mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:30 
Cytuj  
Wcale sie nie dziwie. Ja rowniez prawdopodobnie nie mam zamiaru przedluzac abonamentu na 2E jesli sytuacja sie nie zmieni. Jeszcze musze rozeznac sie jak sie ma sytuacja na Fury. Moze kogos bawi farmienie tokenow na gierkach czy latanie z kilofem. Zajebiste dodatki w stylu totemikow kwiatkow i wiankow upiekszajacych miasta gildyjne w sytuacji gdy Siege lezy i kwiczy (ostatnio crashe po 2 min) - czysta zenada.

HH dziekuje za wspolnie spedzony czas. Wielka szkoda ze zawijacie z serwa. Do zobaczenia mam nadzieje gdzies indziej, na innym serwie, innym MMO.

Pozdrawiam

Lakhla


_________________
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 00:23 
Cytuj  
na fury jest tak samo jak tu, tylko jest więcej graczy.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 07:17 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
... Do zobaczenia mam nadzieje gdzies indziej, na innym serwie, innym MMO. ...

no właśnie..., gratki zamku w RoM :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 07:40 
Cytuj  
Szkoda,gram na tym serwie od początku,z większością graczy w większym lub mniejszym stopniu miałem jakiś styk ;)(mniej lub bardziej krwawy :) ).
Słowo "szkoda" dotyczy braku " The Headhunters " - jakoś przyzwyczaiłem się do tego napisu nad głowami graczy(był moment że...hm ale jakoś nie wyszło?).
Tak już to jest czasami trzeba podjąć znaczącą decyzję - QPO na pewnym etapie tego serwera też "zanikło"-było to wynikiem podobnej decyzji ale ludzie zostali.

Wszyscy którzy mnie znają wiedzą,że byłem za łączeniem polskich gildii(ktoś pamięta jeszcze "orła"?).
Być może nie koniecznie tak miało to wyglądać ale zwracam się do wszystkich rodaków mających zamiar pograć jeszcze w AOC(mimo podziałów hehe) - myślę,że mogę się wypowiedzieć w imieniu Polan - zapraszam do wspólnej gry - w naszych szeregach - tych wszystkich którzy mają ochotę porajdowac oraz podnieść lvl pvp - mimo jakiś zadawnionych nieporozumień napewno uda nam sie razem grać.
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 09:02 
Cytuj  
Cytuj:
Jeszcze musze rozeznac sie jak sie ma sytuacja na Fury.


Z opowiesci znajomych: nie jest wcale lepiej niż na 2E, RC i Futilez okupują i farmią bori nie dopuszczając nikogo innego praktycznie do zabawy. Na wszystkich przedziałach levelowych (poczawszy od 19 lvl) dzialaja high end eq premade, ktore odstraszają nowych graczy :)

Cytuj:
Turbine podało, że ich MMO, Dungeons and Dragons Online, zdobyło ponad milion użytkowników od kiedy przeszło na darmowy model wraz z Eberron Unilimited. Udało się osiągnąć taki wynik zaledwie od września zeszłego roku, a firma zanotowała ponad 500 procentowy wzrost zysków.


FC imo tez powinno zrobic z aoc gre darmowa z mikroplatnosciami, w tym momencie ten tytul nie jest wart placenia abonamentu :)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:33 
Cytuj  
Darmowy AoC = następna Tibia itp...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 11:51 
Cytuj  
Niekoniecznie, D&D jest darmowy i nie wyglada tam zle, zreszta tuz po premierze aoc eu na forach pelno bylo "tibiopodobnych" trolli, ktorzy szybko sie wykruszali, trudna do opanowania gra jaka jest aoc i bardziej wymagajace pvp jest imo odstraszajacym czynnikiem dla chcacych "easy mode". Jak pokazuje przyklad D&D tego rodzaju posuniecie daje grze drugą szansę. Ciekaw jestem co się stanie dalej z aoc, 2E i jak bedzie przebiegał "rozwój" tej gry :) Z miłą chęcią wróci się do gry, jeśli będzie perpsektywa zabawy.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:34 
Cytuj  
Zamierzacie grac w inna/inne gre MMO ( teraz ) czy raczej znikacie calkiem ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
Proponuje konstruktywne sugestie zmian umieszczać w odpowiednich, przeznaczonych do tego wątkach.


z oficjalnego forum. geez jak czytam takie teksty moderatora to w żołądku mi się przekręca - jakby FC wykorzystał 10% tego co gracze proponowali swego czasu w sugestiach na forach eu mielibyśmy do czynienia z fenomenalną grą mmo, która przebija całą konkurencję. Gracze na tacy rozpisywali całe systemy gotowe do wdrożenia - nawet z kompletną zmianą systemu kombosów na jeszcze bardziej dynamiczną. ;/

Tak, zamierzamy grać dalej w mmo - testujemy teraz kilka tytułów i szukamy takiego, w którym będzie "przyjazne" graczom pvp.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 14:55 
Cytuj  
Widzisz blasz, to nie jest tak do końca.

Niby z mikropłatnościami D&D złapało drugi oddech, ale prawda jest taka, że teraz gra w niego pi razy oko mniej więcej tyle samo osób co w płatnego AoC. I gra przed tą zmianą była NAPRAWDĘ martwa. Bo zresztą co tu dużo mówić nigdy specjalnego poziomu nie reprezentowała...
Milion użytkowników, brzmi ładnie - AoC zaraz po premierze miał podobną bazę - rzecz nie w tym ile osób zakłada konto, a ile rzeczywiście gra aktywnie, płaci subskrypcję, czy korzysta z tych mikropłatności.

Mikropłatności = zło
I będę to powtarzał do ukichanej śmierci. W AoC dopóki płacimy wszyscy tyle samo jest jakiś balans. Owszem są osoby, które dajmy na to mają przewagę związaną z lepszym gearem (1.05 sucks!), ale nie jest to nie do przeskoczenia - każdy może zdobyć gear i wcale nie wymaga to grania 24/7.

Przykład gry, która została (imo) zabita mikropłatnościami - Battlefield Heroes. Zapytacie dlaczego? Grałem w ten przyjemny i odstresowujący sieciowy tps od closed beta testów i płatne itemy ograniczały się do fajnie wyglądających ciuchów, czy zakupu broni na stałe, ale gracze któzy nie płacili mogli spokojnie mieć te same bronie za punkty zdobyte w trakcie gry. Z czasem zostały wprowadzone zmiany, że tylko za płatne punkty można kupić najlepsze bronie, bo gdyby chciało się kupować za te zdobyte to trzeba by było grać 24/7, a i to ciągle by nie gwarantowało uzyskania odpowiedniej ilości zasobów. I po prostu olałem tytuł, bo do czasu bawiłem się naprawdę fajnie, a potem stwierdziłem, że:
1. Czemu mam grać, kiedy słabi gracze rozwalają mnie tylko dlatego, że nakupowali sobie za prawdziwą kasę różne ułatwiacze i lepszy sprzęt? (Dodam, że wcześniej była to gra całkiem skillowa, ktoś dobry mógł spokojnie kłaść pokotem wielu przeciwników :)
2. Po co mam płacić za przedmioty, które wyrównają moje szanse skoro mam tyle innych gier, które oferują mi mnóstwo zabawy po jednokrotnym zapłaceniu (wtedy CoD4, teraz doszedł BFBC2)?


I przypuszczam, że to samo miałoby miejsce przy zmianie modelu biznesowego AoC - poszedłbym prawdopodobnie gdzieś gdzie za stałą opłatę każdy zapewniałby sobie równe szanse. Gdzie? A, nie wiem - przestałem już grać w MMO dla samego faktu grania i wbijania leveli, szukam i wymagam od gier czegoś więcej.


(uwaga sarkazm!)
Co do samego Fury...Brzmi zupełnie NIE jak to co się dzieje tam od samej premiery.
(/sarkazm off)

Wbrew pozorom coś takiego ma swój urok, AoC to gra grupowa - premejdy i to niezależnie od tego kto w nich gra zawsze były i zawsze będą do pokonania.


Alternatywy?

No jest sporo klonów i kopii WoWa, które jednak po zagraniu w protoplastę już tak nie cieszą.
Jest RoM, jest Allods Online (notabene rosyjska produkcja przy której między innymi maczali palce twórcy HoMM V) i są dziesiątki azjatyckich bliżej niezidentyfikowanych MMO, a wszystkie cechują się dużym grindem i olbrzymią dysproporcją między abstrakcyjnym pojęciem "skilla" i posiadanym sprzętem.

Z płatnych mamy na pewno genialne, ale i czasochłonne EvE, DFO (choć tu pamiętam, że jak zacząłem grę na polskim serwie w AoC, to stwierdziłem, że nigdy już nie zagram w tak niszową produkcję, tak "ubogiego" krewnego ;), jest nieco podupadły WAR - ale oferuje rozgrywkę w t1 na nieskończonym, darmowym trialu.

I...i naprawdę brakuje mi tu czegoś chociaż zbliżonego do AoC ;<
Może mój punkt widzenia jest ograniczony, ale AoC i WoW naprawdę wyczerpują większość z tego co chciałbym widzieć w MMO.



Osobiście w chwilach wolnych testuje jakieś różne dziwne gry, a nuż któraś mi się spodoba, a tak w AoC czekam na dodatek i z chęcią wyleveluję jakąś postać na 80 - ta, są osoby, które się wstrzymały przez rok grania na PL od robienia altów i czeka je teraz sporo zabawy.

Sorry za wall of text 8)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 19:22 
Cytuj  
Trzecia podejście do siege i trzeci krasz, tym razem w 45 sekundzie. Dawałem jeszcze jakieś nikłe szanse tej grze po 1.7 i "genialnemu systemowi PVP" jakim są bori ale po dzisiejszym kraszu niestety mam dość!


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 19:37 
Cytuj  
Tak, po prostu szkoda...
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 22:00 
Cytuj  
Cytuj:
The upcoming Rise of the Godslayer expansion for Funcom's Age of Conan will be packaged with the original game for retail. Apparently the publishing agreement with Deep Silver for the bundle covers all PAL territories world-wide except Poland.


srsly, wtf?
Nie dostaniemy pudełkowej wersji...bez jaj :<
No chyba, że CDP wyda u nas - ale jakoś nic na razie nie zapowiedzieli.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 07:38 
Cytuj  
Mam zasadnicze pytanie: czy Polanie i HH "nie lubią" się tylko w AoC, czy dotyczy to wszystkich pozostałych mmo?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 08:19 
Cytuj  
Ktos jakos ostatnio powiedzial / napisal (nie pamietam dokladnie kto ale bardzo trafnie to ujal):

"To nie FUNCOM, to my gracze zajebalismy te gre....Na sile z PVP robimy PVE".

Farma, farma, farma....


@Peccavi

Ja tam sie lubie :P Dodam jeszcze gdyby zostawic podzialy to HH i Polanie mogliby stworzyc gildie ktora przetaczalaby sie po innych niczym walec.
A nie kurwac sojusz tu, sojusz tam... NAP tu ... Nap tam... i znowu Farma farma farma....

Tego kurwac nie bij bo to VII Legion, tego nie klep bo na Krancu jest z nimi NAP. W tego nie strzelaj bo nam pomaga. Ja pierdole... Juz wolalem jak mnie ktos w respa wciskal czy na gierce klepal roznica 50 fragow.
Zenada. Ogarnijcie sie ludzie. Wypierdzielic wszystkie sojusze i pakty w pizdziec... NIe pamietacie juz jak to sie ganialo z BK1 i jakos nikt nie miauczal???? Teraz zajebiscie jest BK3. Hip hip Hurrrrraaaaaaaaaa!!!!!! Na Siege'ach Crashe? To przynajmniej gdzie indziej zrobcie PVP z prawdziwego zdarzenia.

Pozdrawiam

L


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 08:55 
Cytuj  
Ja gram w WoWa jestem z kilkoma osobami z przeszloscia w HH w tej samej gildii, wspolpracuje sie nam b.dobrze. Takze mozna grac razem, odkladajac wydumane podzialy na bok. Wszystko zalezy od dobrej woli decydentow :)


PS> Co to fajnych gierek MMO polecam M&B Warband http://www.youtube.com/watch?v=7GX_Nj_Q ... re=related

Ewentualnie APB http://www.youtube.com/watch?v=I3-Qalme ... re=related


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 12:07 
Cytuj  
APB jest ciągle na etapie CB z ograniczonym czasem grania. Do tego giera...hm...nie jest jakaś wybitna ;) Przynajmniej nie była do momentu w którym grałem - nie jest źle, ale brakuje czegoś co by przyciągało do samej zabawy.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 13:00 
Cytuj  
eee z tym M&B i "mmo" to trochę przesadziłeś


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 1
Dołączył(a): 20.04.2010
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 13:10 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Ktos jakos ostatnio powiedzial / napisal (nie pamietam dokladnie kto ale bardzo trafnie to ujal):

"To nie FUNCOM, to my gracze zajebalismy te gre....Na sile z PVP robimy PVE".

Farma, farma, farma....


@Peccavi

Ja tam sie lubie :P Dodam jeszcze gdyby zostawic podzialy to HH i Polanie mogliby stworzyc gildie ktora przetaczalaby sie po innych niczym walec.
A nie kurwac sojusz tu, sojusz tam... NAP tu ... Nap tam... i znowu Farma farma farma....

Tego kurwac nie bij bo to VII Legion, tego nie klep bo na Krancu jest z nimi NAP. W tego nie strzelaj bo nam pomaga. Ja pierdole... Juz wolalem jak mnie ktos w respa wciskal czy na gierce klepal roznica 50 fragow.
Zenada. Ogarnijcie sie ludzie. Wypierdzielic wszystkie sojusze i pakty w pizdziec... NIe pamietacie juz jak to sie ganialo z BK1 i jakos nikt nie miauczal???? Teraz zajebiscie jest BK3. Hip hip Hurrrrraaaaaaaaaa!!!!!! Na Siege'ach Crashe? To przynajmniej gdzie indziej zrobcie PVP z prawdziwego zdarzenia.

Pozdrawiam

L
Drodzy Polanie mogliscie zastanowic sie nad tym odrazu po wejsciu Bori. Teraz juz najprawdopodobniej jest za pozno wiec zycze milej gry z tymi 10 lvl pvp. Ciekawe tylko do czego to wam sie przyda.
Pozdrawiam

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 15:02 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8QzrGe65_Age_of ... am_pl.html



yayks!

Co ciekawe jeszcze chyba NIGDZIE nie było podanej dokładnej daty premiery, a tu łups - 7 maja.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.