mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 10:29 
Cytuj  
edit - c9


Ostatnio edytowano 11 gru 2009, 10:49 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 10:40 
Cytuj  
nieaktualne


Ostatnio edytowano 11 gru 2009, 22:12 przez lyesmyth, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 12:36 
Cytuj  
Nie wiedziałem, że wymienione przez was nazwy gildii są zastrzeżone i objęte prawem autorskim LOL. Nie rozumiem o co ten spór.

Skupcie się lepiej na kwestii atakowania graczy:

1. Rozmawiających z NPC-ami.
2. Na respoincie.

Pomijam kwestię zabijania questujących czy walczących akurat z ruskimi.


Ostatnio edytowano 11 maja 2009, 12:40 przez Furias, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 12:37 
Cytuj  
z tego co wiem to jest ffa pvp wiec o co ten placz?


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 12:38 
Cytuj  
To nie płacz tylko ciekawy temat do dyskusji. Pozostaje jeszcze kwestia tego czy wszystko co jest możliwe do zrobienia należy robić. Patrz realny świat.


Ostatnio edytowano 11 maja 2009, 12:43 przez Furias, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
Podsumuwając,w tym temacie podaje się nieprawdziwe info

No to przestan bzdury pisac i temat wroci na wlasciwa droge.
Cytuj:
przy okazji ciesząc się poaprciem frustratów z fury

Frustratow ? Obawiam sie ze jedynym frustratem tutaj jestes ty , bo my na fury jestesmy szczesliwi,ze sie od tego multigamingu(czytaj puga) uwolnilismy i nie jestesmy z wami w zaden sposob kojazeni :]

I jeszcze male sprostowanie Zerg o ile mi wiadomo to ludzie grajacy na polskich serwerach pod tagiem C9 nie ukradli nazwy,'odzial' tej gildii zostal zalozony przez Vesemira na polskim serwerze,po tym jak gracze z fury zdecydowali sie zostac na europejskim , wiec do nazwy maja pelne prawa inna sprawa ze C9 w aoc dzisiaj =/= C9 pol roku temu :]


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 12:46 
Cytuj  
Po kilku dniach mogę z cała pewnością stwierdzić, że Polanie, HeadHunters, Warcry, DejaVu maja event w tylnej dolnej części ciała a ich jedynym celem jest walenie wszystkich na oślep. Może o kimś zapomniałem obiecuje napisać jeśli sobie przypomnę.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 13:02 
Cytuj  
edit - c9


Ostatnio edytowano 11 gru 2009, 10:49 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 13:44 
Cytuj  
Jak zwykle stek bzdur czy inni gildiowicze maja inne zdanie na ten temat?

Cytuj:
Atakujemy graczy wolnych niezrzeszonych, ale zawsze honorowo - np duel jesli strona o to wystapi


Atakujecie wszystkich i zawsze, zrzeszonych czy też nie, robiących questy czy rozmawiajacych z NPC-ami. Sprawdziłem osobiście, obrywałem tak samo kiedy nie byłem w żadnej gildii i teraz kiedy w niej jestem.

Stosuje takie same metody jako odpowiedź na metody stosowane przez wsplemieńców takich marzycieli jak ty.

Kilka razy zdarzyło mi sie zignorować gracza rodaka robiącego questa - walczącego z mobkami by za chwilę tego żałować bo wjechał mi w plecy, kiedy ja walczyłem z mobami. Jeden wniosek - jedna zasada - zobaczysz - zabij pierwszy.

Odnośnie szarych, wczoraj w Khopshef ruski na 24 lvl zaatakował mnie na 42. Wcześniej 8 szarych zgankowało mnie na 40 lvl.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 13:54 
Cytuj  
lezec, Furias!


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 14:05 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
lezec, Furias!


Tylko tyle wykrztusiłeś? To chyba nie wiesz co to jest forum.

Przypominam fragment zasad tego forum:

-FLAMES: ataki osobiste, dyskriminujace lub ofensywne wypowiedzi nie beda tolerowane i groza kasacja posta lub nawet usunieciem z forum.


Posty: 4
Dołączył(a): 11.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 15:48 
Cytuj  
Cytuj:
(nawiasem mówiąc, jak to z c9 na fury było też nie wiesz, bo do tego musiałbyś pogadać z vesmirem, albo z kimkolwiek kto został w multigamingu, czego oczywiście nei zrobiłeś)^^


Czy Ty wiesz jak to było? Byłeś członkiem c9 na fury?

Gdyby Vesemir nagadał ci takich głupot:
Cytuj:
Yhm taaaaaak. vesmir wam kazał zmienić nazwe raz, dwa


to stracił by w moich oczach cały szacunek.
Wydawalo mi sie ze rozstanie było decyzją obu stron.

Btw. Jezeli opierasz sie na opinii 1 strony twoja wiarygodność jest zerowa!

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 16:28 
Cytuj  
Furiach jesli:

- grasz w gildii typu krzak

- nie umeisz grac

- nie chodzisz w party

- nie uzywasz hide

- nie przeszukujesz oddajac questa/biorac

- ufasz ze tych 5 co sie kreci obok nawet i 10 lev nizsi pozwoli ci bic moby

TO:


slowem nie znasz zasad poruszania sie na serv pvp to a jesli je znasz to

jestes glupi bo ich nie stosujesz i twoje miejsce jest na PvE serv.


Posty: 1
Dołączył(a): 11.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 maja 2009, 23:55 
Cytuj  
Dzieki wam panowie jestem niezmiernie rada ze na server polski nie poszlam grac, bo udowodniliscie kolejny raz ze Polacy grac ze soba nie potrafia, nawet rozmawiac, widac po rozmowie z globala i po tym jka niektorzy oczerniaja innych z wiadomych tylko im chyba powodow badz niewykorzystanej energii.
Panie Lyesmyth z tego co moja osoba wie i zauwazyla z forum korzystalismy tylko w celu zapisywania rajdow i komunikacji w gilidii co do rajdow czy innych spotkan, wiec balaganu nie robilismy zadnego na waszym forum (mowie oczywiscie jako 'frustrat z Fury'), wygladalo to tak ze nagle jednego popoludnia bez zadnego info nie mielismy dostepu do forum.

Jeszcze raz musze podziekowac i powiedziec ze ogromnie sie ciesze iz na polskim serverze pve czy polso-rosyjskim nie gram, wasza kultura,zachowanie i odzywki, poza kilkoma wyjatkami jest godna pozalowania. Na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze wiekszosc to dzieci w okresie dojrzewania.

I mam tylko jedno pytanie, czy Lyesmyth = Nieulekly=Kamil?
Bo jesli tak to juz wiem czemu tak na 'frustratow z Fury' naskakuje ;)


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 09:45 
Cytuj  
Zerghhher napisał(a):
ble ble ble ble ble ble .....


Gram tylko na serwerach PvP

Kim jesteś, żeby mnie pouczać? Kiedy ja grałem ty robiłeś siusiu w pieluchy.

btw pojedynki 1 na 1 wygrywam w 90% resztę sobie dopowiedz bo widzę, że lubisz sobie "dopowiadać".

Jeśli :

1. Nie lubisz uzywac mózgu.
2. Brakuje ci kultury.
3. Lubisz biegać w dużej grupie i gankowac jak leci.

Właśnie dla ciebie jest ten serwer PvP


Ostatnio edytowano 12 maja 2009, 09:56 przez Furias, łącznie edytowano 3 razy

Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 09:51 
Cytuj  
Niestety Vilemo musze przyznać, że masz rację. Zaczynałem grać w AoC na Aquilonii i atmosfery na obu serwerach nie da się porównać. Należało by uzyć słowa motłoch i innych bardziej dosadnych określeń, brak kultury i zasad to coś normalnego na tym serwerze.
Najbardziej jednak przykrym jest, że dla większości graczy właśnie brak zasad i kultury oznacza PvP.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 14:23 
Cytuj  
Furias- umrzyj :)




Sytuacja polityczna na serverze C.D.



Polanie zaplacili wczoraj pierwsza pule i tak o to stanelo miasto T1 Warcry. Jak tylko dojdzie druga partia bedziemy mieli rozbudowane T2.

Zostaly podpisane NAPy gildia White Wolf ze StrAch oraz Liscie.


Gildia White Wolf posiada 80 osob z czego okolo 30 offline non stop. Przedzial levelowy maks 40 minim 6.

Az wstyd ze Liscie upadly tak nisko :)

WarCry cenil ich sobie za wole walki, mimo ze zebrali w tube to potrafili utrzymac sie w walce okolo godzine co jest pewnym plusem.


Gildia o enigmatycznej nazwie StrAch istnieje od kilku dni na serverze niestety podobnie jak wiekszosc jej pokroju walczy o przetrwanie z racji braku rekruta.


Ictus Mortis kurczy sie. Na 56 osob grajacych az 20 offline powyzej 2 dni.
Brak healerow raptem 4- 1 PoM 3 BSow, praktycznie zero tankow.
Levelowo bida. Az dziw bierze ze obecnie nie pracuja nad zadnym sojuszem, widac mocno w siebie wierza i swoje sily na Keszacie.


Deja Vu mimo sciagania kasy z ludzi pow 50 levelu nie jest wstanie zamknac budowy T2. ta gildia ktora oglosila swoj udzial w evencie przygnebiajaco slabo brnie w piaskownicy swoich marzen.


Ostatnio edytowano 11 gru 2009, 10:50 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 14:36 
Cytuj  
Możesz kadzić w swoich postach - obiektywny na pewno nie jesteś. Event się skończył zanim się zaczął, ruskie zwyciężą bo polactwo swym polactwem im pomaga od samego początku nawet nie wiedząc jak bardzo ale przecież:

"nie każdy będzie brał udział w evencie"

"przecież to jest serwer pvp"

jakże żałosne jednak prawdziwe.

zerghhhh do piaskownicy baby lepić :wink:

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 15:34 
Cytuj  
Furias wrocmy do genezy:



Masz pretensje ze cie bija? Ze grasz w gildii ktora nie uczestniczy w evencie? Ze gankuja cie polacy ? Ze ruscy juz maja BK ?

Skieruj je do Lokiego HAderacha i gildii HeadHunters....

Obecnie polski gildie dziela sie na te:

1. Uczestnicza w evencie

2. Udaja ze uczestnicza w evencie

3. Nie uczestnicza w evencie

4. Udaja ze nie uczesticza w evencie


Poniewaz jestem nie obiektywny to sam okresl ktore z wymienionych i znanych ci podlegaja pod te kryteria.

Wedlug mnie nie ma ani jednej polskiej gildii ktora uczestniczy w evencie, jest natomiast jedna ktora udaje ze nie uczestniczy :).


Na dowod powiem ci ze np Polanie ktorzy sie zaliczaja do uczestnikow eventu nie zaczeli nawet budowac miasta T2 wiec ja bym ich podpial pod kategorie 2 :)

.


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 15:36 
Cytuj  
Zerg to taki niezły gawedziarz bajkopisarz.. rotfl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.