mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2011, 12:30 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A jakis trzeci gracz? Z5 z calym serwerkiem sie bedzie bronic?


Nikt nie pomaga Z5 bo nikt ich nie lubi :lol:
+ nie chce podpasc zergowi SUNow + Vogue heheh

Ogolnie Franek Sinatra (jeden z bossow SUN) wlaczyl easy mode i przed atakiem na z5 upewnil sie, ze nawet jakby sie staral, to nie przegra. (czyt. sojusz z dosc silnym Vogue + ze 30 dodatkowych ludzi w SUN)

*

Posty: 52
Dołączył(a): 6.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 lut 2011, 08:53 
Cytuj  
co to znaczy "wlaczyl sobie easy mode". jakby kiedykolwiek mial wylaczone :evil:

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 15:13 
Cytuj  
Kilka fajnych screenow z wczorajszego sea towera.

http://www.facebook.com/album.php?aid=3 ... 5883249871

Flota SUNow.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 15:19 
Cytuj  
Fajne ciekawe jak wyglądał performance na takich ustawieniach grafiki. Btw chyba najciekawszy seatower jaki był do tej pory ;)


Ostatnio edytowano 21 lut 2011, 15:54 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 15:44 
Cytuj  
Ja nie widziałem w tym seatowerze nic ciekawego. Widać kwestia perspektywy.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 16:23 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ja nie widziałem w tym seatowerze nic ciekawego. Widać kwestia perspektywy.


Ta, procz ilosci pinnacek ciekawego tu nie bylo nic. Ot SUNi wpadli sobie w ~60, gdy inni plywali po 20.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:20 
Cytuj  
Macie rację, w końcu na tych seatowers nie ma w zasadzie nic poza gośćmi pizgającymi się z łuku pod wodą :roll: zresztą jak w całym dfo...

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:21 
Cytuj  
nawet będąc po przegrywającej stronie warto docenić, że komuś sie chce coś takiego zorganizować.
http://www.youtube.com/watch?v=QwTEtE_n0x8


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 19:50 
Cytuj  
Daktor napisał(a):
nawet będąc po przegrywającej stronie warto docenić, że komuś sie chce coś takiego zorganizować.
http://www.youtube.com/watch?v=QwTEtE_n0x8


Jest mi ciężko doceniać robienie przez SUN wszystkiego, by uniemożliwić innym czerpanie przyjemności z gry. Do tej pory sprawnie manewrując statkiem z dobrze zorganizowaną załogą można było powalczyć na seatowerze, nawet z takim zergiem jak SUN, a w ostateczności spróbować uciec. Teraz SUNi zapełnili okoliczne wody kupą stateczków, blokując w ten sposób możliwość poruszania się komukolwiek. A z ich liczebnością i sprzętem równa się to stracie statku.

Już myślałem, że inicjatywy "protekcji holdingów za kasę" nie przebiją niczym, ale widać, że to nie był ostatni z ich genialnych pomysłów. Ciekawe czy SUN jest takie głupie (i nie widzi, jak szkodzi tej grze) czy takie chciwe (i wszystko im jedno). A może jedno i drugie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:04 
Cytuj  
nie pierdol.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie pierdol.


Chyba jednak to pierwsze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 20:48 
Cytuj  
cry more.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:10 
Cytuj  
Dziś dla odmiany na seatower ekipa sun popłynęła jednym statkiem, pewnie też niedobrze :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 22:14 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Dziś dla odmiany na seatower ekipa sun popłynęła jednym statkiem, pewnie też niedobrze :/


Taki zerg i tylko jeden statek? L2P NUBS


_________________
Obrazek

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2011, 23:17 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Jest mi ciężko doceniać robienie przez SUN wszystkiego, by uniemożliwić innym czerpanie przyjemności z gry.

oj tam oj tam... chlip chlip... :cry:
Havok napisał(a):
Dziś dla odmiany na seatower ekipa sun popłynęła jednym statkiem, pewnie też niedobrze :/

na szczęście wypłynęliśmy z towera z 5 statkami, nie licząc tego co oddaliśmy po zdobyciu jakiejś noob gildii co się kręciła w okolicy.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 07:43 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Jest mi ciężko doceniać robienie przez SUN wszystkiego, by uniemożliwić innym czerpanie przyjemności z gry. (...)

A z takim podejściem napisałbym petycję do AV o zbanowanie wszystkich graczy, którzy są lepsi ode mnie, bo przegrywanie z mini uniemożliwia mi czerpanie przyjemności z gry :wink:

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 08:50 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Dziś dla odmiany na seatower ekipa sun popłynęła jednym statkiem, pewnie też niedobrze :/


Chyba nie czaisz, za co wiele osob nie lubi SUNow. Podpowiem - easy mode.
Coz, taka gra, ale e-sympatii sie nie spodziewaj. ;)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 09:24 
Cytuj  
Havok napisał(a):
A z takim podejściem napisałbym petycję do AV o zbanowanie wszystkich graczy, którzy są lepsi ode mnie, bo przegrywanie z mini uniemożliwia mi czerpanie przyjemności z gry :wink:

od kiedy zerg swiadczy o umiejetnosciach?? :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 09:38 
Cytuj  
Prędzej czy później ten zerg też się rozpadanie. Pamiętam jak swojego czasu Bloodzi rządzili i byli nie do ruszenia, a jednak po Bloodach nie ma śladu. Później jakieś zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz rządziło z kimś tam i też byli niby pro masta i też już zdaje się ich potęga zmalała jakby. Imperium Rzymskie też było nie do ruszenia...podobno a jednak...

W końcu SUNi jak zobaczą że nie ma z kim się bić na serwerze albo zobaczą że walki które toczą są do jednej bramki to też znudzeni albo zaczną odchodzić z gry albo cholera wie co tam jeszcze się może stać...


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2011, 09:48 
Cytuj  
Havok napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Jest mi ciężko doceniać robienie przez SUN wszystkiego, by uniemożliwić innym czerpanie przyjemności z gry. (...)

A z takim podejściem napisałbym petycję do AV o zbanowanie wszystkich graczy, którzy są lepsi ode mnie, bo przegrywanie z mini uniemożliwia mi czerpanie przyjemności z gry :wink:


Zdajesz się nie dostrzegać istoty problemu. Pomimo, że moim zdaniem wytłumaczyłem dokładnie w czym rzecz. Przegrana nie jest problemem. Problemem jest brak możliwości toczenia walki. Przypłyńcie sobie mega statkiem, albo dwoma, rozjebcie wszystkich w pył, z tym nie będę miał problemu (zresztą nigdy nie miałem). Ale blokowanie innym możliwości ruchu, to już przegięcie (szczególnie wtedy, gdy większości uczestników nie stać na skontrowanie tego ruchu). To easymode, o którym wspominał Gosti.
To samo z wpierdalaniem się na siege małych, kilkunastoosobowych klanów 20osobową grupą weteranów. Nie byłoby może w tym nic niestosownego, gdybyście nie mieli możliwości walczenia z kimś w miarę równym sobie, ale macie. Tylko jakoś tak się składa, że wyzwania was nie interesują. Wybieracie easy mode. Mogliście powalczyć z Zagendą, postanowiliście wchłonąć VOGUE, by odebrać Zagendzie jakiekolwiek szanse. Oczywiście każdy gra jak lubi i dołącza do klanu, którego sposób gry mu odpowiada, ale nie dziwcie się, że wasze wygrane i ilość statków jakie przywozicie z sea towera nie robią na mnie większego wrażenia. Nie są dla mnie ani ciekawe, ani nie uważam by świadczyły o waszych umiejętnościach (jako graczy).
A komentarze aenimy i mendola, którzy wybrali easy mode już na starcie i od razu przykleili się do sunów pozostawię bez komentarza. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.