mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 09:19 
Cytuj  
no Mendol w sumie nie ma co się bić z ruskimi, wszystkie spotkania z nimi to było zergowanie, a zergowanie nie daje funu. Oni zawsze latają w grze małymi grupkami stuosobowymi więc czy ja wiem czy to taki fun. Ja tam zawsze wolałem partyzantkę ;)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 09:47 
Cytuj  
Partyzantkę zawszę można uskutecznać :D jak watacha ruskich nie przyleci jest dość zabawnie. Póżniej można odpuścić na godzinę i znowu zabawa w partyzantkę. :D . Ruskie ciągle myślą że Kaszata jest ich więc można się tam z nimi pobawiać nieraz w podchody. Nudą na pewno nie wieje. :D

Szaki dobrze mówisz ruskie zawsze szli na mase, dla nich fun to latanie całym raidem.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 10:08 
Cytuj  
Poczekajmy, zobaczymy co bedzie po evencie. Jesli GL Russii mowil prawde to bedzie naprawde ciekawa sytuacja- nowe sojusze, nowa walka o wplywy.

Taktyka ruskich jest prosta obecnie- zniechecic do keszaty. Caly czas leca boosty tam i tyle. Wychodzi jednak w praniu potem jak kto sie bije. Taki gosc po taxi jest o wiele latwiejszym lupem. Widac to jak na dloni kiedy sa ataki na grupy boostujace i oslaniajace boosty i kiedy sa ataki na tych ktorych zyja z pvp :) uwierz lub nie ale po stronei rosyjsiej jest sporo skilowych graczy z ktorymi mialbys duzy problem 1 na 1 ot chodzby taki HoX- Trancerr. Pojedynki z nim to czysta przyjemnosc. Poza tym powstaja gildie rosyjskie ktore specjalizuja sie tylko w pvp jak Svart Varg czy Vikings, w Russii bedzie to grupa Romaszki i Surreala. Napewno tez kojarzysz Cimmeriana -barba, Danceformoney- BS itd.

Ja osobiscie chcialbym zeby Polanie mieli tyle osob ze skilem co jest w Rusii. To naprawde swietna gildia i gdybyscie wiedzieli z kim tak naprawde rpzyjdize wam walczyc to pomyslielibyscie wczesniej dwa razy czy nie warto ruszyc pod jednym sztandarem z doswiadczona ekipa u sterow - tak jak jest to w Russii.

Wracajac slowem do siega i wymienionej to przez Blasza "klapy liderow DV- zadufanie we wlasnym ego" moze ktos by uscislil na czym polegala klapa nieznajomosc i zadufanie we walsnym ego Smierci/Lotosa ?


Nie bede ocenial bo nie bylem niemniej uwazam ze poza Blaszem to ekipie atakujacej- odpierajacej ataki na siegach- moglo brakowac doswiadczenia w tej materii co zdaje sie byc glownym powodem porazki.


Na koniec pare slow o QPO. Wczoraj o godz 20.00 mieslismy zaaranzowana potyczke na polach aquilonskich, Rajd na Rajd, cwiczylismy atakowanie i obrone- zdobywanie punktu, atak flanka itp. Potem poszlismy jak pisalem na Keszate.
Nie bede ocenial czy zrobili ok czy nie bo ja gram w WarCry, a WarCry nie ma zadnych zobowiazan wobec DV Polan itd.
Skoro chcieliscie wsparacia trzeba bylo porozmawiac za rozsadna cene znalazloby sie :)



Na zakonczenie :

Lotos szybko sie uczy :) w piatek probowal podebrac od nas z gildii tanka ktory ma 80 lev, niestety jakiez bylo jego zdziwienie kiedy dowiedzial sie ze rozmawia z liderem gildii [ EPIC FAIL :) ]

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 18:45 
Cytuj  
Cytuj:
(...)
[Globalny] [Katastrofa]: RADEK TO CWEL
[Globalny] [Radek]: PIASTUN TO CIOTA
[Globalny] [Kalith]: haha
[Globalny] [Muszelka]: KATASTROFA SSIE PAŁE
(...)


A ja sie pytam, gdzie byli wtedy ich rodzice?!~

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:44 
Cytuj  
Hmm w xDFO ?


_________________
@polygamia

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 03:02 
Cytuj  
No to wkleje jeszcze kilka perelek z dzisiaj :)


[Globalny] [Lucek]: pierdole forum
[Globalny] [Disa]: wyzszy lvl na pvp ma i tu odp jest chyba zawarta
[Globalny] [Lucek]: gdziesoa GMy
[Globalny] [Lucek]: dzie sa*
[Globalny] [Disa]: w domach lub na piwie
[Globalny] [Mumifikator]: ten ktoremu sie płaci jest pn-pt 10-18 ci 'bezpłatni; jak chca. Pisz petycje czekaj lub fora.

[Globalny] [Lucek]: no to jak napisalem wyzej
[Globalny] [Lucek]: PIERDOLE FORA
[Globalny] [Mumifikator]: więc wołaj na puszczy petycją.
[Globalny] [Lucek]: moze jak bede bluzgal to sie ktos znjdzie
[Globalny] [Disa]: to masz problem jak ludzi dajcych ci rady nie sluchasz
[Globalny] [Mumifikator]: ./petition pierdole fora napisz i tekst zgłoszenia :}

[Globalny] [Lucek]: cieszy cie to?
[Globalny] [Disa]: najwyzej zjeby dostaniesz i tyle zyskasz
[Globalny] [Tyfon]: chyba wszystkich cieszy twa bezgraniczna głupota
[Globalny] [Lucek]: zjeby?
[Globalny] [Wapniak]: IX LEGION WAPNIAKÓW REKRUTUJE
[Globalny] [Mifo]: [Мягкие сапоги черных сплетен] =))
[Globalny] [Lucek]: tyfon ty jestes glupi czy udajesz?
[Globalny] [Disa]: zaczyna sie
[Globalny] [Tyfon]: bym musial sie wcielic w twoja skore zeby wiedziec jak to jest

[Globalny] [Lucek]: no i jestes pro
[Globalny] [Lucek]: i co dalej?
[Globalny] [Provocator]: skassuj gre
[Globalny] [Mumifikator]: (ciekawe kiedy "żal" poleci)
[Globalny] [Wyrzynark]: o nowa drama na globalu niedlugo nowy bashorg z tego powstanie:D
[Globalny] [Panedonium]: marna prowokacja

[Globalny] [Lucek]: ja tylko zapytalem czy ktos tu kontroluje ta gre
[Globalny] [Panedonium]: dostales odpowiedz
[Globalny] [Tyfon]: to pytaj sie dalej...

[Globalny] [Lucek]: a jakies pojeby juz cos dorzucily
[Globalny] [Tyfon]: przynajmniej coponiektorzy sie beda mogli rozerwac
[Globalny] [Provocator]: :)
[Globalny] [Lucek]: co masz na mysli?

[Globalny] [Wyrzynark]: nie wiem aler na pytanie co zrobili z 2 wplatami za gre nikt nie raczyl od tygodnia odpowiedziec. tak myslalem ze obsluga poleci na leb jak spolszcza:/
[Globalny] [Provocator]: more more
[Globalny] [Disa]: chlopaku nie mierz innych swoja miara
[Globalny] [Lucek]: ja jebie sami uczeni
[Globalny] [Lucek]: pewnie z chin
[Globalny] [Lucek]: cztasz kartki z kalendarza?
Otrzymujesz 22 szt. miedzi, 88 szt. cyny!
[Globalny] [Tyfon]: uczeni z chin? ciekawe
[Globalny] [Tyfon]: dobre dobre
[Globalny] [Tyfon]: ciete
[Globalny] [Tyfon]: NAJZ...

[Globalny] [Mumifikator]: fajne przepisy czasem są z tyłu :)
[Globalny] [Lucek]: nie chce sie ciac
[Globalny] [Lucek]: proste pytanie

[Globalny] [Panedonium]: bo na twoje pytania jest milion odpowiedzi i rozna interpretacja
[Globalny] [Gniewko]: Lucek wypierdalaj z tej gry jak sie ci nie podoba albo zamknij pysk i przestan bluzgac
[Globalny] [Gehim]: kultury panowie
[Globalny] [Lucek]: gniewko

[Globalny] [Mumifikator]: historia z serii nie klnij bo Ci Bozia język upierd** ;)
[Globalny] [Baranina]: SIRVAK DRAGOTH I NIE MA, ŻE BOLI
[Globalny] [Lucek]: o i nagle sa "polacy"
[Globalny] [Tyfon]: widzisz Lucek, ile odpowiedzi dostales teraz przemysl sobie o co tak naprawde Nam chodzilo
[Globalny] [Northrem]: ГИЛЬДИЯ SVART VARG

[Globalny] [Lucek]: gniewko chcialem ci odpisac ale nie znajduje slow
[Globalny] [Gniewko]: bo nurkujesz w brodziku intelektualnym
[Globalny] [Lucek]: a ktos pamieta o co poszlo chuje?

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 00:05 
Cytuj  
Cytuj:
Nie bede ocenial bo nie bylem niemniej uwazam ze poza Blaszem to ekipie atakujacej- odpierajacej ataki na siegach- moglo brakowac doswiadczenia w tej materii co zdaje sie byc glownym powodem porazki.


Do gry weszlismy w 12 osob - w wiekszosci wielokrotnie oblezenia zaliczone. Jako goscie w pelni zastosowalismy sie do proponowanej taktyki mimo, iż ostrzegaliśmy, ze nie ma ona sensu. Decyzje nalezaly do prowadzacych oblezenie oficerow/liderow DV. HH stawilo sie tam po nabicie fragow co wcale nie najgorzej nam wyszlo bo te 12 osob zgarnelo na oko 80% killi, mimo, ze 3 osoby dzialaly nie w glownej grupie walczacej.

Btw. niezwykle dziwi, ze namolnie probujesz rekrutowac do uwielbionego Warcry opluwanych przez siebie ludzi z HH :P Czyzby pierwotne zalozenia ulegly zmianie lub "formula gildii Warcry sie wyczerpala"? :P Coz, a moze HH to nie taki diabel straszny jak go namalowano skoro sam wielki Zerg plujacy jadem na wszystkich az tam poszukuje kamratow do walki?

w kontekscie:
Cytuj:
"w piatek probowal podebrac od nas z gildii tanka ktory ma 80 lev, niestety jakiez bylo jego zdziwienie kiedy dowiedzial sie ze rozmawia z liderem gildii [ EPIC FAIL ]"


w swoim oku belki nie widzi, a w cudzym drzazgi się bedzie dopatrywac. "epic fail"? :P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 00:35 
Cytuj  
Nie probuje rekrutowac tylko rekrutuje i nie ludzi z HH tylko z roznych gildii. Zwykle po ocenie takiego gracza podejmujemy rozmowe ktora ma rozny scenariusz. W kazdej gildii sa wartosciowe jednostki a ja bym chcial zeby znalazly swoj dom w Warcry :)

Nie opluwam tez ludzi z HH tylko HH jako formule.

Z drugiej strony przyjscie wasze na siega jest dla mnie jednak widomym znakiem ze HH mieknie, jednak stac was na wspolprace z Polanami oraz DV :)
Jakze to role z tygodnia na tydzien potrafia sie zmienic i to jest walsnie piekno servera PvP.

Pomysl tylko co by bylo gdyby HH DV i Polanie zlali sie w 1 gildie, to by wstrzasnelo serverem :)
skrot tez bylby ciekawy: H.V.D.P.
Cale szczescie wszytsko jest na dobrej drodze !!! Zycze owocnej wspolpracy ku chwale Ojczyzny obywatelu Blasz :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 10:06 
Cytuj  
Zerguś, opisz nam jeszcze proszę wczorajszą akcję Warcy i Ictus Mortis w dzielnicy szlachty :). Ty tak ładnie kadzisz, pośmiejemy się.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 12:20 
Cytuj  
Belladonno moze sama ja opiszesz skoro sadzisz ze byla czyms wyjatkowym. Zaloze sie jednak ze zostalas/zostales pojechany jak wiele innych osob i teraz chcesz sie wyplakac.
Ciezko mi opisywac wszystkie akcje i miejsca gdzie polujemy i akcje jak ta poprostu pomijam. Obiecuje ci jednak ze jak zdarzy sie cos gdzie bedize co najmniej jeden rajd to ci wysmaruje cusik :)


P.S.Wiele gildii poluje na latwe fragi w tych okolicach: ot chodzby Fuel for Hatred- taka mala gildia rosyjska, Oprawcach nie wspomne bo to tez nasi ludzie na low levkach:P 3 poziom pvp 24 level to nie rzadkosc :)


P.S II. Belladonna czy ten szczur nie był aby kadzony?

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 13:15 
Cytuj  
Nigdzie nie napisałam, że było to coś wyjątkowego lecz kiedy czytam
Cytuj:
wartościowe jednostki
obok
Cytuj:
Warcry
od razu na myśl mi przychodzi wczorajsza akcja w/w gildii.

Kilkunastu członków Ictus Mortis i Warcy w tym kilka 80-tek polujący razem na 40-tki próbujące wejść do willi :) status mordercy tychże "wyskilowanych", "wartościowych" 80-tek widać było z daleka.

Wśród Fuel for Hatred osiemdziesiątek nie było widać.

Przez ową "blokadę" udało mi się z powodzeniem przejść za drugim razem (udało mi się także wziąć questa od ochroniarza lady, który stoi na owej "obstawionej ulicy"), za pierwszym udało mi się z powodzeniem uciec po tym jak mnie wykryto.
Jak widzisz mnie to po prostu bawi ^^ Po wyczyszczeniu willi weszłam bez problemu do drugiej.

P.S Następnej blokady spodziewam się w Bubshur, szkoda że osiemdziesiątki nie mogą wejśc na Wyspę Białych Piasków :) Pewnie Warcy i Ictus były by tam pierwsze.

Taaak, Szczur był kadzony jak Warcry przez Zerga na tym forum :wink: Kto będzie kotem?


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 14:49 
Cytuj  
Zatem ta oslawiona placzka jest Besta :) szkoda ze nie mam zapisu czata ale dostarczylas nam rozrywki na caly wieczor. Zycze powodzenia w dalszej lekturze i interpretacji bajek i fraszek, gra jest takze jedna z form rozrywki i napewno bedziemy grali tak jak chcemy i lubimy, jesli oczekujesz rycerskiego poziomu i klimatu w grze pvp polecam zmienic server na PvE a z ksiazek do poduszki „Samotna droga” pana Shinmem Musashi-no-kami Fujiwara no Genshin... czyli Miyamoto Musashi. Fraszki za ostro smierdza trupem i matura z polskiego sprzed xx lat :)


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 15:41 
Cytuj  
Zerg, twoje zadufanie w sobie zaczyna mnie dobijać...z jednej strony piszesz, jaki to Warcry cudowny jest, och i ach, a z drugiej strony piszesz w ten sposób o tak kretyńskim zachowaniu...Człowieku, 80-tki polujące na idących do Villi? Gdzie te wasze "boje" z ruskimi w Keshacie? Tam przynajmniej walczyliście z podobnym lvlvem...(o ile nie napadaliście na jedną 80-tkę ze zgrają 50-60...) Powiedz mi proszę, jaki jest sens takiego zachowania w Villach? FfH chociaż poziom PvP nabija, a wy? Co wam to daje? Satysfakcję, że grupą(!) 80(!) udało się wam zabić jedną 40-50? Przykre...Dowartościowujesz się w ten sposób? Odbijasz sobie swoje niespełnione ambicje? Szczere współczucia dla Warcry'a, że mają takiego lidera...jeśli na prawdę chcecie zostać wyjątkową gildią, pozbądźcie się tego zgniłego jajka pod postacią mości pana Zerga...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 18:07 
Cytuj  
dodam od siebie że 40 było przy willach tyle co kot napłakał, głownie pojawiły się grupy z Plemienia Błękitnej Stali na lvl 70+, więc nie wiem skąd to narzekanie :)
zauważyłem pewną rzecz na serwerze Two Eagles dotyczącą niektórych ludzi - "dzień bez marudzenia dotyczącego gankowania, to dzień stracony..."
Reszta pozostaje bez komentarza :)


_________________
no more wow...


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 18:13 
Cytuj  
Zerg jak zawsze taki sam, zamiast argumentów same dyrdymały :). Jak widać Warcry ma silne parcie na bycie najlepszym na serwerze w czymkolwiek, choćby w zabijaniu low leveli i ... macie rację tu jest dla was pole do popisu - tylko tutaj!

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 23:23 
Cytuj  
dzien bez placzu to dzien stracony !!!

powiem jedno pilnujcie sie od dzis jak opuszczacie wille nikt nie moze czuc sie bezpieczny !!! A zwlaszcza wasze mainy lev 70+ udajace 40tki !!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 21:50 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
A zwlaszcza wasze mainy lev 70+ udajace 40tki !!!


[img=http://img25.imageshack.us/img25/1465/besetpicture001.th.jpg]

[[img=http://img25.imageshack.us/img25/2764/besetpicture002r.th.jpg]


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 22:00 
Cytuj  
@Belladonna
Też chciałbym mieć tyle czasu i...samozaparcia żeby grać w dwie gry mmorpg. A co gankowania,

to jest serwer PvP

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 22:07 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
A co gankowania,

to jest serwer PvP


Ale placzki zawsze byly, sa i beda :^) Carebearki, ktore lamentuja po forach jak ktos ich zgankuje w grze PvP, ROTFL !!


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 22:10 
Cytuj  
Też mnie czasem denerwuje jak jakiś high lvl mnie zgankuje, ale jest to zazwyczaj zdziwienie że mu się chce (szczególnie w wowie, traci i zyskuje dokładnie tyle samo co ja :D )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.