mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 17:16 
Cytuj  
ale pisanie ze jest zjebany na maksa to lekka przesada, nie jest dla wszystkich.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 17:19 
Cytuj  
to tak jakby twierdzić, że skakanie ze spadochronem jest zjebane na maxa tylko dlatego, że się tego nie umie/nie próbowało.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 17:25 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Crafting jest zjebany na maxa. Musiałbyś poświęcić się praktycznie jemu żeby coś osiągnąć. A gdzie tutaj znaleźć jeszcze czas na pvp co jest w sumie esencją tej gry.

Ale co ty lamoon pieprzysz, ostatnio koxałem alchemię, która przed expasnionem na r0 stafach rosła jak krew z nosa i tailoring (podobnie). Zrobienie tailoringu od jakichś 90 do 100 to teraz przerobienie ok kilkuset skór. Poprzednio oba skile koxało się dlużej i z odczuwalnie większym nakładam środków. Dla przypomnienia zrobienie 1% na poziomie 90 w weaponsmith przed expansionem wyagało ok 1000 wood i 1000 iron. Zauważalnie szybciej rośnie też armorsmith.
Jedyne na co trzeba poświęcić czas to zdobycie matsów, to mogliby poprawić.
W enchanting nie wnikałem.


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 17:29 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 17:27 
Cytuj  
Lubię czasami sobie popieprzyć :lol:


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 17:31 
Cytuj  
oki, ale bądź łaskaw nie wypisywać głupot tylko dla tego, że przestałeś lubić dfo ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:28 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Może zrobię sobie jeszcze jedno podejście jak sobie sprawię G13 o której rozmawiałem niedawno z coldzikiem. Jeżeli to pomoże mi ogarnąć się w tej grze to napewno będę grał. Coldzik pisał że sam miał problemy z łamaniem sobie palców na klawiaturze i G13 to rozwiązało. No we will see...

"złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek od spodnicy" ;]
Mam belkina n52te. Gram na nim w fpsy, fajnie fajnie, no jest funkcjonalny, gra sie wygodniej, ale czy to mialoby decydowac o byc czy nie byc w jakiejs grze? wątpie...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:38 
Cytuj  
makra na zmiane broni to raczej juz standart i czesto zanim cos szybko powciskasz ktos juz sie zjechal prawie do zera dzieki temu ze stosuje makra, tu sie liczy szybkie naciskanie klawiszy


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:45 
Cytuj  
no i? na takie cos masz tez inne sposoby a nie tylko kupno g13... taki sprzet jest fajny, ale nie przesadzajmy, ze pozwoli Ci ownic, czy umozliwi gre w ogole... w sumie jestem przciwny takiemu czemus jak makra, ale jesli to powszechne to dla wyrownania szans, to bym zastosowal wszystko co sie da.

poza tym (nie kieruje tego do nikogo), jak ktos jest noobem, to nic mu nie pomoze. (o jakakolwiek gre by nie chodzilo)

embe- standard.


_________________
.


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 19:51 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:48 
Cytuj  
mozna grac w dfo bez g13, bez belkina, bez klawiatur razera.
sa makra w autoit, ahk, ktore dzialaja na kazdym urzadzeniu, ktore posiada klawisze.
nie pierdol wiec lamoon, ze zeby grac w dfo to trzeba kupic g13.
wystarczy sie po prostu ogarnac i popytac a nie marudzic.

a co do craftu.
skomplikowany jak w fallen earth nie jest, zajebisty tez nie - ale spelnia swoje funkcje.
mozna wykraftowac bronie, zbroje, strzaly, jedzenie, mounty, poty.
nie bardzo rozumiem czego tutaj bardziej wymagac.
w mo zeby cokolwiek wykraftowac trzeba sie przeklikac przez 50 opcji z dupy. ok jak ktos lubi sobie robic wirtualne itemki to jego wybor. i wtedy faktycznie dfo nie jest dla niego.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:11 
Cytuj  
Mendol oczywiscie, ze sie da, ale ja jak lamoon nigdy nie przepadalem za naciskaniem duzej ilosc klawiszy... dla mnie max to oprocz wsada E,R,F,G,C,V, Shift, Spacja i od 1-5 (biorac pod uwage, ze 5 z nich wykorzystasz na zmiane broni, nie zostaje tych klawiszy za duzo.) ... Oprocz tego, zeby nacisnac wiekszosc z tych klawiszy musisz przeniesc palec ze wsada. Strafe'ujac w prawo odpada mi lwia czesc klawiszy... G13 czy nostromo to w pelni niweluje do minimum. Oprocz tego masz wieksze mozliwosci klikania kciukiem (oprocz Spacji) oraz malym palcem (oprocz Shifta)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:24 
Cytuj  
Przepraszam Ciebie Mendol ale ja nigdy nie napisałem że TRZEBA mieć g13 żeby grać w DFO. Nie trzeba. Faktycznie. Ale masz rację, jestem noobem i nie ogarniam tego wszystkiego. Nie ogarniam wciskania 1500 klawiszy naraz żeby móc przeżyć w grze.
Kiedy nadchodzi moment walki 1 na 1 w pvp to ręce zaczynają mi się trząść i zaczynam biegać zupełnie bez sensu i wciskać nie te klawisze co powinienem. Taka jest prawda. Jeżeli tak bardzo nie możesz tego zrozumieć to przykro mi.
Nie grałem całe życie w FPSy i nie mam tego ogrania. Zresztą jak widać nie jestem tutaj odosobniony w tym fakcie.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:28 
Cytuj  
1500? o czym wy pierdolicie w ogole. orientowaliscie sie w temacie?
pytaliscie kogos? szukaliscie? e, r, f, g, c, v, spacja, tylda, do tego 1-8 i w zupelnosci wystarcza. caps locka chyba tez kazdy jest w stanie wcisnac.
ogarnijcie sie moze troche bo nie za bardzo chyba wiecie o czym piszecie ale fajnie ponarzekac.
(tak w autoit coldzik sa gotowe makra do zmiany broni+barow przypisane defaultowo do f1-f8 ale nie sadze zeby dla ciebie byl to problem przypisac do dowolnych innych klawiszy).

gralem w dfo przez pare miesiecy na zboard fangu. po czym przesiadlem sie na klawiature razera i jest mi zdecydowanie wygodniej niz na jakimkolwiek 'padzie'.


no lamoon, jest was 2 na caly serwer. gratuluje polotu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:48 
Cytuj  
Mendol, reagujesz jak gracze tibii, spokojnie bo nikt tu nie wytyka ze cos musisz miec lub jak masz to ownujesz, tu dyskusja jest o tym ze dobra klawiatura i makra to jak dobre ustawienie UI i standard w tej grze co nie jest jej minusem, a lepiej miec klawiature niz dodatkowy soft czesto ocierajacy sie o prawie cheatowanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 20:50 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:49 
Cytuj  
Dziękuję bardzo. Zawsze chciałem się wyróżniać z tłumu.

A zresztą zaraz zaraz. O co Ty Mendol masz pretensje do mnie? Że nie ogarniam DFO? Przecież to śmiech na sali. Ktoś kiedyś wyraźnie powiedział że DFO nie jest grą dla wszystkich i to się zgadza nie jest grą dla mnie.

Z drugiej strony pokaż mi posta gdzie napisałem że DFO jest niegrywalny i nakłaniałem innych do tego żeby nie grali w to. Zawsze i wszędzie pisałem że jest to naprawdę świetna gra, wręcz genialna patrząc na obecny rynek gier mmo, ale jak powiedziałem...nie dla wszystkich

Cieszę się że ją ogarniasz Mendolku, zazdroszczę Tobie bo też tak bym chciał.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:54 
Cytuj  
nie embe.
po prostu juz troche mi sie znudzilo czytanie postow lamoona jaki to on biedny i jakie to sa problemy w dfo :)
dziwne, ze kazdy sobie z tym jakos radzil, lacznie z zarrim, a on biedny nie moze :)
takie to troche wesole.

oj juz skoncz pierdolic lamoon, idz grac w mo z zajebistym interfejsem itd. itp.
i kazdy bedzie happy.
czytajac twoje posty i wynaturzenia nie sadze zebym mial ochote tknac dfo chociaz kijem brzozowym.


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 20:58 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:57 
Cytuj  
Co się tak na mnie uwziąłeś? Może po prostu spróbuj mnie zrozumieć. A ja za przeproszeniem nie narzekam na swoja grę tylko po prostu mówię jak jest.

Wiesz co innego jakbym grał. Ale nie gram bo nie ogarniam i nic tego nie zmieni. A zdanie swoje mogę wygłaszać jak i kiedy będę chciał.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:59 
Cytuj  
ja uwzialem? czy to ja co strone narzekam a to na craft, a to na bindy, a to na uje muje? ja tez nie ogarniam dfo co nie zmienia faktu, ze nie zrzucam tego na gre.
ta se wyrazaj w sto.

i tym bardziej skoro nie grasz to po kij sie wypowiadasz jak ludzie zadaja konkretne pytania, na ktore nie znasz odpowiedzi, badz ci sie 'wydaje' ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:03 
Cytuj  
Grałem w DFO zanim Ty nie wiedziałeś nawet co to jest. Mam prawo się wypowiadać.

A tak btw nie narzekam tylko wyrażam swoją opinię. A to różnica. Spróbuj to rozróżnić.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:05 
Cytuj  
hehe. nie badz smieszny prosze cie. tez gralem chwile w bete dfo, gram teraz i widze roznice. a ty chyba nie bardzo masz pojecie ile sie zmienilo od tego czasu.


ok. sprobuje rozroznic roznice opiniowe. ale moze nie tutaj bo jakos nie w temacie piszemy raczej. poplacz sobie gdzie indziej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:07 
Cytuj  
Nie chcę się z Tobą kłócić Mendol z pewnych względów. Dlatego kończę temat kłótni.


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.