mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 150  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 10:03 
Cytuj  
Jest jakis trial czy buddy key?
Aktualnie mam dosyć leciwego lapka i nie wiem czy mi pójdzie :D

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 10:29 
Cytuj  
Nie ma triala itp.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 12:24 
Cytuj  
gra kosztuje 13,58€ na steamie.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 13:25 
Cytuj  
Ostatni dzień, jak za darmo :). Wyjebalem mase kasy na syfy jak Rift i inne, kiedy kupowalem Darkfalla, ktos powiedzial, ze jesli Rift byl warty wydania kasy, to Darkfall tym bardziej, mial racje ;).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 11:14 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Ostatni dzień, jak za darmo :). Wyjebalem mase kasy na syfy jak Rift i inne, kiedy kupowalem Darkfalla, ktos powiedzial, ze jesli Rift byl warty wydania kasy, to Darkfall tym bardziej, mial racje ;).


LOLOLOLOLOLOL


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 16:02 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
dawiss napisał(a):
Ostatni dzień, jak za darmo :). Wyjebalem mase kasy na syfy jak Rift i inne, kiedy kupowalem Darkfalla, ktos powiedzial, ze jesli Rift byl warty wydania kasy, to Darkfall tym bardziej, mial racje ;).


LOLOLOLOLOLOL


Nie wiem czego spodziewac sie po gosciu, ktory w DF chcial zostac graczem PvE...

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 16:06 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
dawiss napisał(a):
Ostatni dzień, jak za darmo :). Wyjebalem mase kasy na syfy jak Rift i inne, kiedy kupowalem Darkfalla, ktos powiedzial, ze jesli Rift byl warty wydania kasy, to Darkfall tym bardziej, mial racje ;).


LOLOLOLOLOLOL


Nie wiem czego spodziewac sie po gosciu, ktory w DF chcial zostac graczem PvE...


LOLOLOLOLOLOL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 17:43 
Cytuj  
Banda głupków. 8)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 19:37 
Cytuj  
Ta, chciał... A ci wszyscy pozostali grający, którzy firmują surowce "kopiąc" godzinami i mordują setkami mobki również dla surowców oraz dla "expa" (sorki, ale zapomniałem nazwy jak to się w tej grze nazywało) to oni (czyli WY) w tym momencie na pewno PvE nie uprawiali... Nie ma jak to być hipokrytą.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 20:34 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ta, chciał... A ci wszyscy pozostali grający, którzy firmują surowce "kopiąc" godzinami i mordują setkami mobki również dla surowców oraz dla "expa" (sorki, ale zapomniałem nazwy jak to się w tej grze nazywało) to oni (czyli WY) w tym momencie na pewno PvE nie uprawiali... Nie ma jak to być hipokrytą.


Dla wiekszosci, jesli nie dla wszystkich, ktorzy przy tej grze zostali kopanie/pve jest srodkiem do celu, nie celem samym w sobie. Pograles pewnie raptem pare dni i probujesz "oceniac ksiazke po okladce"...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 20:57 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ta, chciał... A ci wszyscy pozostali grający, którzy firmują surowce "kopiąc" godzinami i mordują setkami mobki również dla surowców oraz dla "expa" (sorki, ale zapomniałem nazwy jak to się w tej grze nazywało) to oni (czyli WY) w tym momencie na pewno PvE nie uprawiali... Nie ma jak to być hipokrytą.


Dla wiekszosci, jesli nie dla wszystkich, ktorzy przy tej grze zostali kopanie/pve jest srodkiem do celu, nie celem samym w sobie. Pograles pewnie raptem pare dni i probujesz "oceniac ksiazke po okladce"...

Ja grałem nieco dłużej i powiem tak - gathering i PvE zawsze były do dupy, a w df2 nawet PvP jest do dupy. Nie zostało z tej gry nic, kompletnie. Niektórzy muszą pograć nieco dłużej, żeby się o tym przekonać (na przykład ja).
Tak więc kolega, który przyszedł tutaj nas wyśmiewać, przez przypadek trafił w sedno (czasem głupi ma szczęście). Ta gra jest tak samo beznadziejna, a może nawet i gorsza, niż jakieś Rifty i inne badziewia.
Ale, że nie ma nic innego na rynku, poza najlepszym sandboxem z najbardziej drewnianą rozgrywką wszechczasów (EvE) to nie dziwię się, że w tę kupę gracie.

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 21:19 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
dawiss napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ta, chciał... A ci wszyscy pozostali grający, którzy firmują surowce "kopiąc" godzinami i mordują setkami mobki również dla surowców oraz dla "expa" (sorki, ale zapomniałem nazwy jak to się w tej grze nazywało) to oni (czyli WY) w tym momencie na pewno PvE nie uprawiali... Nie ma jak to być hipokrytą.


Dla wiekszosci, jesli nie dla wszystkich, ktorzy przy tej grze zostali kopanie/pve jest srodkiem do celu, nie celem samym w sobie. Pograles pewnie raptem pare dni i probujesz "oceniac ksiazke po okladce"...

Ja grałem nieco dłużej i powiem tak - gathering i PvE zawsze były do dupy, a w df2 nawet PvP jest do dupy. Nie zostało z tej gry nic, kompletnie. Niektórzy muszą pograć nieco dłużej, żeby się o tym przekonać (na przykład ja).
Tak więc kolega, który przyszedł tutaj nas wyśmiewać, przez przypadek trafił w sedno (czasem głupi ma szczęście). Ta gra jest tak samo beznadziejna, a może nawet i gorsza, niż jakieś Rifty i inne badziewia.
Ale, że nie ma nic innego na rynku, poza najlepszym sandboxem z najbardziej drewnianą rozgrywką wszechczasów (EvE) to nie dziwię się, że w tę kupę gracie.


Nie, On przypadkowo trafił w Twoją opinie o DFO/DFUW ;).

PvE jakos znaczaco nie odbiega od wiekszosci MMORPG, mozna powiedziec, ze jest nawet arcy ciekawe w porownaniu do Evki ;). Gathering zreszta podobnie, crafting tez jest podobny do innych MMORPG, wlaczajac w to takie hity jak WoW. Jest masa gier w ktorych jest wlasciwie tylko nudne PvE, a maja setki tysiecy fanow - patrz Ragnarok. Nie przesadzajmy, ze cala otoczka dotyczaca tego PvP jest az tak slaba by mozna bylo ja bluzgac. Prawda jest niestety taka, ze malo ktora produkcja chce robic cokolwiek z craftingiem i gatheringiem, ktory znamy od 10+ lat.


Ostatnio edytowano 3 sty 2014, 21:30 przez dawiss, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 21:28 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Nie, On przypadkowo trafił w Twoją opinie o DFO/DFUW ;).

Ale, że co, że niby nie mam racji? Ja?

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 21:36 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
dawiss napisał(a):
Nie, On przypadkowo trafił w Twoją opinie o DFO/DFUW ;).

Ale, że co, że niby nie mam racji? Ja?


Osobiscie, ja ta gre bardzo lubie. Bywa wkurwiajaca, bywa troche randomowa, ale generalnie jest najlepszym mmorpg w jakie gralem od czasu UO - w ktore w sumie gram nadal. Meczylem przez wiele lat EvE, ale po tylu latach gry, mechanika PvP mnie w niej skutecznie wymeczyla i mimo iz czasami do niej wracam to nie potrafie zatrzymac sie na dluzej... Jesli znalazlbym lepsza gre, to pewnie bym w nia gral i olal DFUW. Gram dla zabawy i z zadna gra nie biore slubu, wiec jesli jutro ktos wyda lepsza, ciekawsza wersje DFUW/UO to pewnie z usmiechem na ustach sie przesiade :).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 21:58 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Osobiscie, ja ta gre bardzo lubie. Bywa wkurwiajaca, bywa troche randomowa, ale generalnie jest najlepszym mmorpg w jakie gralem od czasu UO - w ktore w sumie gram nadal. Meczylem przez wiele lat EvE, ale po tylu latach gry, mechanika PvP mnie w niej skutecznie wymeczyla i mimo iz czasami do niej wracam to nie potrafie zatrzymac sie na dluzej... Jesli znalazlbym lepsza gre, to pewnie bym w nia gral i olal DFUW. Gram dla zabawy i z zadna gra nie biore slubu, wiec jesli jutro ktos wyda lepsza, ciekawsza wersje DFUW/UO to pewnie z usmiechem na ustach sie przesiade :).

A trochę konkretniej? Co takiego się Tobie w df2 podoba? Bo jak na razie mam wrażenie, że jesteś kolejnym graczem, który gra w df nie tyle nawet dla samego pvp, ile dla specyficznego sposobu, w jaki to PvP się rozgrywa. Ten wycinek zaledwie szerszego zagadnienia jakim jest PvP w MMORPG jest jedyną rzeczą, jaką df ma do zaoferowania.
Przyznasz chyba, że nie tak ciężko zrozumieć, jak ta gra musi wyglądać w oczach ludzi, dla których ten wycinek jednej z części składowych MMORPG, całkiem udanie zresztą zrealizowany, nie jest wystarczającą przeciwwagą dla płycizny, bezmyślności, braku wyobraźni i nudy, które df ma do zaoferowania w pozostałych obszarach.
Duelujecie się i szukacie PvP? Czy jeszcze rozwijasz postać / zapoznajesz się z grą? I właściwie tyle, więcej scenariuszy nie przychodzi mi do głowy, na tym się kończy oferta tego tytułu.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 22:27 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ja grałem nieco dłużej i powiem tak - gathering i PvE zawsze były do dupy, a w df2 nawet PvP jest do dupy. Nie zostało z tej gry nic, kompletnie. Niektórzy muszą pograć nieco dłużej, żeby się o tym przekonać (na przykład ja).


Gram za krotko, czy o co chodzi? :wtf:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 23:03 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
nie ma nic innego na rynku

I dlatego np. ja resubnołem, cały czas uważam ze gra jest krokiem wstecz w stosunku do DF1 w prawie każdym aspekcie ale liczę ze będzie lepiej, nadzieja umiera ostatnia...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 09:42 
Cytuj  
gosti napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Ja grałem nieco dłużej i powiem tak - gathering i PvE zawsze były do dupy, a w df2 nawet PvP jest do dupy. Nie zostało z tej gry nic, kompletnie. Niektórzy muszą pograć nieco dłużej, żeby się o tym przekonać (na przykład ja).


Gram za krotko, czy o co chodzi? :wtf:

Ty jesteś beznadziejnym przypadkiem. ;)

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 10:59 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
gosti napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Ja grałem nieco dłużej i powiem tak - gathering i PvE zawsze były do dupy, a w df2 nawet PvP jest do dupy. Nie zostało z tej gry nic, kompletnie. Niektórzy muszą pograć nieco dłużej, żeby się o tym przekonać (na przykład ja).


Gram za krotko, czy o co chodzi? :wtf:

Ty jesteś beznadziejnym przypadkiem. ;)


Dobra, dobra, wiem, ze w glebi duszy chcesz grac w darkfola. :p

Drelungar napisał(a):
smeagollum napisał(a):
nie ma nic innego na rynku

I dlatego np. ja resubnołem, cały czas uważam ze gra jest krokiem wstecz w stosunku do DF1 w prawie każdym aspekcie ale liczę ze będzie lepiej, nadzieja umiera ostatnia...


Tzn. jakim aspekcie? Bo jedynie o PVP mozemy sie klocic, ktore mimo wszystko uwazam za lepsze niz koncowy DF1.
Crafting? Gathering? Brzydsze lokacje? Co jest slabsze Dre? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 12:08 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Drelungar napisał(a):
I dlatego np. ja resubnołem, cały czas uważam ze gra jest krokiem wstecz w stosunku do DF1 w prawie każdym aspekcie ale liczę ze będzie lepiej, nadzieja umiera ostatnia...

Tzn. jakim aspekcie? Bo jedynie o PVP mozemy sie klocic, ktore mimo wszystko uwazam za lepsze niz koncowy DF1.
Crafting? Gathering? Brzydsze lokacje? Co jest slabsze Dre? :)

Crafting - Enchanting jest już w grze?
Gathering - rarki wypadające każdemu wszędzie (poza safe zone) to Twoim zdaniem lepszy pomysł od hot spotów, którymi były kopalnie?
Lokacje - holdingi, które stały się niemal safe zonami to Twoim zdaniem zmiana na plus?

To tak na szybko. Trzy tematy, które wymieniłeś, a jest tego więcej. Każda z powyższych zmian spłyciła grę, zamiast być wartością dodaną, spowodowała tylko utratę czegoś, co w df1 funkcjonowało całkiem dobrze (wiadomo, że gra nie była perfekcyjna, ale zgadzam się z Dre, że df2 to krok wstecz).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 150  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.