa z popiołu pod tagiem The Headhunters z pierwotnymi założeniami i zasadami, które przyświecały naszej niechlubnej działalności.



Przyczyn zawieszenia działalności jest wiele m.in.:
- brak perspektyw satysfakcjonującej rozgrywki na serwerze 2E
- malejąca z każdym dniem frekwencja graczy
- ostatnie patche zmieniające najważniejsze tryby rozgrywki pvp w farmienie, a nie zabawę
- daleko posunięte kompromisy, uderzające w podstawy zasad gildii

Serdecznie dziękujemy wszystkim graczom, z którymi mieliśmy przyjemność grać. Dziękujemy, za wspólne gierki, epicke oblężenia i wielogodzinne zergi, bo bez tego ta gra nie miałaby sensu. Mamy też nadzieję, że Age of Conan pozwoli nam w przyszłości ponownie powrócić na szlaki Hyborii i walczyć o zasłużoną chwałę i honor.


Żegnamy!


Posty: 3
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:14 
Cytuj  
wielka szkoda ze znikacie z 2E byliscie jedna z opok tego serwa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.