mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 18:14 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Ciekawe ilu Polaków gra na EU1. Czy era "elitarnych gildii" już się skończyła? Pytam bo ostatnio często przychodzi mi do głowy pomysł polskiej gildii ze swoim holdingiem (skromny hamlecik z minem jako atrakcją turystyczną).


jak chcesz to zrobic? myslisz ze ktos ci odda hamlet z kopalnia?


Tak. Do DPS wnieśliśmy Talpec i Skogul - myślę, że oddali by nam hamlet jakiś. Może i bez kopalni, olać to. Trochę jestem zmęczony graniem w największej gildii na serwerze. Może to przejściowe, nie wiem.

Z immortal fragers gra kaśka, z Outcast pewnie ze 2-3 osoby grają. Z Warcry gra około 8 osób. Trochę mało. Za mało jestesmy elitarni na kilkunastoosobową gildię. :) Ale może wróci jeszcze kilka osób...

EDIT: moja wrodzona skromność nie pozwoliła mi napisać, że wbrew pozorom, milibyśmy całkiem mocny skład.. :) Ja jestem typowym średniakiem, więc ciężko polegać w tym przypadku na moim zdaniu, ale wydajew mi się, że mamy kilku wymiataczy.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 19:05 
Cytuj  
Zalozylismy gildie polska kilka dni temu jest na chwile obecna 5 osob, nie licze ze bedziemy imba power ale gramy razem i jest 100x lepiej niz jak gralem w SUN'ach gdzie zupelnie nie czulem sie czlonkiem spolecznosci.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 19:58 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Zalozylismy gildie polska kilka dni temu jest na chwile obecna 5 osob, nie licze ze bedziemy imba power ale gramy razem i jest 100x lepiej niz jak gralem w SUN'ach gdzie zupelnie nie czulem sie czlonkiem spolecznosci.


Gdzie mieszkacie? Chaos city? Jedyne co mnie zatrzymuje w DPS to znajomi (sami Polacy). Gdyby chciali założyć polską gildię bez zastanowienia bym poszedł. Choć szkoda by było sea towerów i siegy. Pogadam z nimi co sądzą o pomyśle.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2010, 22:55 
Cytuj  
Niech mi jakis spec powie czy da sie jakos strongboxa wykorzystac przy kopaniu rudy ? Mam spot gdzie jest pelno nodow ale czasem tam jakis red przejedzie. Oplacalo by sie jakiegos strongboxa postawic i do niego ladowac rude? Go sie jakos zwija potem do plecaka?

W ogole sie na tym nie znam wiec jak ktos by mogl napisac czy takie cos moze dzialc to bylbym wdzieczny : ]


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 08:11 
Cytuj  
Strongboxa stawiasz w wybranym przez siebie miejscu. Personal strongbox bodajze stoi sobie przez 2 godziny, pozniej kazdy moze jego zlootowac. Strongboxa mozna zniszczyc uzywajac siege weaponow.

Ja jak chodzilem na revenanty to zabieralem ze soba strongboxa, pakowalem tam regi i co jakis czas chowalem tam loot. Bardzo przydatna zabawka, szczegolnie jak ja dobrze ukryjesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:12 
Cytuj  
bre napisał(a):
Strongboxa mozna zniszczyc uzywajac siege weaponow.


Mała poprawka - siege hammery nie działają na strongboxy.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 17:41 
Cytuj  
@ smeagollum daj jakies namiary na skypa bo pw do ciebie nie dochodzi


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 19:24 
Cytuj  
bre napisał(a):
Ja jak chodzilem na revenanty to zabieralem ze soba strongboxa, pakowalem tam regi i co jakis czas chowalem tam loot. Bardzo przydatna zabawka, szczegolnie jak ja dobrze ukryjesz.

np. można to postawić pod wodą :]


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 10:41 
Cytuj  
w takim razie czym toto niszczyc?

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 11:21 
Cytuj  
Havok napisał(a):
w takim razie czym toto niszczyc?

battlespike

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 13:46 
Cytuj  
Daktor napisał(a):
bre napisał(a):
Ja jak chodzilem na revenanty to zabieralem ze soba strongboxa, pakowalem tam regi i co jakis czas chowalem tam loot. Bardzo przydatna zabawka, szczegolnie jak ja dobrze ukryjesz.

np. można to postawić pod wodą :]


WOW super:D akurat tak mi pasuje:D nikt sie nie bedzie tego spodziewac; D


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 16:02 
Cytuj  
no nie wiem :]

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 09:31 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Zalozylismy gildie polska kilka dni temu jest na chwile obecna 5 osob, nie licze ze bedziemy imba power ale gramy razem i jest 100x lepiej niz jak gralem w SUN'ach gdzie zupelnie nie czulem sie czlonkiem spolecznosci.


jak nazywa sie wasz klan Noasz ?

PS: co mysla na ten temat Outcasci albo inni renegaci / gracze solo


_________________
Mormo Blastbeat DFO

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 12:22 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
PS: co mysla na ten temat Outcasci albo inni renegaci / gracze solo

Ja myślę, że tan klan rozleci się po miesiącu. Po prostu za mało będzie aktywnych graczy. Cześć pogra z miesiąc, może dwa i jak zwykle quitnie. Imo jeśli koniecznie chcesz się przenosić to nie pal za sobą mostów ;). Ja chętnie z wami pobiegam, ale rezygnować z SUN nie zamierzam.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 12:38 
Cytuj  
A gdzie siedzicie w ogole? Jakbysmy mieli ze soba kontakt ( mumble jakies ) dobry to rzeczywiscie mozna razem pobiegac ( SUN+DPS=dezorientacja przeciwnika ) ;)

Nawet nie trzeba w jednym miejscu siedziec tylko wlasnie miec mozliwosc szybkiego zgadania sie zeby na jakies pvp czy nawet pve pojechac;>


_________________
Obrazek

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 13:03 
Cytuj  
imo bardzo dobry pomysł, skończyłoby się napierdalanie outcasci <> warcry <> inni.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 15:34 
Cytuj  
no fajnie bylo by pobiegac znowu w polskiej 10oosobowej grupie na jakies pvp.
niewiem zapytam sie chlopakow z warcry czy moglibysmy ich venta na jakies wypady uzywac jesli ktos bedzie mial wogole ochote.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 15:36 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
imo bardzo dobry pomysł, skończyłoby się napierdalanie outcasci <> warcry <> inni.


Never.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 17:12 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ossur napisał(a):
imo bardzo dobry pomysł, skończyłoby się napierdalanie outcasci <> warcry <> inni.


Never.


slyszalem ze ty nawet z miasta nie wychodzisz aby cie jakis zly alfarek od tylu nie zgankowal...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 18:24 
Cytuj  
No to dobrze słyszałeś bo jak na razie zrobiłem charka. :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 969 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.