mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 08:28 
Cytuj  
:wtf:

Przepraszam że piszę to tutaj Blaszu ale chce żeby dotarło do każdego kto wejdzie na ten topic.

Nie odpisujmy tu już nic bo wszystko co byś nie napisał lub ktokolwiek z nas jest wodą na młyn tego tematu. Sam chyba zauważyłeś, że w cytowanych wiadomościach Twoich nie pominięta została nawet jedna kropka. Wszytko zacytowane i przeinterpretowane na wskroś.

Po co nam to forum jest potrzebne? Po co mamy cokolwiek prostować? Potrzebne nam to do szczęścia czy oczyszczenia sumienia? Niby z czego? Gra się fajnie w dobrym towarzystwie jak komu się nie podoba to sobie od nas idzie i już. Czy odejdzie od nas 100 czy 10 to nie ma znaczenia, liczą się ludzie pojedynczo a nie statystyka, jeżeli komuś akurat nie odpowiada nasze towarzystwo to nikt go na siłę nie trzyma. Ważne żeby Ci co są z nami dobrze się bawili. To czy lejemy wszystko co czerwone zielone żółte też nie ma znaczenia. Koleś z którym tak uporczywie tutaj starasz się dyskutować robi wielkie HALO z zwykłej gry. Z czegoś gdzie po prostu każdy spędza chwilę wolnego czasu po swojemu robi wielki salon polityczny kreując wirtualny świat wedle własnego widzimisię. Jaki ma sens polemika z kimś kto być może po prostu nie spełnił się w życiu i stara się tutaj przelewać swoje marzenia / frustracje?

Nie podoba się komuś nasza gildia? Nie prosimy o to żeby się podobała. Skończmy wypowiadanie się tutaj bo to do niczego nie prowadzi. Dyskusję prowadzić można z kimś kto nie ma przerostu formy nad treścią.

Koniec nawet tu już nie zaglądam. Jedyny i ostatni post na tym nieszczęsnym forum


Posty: 1
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 14:54 
Cytuj  
Chcialbym przedstawic officjalne stanowisko QPO w sprawie postu
otwierajacego ta dykusje.
Opinie wygloszone przez Zerg/Provocator/Radian/Hotgun sa jego przywatnymi opiniamy on reprezentuje tylko i wylacznie WarCry i
QPO niepodziela tych opini szczegolnie osobistych atakow na ludzi
jak Haderach i innych zaprzyjaznionych z nami.
Z powazaniem
Buciorn,
Leader QPO Polska


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 maja 2009, 15:50 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Wystarczy zobaczyc jak oceniasz gre ktora dodam diametralnie rozni sie od produktu ktory byl rok temu. Uwierz gdybys gral w tak nie dorobiony produkt w maju 2008 mial bys podstawy do narzekania


I znowu majaczysz chory człowieczku

Oto trzy fragmenty moich postów z tego forum:

Furias napisał(a):
BTW po niemal rocznej przerwie wróciłem do gry i z całą pewnością mogę potwierdzić, że na tym samym sprzęcie AoC chodzi dużo lepiej. Faktycznie w tym czasie zoptymalizowali silnik.

Furias napisał(a):
Odnośnie poziomu graczy w zupełności się z tobą zgadzam, chociaż idiotów nie brakowało także na Aquilonii kiedy rok temu tam grałem PoM-em

Furias napisał(a):
Wrażenia bardzo pozytywne ale dopiero dziś opuszczę Tortage. Nie gonię za levelami jak za pierwszym razem. Zamierzam delektować się zmianami i pobawic się w pvp. "

Jak widać znowu się wygłupiłeś :)

Jak widać grałem w AoC od premiery, wytrzymałem 3 miesiące. Grałem na serwerze RP-PvP. Oczywiście jestem pod wrażeniem zmian jakie nastapiły w tym produkcie Funcomu.

Zerg jesteś albo bardzo głupi albo mylisz mnie z kimś innym.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 00:43 
Cytuj  
Furias umrzyj.



Co do glownego tematu jeszcze raz podkreslam ze dotyczy on sytuacji politcznej na serverze, zachecam zatem do dyskusji na temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 07:38 
Cytuj  
a kto ma w tej chwili przewage?


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 07:55 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Furias umrzyj.


Jednak bardzo głupi.


Cytuj:
zachecam zatem do dyskusji na temat.


Co ty wiesz o dyskusji filozofie z bagien.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 08:35 
Cytuj  
Przewagę to mają rosjanie bo to u nich w gildi jest najwięcej graczy na 80 lev. Więc jak reszta graczy ich nie dogoni albo nawet nie dobije do 75 lev to nie ma sensu z nimi pogrywać w "podchody" :D . Jak na razie to się rozpichają łokcami w Kaszacie i walka z nimi wygląda raczej na partyzantkę.

U Polan wczoraj była wielka akcja zbierania surowców pełno ich było na wszystkich mapach z surowcami więc może wzieli sobie coś do serca i stwierdzili że są wstanie dogonić Rosjan jeśli chodzi o budowe BK. Albo zbliża się następna rata "haraczu" dla gildi WarCry 8) .

A ze swojej strony kilka ciepłych słów do Zerq (Radian) . Napsułeś krwi w gildii Oldów (SS) gdzie osobom które tam były nie podobała się Twoja filozofia jaką chciałeś narzucić. Póżniej poszłeś do QPA gdzie swoimi wywodami na forum zraziłeś sobie dużo ludzi bo chciałeś wprowadzać tam system "obozu pracy" i stwerdzająć wszyscy tam muszą się podporządkować bo Ty wiesz lepiej i tyle. Pewnie QPA ciągle jeszcze żałuje że mianowali Cię tam oficerem. A teraz jak widze robisz kariere w gildii WarCry pewnie znowu ją rozwalisz od środka jak to było z QPA które dość długo zbierało się aby dość do siebie po terapii wstrząsowej zapodanej przez Ciebie. :] Taki egocentryk jest z Ciebie mój Radianku, nie jest z Ciebie zły chłop ale musisz się nieraz zastanowić co piszesz bo nie wszyscy podzielają Twój pogląd na świat i gra w AoC dla niektórych to odskoczna od życia prywatnego. To tylko zabawa.


Ostatnio edytowano 15 maja 2009, 09:28 przez Impega, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 08:59 
Cytuj  
Zacznę od tego że pomimo arcyciekawych wypowiedzi niektórych ludzi na tym forum nie chce mi się czytac w całości tego tematu! Z uwagi na to za drobne niedociągnięcia i ewentualne pominiecia niektorych spraw - przepraszam!

Do rzeczy... Na serwerze PvE jestem oficerem gildii C9 której liderem był jest i będzie Loki H. (pozdrawiam) i chcialbym zdementować plotki o tym ze mialbym miec chęć przejąć Circle of Nine. Nigdy tak nie było i nie jest i nie będzie! Jako oficer czuje się spełniony gdy pomagam swojej gildii. Jesli chodzi o serwer PvP to nigdy(ale pozwolcie mi to podkreslic) NIGDY nie byłem w gildii HH ktorej filozofia gry jest sprzeczna z moja. Inne gildie moim zdaniem też nie reprezentują sobą nic nadzwyczajnego(niestety) lub poprostu nie chciałem być ich członkiem. Dlatego też (uprzednio informując Lokiego) założyłem gildie Występne Madafakiry.W tym przypadku nie można mowic o jakimkolwiek rozpadzie innej gildii! Występne Madafakiry jest to gildia ludzi złożonych z graczy C9 którzy ten serwer traktują 4 fun ONLY. Nie budujemy miasta, nie prowadzimy rekrutacji - zwyczajnie gramy dla zabawy cieszac sie kazda chwila spedzona w AoC i w milym towarzystwie. Zakładam że w odpowiednim momencie przejdę ja (a mam nadzieje ze moi koledzy równiez) do jakiejs względnie normalnej gildii, ale to dopiero jak sytuacja na serwerze bedzie spokojniejsza i wbijemy jakies porzadne lvle. Swoją drogą dla ludzi którzy uważają że istnieje polityka w grze radzilbym jeszcze raz przemyslec ten temat albo pojsc do lekarza. To jest tylko gra i moim zdaniem to co sie stalo na tym serwerze to jedno wielkie nieporozumienie - 20 polskich gildii bijących się miedzy soba! wiele z nich ma miasta... a zobaczcie do czego moglibysmy dojsc nie bijac sie wzajemnie i tworzac, no może nie jedna, ale góra 3-4 gildie! Gdybysmy się nie bili miedzy soba tylko jechali Ruskich! No ale jak juz ktos mi powiedzial jest to podejscie zbyt idealistyczne...może i racja...zreszta to juz Wasza sprawa bo ja dawno temu pogodzilem sie z tym ze event przegramy.

Na koniec mam gorącą prośbę do ludzi ktorzy tworza intrygi, wypisuja na forum różne niestworzone rzeczy, prowokuja do różnego rodzaju niekulturalnych zachowań itd. itp. -WEŹCIE WY SIE K$$$A ZA GRE CZERPIAC Z NIEJ PRZYJEMNOSC! a nie marnujecie czas na jakies puste gadanie i pisanie pie$$$ł.

To jest moj pierwszy i prawdopodobnie ostatni post na tym forum... nawet nie wiem czy bedzie mi sie chciało czytac jakiekolwiek odpowiedzi na niego.

P.S. Serdecznie chciałbym przeprosic osoby które nieumyślnie obraziłem/uraziłem (niepotrzebne skreślic :) ) tak w powyższej wypowiedzi jak i w grze. Jesli macie jakis problem lub pytania napiszcie do mnie w grze nick na Rothat Arturro a na Two Eagles Arrturro. Gorąco pozdrawiam i życzę udanej zabawy i miłego pobytu w WIRTUALNYM świecie Hyborii!

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 10:46 
Cytuj  
2 normalne posty w wątku....
Huava i Arturro


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 10:47 
Cytuj  
przy czym arturro gra na serwerze pve.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 13:20 
Cytuj  
Czy jeszcze ktos chcialby oddac komus poklon i czesc ??


Jesli nie to wrocmy do glownego watku.

Sytuacja sie zaostrzyla, po Trakcie Atzela porusza sie coraz ciezej. Grupki Rosjan atakuja od bramy, kolo respow odciagajac straznikow, poruszanie sie samemu jest praktycznie niemożliwe. Jedyne rozsadne godziny do solowania to kolo 8 rano :)

W niedługim czasie odbeda sie pierwsze manewry kilku gildii przeciwko Ruskim, miejsca czasu i nazw gildii narazie nei zdradzam.


Z ciekawostek to gildia Ictus Mortis z blizej nie okreslonych przyczyn skumala sie z Russia na poczet gankowania kolo respointów Gory Egilo.
Moze ktos cos wie blizej na ten temat? Czy zostal zawiazany jakis sojusz IC- Russia?

Polaczone sily WarCry Lisci rozbily ich po godzinnej walce. Pierwsze z pola walki ucieklo Ictus Mortis, nastepnie po jakis 15 min Russia.


Teraz pare slow o ruskiej gildii VIKINGS .

Dzis na bialych piaskach razem z kolegami zauwazylem jak ci Panowie skacza na 15-20 m do gory :)
Zaciekawieni tym zjawiskiem napisalismy petycje do GM'a ide jednak o zaklad ze nie zrobi jak zwykle nic w tej sprawie jak i innych.

Czy zdarzylo sie wam ze bedac w hide, biegal za wami krok w krok PoM ?
Na bialych piaskach wszytsko jest mozliwe :)

Wracajac do cheato-Vikingów to Panowie w wiekszosci maja juz 3 lev PvP.....




I jeszcze pare slow do Arrturo, bardzo mnie cieszy twoje podejscie do tematu moze je ujme w kilku punktach:

1. Jestes za biciem Ruskich

2. Chcesz integracji Polakow na serverze.

3. Jednoczesnie twierdzisz ze nie ma zadnej polityki na nim.

Stad moje 3 pytania ...


Jak chcesz zjednoczyc Polakow jesli istnieja gildie ktore tego nie chca nie chcialy i maja cele ponad narodowe ?

Jak chcesz sie z nimi porozumiec skoro uparcie twierdzisz ze nic i nikt sie z soba nie uklada za plecami innych ?

Jak myslisz dlaczego po upadku Orla Bialego gracze ktorzy chcieli cos w tej sprawie zrobic zostali olani i zostawieni sami sobie ?




Slowem grasz for fun i pieknie. Cieszysz sie ze Loki tak dobrze sprawuje wladze super. Ale nie jestes w stnie powiedziec ze popelnil kilka bledow.

Pamietam pierwsza nasza rozmowe na ventrilo, przedstawiciele kilku gildii rozmawiali z Lokim wypytujac o mozliwosc wsparcia HH ewentualnie porozumienia o nieagresji bo jako jedyne HH gwarantowalo wtedy jakis poziom i szanse na wygrana.
Co uslyszalem ? Ze on tam jest/byl tylko oficerem i HH sie nie uklada- pieknie mi to pasowalo.
Slowem wypial sie poraz drugi na polskie community- niech kazdy sobie radzi sam.

I tak o to dochodzimy do postawy dwulicowej. Na Rothat moge grac w C9 i miec takie zdanie, na Two Eagles moge gankowac Polakow bedac w HH.

Jesli komukolwiek z C9 zalezaloby na grze for fun i wsparciu projketu, ktory ewidentnie zostal przez nich porzucony- nawet przy zalozeniu ze- OK mi sie nie chce nie mam na to czasu- to wypadalo jednak przeslac jase stwierdzenie do spolecznosci-
ja sie wycofuje uwazam ze wszyscy ktorzy wspieraja pomysl wygrania powinni pojsc do gildi XXY

Caly event i tak jest mocno nadmuchany, chec walki jak widac budzi sie w chwili gdy jest juz pozamiatane i zwlaszcza u tych ktorzy graja niby FOR FUN....

My rowniez gramy for fun, polityka jednak jest czescia tego servera zanim on powstal. Zaprzeczanie temu to jak stanie w nurcie rzeki i mowienie ze sie ma suche stopy.









P.S. Furias - umrzyj.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 13:52 
Cytuj  
Jak dla mnie epicki topic. Czuję się jak na jakimś meczu no a komentator Zerg wypada świetnie w tej roli chociaż wolę trochę więcej dramatu.

Ps. Mam popcorn i colę przy sobie. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 14:07 
Cytuj  
edit


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:34 
Cytuj  
Obrazek

Skomentujcie sobie sami :-?

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 20:50 
Cytuj  
przeciez to bylo do przewidzenia

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 20:54 
Cytuj  
Abstrahujac od tego, ze "to bylo do przewidzenia", czyli braku zgrania strony polskiej, mam silne wrazenie, ze na serwerze Rosjan jest duzo wiecej niz Polakow. General momentami zawiera wylacznie bukwy, a lewelujac widzi sie 3 Rosjan na jednego Polaka. To tez mialo i ma spory wplyw na wynik.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 06:34 
Cytuj  
na stronie polskiej jest trial do naszej wersji czy jest to angielska ?

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 09:23 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Abstrahujac od tego, ze "to bylo do przewidzenia", czyli braku zgrania strony polskiej, mam silne wrazenie, ze na serwerze Rosjan jest duzo wiecej niz Polakow. General momentami zawiera wylacznie bukwy, a lewelujac widzi sie 3 Rosjan na jednego Polaka. To tez mialo i ma spory wplyw na wynik.
A.




Bzdura, zwyczajnie wchodza nieraz druzynami rajdami i maja kontrole nad dana instancja.

Dwa zabijasz 1 zlatuje sie ich 10. Zawsze sa mocni w kupie.

Przyklad klepie sobie slodko zdobywce 3 levele ma przewagi nade mna, przegrywa zostalo juz mu moze 20% HP, nagle zjawia sie 80tka w towarzystwie 3 innych leveli 60-70 :)




Sprawa zgrania pomyslu na gildie organizacji......

Russia gildia ktora powstala jako porozumienie kilku duzych gildii min SUREAL....
Trzon tj okolo 30 graczy stanowia doswiadczeni ludzie ktorzy sprawnie prowadzili i prowadza Russie zarowno jesli chodzi o levelowanie jak i farme.
Masz prikaz codziennie dostarczyc tyle i tyle kasy materialow.
Masz prikaz lewelowac , dla aktywnych Taxi Keszata :)

Poprostu 1 silna gildia Russia dala rade wygrac tylko dzieki temu ze w ciagu tych pierwszych 7 dni mieli okolo 10-15 ....80tek.


A jesli moi przeciwnicy nadal uparcie twierdza ze Russia to zerg to przypominam:

Wczoraj Russsia ryczyscila Vistrixa, Kiki, Yaghamara w jeden wieczor.....


Dla porownania Polanie:


-mieli podatki ale nie sciagali ich
-na 460 osob 10 placilo i budowalo
-maja obecnie nie zamkniete miasto T2
-nie byli wstanie sami zrobic nic bo wszyscy sie na nich rzucali- bylo ich --duzo levelowali wolniej niz rosjanie byli latwiejszym celem z uwagi na brak zgrania

Dodatkowa przeszkoda wiele gildii po stronie polskiej.... a wystarczyo gankowac wszytskich nie-Polan tak jak ruscy i dzis mieliby 400 aktywnych osob w gildii......:)


To sa glowne przyczyny kleski.

Dopiero kiedy WarCry zajelo sie Polanami sytuacja rusyzla z kopyta:

- sciagaja podatki

- kickuja nie aktywnych

- zbieraja materialy. maja terminy oddawanie kolejnych budynkow

- questuja w rajdach itp.


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 09:46 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Dopiero kiedy WarCry zajelo sie Polanami sytuacja rusyzla z kopyta:

- sciagaja podatki

- kickuja nie aktywnych

- zbieraja materialy. maja terminy oddawanie kolejnych budynkow

- questuja w rajdach itp.


Ty sie lecz trzeba być idiotą lub Kurskim by pisac takie bzdury! Co ty wiesz człowieczku. Starasz się o przyjęcie do PiS-u? Polanie nie płaca wam żadnych podatków, budują własną wiochę. Jeżeli dostaliście jakiekolwiek materiały to tylko te zbędne Polanom. Zaraz wkleje twoją wypowiedź na forum AoC i forum Polan.

Pewnie bardzo się ucieszą - wkleje tu te ciekawsze komentarze.


Ostatnio edytowano 19 maja 2009, 16:27 przez Furias, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 10:25 
Cytuj  
furias idz juz sobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.