mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:53 
Cytuj  
Cytuj:
On wlazi do kazdego tematu DFO i pisze to w kazdym poscie.


Zacytuj.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:43 
Cytuj  
radziłbym co poniektórym dać sobie na wstrzymanie i nie podniecać się czymś czego nie ma bo to po prostu niezdrowe. Darkfall zapewne za kilka (kilkanaście) lat w końcu wyjdzie i każdy będzie mógł zweryfikować swoje poglądy i to co twórcy "obiecali" nam na papierze a jest zaimplementowane w grze.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 09:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
radziłbym co poniektórym dać sobie na wstrzymanie i nie podniecać się czymś czego nie ma bo to po prostu niezdrowe. Darkfall zapewne za kilka (kilkanaście) lat w końcu wyjdzie i każdy będzie mógł zweryfikować swoje poglądy i to co twórcy "obiecali" nam na papierze a jest zaimplementowane w grze.


/signed


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 11:47 
Cytuj  
wczesniej bedzie Barbie Online , ja gram prada's bag spec , ewentualnie sie zastanowie nad ranged typu lipstick thrower albo pojde w veh i bede rozjezdzal gejzorow moim rozowym samochodzikiem

przydalby sie jakis tank , wiec niech ktos rollnie kena


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:08 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niech ktos rollnie kena

Dziwnie ten slownik mmogowy ewoluuje. Kiedys "rollnac", "zrollowac" postac znaczylo jej kompletne usuniecie w celu zrobienia miejsca na nowa postac. A teraz znaczy cos wrecz przeciwnego. Ciekawe.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:26 
Cytuj  
ja okreslam tym mianem po prostu stworzenie chara na potrzeby team czy exp/leveling static , nie koniecznie pozbywajac sie poprzedniej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
To sie wzielo raczej z papierowych RPG i niektorych cRPG, gdzie trzeba rzucac kostkami (rollowac) podczas tworzenia nowej postaci, a dokladnie przy ustalaniu podstawowych artybutow (sila, zrecznosc itp.).

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 16:15 
Cytuj  
na usuniecie+zrobienie nowej jest 'reroll'. chyba ;]

btw, zauwazyliscie roznice slownika zmieniajac jeden mmog na inny? ;]
Pamietam jak ludzie w WoW nie rozumieli jak z przyzwyczajenia zaczalem krzyczec 'lft' zamiast 'lfg' :P Niektorzy nawet flamowali ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 16:54 
Cytuj  
Ostatnio spotkalem sie z "solo pt"(solo party), go figure ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 17:23 
Cytuj  
"grindowanie questow" ;]
Ogolnie farm i grind sa stosowane wymiennie

Ale zeby jakos powrocic do tematu male info:
Cytuj:
Tasos:
For those that didn't know, we've been on a rotating vacation schedule during which we tried to keep up with the updates as much as possible. I added the recent updates on the news section of the website, even though you folks here have been doing a great job at tracking and posting them.


Czyli w nadchodzacym tygodniu mozna sie spodziewac jakiegos grubszego info niz te screeny, ktorymi bylismy karmieni przez ostatnie 4 tygodnie.

Edit: dodam jeszcze artykul na WomenGamers.com : The Passion Behind Darkfall Online


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 23:18 
Cytuj  
Nic nie cieszy mnie bardziej niz lootowanie cial ;]
Juz doslowanie rzygalem tymi gownianymi mmogami opierajacymi sie na zdobywaniu kolejnego, lepszego miecza.

I jeszcze jedno, istnieje duze prawdopodobienstwo ze mali WoWgracze od razu odpadna z placzem po pierwszym ganku w lesie :]
Modle sie do slonca zeby to byla nowa, lepsza wersja uo ;]


Posty: 44
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 19:47 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Nic nie cieszy mnie bardziej niz lootowanie cial ;]
Juz doslowanie rzygalem tymi gownianymi mmogami opierajacymi sie na zdobywaniu kolejnego, lepszego miecza.

I jeszcze jedno, istnieje duze prawdopodobienstwo ze mali WoWgracze od razu odpadna z placzem po pierwszym ganku w lesie :]
Modle sie do slonca zeby to byla nowa, lepsza wersja uo ;]


hehe swiete slowa, nie ma to jak dreszczyk emocji, ze ktos moze Cie lootnac, albo, ze mozna lootnac kogos :D. Ja rowniez modle sie zeby to bylo cos podobnego do UO (w nowej "skorze".)

P.S.
Wybacz Xanth, ale nie wiem czemu mam znowu tego avatara, byl zmieniany, hmm.. dziwne


_________________
NO MERCY

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 20:10 
Cytuj  
Jedyne co nam zostaje to czekac na ta grę i miec nadzieję, że szybko wyjdzie... eh gdyby chociaż w Romie Victro był full loot, to bym w nia pograł, a tak to... bieda.


Posty: 4
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 10:08 
Cytuj  
Jezeli autorom uda sie zrobic chociaz polowe z tych cudownych rzeczy co zapowiadaja to to bedzie rewolucyjna gra, w ktora napewno zagram.

A jezeli uda sie im zrobic to w 100% to gry ktore teraz ciesza sie popularnoscia, np. WoW, popadna w otchlan zapomnienia, zostana poprostu zdeklasowane.

No ale poczekamy zobaczymy. Mozemy miec tylko pobozne rzyczenie zeby to byla prawda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 10:23 
Cytuj  
Cytuj:
gry ktore teraz ciesza sie popularnoscia, np. WoW, popadna w otchlan zapomnienia


Przykro mi ale nie masz racji. Oczywiście że cześć ludzi może odejść od WoWa, L2 czy FFXI, ale stawiam beczke rumu że WoW nadal będzie miał "większość".
I wcale nie jestem zaślepionym fanbojem, bo DFO też mnie bardzo ciekawi. To tylko wyrachowana i zimna kalkulacja :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:36 
Cytuj  
fajna strona :) gj

mam jedno pytanie odnosnie tej gry, mianowice czy bedzie mozliwosc zmiany kamerki z pierwszej osoby na trzecia? :)

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 14:17 
Cytuj  
Postal napisał(a):
fajna strona :) gj

mam jedno pytanie odnosnie tej gry, mianowice czy bedzie mozliwosc zmiany kamerki z pierwszej osoby na trzecia? :)



No właśnie dobre pytanie .. bo jeśli nie to niestety bedzie jeden z - gry ... przynajmniej dlamnie ... chodz widzialem screeny na ktorych postac byla za plecami na koniu ;p :]


Posty: 4
Dołączył(a): 27.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 14:40 
Cytuj  
No moze i sie mylilem, ale napewno znajdzie sie gruopa ludszi ktorzy odejda od WoWa ( oczywiscie pod warunkiem ze DF w koncu sie ukaze :P)

A co do zmiany kamerki to chyba bedzie mozna, bo na filmach widzialem obraz z tylu postaci. Z tym ze to moze nie byc obraz z gry tylko jakies intro czy cus.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:39 
Cytuj  
Melee bedzie z tpp, ranged z fpp, bo celowanie bedzie jak w fpsach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:52 
Cytuj  
omg big majnus.. ale mozna przezyc to o ile gra bedzie tak ciekawa jak zapowiedzi ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.