mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 20:23 
Cytuj  
* Members of Clans that you are ALLIED with will have their name displayed in GREEN

To cos nie dziala u mnie, widze ich jako BLUE :/


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 31.08.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 14:07 
Cytuj  
Cytuj:
Auto Harvesting Enabled. Simply stand in front of the resource node and click the left mouse button. Your character will continue to harvest from the node until the node is depleted, character runs out of stamina, or is interrupted.


Best joke ever!


_________________
Some thoughts from dark of my mind.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 14:42 
Cytuj  
Ja jestem ciekaw jak to sie sprawdzi:

Auto optimization has been enabled on the client. This will try to automatically increase the frame rate when you are in huge battles. To use, open Options > Video Options > to disable/enable and to set your target FPS


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 15:11 
Cytuj  
To jest fajne:


In today’s patch we introduce the first step of our ongoing commitment to improving the Darkfall PvE and solo/small group experience. We’ve added new low level spawns and updated many existing spawns to be more suited for solo players or small groups. These spawns are primarily located on the sub-continents and on the various small islands surrounding the mainland of Agon. This placement should make it easier to find secluded spots to hunt at.

This will enhance the following dynamics in Darkfall:

- More secluded spawns you can handle alone or with a friend
- More opportunities for solo players or small groups to make gold
- More readily available reagents for spell-casting
- As smaller groups become more viable, small scale PvP frequency will increase significantly.
- More purchasing power for individual players means a significant boost for the crafted items market

While we continue improving the solo to small group experience, our next PvE balancing priority is to improve things for larger groups.


taki PK dream :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 15:17 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze ten Auto Harvesting bedzie mozna gdzies w opcjach wylaczyc bo mam lepszy (niezuzywajacy staminy) auto-click harvester :^)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 17:33 
Cytuj  
ktos tu kogos od exploitera wyzywal...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 18:35 
Cytuj  
czyzbys cos sugerowal noaszku ? od kiedy to auto-clicker jest exploitem ? normalny programik do macrowania.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 19:02 
Cytuj  
Autoclicker ,autolooter to to samo, daje przewage nad innymi graczami, nie mowie ze to zle, lub dobre, jedynie ze widzisz drzazge u kgos a u siebie klody niet ;)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 19:19 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Autoclicker ,autolooter to to samo, daje przewage nad innymi graczami, nie mowie ze to zle, lub dobre, jedynie ze widzisz drzazge u kgos a u siebie klody niet ;)


nie, to nie jest to samo. Autolooter to rodzaj bota, ktory odczytuje dane z ekranu i wykonuje wtedy pewna akcje. To jest bot.
Natomiast auto-clicker tylko clicka na ekran, nie odczytuje nic, to jest macro.
Taka jest roznica pomiedzy zakazanymi botami a legalnymi macrami.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 19:37 
Cytuj  
Autolooter to tez macro, ktore rowniez nic z ekranu nie odczytuje. Mozesz wyjasnic w jaki sposob twoj "autoharvester" nie zuzywa staminy?

A co do dzisiejszego patcha, to troche fajnych zmian wprowadzili w koncu. Tylko - jak to zwykle bywa z AV - duzo za pozno, bo takie cos jak mozliwosc zbindowania wszystkich slotow na hotbarach pod dowolne przyciski powinno byc od poczatku, szczegolnie, ze to gra PVP.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 19:43 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Autolooter to tez macro, ktore rowniez nic z ekranu nie odczytuje. Mozesz wyjasnic w jaki sposob twoj "autoharvester" nie zuzywa staminy?


Po prostu klika co 16 sek pozwalajac sie zregenerowac staminie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 19:44 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Autolooter to tez macro, ktore rowniez nic z ekranu nie odczytuje. Mozesz wyjasnic w jaki sposob twoj "autoharvester" nie zuzywa staminy?.


Autolooter odczytuje z ekranu miejsce gdzie jest bag i gdzie ma wrzucac loot.
Jesli ustawisz autoclickera na clickanie co 16 sekund to stamina zuzyta do harvestu sie zregenruje, i mozesz caly czas harvestowac bez zuzywania staminy. To tak jakbys sobie odpoczywal po kazdym zerwaniu roslinki. Roslinke zrywasz 10 sekund, odpoczywasz 5 sekund i masz full regeneracje staminy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 19:56 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Autolooter odczytuje z ekranu miejsce gdzie jest bag i gdzie ma wrzucac loot.


Weź skończ z pieprzeniem bo się niedobrze robi.
Niczego nie odczytuje - ustawiasz mu samemu że ma każdy przedmiot przeciągnąć i upuścić na określone (przez Ciebie) X,Y.
Dokładnie tak samo jak to, że klikasz co 16 sek :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:04 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Weź skończ z pieprzeniem bo się niedobrze robi.
Niczego nie odczytuje - ustawiasz mu samemu że ma każdy przedmiot przeciągnąć i upuścić na określone (przez Ciebie) X,Y.
Dokładnie tak samo jak to, że klikasz co 16 sek :)


Nie bardzo to samo. Autolooter ingeruje w ekran gry. Sam mowisz ze ustawiasz w nim coordy miejsca na ekranie. Odczytuje wiec pozycje pewnych rzeczy na ekranie (przeciaga przedmioty z jednej pozycji ekranu na druga). Autolooter powinien byc zakazany w.g. mnie. Moze to nie jest dokladnie bot, ale bardzo blisko jego definicji.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:21 
Cytuj  
k...wa - NIE ODCZYTUJE tylko ja mu muszę pokazać gdzie ma coś upuścić tak samo JAK TY MU MUSISZ POWIEDZIEC co ile ma klikać.
EOT


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:26 
Cytuj  
Krotko mowiac Karolu, ingerujesz w ekran gry. Pozostanmy wiec przy swoich zdaniach. Ja uwazam autolootera za cheat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:29 
Cytuj  
Rozmawiacie o 2 roznych rzeczach. Stop it! :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:31 
Cytuj  
Ty se lepiej zmień nicka na Kali bo najwyraźniej "to czego Zari używa to niewinny soft a to czego uzywają inni to cheaty" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:33 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Ty se lepiej zmień nicka na Kali bo najwyraźniej "to czego Zari używa to niewinny soft a to czego uzywają inni to cheaty" :)


Karol, jesli nie widzisz roznicy pomiedzy macro clikaczem a botem ingerujacym w ekran gry i przedmioty na tym ekranie, to szkoda mi ciebie.
Moje stanowisko potwierdza nawet samo Aventurine, ktorzy w dzisiejszym patchu dodali defaultowo auto-clicka (auto-harvest), a autolootera nigdy nie dodadza bo to jest cheat :^)

EOT


Ostatnio edytowano 1 maja 2009, 22:03 przez Zarri, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2009, 20:39 
Cytuj  
Zarri, ingerujesz tym botem w myszke, klawiature i czasoprzestrzen... ty cziterze !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.