mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 04:59 
Cytuj  
7 maja będa wysyłać
ja osobiście dalej stawiam na 14 13.
dzień po tym jak skończy sięsrebrne atrium. logiczne zółci z khemi się wynosz, a ty zabierasz siez nimi karawaną :P

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 09:38 
Cytuj  
Morpheus- napisał(a):
Doodec napisał(a):
Ktos jakos ostatnio powiedzial / napisal (nie pamietam dokladnie kto ale bardzo trafnie to ujal):

"To nie FUNCOM, to my gracze zajebalismy te gre....Na sile z PVP robimy PVE".

Farma, farma, farma....


@Peccavi

Ja tam sie lubie :P Dodam jeszcze gdyby zostawic podzialy to HH i Polanie mogliby stworzyc gildie ktora przetaczalaby sie po innych niczym walec.
A nie kurwac sojusz tu, sojusz tam... NAP tu ... Nap tam... i znowu Farma farma farma....

Tego kurwac nie bij bo to VII Legion, tego nie klep bo na Krancu jest z nimi NAP. W tego nie strzelaj bo nam pomaga. Ja pierdole... Juz wolalem jak mnie ktos w respa wciskal czy na gierce klepal roznica 50 fragow.
Zenada. Ogarnijcie sie ludzie. Wypierdzielic wszystkie sojusze i pakty w pizdziec... NIe pamietacie juz jak to sie ganialo z BK1 i jakos nikt nie miauczal???? Teraz zajebiscie jest BK3. Hip hip Hurrrrraaaaaaaaaa!!!!!! Na Siege'ach Crashe? To przynajmniej gdzie indziej zrobcie PVP z prawdziwego zdarzenia.

Pozdrawiam

Drodzy Polanie mogliscie zastanowic sie nad tym odrazu po wejsciu Bori. Teraz juz najprawdopodobniej jest za pozno wiec zycze milej gry z tymi 10 lvl pvp. Ciekawe tylko do czego to wam sie przyda.
Pozdrawiam


Drodzy HH mogliscie zastanowic sie nad tym odrazu po wejsciu Bori. Teraz juz najprawdopodobniej jest za pozno wiec zycze milej gry z tymi 10 lvl pvp. Ciekawe tylko do czego to wam sie przyda.
Pozdrawiam

Ps. Choć waść Morpheus macie tyle wspólnego z HH, co Rydzyk z Bogiem :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 11:03 
Cytuj  
@ Sant
ilu Was gra w RoM na Cath i czy na dłużej, czy tylko jako "odstresowiacz" od AoC?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 12:11 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
7 maja będa wysyłać
ja osobiście dalej stawiam na 14 13.
dzień po tym jak skończy sięsrebrne atrium. logiczne zółci z khemi się wynosz, a ty zabierasz siez nimi karawaną :P


No i było nie było ten 13-14 to będzie równo 2 lata po "headstarcie" AoC na EU :>


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 12:34 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
@ Sant
ilu Was gra w RoM na Cath i czy na dłużej, czy tylko jako "odstresowiacz" od AoC?


Ja ostatnio zainstalowałem RoM ale ta grafika... w Mario Bross była lepsza, trochę mnie odstrasza, a czy ktoś jeszcze gra, to nie wiem, raczej mało osób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 13:03 
Cytuj  
Jak napisalem wyzej. Probowalem D&D online, ROM, ostatnio nawet troszke mnie wciagnal Mount & Blade.... Wszystko w porownaniu do AOC wypada biednie. Czekajac na dodatek mam zamiar sobie dokladnie pozwiedzac AOC, przejsc miejscowki jakich jeszcze nie zaliczylem od A do Z (Wieza, XIba, Wawoz Imirski itd), poprzycinac w MW2 ostatnio takze w BC2. Mam nadzieje ze dodatek odkopnie ludzi od Bori. Jesli nie - poloze przyslowiowy krzyzyk na AOC.

A dyskusje zeby Polanie pomysleli przed wejsciem na Bori, Headhuntersi po wejsciu Bori radze sobie odlozyc na bok. Juz i tak wystarczajaco do spodu jest by jeszcze sie jechac wzajemnie.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:08 
Cytuj  
RoM wyglada slabo na niskich rozdzialczosciach, na wyzszych nie jest tak zle.
Tez chwile pogrywalem , gra wyglada bardzo spojnie. Serwery pelne. Jest co robic o co sie bic. Sa wyzwania. Widac ze zalezy im na kasie wiec robia wszystko zeby kazdy byl zadowolony. A to jest tylko darmowa gra ......

Jesli bedzie jakies info ze przechodzimy do RoM ewentualnie powstanie tam jakas sensowan gildia to chetnie rowniez poleveluje w dobrym towarzystwie.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:44 
Cytuj  
Ty sobie kup MW2 albo BC2 :P to ci Head Shota zapale raz czy dwa XD


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:48 
Cytuj  
@Szonn
Wszystko co napisałeś o RoM to prawda, a raczej byłaby prawda gdybyś za każdym razem dodawał "jak na darmówkę". Na przykład taki wow z grafiką którą ma swoje lata mówiąc delikatnie, a i tak wygląda lepiej niż ta zaprezentowana w RoM.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 15:42 
Cytuj  
No mówię, można narzekać na WoWa, ale chyba wolałbym w niego grać i za niego płacić niż grać w dowolną z "darmowych" gier. Nie wiem jak to działa, może jakaś siła sugestii, ale płatne>darmowe.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:04 
Cytuj  
Heh ja tam chce zobaczyc jak ten nowy system skili, featow i perkow bedzie funkcjonowal... Jesli zabawa z buildami zacznie sie na nowo to fajnie.

Wszystkich zas mobilizuje do zostawienia tych popierdolonych Bori i ponapierdzielania sie na nowych lokacjach.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 19:45 
Cytuj  
oby....


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 19:54 
Cytuj  
Gram z paroma osobami na endless trialu na Fury i jest calkiem zacnie. Bezstresowo, bez gildii, bez parcia na progress i setki fragow lecą - co najwazniejsze za friko :>

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 08:03 
Cytuj  
A ja wam mowie odpalcie WoW'a - zamiast szukac ludzi do bicia zaczniecie szukac miejsca bez ludzi.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2010, 08:05 
Cytuj  
To chyba na bg. Odkad jest dungeon finder, swiat jakos tak opustoszal. Poza tym combat i klimat w wow i aoc sie mocno roznia.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 11:30 
Cytuj  
Wygląda na to, że wojna Polsko-Ruska się zakończyła, od jakiegoś czasu nie ma żadnej liczacej sie gildii w której nie byłoby zarówno Polaków jak i Rosjan (mam na myśli osoby posługujące się cyrylicą zamieszkujące za wschodnią granicą Polski). W dużej mierze wymusiło to wprowadzenie Bori-Bori i wielka przewaga liczebna Black Steela.

Minął trochę ponad rok od czasu jak serwer powstał, zawirowań na nim było dużo, sojuszy, zdrad, walki, złości, frustracji ze zmian jakie Funcom nam wprowadzał i kupa śmiechu. Gildie się łączyły dzieliły, rosły w siłę i upadały. W każdym razie mozna powiedzieć jedno projekt Polanie wypalił, choć nie wszystko się ułożyło tak jak było pomyślane. Jest to jedyna "Polska" gildia, która ma się dobrze (ponad 50 online wieczór w wieczór ostatnio).
Polanie są na serwerze od powstania po dziś dzień dając wolną rozrywkę wielu osobom u nas nie ma lepszych, gorszych byłeś przeciwko nam walczyłeś z nami to nic, jak chcesz grać z nami to zapraszamy do gildii bo to tylko gra i celem w niej wbrew pozorom nie jest zabijanie, gankowanie,(to tylko narzędzie) obrażanie się na kogoś tylko dobra zabawa.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 15:49 
Cytuj  
Jest jako Rzekłeś Gorszy.
p.

ps.gildia jest otwarta na nabór nowych i... "starych" Graczy
ps2. klimat nie ma porównania z wowem(na niekorzyść wow wg. mnie) a po dodatku jest raczej tłoczno - wreszcie jest znowu co robić po 80 lvl.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 07:24 
Cytuj  
powodzenia, szczególnie się Wam przyda, jak już zostanie tylko jedna, jedyna gildia, tylko bez celu :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 11:29 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
powodzenia, szczególnie się Wam przyda, jak już zostanie tylko jedna, jedyna gildia, tylko bez celu :)


Bóg zapłać za dobre słowa Peccavi, a cel - cel się zawsze znajdzie.
To Funcom promuje duże gildie, małe to sobie mogą co najwyżej pochodzić na Atzela, Xiba i teraz kilka lokacji z dodatku, a takie osoby nie muszą grać na serwerze PvP - te same wyzwania są na serwerze PvE.
Pogranicza to nie my wymyśliliśmy tylko tą chorą formę zdobywania pkt. PvP Funcom, teraz jak ktoś ma 4 czy 6 lvl PvP to nie znaczy, że ogarnia swoją klasę. Gra zamieniła się w farmę i to zarówno PvP jak i PvE, jak chcesz coś osiągnąć (posiadać - lepszy itemek) to musisz poświęcić masę czasu na latanie z kilofem bądź zabijanie setek mobów np w lesie. To jest żałosne, że trasza i Bosy w BRC bądź w Twierdzy Toth-Amona dają żałosne ilości maestrii w porównaniu z Bosami na instancjach w Khitaju.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 16:12 
Cytuj  
Gorszy, no właśnie...i pytanie po co ten lepszy itemek?
Ja wiem, że fioletowe fajnie w AoC wyglądają, ale nie szkoda ludziom czasu na farmienie BEZ PvP? Zresztą do czego itemy PvP jak PvP jest marginalne...Może jak już wszyscy będą mieli 10 to wszystko wróci do normy, ale i wtedy obawiam się, że sporo osób będzie w walkach "statystami".

Dla mnie np. walka/zdobywanie expa pvp to okazja do sprawdzenia się, swoich umiejętności w grze. Bawię się tym, że walczę z innymi, lubię rywalizację. I powiem szczerze, że byłoby mi cholernie głupio jakbym oprócz itemków nic nie umiał pokazać :<

Duże, małe gildie, jakie to ma znaczenie? Dlaczego tak mało osób chodzi na NORMALNE mini? Gdzie się podziały czasy, że i cały dzień można było w pre mejdze siedzieć i trafiać na coraz to nowe drużyny z drugiej strony?

Zabawa>farmienie.

A zwalanie całej winy na FC jest po prostu głupie, bo nikt nikogo nie zmusza żeby to robić - ba, przez 2 lata nie miałem Bori to i teraz się obejdę bez.

Osobiście cieszyłbym się jakby naprawdę naprawili oblegi i za zwycięstwo w takim dawali olbrzymią ilość tokenów i expa. Tylko zawsze jest strach, że ludzie postanowiliby wtedy robić 2 godzinne spotkania na herbatę zamiast się bić. YEAAAAH!


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.