mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 21:34 
Cytuj  
IMO mi sie wydaje ze nie wypuszczenie bety przed retailem wplynie pozytywnie na ich sprzedane "pudelka z gra" bo jak by bylo odwrotnie beta by napewno byla ;] zalatuje to troszke ukryciem niedociagniec i zwatpieniem w zakup przez graczy tej gry

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 22:37 
Cytuj  
Nie przekonuje mnie to naprawde gra niszowa swoja droga ale na miesiac przed "premiera" zero informacji naprawde trąci myszką. Są jeszcze ludzie którzy wierzą i dobrze ale jak po AoC poczekam na kometarze tutaj pare osób napewno kupi gre.

OFF TOP
Ciekawe jest co innego duze wypalenie "starych" graczy mmo zauwazam to juz w kolejnym topicu wyglada to z wolna jak ogladanie filmu o startych tetrykach ciekawe.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 22:41 
Cytuj  
jak to "zero informacji"?

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 22:43 
Cytuj  
Papier przyjmie wszystko ale nie widzialem sensownego filmu z gry z gameplayem. Jakbysmy mowil o ksiażce to fajnie ale procz paru screenow nie widzialem filmu z walki , mass pvp. Naprawde ja juz nie wierze w to co developerzy mowia , pisza.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 22:45 
Cytuj  
Dobrze że nie śledziem...

Szkoda tylko, że mało materiałów w ostatnich dniach się pokazuje. Miały być kolejne cytaty itd.

Jeżeli chodzi o psucie sobie niespodzianki przez open bete. Jeżeli to ma być rzeczywiście na zasadzie 'o kur*a, dfo roxx' i pierwsze uruchomienie skończy się odwodnieniem i osłabieniem organizmu po x godzinach gry, to chętnie poczekam.

Pomarzyć, ludzka rzecz.


_________________
Cytuj:
Originally Posted by Rhade:
Just sit back, relax and enjoy the forumfall.
Darkfall is just an after-party, really.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 22:46 
Cytuj  
oni nawet grosza na reklamy nie maja , zeby nakrecac hype wsrod graczy , choc mowia otwarcie ze budzet maja maly , imo to watpie zeby firma z malym budzetem cos dobrego wypuscila , licze na cud , liczylem tez na AoC , WAR'a .........

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 22:53 
Cytuj  
gra moze nie ma worldwide reklamy, ale jak widac w lokalnych TV sie o niej mowi: http://www.gametrailers.com/player/user ... 83644.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:04 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
embe napisał(a):
[...]nawet sie ciesz ze nie mozna sie dostac do bety.


gdybys byl laskaw wytlumaczyc, dlaczego cieszy Ciebie fakt, ze nie mozna sie dostac do bety... bo nie zrozumialem.


Proste, ja przykladowo rok przed premiera WARa-a zniechecilem sie i kilka miesiecy przed premiera AoC napalilem sie strasznie, w obu przypadkach wyszla kicha, uczestniczylem chyba we wszystkich wiekszych closed betach i nie polecam tego.

Co do open bety to zazwyczaj jest to okazja by dzieciarnia z piratow lineage2 i wow pograla sobie za free jakis czas w cos innego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:18 
Cytuj  
mnie tylko dziwi czemu nie chca dac bety , kazda szanujaca sie gra mmo daje bete dla graczy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:23 
Cytuj  
a jak DFO nie daje bety to nie szanuje sie? czy jak? troche pieprzenie o szopenie qfc z ta beta. nie chca - nie daja, ich sprawa.
nam najwyzej dojdzie jeszcze jeden argument jesli servery nie wyrobia i sie wyloza przy 5000 graczy. tak jak bylo w przypadku goa i war'a.
ot wsio ;p

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:28 
Cytuj  
Medol nie mialem na mysli ze DFO to scierwo bo nie dalo bety lol , zobaczymy co bedzie to juz 3 mmo w ktorym pokladam nadzieje ze "da sie pograc dluzej" , jescze zostaje Aion a pozniej koniec marzen o mmo hehe ;p
btw. mendol jak tam w war ? 4 dyszki juz są ? :oops:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:35 
Cytuj  
predzej beda 4 dyszki na karku niz w war ;-)
jak dfo bedzie fail to sprzedaje pc i zostawiam 3 konsole (za sprzedanego pc kupie wii) i nara.
chociaz moze faktycznie jak to kolega z forum okreslil, starzy sie robimy ;p
i mmo w obecnej formie, biorac pod uwage co oferuja, nie sa juz takim funem jak te pare lat temu.

co do bety dfo to tak jak pisalem, jedyne co mnie martwi to brak faktycznych, praktycznych testow wydajnosciowych serwerow.
z tego co wiem, ccp w eve online, problem masakrycznego laga w jita rozwiazala dopiero pare miesiecy temu... a maja ludzie doswiadczenie.

ale coz, dalismy szanse tylu mmo w ostatnich latach, ze DFO jak najbardziej na nia rowniez zasluguje :-)
a co bedzie... to sie obaczy, najwyzej wina zabraknie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:44 
Cytuj  
Dobrze wszystko ladnie pieknie...a co z tzw. Stress Testem? Czyz wlasnie dla niego nie powinno sie uruchomic choc na kilka dni bety tego produktu? Wszystko moze byc miod malina...i padnie klapa jak sie okaze ze serwer nie udyga takiego natloku motlochu:) Wiem ze cos sie tam mowilo ze przeprowadzono juz ST z botami (bo zdaje sie nie maja 10k real beta testerow) ale czy bot to samo co real gracz? Chyba zdecydowanie nie...gracz jest nieprzywidywalny i niekonwencjonalny...jest po prostu kombinatorem:) Nie ma lepszego osobnika do przeprowadzenia tego typu testu serwera/ow...ale coz...:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:46 
Cytuj  
ciekawe jak bedzie rejestracja wygladala :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2008, 23:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ciekawe jak bedzie rejestracja wygladala :)

Zdaje sie ze to kolejne pytanie jakie pozostanie bez odpowiedzi az do 22.o1 (przynajmniej mam taka nadzieje:))

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 00:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ciekawe jak bedzie rejestracja wygladala :)



error 110 connection timed out

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 00:38 
Cytuj  
Cytuj:
laga w jita rozwiazala dopiero pare miesiecy temu...

Ano rozwiazali. Co imo jest główną zasługą tego ze wkoncu udalo im sie kupic nowy sprzet. Jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc w te ich programistyczna propagadne i wspanialosci Stackless Pythona i cudow jakie mozna na nim robic :D.
A jeszcze wieksza zasluga jest tego ze poprostu Jita jest podlaczaona pod osobny klaster.. Mnie to bardziej wyglada na dzialajaca proteze, niz na rozwiazanie problemu permametnie ale co tam :E.

Cytuj:
Chyba zdecydowanie nie...gracz jest nieprzywidywalny i niekonwencjonalny...jest po prostu kombinatorem:)

Teoretycznie mozna by testowac serwer botami, dajac 20k polaczen i kazdy bot wykonuje maks akcji w maksymalnym tloku. ale i tak niechce mi sie wierzyc zeby to zastpilo realne stress testy.

Ja DFO zfailuje to pierdole. W mracu Tech 3 i modulowe okrety w EVE (orgazm).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 249
Dołączył(a): 3.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 01:08 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos dawal, to apropo tego klucza co byl do wygrania.

Cytuj:
Originally Posted by English Translation
The mode of acccess to the beta will be the following:
- Access to the beta is just the start beta for journalists in January, before any other user on earth.

Looks like the beta wont be starting until January (Sorry to those hoping for a Christmas present ), there will be press access first (And hopefully open beta immediately following).


_________________
Cytuj:
Originally Posted by Rhade:
Just sit back, relax and enjoy the forumfall.
Darkfall is just an after-party, really.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 01:33 
Cytuj  
Cos takiego faktycznie bylo mowione ze w styczniu wpuszcza laskawie do bety ludzi ze srodowiska prasowego. Moze bedzie cos wiecej wiadomo (w co watpie bo na 99% jak juz to i tak beda objeci zakazem NDA)...ale coz...trzeba miec nadzieje ze moze jakis bogatszy zasob informacji sie pojawi (moze nawet jakis filmik na ktorym widac cos wiecej poza trzaskaniem goblinow:P)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2008, 04:13 
Cytuj  
QFC napisał(a):
oni nawet grosza na reklamy nie maja , zeby nakrecac hype wsrod graczy , choc mowia otwarcie ze budzet maja maly , imo to watpie zeby firma z malym budzetem cos dobrego wypuscila , licze na cud , liczylem tez na AoC , WAR'a .........


Googluj interpunkcje plz.

A co do niskiego budzetu to Arcanum nic jeszcze nie przebilo imo ;o
Pieniadze na szczescie nie zawsze sie licza, uh uh.


lamoon napisał(a):
bla bla bla a co z tzw. Stress Testem? bla bla bla bla bla bla bla bla Wiem ze cos sie tam mowilo ze przeprowadzono juz ST z botami (bo zdaje sie nie maja 10k real beta testerow) ale czy bot to samo co real gracz? blabla bla bla bla bla bla bla....


Po 1. blagam sprobuj tresciwiej.
Po 2. Po co wypowiadasz sie na temat o ktorym nie masz pojecia ;].

ST na botach jest imo lepszy niz ST z graczami - biorac pod uwage fakt,
ze bota mozna zaprogramowac zeby spamowal serwer wszystkimi dostepnymi mu pakietami non stop przez dowolna ilosc czasu.
Gracze nie zawsze cos robia, czesc jest idle, czesc sobie craftuje.
Dzieki botom moga przeprowadzic wszystkie testy stabilnosci serwera jakie moga ich interesowac na starcie.

Zakladajac ze nie bedzie zonkow typu potworki ktore crashuja serwer - ale tego chyba nie widzialem jeszcze w profesjonalnie wydanym mmogu ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.