mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 11:51 
Cytuj  
Zdecydowalem dac AoC druga szanse (w sumie nie mialem za negatywnych wrazen poprzednio ale brak czasu na dwa mmo zmusil mnie do wyboru innego;) ) i skorzystam z nowego serwera pvp polsko-rosyjskiego. Wszedlem na oficjalne forum i dobil mnie poziom forumowiczow, naczelnego gm sie tam udzielajacego itd... pare sformulowan polskixch z gry uzywanych w postach wzbudzilo tez moje glebokie zdziwienie... mam w zwiazku z tym pare pytan...
Jak rozumiem, 90 procent populacji serwera to ludzie majacy mniej niz 18 lat, a moze nawet mniej niz 15? Ciezko znalezc kogos sensownego do duowania czy malej grupy? A moze znajdzie sie ktos bez specjalnego parcia na leveling, majacy chec sobie spokojnie popykac i popomagac w oceanie nastoletniego szalenstwa?
Jak wyglada lokalizacja klienta? Czy rzeczywiscie jest tak zle jak wskazuje na to pare wypowiedzi na forum (rozlegle pvp dajmy na to)...
Jakie klasy w tej chwili "daja rade"? Nie musza byc superkillerami ale ogolnie nie sa strasznie zgimpowane. Poprzednio gralem HoX i nie mam jakos specjalnie ochoty ponownie na niego... A nie chce tez grac nekro, ktory, jak juz zdazylem sie zorientowac, obecnie ponoc "zondzi":)
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 12:08 
Cytuj  
rzeczywiście poziom niektórych graczy jest żenujący, Obecnie gram w gildii Ictus Mortis, jest to gildia głownie PVP (czasami RP )
Lekkie ciśnienie na lvl up mamy ale też nie za duże, bo Eventem się nie zajmujemy. Necro i TOSa mają patchem 1.0.5 znerfować, a hoxa zbufować tj. przyśpieszyć mu skille, mają także poprawić przydatność itemów craftowanych i znajdowanych. Łucznik dalej wymiata w pvp tak jak i barb :)
Ale i tak wymiatanie głownie zależy od builda i od tego jak grasz oraz czy lubisz swoją postać :)


Posty: 29
Dołączył(a): 5.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 13:25 
Cytuj  
Odnośnie poziomu graczy w zupełności się z tobą zgadzam, chociaż idiotów nie brakowało także na Aquilonii ;) kiedy rok temu tam grałem PoM-em (Exael).

Nawet byłem jakis czas w Ictus Mortis jeśli dobrze pamiętam chociaż może to było AdNoctum ^^ za cholerę nie pamietam. Po rozstaniu z AoC pałętałem się dość długo po pewnym privie WoW-a, potem próbowałem różne nowe MMORPGi i w końcu wróciłem do AoC bo w końcu gdzieś trzeba poczekać na nowe tytuły.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 16.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 14:41 
Cytuj  
zapraszam z powrotem zatem w szeregi Ictus Mortis :) Z tego co wiem to najpierw było Ad Noctum potem powstało Ictus mortis :)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 12:48 
Cytuj  
a jak wyglada obecnie sytuacja na Furry? jakos tak coraz bardziej przekonuje sie zeby zobaczyc co tam w aocu slychac :). sa na tym serwerze jeszcze jakie polskie gildie czy wszystkie przeniosly sie na ten dziwny twor :). no i jak z iloscia graczy w przedziala 40-60 :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 14:51 
Cytuj  
Sarmatia jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 15:48 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Sarmatia jest.

Ta sama Sarmatia, co w WoW Shadowsong (z tego co pamietam, jakis czas temu paru ludzi deklarowalo przejscie do AoCa)?

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 00:40 
Cytuj  
Sarmatia to ex C9.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.