mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 00:36 
Cytuj  
Witam. Właśnie pobieram triala do AoC ale tak sie zastanawiam czy warto? Niestety przejechałem sie na WAR i nie wiem czy Funcom poprawił Conana czy nadal jest średnio grywalny? Z góry dzięki za odpowiedzi.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 08:00 
Cytuj  
Jesli bedziesz gral na trialu to w wersji EU bez dostepu do serverow Ru/PL. Co do grywalnosci musisz sam ocenic. Gra jest wymagajaca jesli chodzi o skill i to o wiele bardziej niz WHO. Polecam server PvP i wejscie okolo 15 lev na tzw. piaski lub podziemne sale Tortage.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 08:02 
Cytuj  
A jak jest z ilością ludzi na serwerach i polskimi gildiami? (najlepiej serwery PvP RPG, ale głównie zależy mi na PVP)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 08:06 
Cytuj  
NA EU PvP Fury jest sporo Polakow( ok. 100 ) podobnie na Cromie PVE. Co do PvP RPG to nie wiem.
Gildia Szare Szeregi rekrutuje na Fury mozesz do nich dolaczyc nawet na trialu i popytac jak im sie gra teraz. Z tego jednak co wiem to sa zadowoleni. Graja sporo minio gierek od przedzialu lev 39 w wzyw, poluja, rajdy po sprzet w PuGach, posiadaja komunikator, sa dobrze zorganizowani, a przede wszystkim doswiadczeni bo sa to gracze, ktorzy przeszli z polskich serverow na EU.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 08:32 
Cytuj  
Rozumiem że nie opłaca sie iść na serwer PL? W gre wchodzą tylko EU jeżeli chce mieć z kim grać?

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 10:00 
Cytuj  
Kto co lubi na serv PL nie jest tak zle z ludzmi. Rothat PVE to chyba 3 server co do wielkosci wzgledem wszystkich EU. PVP 2Eagles stoi juz gorzej podobnie jak Hyrkania RP-PvP.
Ja gralem na Fury i napewno jest wiecej tam graczy levelujacych, co do gry na 80tce wiele roznic nie ma. No sa PUGi.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2010, 17:30 
Cytuj  
szczerze to aoc sie troche ... zatracil jak dla mnie. jak lubisz pve to znajdziesz gildie raidujace, jak lubisz pvp to znajdziesz premadey... tyle ze nawet na najbardziej aktywnych serwerach jest to ... nie az tak czeste (nie caly czas). dodatkowo teraz aoc to farma zbugowanych instancji i zbugowanych questow - kazdy za przeproszeniem' retard' moze miec kazda rzecz- to tylko kwestia czasu. nawet srednio rozwinieta malpa by sobie poradzila ;/ i to wlasnie boli, bo nie to obiecywal funcom


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 01:05 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
teraz aoc to farma zbugowanych instancji i zbugowanych questow


Widzę, że bardzo lubisz uogólniać. Zbugowanych instancji? O tak jest jedna gdzie da się solo bić bosa w niecałe 11 minut (oczywiście odpowiednią klasą). Można tak grać w Age of Conan jak ktoś tak lubi. Jest jeszcze jedna instancja, gdzie skromnym teamem można się "bawić" w "hard moda" ale tu jest cooldown. Zbugowane questy? Masz na myśli ten jeden w Paikangu u Dzieci Yag-Kosha (rank 3), który nie był wcale zbugowany tylko nie miał cooldowna? Teraz ma, więc zamieszczasz nieaktualne informacje. W jakim celu? Bo lubisz płakać jak mała dziewczynka?

Ja wolę robić HM w Pałacu Yun Rau, Niebiańską Nekropolię, Pieczarę Niegodziwości i Yagę to też można nazwać farmą. W innych MMO też jest wszechobecna farma, bo na tym te gry polegają, by robić coś powtarzalnego w celu zdobycia sprzętu itp.

Żeby opisać aktualną sytuację w Age of Conan można faktycznie napisać, że jest to "farma". Farmi się wszystko. Minigierki, hard mody, Bori, oznaki uznania, rzadkie trofea, gold, insygnia imperialne. Jak widać jest co robić. Czy to źle? Według mnie jest dobrze a będzie jeszcze lepiej.

Nie wszyscy zdają się pamiętać czasy gdy jedyną rozrywką było "naparzanie" na Keshacie czy gank altem na piaskach.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 01:57 
Cytuj  
lol ale hate z ciebie przemawia. chyba w czuly punkt trafilem

dla scislosci jesli to takie dla ciebie wazne - otchlan jest zbugowana, tak samo zagajnik no i oczywiscie yaga ( 2 krakeny w jednym runie) a inne instancje maja pomniejsze bugi (nie wspomne o tym, ze jak cos wypadnie na hm to zawsze ktos z gildii moze przyjsc i to zabrac nie biorac udzialu w instancji)

co do questa to 1.5 tygodnia temu dalej byl zbugowany - a to znaczy wlasnie tyle, ze nie maja cd byl to bug i mozna bylo robic go bez cd. dodam, ze to nie jedyny zbugowany quest ale jedyny naprawde oplacalny.

a co do farmy... jesli farma mialaby jakiekolwiek uzasadnienie w stylu robisz trudniejszy q czy inste to masz lepiej... i do tego nie bylo by zbugowanych instow ... to mialoby to sens. ale tak... jak widze jacy ludzi potrafia sie super ubrac nie znajac nawet podstaw swojej klasy... czy maja 10 lvl pvp a graja .. jak graja (niech sobie kazdy dopowie)

dla mnie funcom sie strasznie zapetlil i zrobil z tej gry zbugowana farme .. po nic. moze jak t4 sie pojawi to cos sie zmieni ale nie sadze. nawet jak naprawia jednego buga to zaraz sie znajdzie nastepny - taka uroda tej gry.

a tak w miare scislosci - bella podobal ci sie imbalance w stylu lowca jeszcze niedawno ? fajnie bylo dostac kryta za 8k majac 6-7 ?:) i to jeszcze przez sciane. ale cos pewnie placze jak mala dziewczynka jak 90% ludzi na forach funcomu przed nerfem


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 10:49 
Cytuj  
Czy mając dodatek można grać na serwerach EU czy tylko PL?

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 12:57 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
nie wspomne o tym, ze jak cos wypadnie na hm to zawsze ktos z gildii moze przyjsc i to zabrac nie biorac udzialu w instancji


1. Nie zawsze (patrz Yaga)
2. Dlaczego z gildii? Nie ma takich ograniczeń.

Czy to źle? Widać taki był zamiar twórców. Najpierw jednak musi ktoś tego HM zrobić i chcieć komuś sprawić prezent.

vidi21 napisał(a):
co do questa to 1.5 tygodnia temu dalej byl zbugowany


Napisałeś posta w dniu 7 października kiedy była już wersja 2.0.7. Napisz jeszcze jakąś historię bugów, nie krępuj się w ciągu dwóch lat było tego wiele. Tylko może nie w tym temacie.

vidi21 napisał(a):
2 krakeny w jednym runie


Tak ;) 2 krakeny z czego jednego rozwalam solo czasem nawet 2 razy. I to wszystko w jednym runie.


vidi21 napisał(a):
a co do farmy... jesli farma mialaby jakiekolwiek uzasadnienie w stylu robisz trudniejszy q czy inste to masz lepiej...


Dokładnie tak jest. Robisz więcej - masz lepiej.

W kwesti pvp i Bori zgadzam się z tobą. Jednak ta opcja i tak nie jest dla casuali - jak każda farma zresztą. Ja nie farmię bo mnie to nie bawi - taka farma to straszna nuda, podobnie jak powtarzanie wspomnianego questa w Paikangu.

vidi21 napisał(a):
a tak w miare scislosci - bella podobal ci sie imbalance w stylu lowca jeszcze niedawno ? fajnie bylo dostac kryta za 8k majac 6-7 ?:) i to jeszcze przez sciane.


Nie gram łowcą od 9 miesięcy. Zdziwiony? Według mnie został zepsuty i tyle. Łowca nie jest żadnym wyjątkiem, były już czasy "świetności" innych klas (furia seta też kiedyś potrafiła "łanszotować"). To jest normalne w grach MMO, że jakaś klasa jest op a później dostaje nerfa. Balans postaci 1 vs 1 to utopia.

Dla mnie liczy się jedno. Gram i się nie nudzę. Gram bo lubię a abonament, który mi się kończy w niedzielę przedłużę o rok. :wink: :wink: :wink:


Ostatnio edytowano 8 paź 2010, 13:11 przez Belladonna, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 13:04 
Cytuj  
Scyzor napisał(a):
Czy mając dodatek można grać na serwerach EU czy tylko PL?


Dodatek nie ma tu żadnego znaczenia bo jest tylko dodatkiem. Grasz na serwerze PL/RU to nadal tu będziesz. Grasz na serwerze EU to po zakupie polskiej wersji dodatku możesz znaleźć się na Rothacie :).

Transferów na EU nie ma i nic nie wskazuje na to, że kiedyś będą.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 13:14 
Cytuj  
nie chce mi sie z toba gadac bo to bez sensu. w ping ponga wole pograc w realu.

nie czepiaj sie slowek w stylu 'ktos z gildii' bo to bylo uogolnienie, ze ktos moze loot brac nie bedac w instancji (czyli np kupic klucz na yage i miec najlepsze spodnie w grze ?). jakos nie odpisales tez na inne bugi przeze mnie wymienione - ciekawe czemu? co do q w paikangu to wiesz, nie gram wlasnie 1.5 tygodnia i malo mnie interesuje co sie przez ten czas zmienilo - nie sadze, ze mam az tak prehistoryczne wiadomosci, ze nie moge komus na forum odpisac co sadze.

lowca. tu mnie rozbawiles/as. widac, ze pvp nie grasz w ogole. nie ma znaczenia czy grasz czy nie grasz lowca. tu nie bylo balansu 1v1 tu byl balans 1 vs 2 - i to tez cienki (w przypadku lowca vs 2 inne postaci). popytaj troche ludzi co graja lepiej to sie dowiesz jaki fajny byl balans i czemu tak duzo ludzi w ogole przestalo grac pvp (jak wspomnialem kryty do 8k i do 6k w plytowa w postawie obronnej... to zenada)

a ja wlasnie juz nie gram bo mnie znudzila bezcelowa farma. wcale nie jest tak, ze jak grasz lepiej to masz lepiej. teraz jest tak, ze jak grasz dluzej to masz lepiej a mozesz grac jak totalny debil - i w pve i w pvp (nie liczac raidow, mowie o instach w kitaju czy questach). jak taki stan gry komus odpowiada to pewnie mozna grac. mi nie pasuje, chocaz sama gra miala ogromny potencjal i szkoda, ze zostal az tak niewykorzystany (m.in genialny system walki, swietna realityczna grafika, klimat i wiele innych)


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 13:34 
Cytuj  
grałem w AoC od premiery EU - porażka ( 4 miesiące )
potem od premiery PL - porażka ( 3 miesiące )
następnie od premiery dodatku - porażka ( 2 miesiące )

a mam prawo pisać porażka min dlatego gdyż wydałem na tą grę fortunę a ona ciągle była/jest BETĄ

kolejnej szansy nie będzie

btw
WoW też śmierdzi :D


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 13:43 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
nie czepiaj sie slowek


Czepiam się bo lubie ;)

vidi21 napisał(a):
kupic klucz na yage i miec najlepsze spodnie w grze ?)


Tłumu kupujących nie widzę. Alty sobie ubieram. Czy najlepsze w grze? Można polemizować.

vidi21 napisał(a):
jakos nie odpisales tez na inne bugi przeze mnie wymienione


Jakie bugi? Inne?

vidi21 napisał(a):
malo mnie interesuje co sie przez ten czas zmienilo


Autora tematu pewnie interesuje. Ciebie nie - rozumiem. To jednak nie powód by walić ściemę.

vidi21 napisał(a):
pvp nie grasz w ogole


Po przerwie niemal wogóle (dlaczego - Bori, opóźnienie w drzewku AA, niespełna 3 lvl pvp na mainie).

vidi21 napisał(a):
jak wspomnialem kryty do 8k i do 6k w plytowa w postawie obronnej... to zenada)


Jak możesz przeczytać w moim poprzednim poście, furie robiły to samo z tankami - 1shot. Nic nowego.

vidi21 napisał(a):
ja wlasnie juz nie gram bo mnie znudzila bezcelowa farma. wcale nie jest tak, ze jak grasz lepiej to masz lepiej. teraz jest tak, ze jak grasz dluzej to masz lepiej a mozesz grac jak totalny debil - i w pve i w pvp (nie liczac raidow, mowie o instach w kitaju czy questach)


Wydaje mi się, że grałeś strażnikiem do tego jesteś casualem, nie miałeś zgranej ekipy do grania (może byłeś w niewłaściwej gildii). Poszedłeś parę razy na mini i zrobili ci jesień średniowiecza z d... Jednocześnie jesteś ambitny i masz duże parcie na bycie "pro". Zacząłeś szukać przyczyn, dlaczego ciebie tak leją? I znalazłeś! Bo są bugi i farma, bo oni mają bk i wysokie levele pvp, bo oni mają epiki "najlepsze w grze" a ty nie.
Może i byś pofarmił te zbugowane bug questy i Khun Whu może też ale bić bossa solo z kuszy to jakieś 50 minut pewnie a ty czasu nie masz przecież.
Jednak pominąłeś jedną istotną kwestię:

MMO nie są dobre dla casuali z takim "parciem", w każdym sandboxowym MMO możesz osiągnąć wszystko to tylko kwestia czasu - z bugami czy bez, ten, kto gra więcej ma lepiej.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 13:50 
Cytuj  
sorry ale chlopie ty jestes naprawde pojebany. nie bede juz odpisywal na cokolwiek co napiszesz bo chyba jesien sredniowiecza to ty masz w glowie. kilka uwag- gralem w najlepszej gildii na serwie, kazda klasa w tej grze, 9 lvl pvp, full t2 na 5 postaciach i brakuje mi 2 itemow do full t3 na jednej - to tak co do tego, ze nie znam tej gry i jestem pronoobkiem tak jak ty.

podajsz przyklad tosa... tyle, ze kiedy tos tak mogl robic - dawno, bardzo dawno. a lowca? miesiac temu. czyli w teorii funcom mogl sie nauczyc na swoich bledach.

ale jak wspomnialem dla mnie eot nie zamierzam sie z toba w dyskusje wdawac - mowi sie, ze glupim sie ustepuje :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 15:02 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
grałem w AoC od premiery EU - porażka ( 4 miesiące )
potem od premiery PL - porażka ( 3 miesiące )
następnie od premiery dodatku - porażka ( 2 miesiące )

a mam prawo pisać porażka min dlatego gdyż wydałem na tą grę fortunę a ona ciągle była/jest BETĄ

kolejnej szansy nie będzie

btw
WoW też śmierdzi :D


To w jakie MMO wg. ciebie warto grać? Wszystko jest kwestią gustu i tyle...


To ilość postaci aktywnych w ciągu ostatnich 30 dni na poszczególnych serwerach:

Crom 13k
Fury 7.6k
Aquilonia 1.9k
Hyrkania 2.1k
Mitra 17.3k
Asgard 5.8k
Ishtar 3.3k
Stygia 3.k
Rothat 2.5k
Two Eagles 1.3k


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 15:33 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Scyzor napisał(a):
Czy mając dodatek można grać na serwerach EU czy tylko PL?


Dodatek nie ma tu żadnego znaczenia bo jest tylko dodatkiem. Grasz na serwerze PL/RU to nadal tu będziesz. Grasz na serwerze EU to po zakupie polskiej wersji dodatku możesz znaleźć się na Rothacie :).

Transferów na EU nie ma i nic nie wskazuje na to, że kiedyś będą.

Wyjde na pro nooba ale nie zrozumiałem stwierdzenia "znaleźć sie na Rothacie".

P.S. Czy mógłbym prosić osobę, która nie gra w gre od około 2 tygodni i w związku z tym nie ma pojęcia czy dane bugi zostały poprawione o nie pisanie? No bo skoro część z tych rzeczy które Vidi opisałeś została poprawiona to niepotrzebnie wprowadzasz mnie w błąd. Tak samo nie rozumiem czemu na siłe chcesz wmówić nam, że AoC jest do dupy? Grałem w triala niecałą godzine i tak mnie wciągnął, że w przyszłym miesiącu kupie gre. A płacz mógłbyś sobie darować. Tylko nie wiem czy brać z dodatkiem (bo są tylko PL pudełka, a tylko pudełkowa wersja wchodzi w gre) czy bez bo chce grać na serwie Fury (znaczy ma być serwer PVP z polską gildią, może być PL aczkolwiek wole anglojęzyczny a nie stricte PL).

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi i pomoc.

P.P.S. Na każdym forum na jakim sie zaloguje doprowadzam do jakiś animozji. Mam talent ;)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 15:44 
Cytuj  
prosisz o opinie to ci ja napisalem - a to co bylo 2 tygodnie... naprawili jednego buga a setki innych zostaly, jest kilka naprawde powaznie zbugowanych instow od wielu miesiecy i nic z tym nie robi. zrobisz co chcesz, ja gralem w aoca dlugo ale mnie akurat juz ta gra nie pociaga

edit: takie dodatkowe info - bylem wlasnie na tsie gildii i w grze. naprawili jednego buga tylko. takze sam ocen jakie jest podejscie funcomu do graczy


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 5.10.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 15:57 
Cytuj  
No na pewno nie wróce do WARa. Także zostaje mi tylko AoC. Szczerze to zaryzykuje i zobacze co z tego będzie. Ale ponawiam pytanie. Czy jeżeli przykładowo jutro kupie AoC z dodatkiem w wersji PL to będe mógł grać na serwerach EU czy tylko PL?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.