mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kupilem Darkfal Online, gram i
Przedluze subskrypcje 36%  36%  [ 52 ]
Nie przedluze subskrypcji 12%  12%  [ 18 ]
Nie gram, sprzedalem konto / czekam az dfo bedzie grywalne 52%  52%  [ 75 ]
Liczba głosów : 145
Autor Wiadomość
**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 17:33 
Cytuj  
W 100% zgadzam sie z kolega Rzeźnikiem, ba osmiele sie napisac wiecej mam cholerny fun z naparzania kilofem w skalki.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 17:38 
Cytuj  
Nie uzywam makro... ani zadnych innych programow wspomagaacych. Ta gra przestalaby mnie bawic jakby robila wszystko za mnie. Zrobienie postaci jest samo w sobie przyejmnscia, granie skonczona postacia moze juz taka frajda nie byc. To tak jakby wpisac kod. Oczywiscie wiem ze sa beda i byli tacy co inaczej grac nie potrafia.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 17:53 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
W 100% zgadzam sie z kolega Rzeźnikiem, ba osmiele sie napisac wiecej mam cholerny fun z naparzania kilofem w skalki.


Moja zona zwykle mi zaglada w monitor wlasnie jak rude kopie albo drzewko przycinam i sie dziwi, jak ja tak moge i czemu mnie to bawi. W sumie normalne, to to chyba nie jest, ale chuj tam... :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 18:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
kilka godzin ? jeden nod kopiesz w max 20 minut i tzreba miec oczy szeroko otwarte, wiec odpada kliker, a kopanie godzinami to fak moze byc nudne bez makro

Otwarte oczy tak, ale nie znienia to faktu że klikanie 20 min jest nudne i nikt normalny tego nie robi recznie?
embe napisał(a):
nie spotakalem takich sytuacji ale moze dlatego ze mam 330 zabitych mobow tylko

Ja niestety spotkałem, głupi kwest z koboldami ciężko zrobić w godzinę, bo albo jest 3 graczy na jednego moba albo respawny są koszmarnie długie.

embe napisał(a):
Sporo odwiedzilem i wszystkie byly z mobami, jakis boss, skrzynie, a byly tam nagrobki mobow jak odwiedzales te dungeony ?

Nie nie było nic, zupełna pustka. Zeby była jasnosc, to wszystkich dungeonów w grze nie obleciałem ;)
embe napisał(a):
Havok napisał(a):
Najlepsze rozwiązanie to napierdzielać się non stop w mieście. Gra solo nie ma tu nic do rzeczy.

Ma do rzeczy bo grajac z gildia troszke sie zmienia sytuacja, zazwyczaj wynosisz sie z miast npc-ow i sa ciekawsze rzeczy jak napierdalanie sie w miescie.

Miałem na myśli robienie skili (bojówek) niestety lepszy efekt daje godzina nawalania się w mieście niż godzina łażenia + znalezienie kilku mobów, ale to już sprawa twórców gry i ich podejścia. Ja generalnie wolałbym żeby skile robiło się na pvm bez koniecznosci koxu w mieście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 20:23 
Cytuj  
Nadal nie rozumie co to jest ten "kox w miescie", a na kobolty raczej sie chodzi zabijac tych co robia questy i cale szczescie ze sa tacy co lubia sie meczyc na mobkach, stukanie w noda nie jest nudne jesli kolo ciebie caly czas cos sie dzieje, dobry gornik to dobry pvp gracz :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 22:27 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nadal nie rozumie co to jest ten "kox w miescie",


Wpadnij do Nightspire to zobaczysz :^)
"kox w miescie" czyli wszyscy skilluja sobie bron na graczach AFK oraz na murach co kilka metrow stoi gostek AFK i macruje mana missile a w pobliskim jeziorku plywa 10 osob w koleczko przez 24h/day :)
Ogolnie jeden wielki jazgot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 08:36 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Trismus napisał(a):
Nie podoba mi się koksanie postaci

To moze nie graj w gry mmorpg bo w kazdej jest tak samo.
ja taką znam w której im dłużej nie gram tym bardziej mam rozwiniętą postać

mam wrażenie że z każdym nowym tytułem zachwyt trwa krócej: wow, aoc, wh, do


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 09:10 
Cytuj  
ta gra to życie :)
btw nie każdy może lubić klimaty s-f, kosmos i te sprawy, a w fantasy nie ma za bardzo nic ciekawego

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 09:21 
Cytuj  
Fakt, też tak myślałem, ale ostatecznie się wkręciłem. Może i życie, ale jaka wolność w RL :wink: Gra się latami, ale nie siedzi się rzygając farmą.

Jestem ciekawy w jakim świecie bedzie to nowe mmo blizzarda.
Bardzo się ciesze że jest ten topic, przynajmniej nie kusi mnie kupienie kopi DFO - 200zł opłat miesiecznie na gry mmo wystarczy ...


_________________
psn

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 10:07 
Cytuj  
Kazdy gra tak jak lubi. Niektorzy nie robia nic innego oprocz siedzenia w miescie i makrowania podczas gdy inni swietnie sie bawia w grupowe pvp/siege.

Dla osoby takiej jak ja, ktora wychowala sie na Q2, nie ma aktualnie lepszej gry pod wzgledem pvp od DFO. Tak samo jak w Q2, ogromne znaczenie ma tutaj aiming, movement i zgranie w druzynie. Czego wiecej trzeba ?

Ja akurat nie mam problemu z tym, ze ktos moze poswiecic na gre 20 godzin na dobe przez co ma kilka razy lepiej rozwinieta postac. Wierze w to, ze koniec koncow wszystko sie wyrowna na tyle, ze nie bedziemy juz zwracac uwagi na to czy ktos ma dany skill rozwiniety bardziej lub mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 10:10 
Cytuj  
czy macie link do jakiegoś frapsa z takiej walki pvp ?


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 10:19 
Cytuj  
wejdz na youtube.com


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 10:26 
Cytuj  
Cytuj:
Tak samo jak w Q2, ogromne znaczenie ma tutaj aiming, movement i zgranie w druzynie. Czego wiecej trzeba ?

Cytuj:
czy macie link do jakiegoś frapsa z takiej walki pvp ?

Cytuj:
wejdz na youtube.com


na youtube są wszystkie filmy DFO, a ja pytam o świeży po ostatnich jakiś paczach i taki który ktoś konkretny z tego forum uważa za udany i oddający jakość gry.
z tego co pamiętam dużo osób pisało że nie da sie dobrze walczyć przez desynchronizacje. ciekawy jestem jak to wygląda teraz.

jeżeli to problem nie będe nalegał :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 11:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
taki który ktoś konkretny z tego forum uważa za udany i oddający jakość gry.


Ten film uwazam za najlepszy jak do tej pory film PvP z Darkfalla

http://www.youtube.com/watch?v=Enua1Du-PR0&fmt=18

gosc pokazuje niezlego skilla na nim, naprawde swietny film.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 11:30 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Deshroom napisał(a):
taki który ktoś konkretny z tego forum uważa za udany i oddający jakość gry.


Ten film uwazam za najlepszy jak do tej pory film PvP z Darkfalla

http://www.youtube.com/watch?v=Enua1Du-PR0&fmt=18

gosc pokazuje niezlego skilla na nim, naprawde swietny film.


No offence - ale przez pierwsze 3 minuty mam wrazenie, jakby koles biegal dookola i losowych przeciwnikow tlukl jednym typem uderzenia. Myle sie, czy na tym polega DFO?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 11:30 
Cytuj  
dzieki, fajny film.
te dwa kawałki w tle wymiatają też :wink:


@Qraczek
mam dokładnie takie samo wrażenie, ale nie ma co flejmować. każdy gra w co lubi.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 11:54 
Cytuj  
a czym ma ich tluc niby?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 11:58 
Cytuj  
Fikołkiem, piruetem i dokonczyc błyszczacym atakiem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 12:04 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Fikołkiem, piruetem i dokonczyc błyszczacym atakiem.
myśle, że chodziło mu o to że na filmie nie widać czy te ciosy to ciosy różne i czy zakładają jakieś debuffy (rany, spowolnienie, stun) takie rzeczy były nawet w AOC wiec chyba chłopak nie pyta o zbyt wiele.
ogólnie cały film koleś nakłada halabardą jakąś machając z lewa do prawej na wysokości metra


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 kwi 2009, 12:05 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 12:04 
Cytuj  
Co tutaj się oszukiwać walka nie jest w ogóle efektowna, do poziomu chociażby dark messiaha przyjdzie jeszcze sporo poczekać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.