mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 07:21 
Cytuj  
jak by na to niespojrzec masz racje, nawet pudelka z gra niemaja w planach wydac...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 08:47 
Cytuj  
Biorac pod uwage ze od premiery ma byc dostepny trial nie widze problemu z brakiem open bety, jesli faktycznie jej nie bedzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 09:14 
Cytuj  
Co by sie nie dzialo, dobra gra sie obroni sama. Moze mniej sprzedanych 'pudelek' w dniu premiery, ale przeciez nie o to chodzi w mmo (chociaz patrzac na niektorych wydawcow mozna odniesc odmienne wrazenie).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 09:28 
Cytuj  
Jest jakaś liczba serwerów planowana na starcie?


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 09:49 
Cytuj  
Chlopaki bardzo duzo ryzykuja dajac trial od samego poczatku ale warto to docenic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 09:58 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Jest jakaś liczba serwerów planowana na starcie?


tak, jeden.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 10:40 
Cytuj  
Fajny queue bedzie ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 10:51 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Chlopaki bardzo duzo ryzykuja dajac trial od samego poczatku ale warto to docenic.

może są pewni tego, że mają zajebisty produkt ;)
...a może znają podejście wielu graczy - pare osób już tutaj pisało, i ja też tak bym zrobił - albo bym pograł na kogoś koncie nim sam bym kupił, albo bym poczekał miesiąc-dwa i zobaczył, czy ktoś gra. po failach z hypem i szybkim antyhypem na AoC i WARa żal by mi było kasy na grę, na dodatek bez pudełka do kolekcji :roll:
lepiej trialami utrzymywać populację niż robić z tego gierkę single player z chatem ;)

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 11:07 
Cytuj  
jakby to byl uber produkt to by bete rozdawali kazdemu po to by rozwiac watpliwosci , ale oni chyba sie boja zniechecic ludzi , ciezko przewidziec co oni knuja , smierdzi lekko failem brak wersji pudelkowej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 11:40 
Cytuj  
Ja to widze troche inaczej:

1. Bardzo dobrze, ze nie ma wersji pudelkowej, bo po co? Klienta mozesz sciagnac zawsze, mozesz go sobie wypalic, CD-KEY etc. ma na mailiku. Po kilku.kilkunastu miesiacach wersja pudelkowa i tak jest do dupy bo po instalacji musisz zaciagac MB/GB patchy.

2. Trial od poczatku? Super. Odwazne podejscie - kto chce kupuje, a kto to nie. Ryzykowne w ch. ale przynajmniej obejdzie sie bez komentarzy -> wywalilem kase w bloto. Oczywiscie po 1-2 tyg. triala moze sie okazac, ze gra jest super, a potem walnie sie ja do kosza. Nie mniej jednak lepsze to niz nic i kupowanie w ciemno bo nie wszyscy maja okazje pograc w bete.

3. Brak open bety? Ja nie widze tutaj zadnych "anty". W open bete i tak graja i zapychaja wolne sloty freebies players, ktorzy na swoich darmowych forach niczym sepy zakladaliby topici: DF FOR FREE OPEN BETA OMG OMG OMG. Jest closed beta, sa rozsylane invite, jest/ma byc guild test beta. Wystarczy, a trial pokaze zainteresowanie i ew. dzieki trialowym graczom bedzie mozna poprawiac bledy jesli tylko sie chce.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 11:45 
Cytuj  
No ten trial od poczatku tez troche zmienia moje podejscie do gry. Jakby mial byc monsterfail to by nikomu tej gry za darmo nie pokazali.

A moze trial ma byc jakims rodzajem open bety. Pewnie po wyjsciu gry duzo ludzi zalozy sobie konta trialowe, zeby to obejrzec, wiec bedzie jakistam stress test. Potem polowa zrezygnuje i bedzie mozna normalnie grac. Mi to pasi.


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 12:16 
Cytuj  
Trial to swietna okazja do przetestowania mozliwosci gry, a brak wersjii pudelkowej w niczym nie przeszkadza. Zaloze sie ze w Lublinie bylaby z miesiac po premierze :) Zreszta po co zawyzac koszty gry, placic posrednikom jak kazdy ma dostep do neta i moze zassac klienta. Ode mnie duzy plus dla nich na start, bo planowalem poczekac z miesiac zeby poczytac opinie, a tak z checia sam sprawdze co gra mi oferuje

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 12:20 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja to widze troche inaczej:

1. Bardzo dobrze, ze nie ma wersji pudelkowej, bo po co? Klienta mozesz sciagnac zawsze, mozesz go sobie wypalic, CD-KEY etc. ma na mailiku. Po kilku.kilkunastu miesiacach wersja pudelkowa i tak jest do dupy bo po instalacji musisz zaciagac MB/GB patchy.

2. Trial od poczatku? Super. Odwazne podejscie - kto chce kupuje, a kto to nie. Ryzykowne w ch. ale przynajmniej obejdzie sie bez komentarzy -> wywalilem kase w bloto. Oczywiscie po 1-2 tyg. triala moze sie okazac, ze gra jest super, a potem walnie sie ja do kosza. Nie mniej jednak lepsze to niz nic i kupowanie w ciemno bo nie wszyscy maja okazje pograc w bete.

3. Brak open bety? Ja nie widze tutaj zadnych "anty". W open bete i tak graja i zapychaja wolne sloty freebies players, ktorzy na swoich darmowych forach niczym sepy zakladaliby topici: DF FOR FREE OPEN BETA OMG OMG OMG. Jest closed beta, sa rozsylane invite, jest/ma byc guild test beta. Wystarczy, a trial pokaze zainteresowanie i ew. dzieki trialowym graczom bedzie mozna poprawiac bledy jesli tylko sie chce.


1. ponoc bedzie i wersja pudelkowa. do wyboru do koloru.
2. z braku lepszego slowa, nazwalbym to zagraniem fair. rzadko spotykane w dzisiejszych czasach.
3. nie do konca rozumiem roznice.
ojcze, co za roznica, czy bedzie pelno "freebies players" w open becie czy w free trial. wydaje mi sie, ze niezaleznie czy bedzie to open beta czy free trial do czynienia bedziecie mieli z tymi samymi osobami (miedzy innymi ze mna).
4. a tak, nie bylo punktu czwartego, ale u mnie bedzie. jak rozumiem, to nie przypadek, ze free trial uznajesz za ryzykowny w chuj? przepraszam, w ch. :) ale moze nie wszystko wygladac bedzie w grze tak jak wyglada obecnie w becie? moze jest kilka rozwiazan juz sprawdzonych, ktorych w becie nie udostepnili? jest az tak zle?


Ostatnio edytowano 29 gru 2008, 12:27 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 12:24 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jakby to byl uber produkt to by bete rozdawali kazdemu po to by rozwiac watpliwosci , ale oni chyba sie boja zniechecic ludzi , ciezko przewidziec co oni knuja , smierdzi lekko failem brak wersji pudelkowej.

boja sie zniechecac ludzi dajac triala?
smierdzi failem brak wersji pudelkowej?
ale co ze gra bedzie failem bo nie ma wersji pudelkowej?
ja sie ciesze ze nie bedzie ludzi placzacych ze musza sciagac pacza OMG 300 mega (a tnacych zyly widzac 1 giga) - tacy sie wykrusza jesli sie dowiedza ze jest tylko digital download
chyba ze masz na mysli kolekcjonerow pudelek do gier?

gra jest wielkim pytajnikiem ale argumenty ktore podales sa lagodnie mowiac z dupy

jak dla mnie tym trialem zwiekszaja swoj kredyt zaufania
moze faktycznie wychodza z zalozenia ze dobry produkt obroni sie sam

tak btw mi sie podoba to co jest z Chronicles of the spellborn
trial - jak Ci sie podoba to placisz odrazu abonament - bez placenia za klienta
i jakby takie mieli podejscie to juz by byl wyczes

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 13:25 
Cytuj  
wrozenie z fusow jest ch. za 3 tyg bedzie retail, za 2 miechy okaze sie czy gra bedzie dawala rade lub zmieni nazwe na Darkfail Offline

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 14:49 
Cytuj  
Lufanga wypas moze dla nas, nie dla aventurine. nie widze problemu, zeby po trialu kupic gre. jesli faktycznie sprawdzi sie to co 'wiemy' o dfo to chetnie wespre ich kupujac sama gre. biore pod uwage to, ze to produkt niszowy i dla aventurine kazdy grosz sie liczy :)
a pudelko, warto miec jesli byloby wydane jak wiedzmin czy war kolekcjonerski. plastikowe pudelko + dvd - na pies to komu? sciagne, wypale sobie 5 kopii i z glowy.
okladke tez sobie wydrukuje :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 15:02 
Cytuj  
zaraz zaraz, wlasnie do mnie cos dotarlo.
slabo juz kontaktuje, lata leca.

Mendol, skad pewnosc, ze gre bedzie mozna kupic dopiero po free trialu?
moze free trial to tylko brak oplaty miesiecznej?
i to by byla ta roznica, ktorej nie dostrzegalem, pomiedzy open beta a free trialem. sam juz nie wiem, nie znam sie na tym.

EDIT: nie, to chyba niemozliwe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 15:08 
Cytuj  
free trail to free trail, sciagasz gre i grasz za darmo przez okreslony okres czasu, tydzien miesiac itp.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 15:24 
Cytuj  
jaka pewnosc? ee teraz to ja sie zagubilem.
eve online - moge od razu kupic gre i grac, moge pograc 2 tygodnie za DARMO i po tym okresie kupic gre badz nie.
gdzie tu dopiero? ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 15:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jaka pewnosc? ee teraz to ja sie zagubilem.
eve online - moge od razu kupic gre i grac, moge pograc 2 tygodnie za DARMO i po tym okresie kupic gre badz nie.
gdzie tu dopiero? ;p


masz racje, zle sie wyrazilem.
w ogole mam jakis slaby dzien.
dzis nie mysle. :)

chcialem napisac - skad pewnosc, ze gry nie trzeba bedzie kupic przed free trial. z deszczu pod rynne kurwa... to dopiero idiotyzm. ale jakos mi sie miesza dzis wszystko. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 120  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.