mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:02 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Przymierzam się do DFO, ale to tak dopiero pod koniec maja. Wydawało mi się, że gra trzyma się w miarę dobrze, a tu nagle, jakiś Leto Atryda stwierdza, że _patrz_pierwszy_post. Zaniepokoiło mnie to troche, bo jak się okaże, że projekt upadnie zanim go spróbuję, to masakra.

Dlatego jak uważacie, co na pierwszy ogień, DFO, MO a może EVE?


Z mojego punktu widzenia:

MO na dany moment to fail.

EVE mialem ze trzy/cztery podejscia do tej gry, nie wciagnela mnie.

DFO, to bym wybral.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:13 
Cytuj  
lete umowmy sie, ze juz spieprzaj stad.
w dupie mam twoja interpretacje, ktora opiera sie tylko na zarzutach i krytyce. zastanawia mnie tylko czemu ty i twoi koledzy jestescie tacy zjebani, ze tyle miesiecy sie meczyliscie w tej grze? polecam wrocic do wow'a i dac sobie spokoj z grami, ktore sa zbyt trudne dla was.

swieze informacje? wspomniales o gildii new? wspomniales o planowanych eventach? wspomniales o siegach? wspomniales o pvp? wspomniales, z ktorych to gildii tak ludzie odchodza?
nie.
rzucasz ogolnikami, ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci - z wyjatkiem podejscia av do graczy, ich marketingiem.

mam tylko szczera nadzieje, ze twoje wypociny nie beda mialy wplywu na decyzje osob, ktore zdecyduja sie tu zajrzec - i zamiast tego dokonaja wyboru na podstawie postow napisanych w 'czy warto' badz 'pytania newbie'.
bo wystarczy tam zajrzec i zobaczyc, ze nawet svd nie krytykuje calkowicie. a co wiecej lamoon po raz pierwszy od pol roku napisal pare pozytywnych slow.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:17 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Dlatego jak uważacie, co na pierwszy ogień, DFO, MO a może EVE?


Zależy jakie klimaty lubisz - MO w tej chwili praktycznie nie ma. Spróbuj może za rok :)
EVE jest już dojrzałą grą ale jak nie masz ekipy ogarniętej to prędzej czy później też się znudzi.
Ja osobiście nie rozumiem za bardzo fenomenu BF2 :) toż to przecież stary poczciwy CS :))) tylko "nowocześniejszy"
Osobiście od bety gram w global agende i... muszę powiedzieć że jest fajnie - pełny relaks i fun - też trochę zajeżdża CSem ale wolę klimaty SF niż pseudo-wojskowe (jak już ktoś lubi wojenki to niech lepiej wdroży się w ARMĘ2)

A Leto napisał samą prawdę o DFO. Ta gra jest przeznaczona dla Hardcorów i niestety bardzo mało daje noobkom. Ma jeszcze imho kilka poważnych wad - ale to już było opisane w innych miejscach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:18 
Cytuj  
lol kolejny znawca. to, ze wy jako nooby nie jestescie w stanie sobie poradzic w dfo, nie znaczy, ze kazdy jest tak ograniczony jak lete czy ty marcos.


Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:19 
Cytuj  
@Nokiu$ jeśli mogę...

Zadałeś bardzo trudne pytanie

MO - nie grywalne raczej do testowania aby w 1 dzień wiedzieć co jak i gdzie.
EvE - na start w MMO bardzo fajna gra szczególnie jak lubisz fantastykę np.Babilon5 czy Battlestar Galtica. jednakże na dłuższą metę bardzo statyczna aż do momentu gdy se łapiesz ze kręcisz statkiem w stoczni czatując. Polecam na jeden miesiąc grania nie pożałujesz podobnie jak Fallen Earth czy też LOTRO.

DFO chyba tez bym wybrał jako jedna inwestycje na dłuższy czas choć nie tak dobra jak ww tytuły na 1-2miesiace grania.

Nim podejmiesz decyzje zaznajom się na YT z Battlefield Bad Company 2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:23 
Cytuj  
imo wieksza jest szansa, ze uda ci sie zabic innego gracza w dfo, w pierwszym dniu gry, niz w eve.
no jeszcze w warhammerze jest to mozliwe :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:29 
Cytuj  
Ja bym EVE nie porownywal do zadnego innego mmo. Nie mowiac juz o samej grze ktora nie jest podobna do zadnej innej ;] Cale podejscie producenta jest kompletnie inne. Producent jest niezalezny i traktuje EVE jak swoje dziecko. Nikomu tam przez glowe na pewno nie przeszlo "EVE 2" czy cos podobnego;] Chyba co pol roku sa wydawane dodatki z bardzo duzymi zmianami, wlacznie z grafika i engine. Reklame EVE to rzeczywiscie mozna we wlasnej lodowce zobaczyc:D Turnieje promowane i streamowane live przez producenta, coroczny konwent, prezentacje na wielu targach oraz wystapienia na konferencjach dotyczacych gier i ich tworcow.

Pomarzyc tylko zeby inni wydawcy podchodzili do swoich gier w ten sposob to polowa z nas by teraz zagrywala sie w Ultimke na jakims zajebistym silniku 3D z serwerem na 50000 graczy i masa nowych ficzersow: ]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:36 
Cytuj  
no to sie zgadza sou, ale niby podobnie bylo w warhammerze :)
poza tym eve ma juz swoje lata i pewnie tez troche bledow popelnili na swojej drodze, bo nie da sie tego uniknac.
a my wlasnie od godziny plywamy po morzu i pizgamy sie z ang.
zatopilismy im stateczek :)


Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:51 
Cytuj  
pff Mendol Ty nawet nie potrafisz poprawie napisać mojego nicka to z kim tu
Może nie wspomnieniem o całej sytuacji politycznej w DFO Mendol ale zrobiłem coś w odróżnienu od Ciebie bo Ty zrobiłeś cale NIC.



Kolejny nadworny gość co kocha dramy na forum pfff dorośnij.
Witaj w liście ignorowanych i zaraportowanych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:00 
Cytuj  
hehehehe. i sie poplakal bidula. a word dalej mu nie dziala ;/


anyway nokius jak na tej swojej gieldzie zarabiasz, to polecam wydac 1 euro i sprawdzic samemu dfo. moze cie pozytywnie zaskoczyc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:04 
Cytuj  
leto napisał(a):
pff Mendol Ty nawet nie potrafisz poprawie napisać mojego nicka to z kim tu
Może nie wspomnieniem o całej sytuacji politycznej w DFO Mendol ale zrobiłem coś w odróżnienu od Ciebie bo Ty zrobiłeś cale NIC.



Kolejny nadworny gość co kocha dramy na forum pfff dorośnij.
Witaj w liście ignorowanych i zaraportowanych.


No stary, jak by nie bylo w 4 posty urosles w moich oczach i to bardzo! Tak trzymaj :)

Kim grasz w DFO? Daj jakis cynk na PW albo tutaj skrobnij.

A jesli chodzi o to co napisales.

Jestem nowym graczem. Zalozylem sobie konto jakies trzy/cztery tygodnie temu. Na starcie (w pierwszym tygodniu) wystawilem gre na sprzedaz ;) W zupelnosci nie przypadla mi do gustu. Przebrnalem przez poczatek, dolaczylem do gildii NEW w ktorej zasmakowalem uroku gry w gildii (a tutaj to ma baaaardzo duzy sens). Posiedzialem tam przez jakis okres czasu, pobawilem sie dzieki nim walką na morzu, dostalem wielec cennych rad, zaznajomilem sie mechanika gry :) Dzieki nim mialem mozliwosc spokojnego kopania, craftowania, zwiedzania i walczenia :)

Po krotkim czasie, zdecydowalem sie na przejscie na glebsza wode i poszedlem do War Cry. Siedze tam od paru dni i dzieki nim... no coz ;) Fajne community (z pewnoscia pomocne), drugiego dnia jak do nich dolaczylem zdazylem byc na dwoch siegach, jednym malym (jakas mala miescinka) i drugim duzym, podbijali nasze glowne miasto (Skogul chyba sie zwie) gdzie widzialem ogromna (jak dla mnie) batalie :)

W miedzy czasie szarpnalem sie na solo pvp (ze wstydem musze przyznac, ze zabilem paru blue i stalem sie redem) i wyruszylem w dluzsza trase na terytorium przeciwnika. Wbrew pozorom ludzie graja, trzeba tylko wiedziec gdzie ich szukac, ja po paru minutach znalazlem paru graczy nadajacych sie do walki (nawet na moim poziomie) i jednego ktory pokonal by mnie gdyby... nie byl nagi ;)

Ogolnie gra jest swietna. Rzeczywiscie, kuleje jesli chodzi o reklame (gdyby nie to forum to z pewnoscia bym o niej nie wiedzial mimo, ze mykam sobie po roznych stronkach zwiazanych z mmorpg) ale to sprawia, ze ludzie ktorzy trafiaja do tej gry nie sa byle kim ale konkretnymi ludzmi ktorzy wiedza czego szukaja (przynajmniej takie odnosze wrazenie). Gra dla mnie osobiscie jest w stanie byc taka Ultima Online 2 :)

Mam nadzieje, ze AV popracuje troche nad rozreklamowaniem swojego tytulu, wdrozy pare ciekawych rozwiazan ktore sa podawane na ich oficjalnym forum. Dzieki temu gra bedzie coraz to lepsza.

Podsumowujac, nie zaluje ze wykupilem sobie DFO :) Gdyby cos sie stalo, zrobil bym to jeszcze raz ;) Generalnie jest to drugie MMO ktore, z czystym sercem moge powiedziec, mnie wciagnelo :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:07 
Cytuj  
zdecydowanie skrobnij tutaj :)

btw. svd moglbys poprawiac bledy swojego nowego kolegi w cytatach.
bo to juz sie troche nudne robi.

aa i co takiego zrobiles lete? oprocz tego, ze 'ozywiles' troche ten dzial?


Ostatnio edytowano 25 mar 2010, 23:10 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2010
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:09 
Cytuj  
@Shador von Dal - gramy w ty samym klanie :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:10 
Cytuj  
Pomijając wady, partactwo producenta i olewające podejście do klienta to trzeba pamiętać o tym ze DFO jest skierowany do graczy grających w grupie, klan i sojusz otwiera ci drzwi do 90% rzeczy w tej grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:13 
Cytuj  
aeehehehe.
jak rozumiem w swoich badaniach pominales opinie svd? czy tez jego akurat nie pytales?

embe a ty jeszcze w ogole grasz?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:34 
Cytuj  
leto napisał(a):
@Shador von Dal - gramy w ty samym klanie :wink:

:roll: cóż... powodzenia :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zastanawia mnie tylko czemu ty i twoi koledzy jestescie tacy zjebani, ze tyle miesiecy sie meczyliscie w tej grze? polecam wrocic do wow'a i dac sobie spokoj z grami, ktore sa zbyt trudne dla was.


Quitters never whine.
Whiners never quit.




PS. omg, zaraportowali cie!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:48 
Cytuj  
no wlasnie, tylko gdzie ;/

poza tym szkoda embe, ze wypusciles dzieci na plac zabaw, bo warcry w dfo prezentowal sie nad wyraz pozytywnie.
ale jak widac nic nie trwa wiecznie :)

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 00:10 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Po krotkim czasie, zdecydowalem sie na przejscie na glebsza wode i poszedlem do War Cry. Siedze tam od paru dni i dzieki nim... no coz ;) Fajne community (z pewnoscia pomocne), drugiego dnia jak do nich dolaczylem zdazylem byc na dwoch siegach, jednym malym (jakas mala miescinka) i drugim duzym, podbijali nasze glowne miasto (Skogul chyba sie zwie) gdzie widzialem ogromna (jak dla mnie) batalie :)


Skogul to akurat hamlet :) pewnie byłeś na obronie Talpec :)

btw - też byłem (może jeszcze jestem) w WC i fajne chłopaki tam są :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 00:30 
Cytuj  
marcoos napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Po krotkim czasie, zdecydowalem sie na przejscie na glebsza wode i poszedlem do War Cry. Siedze tam od paru dni i dzieki nim... no coz ;) Fajne community (z pewnoscia pomocne), drugiego dnia jak do nich dolaczylem zdazylem byc na dwoch siegach, jednym malym (jakas mala miescinka) i drugim duzym, podbijali nasze glowne miasto (Skogul chyba sie zwie) gdzie widzialem ogromna (jak dla mnie) batalie :)


Skogul to akurat hamlet :) pewnie byłeś na obronie Talpec :)

btw - też byłem (może jeszcze jestem) w WC i fajne chłopaki tam są :D


Tak dokładnie :) Chodziło o Talpec :)

A przed obroną Talpec czailiśmy się na jakiś hamlet... jak clan stone (to, to co się niszczy aby przejąc kontrolę?) miał prawie 10% to wpadli Techno Vikings i nas wycieli w pień :) W między czasie inna gildia oblegająca Talpec zniszczyła nam bank ;) A co za tym idzie odradzając się w Talpec nie mieliśmy możliwości dobrego ubrania się ;) Hyhy, niezła akcja.

edit:
No... ale jak było widać obroniliśmy Talpec :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.