mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 12:52 
Cytuj  
Nie wiem jak na Fury ale na 2E obecnie gra sporo ludzi, mini chodzą na okrągło, często po kilka na raz więc jest się gdzie i z kim bić.


Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 15:54 
Cytuj  
Sant- mozesz mi podac namiar na jakas ekipe? z checia bym pogral razem..


_________________
a kim ty jestes by oceniac mnie ?


Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 16:31 
Cytuj  
Jeszce jedno pytani - zauwazylem ze stronka Conan Armory - znikneła... z jakies teraz storny sie korzysta do wymianay biuldów itd.. ?? :)


_________________
a kim ty jestes by oceniac mnie ?


Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 19:25 
Cytuj  
Sorki jeszce jedno pytanie - zapomnialem jak dodac extra pasek nad glownym paskiem ze skillami. To nie ejst full dodatkowy pasek a jedynie 3 albo 4 kwadracii.... Mam na to jednej z postaci a nie mam na tej co gram .. zapomnialem jak to wlaczyc :(


_________________
a kim ty jestes by oceniac mnie ?

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 03:32 
Cytuj  
1. www.aoc.yg.com (albo po prostu na forum oficjalnym)
2. rozciągasz po prostu ;p jak się nie mylę, to klikasz na krawędzi paska lewym przyciskiem myszy przeciągasz i gotowe.
3. jak szukasz fajnej ekipy, to pytaj na czacie globalnym o gildię Polanie i na pewno zostaniesz przygarnięty.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2011, 17:18 
Cytuj  
Jak wygląda teraz ta gra? Szczególnie na serwerach UE. Ilu graczy da się grać itp czy nie ma co robić? Warto przesiadać się z LOTRO w wersji f2P? ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 02:09 
Cytuj  
Z okazji premiery patcha poprawiającego grafikę postanowiłem ściągnąć triala AoCa. Po 20 minutach gry (nie wyszedłem jeszcze z pierwszej instancji) gra sprawia wrażenie dopracowanej. Tu moje pytanie - co jest w niej nie tak, bo przez mgłę kojarzę krytykę, ale nie pamiętam czego dokładnie dotyczyła.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 07:11 
Cytuj  
Może chodzi o to, że grafika to największy atut tej gry ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 09:29 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Z okazji premiery patcha poprawiającego grafikę postanowiłem ściągnąć triala AoCa. Po 20 minutach gry (nie wyszedłem jeszcze z pierwszej instancji) gra sprawia wrażenie dopracowanej. Tu moje pytanie - co jest w niej nie tak, bo przez mgłę kojarzę krytykę, ale nie pamiętam czego dokładnie dotyczyła.


To co jest z nia nie tak, to to, ze jest zwyczajnie nudna. Wszystko fajne.. ale.. poprostu odechciewa sie grac.

Te gre by uratowalo przejscie na F2P imo. Bo jedną z większych wad tej gry, jst to, ze malo ludzi gra.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 13:52 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bo jedną z większych wad tej gry, jst to, ze malo ludzi gra.


100 tys ludzi to malo ? w Rifta gra mniej a sie spuszczasz :)


_________________




Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 21:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Keii napisał(a):
Z okazji premiery patcha poprawiającego grafikę postanowiłem ściągnąć triala AoCa. Po 20 minutach gry (nie wyszedłem jeszcze z pierwszej instancji) gra sprawia wrażenie dopracowanej. Tu moje pytanie - co jest w niej nie tak, bo przez mgłę kojarzę krytykę, ale nie pamiętam czego dokładnie dotyczyła.


To co jest z nia nie tak, to to, ze jest zwyczajnie nudna. Wszystko fajne.. ale.. poprostu odechciewa sie grac.

Te gre by uratowalo przejscie na F2P imo. Bo jedną z większych wad tej gry, jst to, ze malo ludzi gra.


Może odgrzewam kotleta, może nie.. ale, że co? Ta gra jest nudna? Sorry.. Jeśli AoC jest nudny, gra w której praktycznie nie istnieje grind PvE bo lvl wbija się szybko i sprawnie.. to co powiesz np. o SilkRoad gdzie grind 1 lvla 24/7 na bocie koło end gejmu trwa tyle co od 1 do 80 w AoC ?

AoC to gra bez grindu PvE i jest to imo jeden z największych plusów, do tego dochodzą ciekawe questy i fabuła. Wbijanie poziomów w tej grze to dla mnie była przyjemność a nie jak w innych podobnych mmo męka. Do tego dochodzi odkrywanie świata bez zmuszania, ja zawsze byłem ciekaw co jest za następnym wzgórzem, za kolejną rzeką czy co jest w tej prowincji gdzie żaden quest mnie nie zaprowadził, co jest w każdym budynku w Taranti czy w każdym ciemnym zakątku w Khemi. Problemem jest end game który jest trochę bezpłciowy, z jednej strony jest gdzie tworzyć raidy, jest jak i kogo zabijać w PvP ale zawsze czegoś brakuje. No i problem są ludzie na serwach.. których nie czuć, że są na serwie.. nawet na Cromie miałem nie raz z tym problem. Brakuje też większej ingerencji GMów na serwach, eventów itp.

Co do starej krytki - to jest chyba już nieaktualna, AoC trzyma poziom średnio+ dopracowanej gry patrząc na dzisiejsze standardy podobnych produkcji.

P.S Ma ktoś w planach coś działać na nowym serwie PvP w maju ? ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 21:41 
Cytuj  
BEz grindu PvE. No powiedz to dodatkowi w takim razie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 09:46 
Cytuj  
iniside napisał(a):
BEz grindu PvE. No powiedz to dodatkowi w takim razie.


Racja, zapomniałem o dodatku. W dodatku jedyny grind to grind dla frakcji których właściwie nie trzeba robić aby dalej cieszyć się grą, można to kompletnie pominąć i olać, itemki frakcyjni nie są takie "pr0" znów bez których nie można się obyć. Punkty AA i cały system AA to imo nie jest grind, można robić to co się dalej robiło - chodziło na rajdy, instancje i pvp i one same się wbijają. Czym mniej na nie zwracamy uwagę tym szybciej się wbiją ; )

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 21:47 
Cytuj  
Tak czy inaczej to wszystko nie ma znczenia. Bo na levelach 1-79, jest tak smiesznie mala ilosc ludzi, ze.. odechciwa sie grac.

Ciekawe kiedy funcom zrobi te gre F2P i domysli sie ze granie w pustce w grze MMO, nie jest fun ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 12:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tak czy inaczej to wszystko nie ma znczenia. Bo na levelach 1-79, jest tak smiesznie mala ilosc ludzi, ze.. odechciwa sie grac.


Jeśli grasz/grałeś na serwie PvP, to zapewniam Cię, że gdyby było więcej osób, to nie bawiłbyś się dobrze na low levelu :D

Ale nie oszukujmy się, jak ChemicalRider napisał - leveluje się w porównaniu do innych MMO bardzo szybko, co za tym idzie (+dodaj fakt, że gra ma 3 lata) nikt nie siedzi poniżej 80, bo nie ma po co.

Nawet w takim WoWie (a, co, niby mają 12kk subskrybentów) na wielu serwerach jak zrobisz nową postać to jest ghost town. Tak to już jest i nic się na to nie poradzi. Jakby wprowadzili f2p, to na pewno byłby olbrzymi przypływ ludzi (bo gra jest dobra, ale trzyma się jej jakaś obiegowa niezgodna z prawdą opinia, ma świetną grafikę - to zawsze przyciąga ludzi i jest osadzona w ciekawym <czyt. innym niż większość MMO> świecie low fantasy), ale są też minusy, które zapewne szczególnie dotkliwe byłyby dla graczy, którzy grają od dawna i są przyzwyczajeni do tego, że mają "all included" ;)

@ChemicalRider
Cytuj:
P.S Ma ktoś w planach coś działać na nowym serwie PvP w maju ? ;]


Pytanie kto kto nie ma :D


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 12:23 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
iniside napisał(a):
Tak czy inaczej to wszystko nie ma znczenia. Bo na levelach 1-79, jest tak smiesznie mala ilosc ludzi, ze.. odechciwa sie grac.


Jeśli grasz/grałeś na serwie PvP, to zapewniam Cię, że gdyby było więcej osób, to nie bawiłbyś się dobrze na low levelu :D

Ale nie oszukujmy się, jak ChemicalRider napisał - leveluje się w porównaniu do innych MMO bardzo szybko, co za tym idzie (+dodaj fakt, że gra ma 3 lata) nikt nie siedzi poniżej 80, bo nie ma po co.

Nawet w takim WoWie (a, co, niby mają 12kk subskrybentów) na wielu serwerach jak zrobisz nową postać to jest ghost town. Tak to już jest i nic się na to nie poradzi. Jakby wprowadzili f2p, to na pewno byłby olbrzymi przypływ ludzi (bo gra jest dobra, ale trzyma się jej jakaś obiegowa niezgodna z prawdą opinia, ma świetną grafikę - to zawsze przyciąga ludzi i jest osadzona w ciekawym <czyt. innym niż większość MMO> świecie low fantasy), ale są też minusy, które zapewne szczególnie dotkliwe byłyby dla graczy, którzy grają od dawna i są przyzwyczajeni do tego, że mają "all included" ;)

@ChemicalRider
Cytuj:
P.S Ma ktoś w planach coś działać na nowym serwie PvP w maju ? ;]


Pytanie kto kto nie ma :D


Mozna zrobic jak w DDO.
Ci co placa subksypcje maja to co mieli + bonusy.
za F2P mozna dodac te wszystkie veteran cos tam, do kupowania, + co pare miesiecy nowy content tez do kupienia (ktory subskrybenci otrzymuja za darmo).

To by działało. W Przypadku DDO dziala, nie widze powodu dla ktorego w AoC mialoby byc inaczej. Ale..
Funcom juz polozyl chyba krzyzyk na tej grze i nie ma ochoty przeznaczyc na jej rozwoj wiekszych zasobow. Tylko robia kolejne MMO, ktore pewnie sfailuje tak samo jak AoC na poczatku, a potem prawie nikt nie bedzie chcial w to grac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 15:48 
Cytuj  
Hm...ale DDO, to nie wiem czy najlepszy przykład, bo wcale nie wygląda na to żeby (mimo f2p) było więcej ludzi niż w AoC...

Ale skoro mówisz, że taki system tam jest (nawet nie wiedzialem jak to do końca działa), to rzeczywiście mogłoby to ciekawie wyglądać - bo dla tych co płacą zostaje bez różnicy, bo dalej wszystko mają, a reszta może grać za darmo i ewentualnie jak się wciągnie to wydać troszkę kasy.

I nie wydaje mi się żeby FC położył krzyżyk na grze (z czegoś muszą ufundować TSW ;) ), bo cały czas są patche, jest nowy content i choćby w najbliższych miesiącach zanosi się na kilka sporych zmian. Dodaj do tego fakt, że jest planowana jakaś większa akcja reklamowa związana z filmem Conan 3D (czy jak się to tam zwie) - kto wie może wtedy wyskoczą z czymś w stylu f2p.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 17:13 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Hm...ale DDO, to nie wiem czy najlepszy przykład, bo wcale nie wygląda na to żeby (mimo f2p) było więcej ludzi niż w AoC...

Rzecz nierozchodzi sie o to, czy w DDO jest wiecej ludzi niz w AoC. Chodzi o to, ze DDO, z gry ktora byla na skraju zamkniecia, zrobila sie jedna z najpopularniejszych gier F2P na swiecie.

Kiedys w prime time bylo 1-2-3 party w DDO, ktore szukalo wiecej osob. Teraz w Prime Time jest ich z 20. Nie liczac tych ktorzy niepuguja ;p.

Wpada taki nowy gracz do DDO, patrzy kupa luda - mozna grac.
Wpada nowy gracz do AoC, patrzy na czacie cisza, dookola ludzi pusto - eee pierdole taka gre.

Cytuj:
bo cały czas są patche, jest nowy content

W porownaniu z tym, ze dodaje Turbine do LOTRO i DDO, albo Trion do RIFTa, to Funcom ciagnie te gre bo ciagnie, ale nic tam wielkiego sie nie zmienia.

Ja bym w sumie za AoC mogl nawet placic. Ale tylko pod warunkiem, ze bedzie grac duzo wiecej osob niz teraz. I mysle ze po przejsciu na F2P wiele osob moglo by sie zdecydowac na placenie abonamentu. Endless triale, (do 20lvl huehueheu), i inna rekla juz tej grze na 100% nie pomogą.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 17:23 
Cytuj  
Trial do 25lvl, ale geniusze z Funcomu wylaczyli pvp na white sands i w lochach. IMO strzeli se w stope tym zagraniem.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2011, 18:01 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Trial do 25lvl, ale geniusze z Funcomu wylaczyli pvp na white sands i w lochach. IMO strzeli se w stope tym zagraniem.

Nie do konca. Duzo nowych graczy szybko sie zniechecalo jak, wpadala znudzony gosc na 30lvl i gankowal wszystkich na wejsciu.


No ok do 25lvl. Ale nie mozesz wyjsc z Tortage. Wiec jedna cholera ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.