mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 15:45 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
ja jak gralem to uzywalem exploitow jak sie tylko dalo


i nie tylko, ty Broociak nawet w WoWie botowales :)

Ogolnie przy niektorych tutaj to mozna powiedziec ze orleoczko to aniolek byl :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 16:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
i nie tylko, ty Broociak nawet w WoWie botowales :)

Ogolnie przy niektorych tutaj to mozna powiedziec ze orleoczko to aniolek byl :)

to bylo rozbudowane makro :) (o czym chyba tutaj nawet kiedys pisalem - wiec tajemnica rzadna)
a robilem to w trakcie chwilowej slabosci jednomiesiecznego powrotu do wowa
ubralem sobie wojka i przestalem grac - bo w takie gry nie da sie generalnie grac
dlatego tez miedzy innymi nie wracam do DFO - a chetnie bym wrocil
dla mnie to niesmaczne ze tysiace graczy daja zarobic na chleb tym bucom a oni nawet palcem nie kiwna
a po tym co widzialem w Perpetuum to naprawde jak sie chce to sie da

smeagollum napisał(a):
Jak w pokerze? O kurwa, Broot? :) To ja przepraszam za to spierdalajcie. :) Bo ja Ciebie lubię. :) A jak nie Broot, to skończcie trollować i spierdalajcie Lufanga.

Broot Broot :)
i nie nie skoncze trolowac bo mi sie nudzi ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 16:17 
Cytuj  
Noia, exploitowanie to nawet używanie skryptów, które chyba nadal są podstawą w tej grze, tak jak pisze Lufanga, exploity to integralna część gry bo greckie zjeby tak stworzyły gre.
Jak widać wszystkim co grają obecnie to odpowiada, czasami tylko tacy jak ty chcą się wypłakać na forach że ktoś jest o krok lepszy od niego w exploitach.

Zresztą nie jesteś odpowiednią osobą do wytykania cheatów i exploitów, takimi rzeczami zajmuje się Huragan i jest tu największym cziterminatorem !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 16:29 
Cytuj  
embe napisał(a):
Noia, exploitowanie to nawet używanie skryptów, które chyba nadal są podstawą w tej grze, tak jak pisze Lufanga, exploity to integralna część gry bo greckie zjeby tak stworzyły gre.
Jak widać wszystkim co grają obecnie to odpowiada, czasami tylko tacy jak ty chcą się wypłakać na forach że ktoś jest o krok lepszy od niego w exploitach.


WSZYSTKIM CO GRAJĄ OBECNIE to odpowiada? Czytałeś topic, który zlinkowałem? Ludzie piszą o tym, jaki to fail ze strony Zama Dara, a jeszcze więcej jedzie po gościu, który został na tym złapany wcześniej (Zama nawet tego nie wymyślił, jest za głupi) . No i ja też gram obecnie. Więc japa i wypierdalaj tumanie. A dla zinteresowanych wkleję jeszcze raz:

smeagollum napisał(a):
Czym innym jest makrowanie na afku, czym innym używanie dopalaczy w PvP. Exploity typu - napierdalanie zbugowanego moba, choć nigdy tego nie robiłem, były dla mnie do przełknięcia. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie każdemu się chce/lubi napierdalać moby godzinami, niektórzy robią to na afku. I chuj. Ale używanie dopalaczy w PvP to dziecinada i czitowanie. I chuj mnie obchodzi, czy używa do tego third party narzędzi, czy specjalnie lagswitchuje, czy zapodaje everlasting buffy na co się da.


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 16:40 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 16:38 
Cytuj  
widzę, że dziewczę ma okres


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 16:42 
Cytuj  
Niah napisał(a):
widzę, że dziewczę ma okres


Hehehe, ale świetny żart.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 17:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
Noia, exploitowanie to nawet używanie skryptów, które chyba nadal są podstawą w tej grze, tak jak pisze Lufanga, exploity to integralna część gry bo greckie zjeby tak stworzyły gre.
Jak widać wszystkim co grają obecnie to odpowiada, czasami tylko tacy jak ty chcą się wypłakać na forach że ktoś jest o krok lepszy od niego w exploitach.

Faktem jest, że AV daje dupy na całej linii w walce z exploitami, które powinni usówać na bieżąco, ale im się nie chce. Zeby było śmieszniej prędzej dostaniesz bana, za to że recalując się do własnego domku (miasta) wpadniesz w teksturę, natomiast tych który w tekstury wchodzą celowo nie ruszają. Ostatnio modne jest chyba okradanie podczas siege gravoe spod ziemi czy kradzieże statków podczas seatowers. Można to raportować ale nic to nie daje.

ale z drugiej strony prawda jest taka, że zama dał dupy wklejając filmik z exploitem na publicznym forum. A ty nagle z większą żarliwością jedziesz po DFO (choć nie bez racji). Czyżby dla tego, że był kiedyś w WC ;) ?


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 18:25 przez Havok, łącznie edytowano 4 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 18:19 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Czyżby dla tego, że był kiedyś w WC ;) ?


Zama Dar nie był kiedyś w WarCry, on jest w WarCry. I tylko z powodu braku WarCry w dfo gra tu pod innym tagiem. Zresztą przyznaje to embe stronę wcześniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 18:37 
Cytuj  
Noia robiłeś z siebie głupa dwa lata temu i nadal to robisz, Zamadar jest z WarCry jako community, jakby pierwsza część zdania nie miała miejsca to byś się może z nim i piwa napił co by ci dało szanse na zrozumie co, jak i gdzie.
Fakt jest taki Noia że jakbyś grał z nimi czyli z AQ to byś cicho siedział i może sam z tego korzystał, a tak z nudów sprzedajesz konto i robisz cieniutką drame.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 19:13 
Cytuj  
embe napisał(a):
Noia robiłeś z siebie głupa dwa lata temu i nadal to robisz, Zamadar jest z WarCry jako community, jakby pierwsza część zdania nie miała miejsca to byś się może z nim i piwa napił co by ci dało szanse na zrozumie co, jak i gdzie.
Fakt jest taki Noia że jakbyś grał z nimi czyli z AQ to byś cicho siedział i może sam z tego korzystał, a tak z nudów sprzedajesz konto i robisz cieniutką drame.


Jak zwykle gówno wiesz. Po pierwsze gram w dfo nadal (wciąż uważam, że lepszej gry na rynku obecnie nie ma), więc nie z nudów ta drama. Po drugie nie gram z nimi bo sam odszedłem, co za tym idzie raczej bym cicho nie siedział, gdybym wciąż tam był. Odszedłem z wielu powodów i wracać nie zamierzam. A Zama był jednym z nich.
Gosti napisał stronę wcześniej, że gra w AQ (ile, jeden dzień, dwa?), i że już opierdalał ich za akcje, które Zama sam udokumentował (kogo opierdalał nie wiem), ale Ty oczywiście pomimo tego twierdzisz, że jak bym tam grał to bym nic nie mówił. Nie wszyscy są jak Ty i nie wszyscy podchodzą tak wybiórczo do piętnowania cziterów. Nie wszysacy też wywodzimy się ze zjebanego WarCry, które uważa, że exploity są po to, by ich używać. Nie wszyscy mieliby radochę bijąc kogokolwiek przy pomocy exploitów lamko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 19:22 
Cytuj  
jak bedziesz golum zaklada takie chujowe topiki do trollowania to bede je zamykal albo przenosil.
Bieganie z buffami, bieganie w kwasie itp. to NIE JEST CHEATOWANIE, wiec skoncz pierdolic.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 19:28 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jak bedziesz golum zaklada takie chujowe topiki do trollowania to bede je zamykal albo przenosil.
Bieganie z buffami, bieganie w kwasie itp. to NIE JEST CHEATOWANIE, wiec skoncz pierdolic.


Jebać bieganie w kwasie, kogo to obchodzi. Ale bieganie z buffami owszem, jest czitowaniem. Podobnie jak bieganie z destroyerem i elemental magią odblokowaną. Jak tego nie rozumiesz, to już nie zrozumiesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 19:53 
Cytuj  
a jakich programow uzyl do tego 'czitowania'? kupil je, sa za darmo?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:15 
Cytuj  
Bez programu. To exploit zresztą jak widać po filmikach z forum dfo dość powszechny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a jakich programow uzyl do tego 'czitowania'? kupil je, sa za darmo?


Hm, uparliście się, że czitowanie to tylko przy pomocy programów zewnętrznych. Tymczasem owszem, są programy do czitowania (patrz historia orlego oka) ale czitować oznacza po prostu oszukiwać. Jak ktoś bez użycia programów zewnętrznych potrafi włączyć destroyera a następnie odblokować elemtal magię (zostając z dodatkami destroyera) i tak jedzie na PvP, to jest dla mnie cziterem. Jeżeli ktoś ma mało hp i zaczyna używać laga, żeby się wywinąć, naprawdę nie interesuje mnie jak to robi i czy używa programów zewnętrznych. To samo z bufami, które nie znikają (na dodatek to bufy z jakiegoś mega stafu, którego jednak nie bierze potem nawet ze sobą - czyli nic nie ryzykuje a zyskuje przewagę) to jest lamą i cziterem. Podsumowaując - jeśli robi to świadomie, nieważne czy to program zewnętrzny czy exploit, by zyskać podczas PvP coś, czego bez czitów/exploitów uzyskać nie można, lub ratuje w ten sposób swoją dupę to jest lamą i cziterem.

A jakieś tam łażenie po kwasie, czy afk makrowanie, czy nawet bugowanie moba to tylko radzenie sobie ze zjebanym grindem w MMO. Można dojść do tego i bez czitowania/exploitowania (po prostu zajmie to więcej czasu).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:38 
Cytuj  
to jest dla mnie cziterem. tylko dla ciebie, jak av nie potrafi sobie poradzic z takimi rzeczami to tlko ich problem. widocznie maja to w dupie,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 20:49 
Cytuj  
pokaz mi gre, w ktorej gracze nie wykorzystywali tego co zjebali devsi.
chociaz jedna. bo ja z taka sie nie spotkalem.
nie chce mi sie dluzej dyskutowac na ten temat, ale nie sadze zebys byl 'czysty'.
dla mnie nie ma roznicy pomiedzy afk makrowaniem w scianie a wykorzystywaniem innych bugow w grze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pokaz mi gre, w ktorej gracze nie wykorzystywali tego co zjebali devsi.
chociaz jedna. bo ja z taka sie nie spotkalem.


Nie do końca wiem do czego chcesz mnie przekonać? Że okazja czyni złodzieja? To zawsze Twoja decyzja czy wykorzystasz dany exploit czy nie. I do czego. Jak już pisałem - wykorzystasz go żeby poradzić sobie z bezsensownym grindem - jesteś ok. Wykorzystasz go do zdobycia przewagi nie do zdobycia w inny sposób - jesteś cziterem - szczególnie w grze z full lootem. Pomijam już fakt jaką lamką trzeba być, żeby mieć radość z wygrywania z kimolwiek w ten sposób...

Ale nie ma problemu, nie czuję potrzeby przekonania Was do czegokolwiek. :) Chciałem być dobrze zrozumiany, myślę że zrozumiany już zostałem, a jak nie, to zapewne nie zostanę. :P

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:14 
Cytuj  
W przyszłym tygodniu ma być mały path, może to fixną ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:16 
Cytuj  
hehe no kurwa prosze cie. ty naprawde jestes taki glupi czy udajesz?
makrujesz skille - zyskujesz przewage nad osoba, ktora tego nie robi i gra 'uczciwie' - skillujac na pve/ graczach.
nie widze roznicy pomiedzy twoim 'czitowaniem' a wykorzysytwaniem bugow w grze.
jesli dla ciebie to sa dwie rozne rzeczy to naprawde jestes ulomny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.