mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:18 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Po 10-11 latach w mmo bardzo latwo rozpoznac i odroznic lagspike od hacka.


Ale ty jestes GŁUPI. W sumie fajnie potrolować na forum i zniżyć sie do poziomu tych idiotów z outcast, co drugi post jakaś obelga, albo przechwałki.


_________________
Warcry - www.warcry.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:25 
Cytuj  
ryban napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Po 10-11 latach w mmo bardzo latwo rozpoznac i odroznic lagspike od hacka.


Ale ty jestes GŁUPI. W sumie fajnie potrolować na forum i zniżyć sie do poziomu tych idiotów z outcast, co drugi post jakaś obelga, albo przechwałki.


Win.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:30 
Cytuj  
wiec powiedz mi moj ty czlowieku z mozgiem co stanie sie w dfo gdy bede szedl caly czas naprzod i nagle przestana wysylac pakiety, czy serwer od razu mnie zatrzyma, czy nie. po jakim czasie zaczne chodzic w miejscu? czy gdy nagle znowu zaczne wysylac pakiety serwer przyjmie nowa pozycje od klienta czy cofnie nas do ostatniej pozycji, ktora poprawnie otrzymal serwer. jesli znasz dokladnie silnik gry to mozesz sie wypowiadac jako spec, jesli nie to mozesz co najwyzej wyrazac swoja opinie (oparta tylko na obserwacjach i przypuszczeniach - chyba ze sam sie bawisz w analize i podmienianie wysylanych pakietow ale to inna bajka).
konrador w swoich postach przedstawia nam swoje przemyslenia jako prawdy, a watpie aby dorwal sie do silnika gry.

sprawa krasnala wogole mnie nie interesuje, irytuja mnie tylko posty typu wydaje mi sie ze tak jest wiec tak jest i koniec-zwlaszcza w wykonaniu moda (na takiego zarriego raczej bym nie tracil czasu :) - tak, mozesz sie czuc wyrozniony :))

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:43 
Cytuj  
ryban napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Po 10-11 latach w mmo bardzo latwo rozpoznac i odroznic lagspike od hacka.


Ale ty jestes GŁUPI. W sumie fajnie potrolować na forum i zniżyć sie do poziomu tych idiotów z outcast, co drugi post jakaś obelga, albo przechwałki.


Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 19:50 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
wiec powiedz mi moj ty czlowieku z mozgiem co stanie sie w dfo gdy bede szedl caly czas naprzod i nagle przestana wysylac pakiety, czy serwer od razu mnie zatrzyma, czy nie. po jakim czasie zaczne chodzic w miejscu? czy gdy nagle znowu zaczne wysylac pakiety serwer przyjmie nowa pozycje od klienta czy cofnie nas do ostatniej pozycji, ktora poprawnie otrzymal serwer. jesli znasz dokladnie silnik gry to mozesz sie wypowiadac jako spec, jesli nie to mozesz co najwyzej wyrazac swoja opinie (oparta tylko na obserwacjach i przypuszczeniach - chyba ze sam sie bawisz w analize i podmienianie wysylanych pakietow ale to inna bajka).
konrador w swoich postach przedstawia nam swoje przemyslenia jako prawdy, a watpie aby dorwal sie do silnika gry.

sprawa krasnala wogole mnie nie interesuje, irytuja mnie tylko posty typu wydaje mi sie ze tak jest wiec tak jest i koniec-zwlaszcza w wykonaniu moda (na takiego zarriego raczej bym nie tracil czasu :) - tak, mozesz sie czuc wyrozniony :))


Teoria, ktora wysnuwasz jest wlasciwa ale nadal nie widac jej na filmiku bo tam wszystko dzieje sie live. Nie widac nawet, zeby gracz byl "zakrecony" faktem lagowania tylko nadal pizga sobie rozkosznie i pojawia sie w miejscach gdzie mialby sie pojawic pomimo, ze inni sie ruszaja i zmieniaja pozycje.

No niestety to nie jest "wydawanie mi sie". Zreszta z czasem AV pewnie wezmie sie za bezkarnych hackerow i jak kazdy inny topic tego typu zostanie on zakopany i zapomniany, a ludzie toczacy tutaj debilne wywody nabiora wody w usta. Nic nowego - przerabialismy to sto razy przy okazji innych gier. Wystarczy poszukac.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:08 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:27 
Cytuj  
To nie sa zadne przypuszczenia - lag/disconnect/crashe/alt+f4 ZAWSZE objawiaja sie w ten sam sposob. Gram w te gre od poczatku grudnia zeszlego roku i napatrzylem sie na najprzerozniejsze problemy z lagiem/warpowaniem, starajac sie wspolnie z lagujacymi graczami znajdowac przyczyny dla wielu z nich. Dla kontrastu widzialem takze naked graczy, ktorzy wychodzili ze scian, zeby zlootowac dark lordow, ktorych dopiero co zabili solo oraz graczy poruszajacych sie wokol mnie z taka predkoscia, ze trudno bylo im kontrolowac postac tak, zeby mnie trafic. Na podstawie tych obserwacji - jak kazda rozumna istota - jestem w stanie wywnioskowac, ze krasnolud "zachowaniem" w zaden sposob nie przypominajacy lagujacych graczy, ktorych obserwowalem przez te pare miesiecy gry, a DOKLADNIE odwzorowujacy zachowanie cheaterkow znajdujacych sie w opalach (nagle znikniecie) jest cheaterem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 20:37 
Cytuj  
O tak, gosc na speedhacku ktory nawet swojego hackowania nie ogarnial to bylo dosc epickie show.

No ale co my mozemy wiedziec.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 22:24 
Cytuj  
konrador wielce doświadczony graczu, idź potestuj sobie lagi z jakimś kolegą. ty będziesz stał i patrzył, on odpali emule albo torrenta (sieć p2p, byle coś ściągała) i będzie biegał dookoła ciebie. Byle nie przed siebie tylko tak jak zwykle w walce.
Okaże się że twój kolega używa speedhacka + teleport hacka + chuj wie co jeszcze.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 22:35 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
konrador wielce doświadczony graczu, idź potestuj sobie lagi z jakimś kolegą. ty będziesz stał i patrzył, on odpali emule albo torrenta (sieć p2p, byle coś ściągała) i będzie biegał dookoła ciebie. Byle nie przed siebie tylko tak jak zwykle w walce.
Okaże się że twój kolega używa speedhacka + teleport hacka + chuj wie co jeszcze.


Konrador nie musi tego testowac bo wszyscy wiedza jak wygladaja lagi w DFO. Jesli gosc laguje to zatrzymuje sie jego postac na kilka sekund i potem pojawia w innym miejscu. Tutaj na filmiku nikt nie lagowal, bo od razu znikal i pojawial sie gdzie indziej, a to jest normalny teleport.


_________________
Obrazek

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 22:47 
Cytuj  
Właśnie nie tylko tak. Wiem że postać się zatrzymuje przy zmianie serwera i przy wylogowaniu. W pierwszym przypadku osoba która się zatrzymuje wie o tym, ma freeza. Kiedy jest lag wywołany obciążeniem łącza osoba ta może spokojnie biegać gdzie chce, za to wszyscy inni widzą postać w grze w innym miejscu niż rzeczywiście się ona znajduje.
Nie znam się ani na programowaniu ani na sieciach w takim stopniu by spekulować czego to dokładnie wina (utrata pakietów? obciążone łącze? to chyba 2 różne rzeczy), wiem natomiast z doświadczenia że lagi wyglądają właśnie w opisany wyżej sposób.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 22:51 
Cytuj  
To czy koles uzywal speedhacka czy nie to jest tak naprawde bez znaczenia - uzywal ewidentnie jak ktos tego nie widzi to jego problem.
Przekonywanie sie na sile nic nie da.
Problemem jest to ze wszelkiej masci hacki sie upowszechniaja.
Jak AV nic z tym nie zrobi i to szybko to za 2-3 miesiace nikt z nas juz w ta gre nie bedzie gral i problem sam zniknie.
Zawsze jest tak ze na wszelkie hacki czity itp najpierw sie pluje a po jakims czasie czlowiek albo ma dosyc i przestaje grac albo sam zaczyna ich uzywac bo ma dosyc bycia bitym przez oszustow.
Tak jak bylo w DAOCu z radarem - najpierw wszyscy sie oburzali a potem nikt nie gral bez radaru.
Niestety wszystkie tego typu akcje strasznie psuja gre.
Dla mnie wystarczy zeby radar sie upowszechnil to DFO straci sens. W tej grze najwikeszy fun to wlasnie chowanie sie, wykorzystywanie terenu w walce itp.
W momencie jak wszyscy zasuwaja z radarem to tak jakby traci to sens kompletnie.
O speed/jump/fly hackach wogle nie mowiac.
Wiec moze zamiast sluchac jakiegos debila co twierdzi ze nie ma grupy bez radaru to sie zastanowcie czy bedziecie grac w gre w ktorej faktycznie kazdy bedzie latal z radarem ....

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 22:58 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Właśnie nie tylko tak. Wiem że postać się zatrzymuje przy zmianie serwera i przy wylogowaniu..


Jakiej zmianie servera ?


Ostatnio edytowano 8 kwi 2009, 01:11 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 23:19 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Enderhawk napisał(a):
Właśnie nie tylko tak. Wiem że postać się zatrzymuje przy zmianie serwera i przy wylogowaniu..


Jakiej zmianie servera ? W DFO jest tylko 1 server, spadaj stad idioto.


Naprawdę jesteś taki tępy? Czy tylko udajesz?

nie chodzi mi o serwer w sensie EU-1


Posty: 42
Dołączył(a): 25.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 00:37 
Cytuj  
Ciagle twoje wypowidzi mnie nie przkonuja konrador. Tak samo moge mowic ze moi koledzy z AV dawli mi silnik do przejrxzenia od 2003 roku i wiem co jest speedhackiem a co nie. Twoje "tezy" sa gowno warte bez oficjalnego potwierdzenia i tym bardzie osoby ktora non stop wrzuca na RL. Zrozumiem osobe postronna i wypowiedzi twojego pokroju, ale kwetsia typu .. ohgh sory all nooobs/newbies ja tu jestem pro i gram od grudnia i wiem co jest wonlo a co nie. co jest haxem a co nie. I ja mam w slowach prawde i moc. Dosc smieszna kwestia. Dajcie jakies konkretne filmy, a nie na ktroych sami latacie niby od wlasnych lanuchow z 2h broni ;] Widac ze sami staracie sie na potege jakis problem wykrecic, pytanie po co. W koncu jesli jestescie az tacy pro, to czy wam nie wystarczy po prostu zbic WarCry i RL razem wziety i nagrac to, wyslac i sie posmiac z zarrim? a nie biegac za 1 dwarfem i starac sie przyanjmniej nakrecic klimat ze jak nie jestesmy pro to zlapeimy haxy? Ehh mysallem ze wy ciut wyzszi, niz chlopacy z gimnazjum.
A tak btw, jakbysmy my cos chcieli nagrac. Mozemy was zlapac w wiosce =O= czy szuakac w gaszczu bloodow na Cairn?
pozdro dzieciaki z =O=
/edit
mnie tez dziwi ten przeskok dwarfa, ale tak samo mnie dziwi fakt kolesia co sobie leci w pierszych sekundach na filmie. Moze po porstu wyslijmy to do Av i sprawa z glowy, bez gdybania i waszych niby "expertyz" z lat grania w UO czy to tam innego ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 02:13 
Cytuj  
Przesadzacie, az czlowiek zaczyna sie przygladac teraz wszystkim i widzi wszedzie hacki, przykladowo dzisiaj odwiedzaly nas dwa alfary z blood i jeden caly czas ladnie smigal, potrafil sie ladnie poruszac ale na oko wygladalo to dziwnie i dopiero jak sie przygladalem chwile walce to widzialem co sie dzieje.
Koles biegal na sprincie ale byly momenty ze ten sprint jego byl lekko spowolniony, po czym nagle przyspieszal, wygladalo to jakby dostawal lekkiego laga i potem nagle nadrabialo tego laga 150% predkoscia sprinta.
Nie mialem frapsa wlaczonego, a szkoda bo taka ciekawostka pokazujaca ze lagi sa rozne i nie mialo to nic wspolnego akurat ze to byl blood.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 07:17 
Cytuj  
Troche sie napatrzalem na lagi w roznych grach, i wszyscy wiemy jak to wyglada.

Gosc zniknal i to jest fakt. A napewno nie byl to lag, ani odpalanie emulowego klienta, ani nawet robotnicy przed domem na jego laczu.

A jesli dodatkowo ktos mowi ze juz kiedys chlopaki z waszego teamu byly przylapane na warpowaniu, to dla mnie sprawa jasna.

Nie, nie gram w dfo, ale gram w inne gry i wiem jak lag wyglada. A raczej watpie zeby DFO bylo az tak "nowatorskie" i nawet miala wlasne specyficzne lagi.Wiec skonczcie dywagacje i po prostu zamilczcie bo widac ze koles znika. No chyba ze to jakis warcraftowy VANISH.

Edit:
Jak tak dalej bedzie, to za 2 miechy i ja kupie kopie. A do tego czasu nmiech chlopaki a AV pofixuja co sie da :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 08:48 
Cytuj  
Ta gra jest od niedawana na rynku a taka ilością cheatów może się pochwalić mało jakie mmo... faktycznie, jeśli av nie będzie w stanie tego ogarnąć to gra z systemem full loot nie będzie miała jakiegokolwiek sensu.

http://www.youtube.com/results?search_t ... kfall&aq=f

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 08:57 
Cytuj  
Heh, musza to fixnac ASAP inaczej bedzie bieda jak sie dzieciaki do tego dorwa.

I banowac konta odrazu. Wiesc sie rozniesie ze pobanowali, i natychmiast ludzie beda srac po gaciach.

No ale najwazniejsze comunity, jak cheating bedzie pietnowany, to tez wiele da.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 09:16 
Cytuj  
biorac pod uwage ilosc osob, z ktorymi sie spotkalismy w dfo nie zauwazylem do tej pory, zeby cheatowanie bylo zjawiskiem powszednim.
nie ma wiec co panikowac. poza tym samo community dosc szybko reaguje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.