mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 150  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 01:04 
Cytuj  
Heja,
Nie zrobiłem preordera przed 12 kwietnia, więc AV każe mi płacić 40 Euro za Unholy Wars, mimo, że mam konto do starego DFO i za nie już AV płaciłem.

Coś pomieszałem?

Pozdro:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 06:03 
Cytuj  
to co DFOUW to mesjasz mmorpg? daliby triala :S

widze, ze Sou gral w DFO, jakos godzina 02:23


_________________
.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 06:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
to co DFOUW to mesjasz mmorpg?


sie wie :P

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 06:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
widze, ze Sou gral w DFO, jakos godzina 02:23


AFKuje w grze;d Nie wiem jak pogodzę granie w MMORPG z streamowaniem, ale może się uda. Dziś pewnie po 19 na streamie wsiądę na świniaka i będę robił featsa z odkryciem 400 kawałków mapy, czyli będę zwiedzał mapę :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 15:49 
Cytuj  
grey_cinnamon napisał(a):
Heja,
Nie zrobiłem preordera przed 12 kwietnia, więc AV każe mi płacić 40 Euro za Unholy Wars, mimo, że mam konto do starego DFO i za nie już AV płaciłem.

Coś pomieszałem?

Pozdro:)


Jak chcesz mogę Ci sprzedać moje po cenie pre-ordera ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 19:45 
Cytuj  
Słuchałem dziś Sou przez 30 minut (i okazjonalnie alttabowałem się żeby zobaczyć jak ci idzie) twojego streama z dfo. Pozwolę sobie zamieścić krótką recenzję.

Nie masz pojęcia o grze, zmieniasz na różdżkę, żeby rzucić transfer, szukasz wieżyczek przy chaos bankach i w miastach npc, opowiadasz o chaos miastach.. Płyniesz przez dwadzieścia minut na miśku, dopływasz do lodowej wyspy i robisz recall. Na koniec lecisz na spawn, gdzie giniesz tak potwornie lamiąc, że gość ciebie nie gankuje, więc odczekujesz kilkanaście sekund i naciskasz spację, bo "ciebie cham zostawił". Potem rage na jakiegoś biedaka, który ten syf oglądał, że napisał, iż gra jest beznadziejna i wreszcie wyłączasz streama. Już go nie włączaj, nie rób tego tej grze. Albo czegokolwiek się o niej dowiedz, zanim zaczniesz o niej opowiadać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 19:53 
Cytuj  
"Śpiewać każdy może.." lubi to gra, chodzi o stream przecież. ;>


_________________
@polygamia

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 21:07 
Cytuj  
Nie jest źle. Mnie stream Sou zachęcił do pogrania:)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 21:42 
Cytuj  
tylko go nie naśladuj ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 21:48 
Cytuj  
Rockalone2k nie ma pojecia o zadnej grze w jaka gra i ma najwiecej fanow, to klucz do sukcesu!


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 21:57 
Cytuj  
smeagollum, :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 22:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Rockalone2k nie ma pojecia o zadnej grze w jaka gra i ma najwiecej fanow, to klucz do sukcesu!


Ma małego synka także ma podejście do swoich widzów. ;> Ale sou już się z nim skumplował i razem coś nagrywają. ;>


_________________
@polygamia

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 08:07 
Cytuj  
Chyba 1 raz sie zgadzam z noia. Sou nie rob wiochy.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 08:29 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
zmieniasz na różdżkę, żeby rzucić transfer....


:lol: :lol: :lol: :lol:
dalsza lektura chyba zbędna :]

"DFUW - robisz to źle"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 08:51 
Cytuj  
jachu napisał(a):
smeagollum napisał(a):
zmieniasz na różdżkę, żeby rzucić transfer....


:lol: :lol: :lol: :lol:
dalsza lektura chyba zbędna :]

"DFUW - robisz to źle"

Ta, napiszę Sou w sumie o co mi chodziło, bo nie wiem, czy ktokolwiek inny go uświadomi.
1. W grze jedynie gracze mogą stawiać wieże w swoich holdingach.
2. W miastach NPC nie ma wież, są safe zony.
3. Przy wolno stojących bankach nie ma wież, bo w grze nie ma już wojen rasowych a Player killing nie zmieni nic poza kolorem twojego nicka (możesz jako red chronić się w safe zonach).
4. W grze nie ma chaos miast.
5. Jeśli nie zostaniesz zgankowany to wstajesz (niezależnie czy zabija ciebie mob czy gracz).
6. Jak już zapowiadasz, że będziesz zwiedzał grę, to zastanów się wcześniej gdzie pojedziesz i postaraj się pokazać coś więcej niż 20 minut wody i 5 minut lodowej wyspy, "na której nie ma nic ciekawego więc recall".

Wisi mi Sou, że robisz z siebie idiotę, ale wprowadzasz ludzi w błąd - to mi się nie spodobało.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 09:29 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ta, napiszę Sou w sumie o co mi chodziło, bo nie wiem, czy ktokolwiek inny go uświadomi [...]

o tym co piszesz to akurat nie musiał mieć pojęcia :) wystarczyło nie doczytać... plus że stara się promować
ale ta różdżka do transferów ? rozumiem, że czasem, rzeczywiście można nie mieć czasu na zgłębianie lora i całej mechaniki (w tym wypadku zmian jakie zaszły, choć po godzinie grania przynajmniej powinno się zauważyć najistotniejsze) - no ale przejść tutorial i nie zauważyć takiej oczywistej oczywistości ? zaiste dziwne ;]

chyba, że to jakaś szerzej zakrojona prowokacja hehe :D

i parafrazując punkt 6 - "a na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce" :lol: :lol:

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 09:53 
Cytuj  
Streamy ci się Noia pomyliły. Byłeś na moim LIVE, nie na prezentacji Darkfall UW o_O Nie chcę was martwić, ale obecnie gra polega na farmieniu mobów dla punktów o_O Moje 2h jeżdżenie po świecie wczoraj i gadanie z czatem dla przeciętnego widza było 100x ciekawsze niż to co robicie obecnie (napierdalanie 30, 150, XXXXX tych samych mobów cały dzień). Dla was to pewnie była kompletna strata czasu bo przecież mogłem te 2h farmić... Zdajcie sobie z tego sprawę. Ta gra tak wygląda (miałem tą wodę przeskoczyć? przelecieć? nie tak się płynie na wyspę? ) o_O Jeśli w nią będę grać to zapewniam, że na LIVE pokażę 1h szukania ofiary i pewnie w 75% minutę walki i zgon. Bo tak to wygląda często.

Nie będę nikomu ściemniał i nagrywał "super akcji wyjętych z dupy" które potem zmontuje w minutowy film i wrzucę na YouTube żeby pokazać jaki jestem pro o_O


P.s Kilku osobom gra się już spodobała właśnie dzięki wczorajszemu live. Gdyby cena gry nie była z kosmosu to zapewniam, że sporo graczy by spróbowało. Darkfallowi nie da się zrobić antyreklamy bo on żadnej reklamy nie ma. Nikt prawie o tej grze nie słyszał i pewnie nie usłyszy. Ktoś kto tą grę widzi pierwszy raz ma gdzieś czy wieża strzela czy to atrapa.


Tak czy siak dzięki Noia za ten post. Jak masz jeszcze jakieś tipy to się nie krępuj bo jak widzisz podstawowe różnice między DF1 a DFUW da się w kilku punktach wypisać i sprawa załatwiona.


_________________
Obrazek

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:08 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Nie chcę was martwić, ale obecnie gra polega na farmieniu mobów dla punktów o_O Moje 2h jeżdżenie po świecie wczoraj i gadanie z czatem dla przeciętnego widza było 100x ciekawsze niż to co robicie obecnie (napierdalanie 30, 150, XXXXX tych samych mobów cały dzień). Dla was to pewnie była kompletna strata czasu bo przecież mogłem te 2h farmić...


Noia się nie czepiał tego co robiłeś tylko w jaki sposób to robiłeś i jak błędne informacje podawałeś - w sumie się nie dziwię, on tak ma :) nie cierpi kłamstwa, obłudy i dezinformacji, bo w gruncie rzeczy to szczery, prostolinijny, swój chłop :wink:
no i jakbyś nie zauważył to 100% tego typu gier w pewnych momentach (cześć gier cały czas) polega na napierdalaniu mobów - jakoś trzeba się wyfarmić ;) więc nie wiem czemu się czepiasz, że ktoś te moby napierdala

i jak napisałem wyżej - zajebiście że przynajmniej ktoś robi taki streamy (z polskich graczy) i promuje DFa bo te pedały z AV jak zawsze mają to w dupie, a jak się ktoś dzięki temu skusi tym lepiej i nie uważam by cena gry była, aż tak z kosmosu, "jedynka" kosztowała podobnie i sporo ludzi ją zakupiło

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:14 
Cytuj  
imo wszystko jest na miejscu, DFO bez zadnej dramy to nie DFO ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:41 
Cytuj  
chyba ci sie cos pojebalo sou.
ludzie napierdalaja te moby ale zapominasz o jednej rzeczy.
jednoczesnie napierdalaja sie z innymi graczami o te spoty.
to ze pojechales gdzies w pizdu nie znajac mapy to tylko i wylacznie twoja wina.
jak patrze na clan chat to co chwila widac tylko, ze ktos gdzies zginal, zbieraja sie grupy pvp, jest combat non stop.
przestan wiec narzekac na cos o czym nie masz pojecia :)
nie musiales plynac, mogles poprosic kolege zeby cie zsummonowal gdzies.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 150  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.