mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 07:37 
Cytuj  
Sant napisał(a):
lyesmyth napisał(a):
rozumiem że jak było kd ratio 34/34 to było dobrze?
e pieprzenie.
koncentrujecie się na kd ratio na lbl pvp sami nie jesteście lepsi od tych farmerów nak tórych plujecie sie
Boria ma jeden minus
premiuje pokój zamiast walki a reszta to pierdoły
Po cholere wy sie tak gorączkujecie tymi zbrojami, lvlami skilllami a nie zabawą?
zamykacie sobie sami kółko tyle wam powiem...


Gdyby Black Death pozwoliło ci wejść na pogranicza i uszczknąć troszeczkę skałek, to zapewne nie pogardziłbyś...
Mam nadzieję, że FC zrobi w końcu coś z tym bori, bo serwery zaczną zaludniać się coraz bardziej "dziwnymi tworami" jak te:
http://aoc.yg.com/profile?h=oIbIMzn1
http://aoc.yg.com/profile?h=QppDMOy-
http://aoc.yg.com/profile?h=3ZAP-__a


Nie zdziwiłbym się jakby nastąpił reset punktów pvp w niedługiej perspektywie. Zaczynać nową postacią i walczyć w zielononiebieskim crapie przeciw lvl8-9-10 w pvp jest delikatnie ujmując deprymujące dla nowego gracza, nie dziwi mnie zatem mała ilość nowych graczy dobijających do 80tki ostatecznie. Newbies dostają wciąż w dupsko od twinker premadeów na mini i world pvp.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 12:45 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Nie zdziwiłbym się jakby nastąpił reset punktów pvp w niedługiej perspektywie. Zaczynać nową postacią i walczyć w zielononiebieskim crapie przeciw lvl8-9-10 w pvp jest delikatnie ujmując deprymujące dla nowego gracza, nie dziwi mnie zatem mała ilość nowych graczy dobijających do 80tki ostatecznie. Newbies dostają wciąż w dupsko od twinker premadeów na mini i world pvp.


Niestety wątpię, że to się stanie, FC się śmiertelnie zapętlił - przez progress wszyscy rozumieją "gear" i to lepszy od poprzedniego. Tak więc mamy sytuację, że jest coraz więcej, coraz lepszego sprzętu i Ci co grają dłużej "oddalają" się coraz bardziej od "świeżych" 80.

I tu mnie serducho boli - nie to mi Conan ślubował jak zaczynaliśmy naszą wspólną wędrówkę ;)

Tęsknię za bieganiem w zielonym/niebieskim crapie i nie przejmowaniem się czymkolwiek poza walką.

Na własnym przykładzie wiem jak teraz ciężko jest nowym - ot, ostatnio dzięki levelom offline udało mi się w końcu dobić drugą 80 i jako, że na Khess było parę osób, to z ciekawości wskoczyłem "sprawdzić" jak to działa. Nie uważam się za złego gracza i było mi cholernie przykro, że przegrywam z ludźmi głownie z powodu sprzętu i tego, że nie jestem w gildii z bk t3.

Jeszcze bardziej się zmartwiłem jak po przelogowaniu na maina okazało się, że gracze Ci nie stanowią niemal żadnego wyzwania.


Hm...Więc ja się pytam...Gdzie jest złoty środek? Czy Funcom naprawdę ma wizję Conana jako gry stricte PvE?

O ile wiele rzeczy mnie od gry do teraz nie odstraszyło, ba, od początku 2E można powiedzieć, że AoC to mój drobny nałóg ;) to teraz upraszczanie gry na siłę, ułatwianie PvP, zamienianie wszystkiego w farmę bez polotu naprawdę mnie zniechęca.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 14:39 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
...Czy Funcom naprawdę ma wizję Conana jako gry stricte PvE?


To już nie jest wizja, to już fakt i to najbardziej przeraża. Jeśli nie farmisz godzinami milionów maestrii, waleczności i setek różnego rodzaju tokenów (już się pogubiłem który do czego służy) to stajesz się wyłącznie darmowym fragiem, nawet dla najgorszej lamy, która obwieszona tymi wszystkimi wyfarmionymi pierdołami niczym bożonarodzeniowa choinka ma resisty niczym boss rajdowy.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 15:15 
Cytuj  
Sant napisał(a):

To już nie jest wizja, to już fakt i to najbardziej przeraża.


Nie chciałem tego pisać, bo po prostu nie chcę tego widzieć i nie chcę w to wierzyć :cry:


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 16:27 
Cytuj  
Sant napisał(a):
lyesmyth napisał(a):
rozumiem że jak było kd ratio 34/34 to było dobrze?
e pieprzenie.
koncentrujecie się na kd ratio na lbl pvp sami nie jesteście lepsi od tych farmerów nak tórych plujecie sie
Boria ma jeden minus
premiuje pokój zamiast walki a reszta to pierdoły
Po cholere wy sie tak gorączkujecie tymi zbrojami, lvlami skilllami a nie zabawą?
zamykacie sobie sami kółko tyle wam powiem...


Gdyby Black Death pozwoliło ci wejść na pogranicza i uszczknąć troszeczkę skałek, to zapewne nie pogardziłbyś...
Mam nadzieję, że FC zrobi w końcu coś z tym bori, bo serwery zaczną zaludniać się coraz bardziej "dziwnymi tworami" jak te:
http://aoc.yg.com/profile?h=oIbIMzn1
http://aoc.yg.com/profile?h=QppDMOy-
http://aoc.yg.com/profile?h=3ZAP-__a


pogardziłbym tak samo jak gardz teraz kiedy z elita ich wybijemy
je nia famie tego, a już napewno nie tak jak przez pierwse dwa tygodnie

Cytuj:
@Loki
w jednym się z Tobą zgadzam, k/d można śmiało usunąć, bo niczemu to właściwie nie służy, poza tym innym tonem mówiłeś, gdy C9 było najsilniejszą gildią
System kapliczek i zbierania surowców jest do dupy, doprowadził do wynaturzenia istoty pvp i znakomita większość graczy zdaje sobie z tego sprawę. Na wszystkich serwerach potworzyły się po 2 koterie, dzieląc pomiędzy siebie czas i farmę. Tak jest na 2E i tak jest na Fury.
Wypieprzyłbym w cholere te kapliczki i cały ten system, w ich miejsce "wpuściłbym" jakieś mutacje bossów z instancji z ograniczonym procentowo lootem gearu pvp i niech sobie ludzie o nie walczą, a przede wszystkim wprowadził albo limit ludzi z jednej gildii do 48 na mapie (jak na oblężeniach), albo wręcz wprowadził limit ilości członków gildii. Co by przeszkadzało jakby po pograniczach wędrowały sobie mobki jak trashe z TAS, może co najwyżej pozbawione aggro. Tak mamy puste lokacje (nie liczę obozów na cymeryjskich), z których to, dwie nie służą już zupełnie niczemu.
Można przecież trochę zmniejszyć same BK, trochę powiększyć mapę i zostawić tylko jedną, duża, na której byłyby wszystkie BK, itd. itd...

ja od samego poczaktu mówiłem że boria to pretekst do zabawy, ale wtedy wierzyłem że ludziom na zabawie zależy a nie na kopaniu skałek.
jak widać myliłem się na tym polu

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 19:35 
Cytuj  
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=149046

Ten temat jest godny kolejnego maila do FC - 1,5 miesiąca czekania i zostaje zamknięty przez moderatora: "Wątek do czasu odpowiedzi kogoś z góry pozwolę sobie zamknąć".

Współczuję starszym graczom, bo mogą się nie doczekać ;D


Nie mam osobiście nic do projektu AoC PL, ale wyraźnie widać, że komuś w trakcie zabrakło jaj...Albo patrząc na kondycję CDP - kasy :<


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2010, 15:38 
Cytuj  
Cytuj:
Dear Sant,

You have received an infraction at Age of Conan Europe Forums.

Reason: Excessive Ranting
-------
Witam, powstrzymaj się prosze od tego typu postów. Rozumiem, że być może nie odpowiada Ci gra na polskich serwerach, jednak nie ma sensu narzekać na to w każdym możliwym wątku. Powstrzymaj się również od rzucania bezpodstawnych oskarżeń jak ma to miejsce w wątku dotyczącym transferów.

Pozdrawiam
Thror
-------

This infraction is worth 2 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.


Ooooops, komuś coś się pali... ciekawy jestem które oskarżenia wg Throra są "bezpodstawne" :]

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2010, 23:42 
Cytuj  
Fail, całe EU forum funcomu moderowane jest normalnie, jak każde zachodznie forum, a do polskiego działu jak zwykle musiał się wjebać typowo polski "nazi wannabe" moderator gówniarz.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 13:17 
Cytuj  
nie cale. Na niemieckich forach jest jeszcze gorzej, co najlepsze na niemieckim serwerze bany sypia się jak z rękawa za byle idiotyzm.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 13:46 
Cytuj  
blasz napisał(a):
nie cale. Na niemieckich forach jest jeszcze gorzej, co najlepsze na niemieckim serwerze bany sypia się jak z rękawa za byle idiotyzm.

lepsze to niż totalna samowolka jak na PL serwach


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 16:44 
Cytuj  
http://ve3d.ign.com/articles/news/55863 ... -Expansion


Nie dostałem maila ani żadnego info nie widziałem, a warto wiedzieć.
Jest możliwość darmowego powrotu na 10 dni. Content dodatku jest również dostępny.

Idealny "tajming" ;)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 119
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2010, 02:37 
Cytuj  
te sety pvp powinny byc nazwane pve bo pochadza z farmu a nie walk pvp :D AoC jest gra PvE i juz nic tego nie zmieni nawet PvP pod PvE podchodzi :D

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:15 
Cytuj  
W Liscie od Dyrektora konkretnie w linkach do ankiet pojawily sie ciekawe pytania skierowanie do graczy:

- Would you quit your current subscription game just because it changed to a hybrid model with free to play options? (Like Dungeons & Dragons Online and Lord of The Rings Online)

FC sonduje obecnie opcje free-to-play oraz wprowadzenie lootu z graczy ( ankieta PvP)

Byc moze w ciagu nadchodzacego roku FC bedzie chcialo zblizyc sie stylem do Lineage II ( loot z redow, Siege ) lub nawet Mortal Online czy DFO jesli chodzi o styl lootu czy open word pvp, i co jest pewnym zaskoczeniem Warhammer Online. W ankiecie bylo sporo pytan o kierunek i przyjemnosc z gry : DFO vs Warhammer czyli otwarty swiat vs zamkniete pvp eventy w pewnych rejonach czy minigierki.

Polecam wypelnic ankiete i przekonac sie samemu co w trawie piszczy :)

http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1719276


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:22 
Cytuj  
Sil pisał też żeby na podstawie ankiet nie tworzyć teorii spiskowych, ale kto wie ;)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 15:00 
Cytuj  
Ankiety wygladaja w 99% tak samo jak poprzednie, po stanie gry w jakim jest zatem nic z nich nie wynika.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 16:39 
Cytuj  
Sytuacja na serverze Listopad

Lekka migracja ludzi miedzy PvE --->PvP. Sa to czesto ubrane juz osoby z wyfarmionym levelem PvP np. Hades. ( w tym miejscu nie chce umniejszych skilla Hadesowi bo widzialem jeszce na PvE ze go posiada)
W porownaniu z ubieglymi miesiacami znaczny ruch w interesie. Wrocilo sporo osob ktore wczesniej znudzone stanem rzeczy zawiesily subskrypcje.

Na PvP swoje szeregi zwiekszyla ReVolta ktora lada dzien ma sie laczyc z oslabionym migracja do Polan Northeim. To dobra wiadomosc bo im wiecej licznych polskich gildii tym lepiej.

Polanie nadal w czolowce servera, zarowno jesli chodzi o pvp jak i pve. Nie wchodze w szczegoly co kiedy i dlaczego ktos ubil, podkreslam jedynie fakt ze sa na podium z dluga sobie regularnoscia.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 lis 2010, 16:04 
Cytuj  
Ostatnio mi się przypomniało :)
http://www.youtube.com/watch?v=-yBf9-bo ... 1&index=11

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2010, 17:33 
Cytuj  
Stare zgrane i nie wnoszace nic do tego co napisalem :) Poza tym nie ma juz HH i nie ma starego Zerga ktory odszedl na emeryture. Jedyny powod dla ktorego chcialem cos tu napisac to fakt zeby ludzie wiedzieli ze ktos jeszcze gra w ta gre.


P.S. Niektorzy raz na tydzien ale sie liczy :P


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 09:23 
Cytuj  
Jak wasze wrażenia po patchu ?

jak straznik się spisuje?

Nowe mini ? Farmione jest czy ludzie graja normalnie ? Moze ktos cos by napisal z perspektywy servera PvP i PvE


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 15:08 
Cytuj  
Na serwerze PvP jest sporo ludzi, gierki są cały czas - często do 1-2 w nocy.
Nowa mini trwa 40 minut 12 na 12 i często idą dwie naraz, dodatkowo nie można farmić mini z powodu możliwości zapisu tylko randomowego. Dlatego też startują różne inne mini oprócz tej nowej i strumienia totemu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.