mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 14:12 
Cytuj  
30 strzalow? ranger? wtf. to rozumiem, ze luk bedzie mial zasieg 1km?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 14:19 
Cytuj  
takie wrozenie troche z fusow, 30 strzalow a moze 28? albo 16?
Moze poczekajmy na jakies pewniejsze info.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 14:22 
Cytuj  
30 strzalow - huragan to czytal na oficjalnym forum, tak samo jak o Tier1 i Tier2 ktore sa PvE-only w WHO, o klasie snajpera oraz rangera w DFO itp.
Gada od rzeczy od swojego powrotu, kiedys byl specyficzny ale przynajmniej nie wymyslal i nie psial glupot wymyslonych podczas skrobania postu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 30 sie 2008, 14:29 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 14:28 
Cytuj  
Jest na filmie taki moment kolo 1:45 do 1:55 gdzie idzie wymiana z luków i gosciu (chyba ork) padl majac "w sobie" gdzies miedzy 4 a 7 strzal...jezeli wszystkie trafienia widac jako tkwiace w ciele strzaly ofc.
Nie wspomniec o hp goscia w tym momencie armorze, skilach etc :)
Tak jak Ae pisze troche z fusow teraz takie "wyliczenia" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 16:17 
Cytuj  
Ale przy celowaniu snajpera widac ze ma full hp :P. Tyle ze ludzie, to tylko pokazwy gameplay. Zginal na jedno shota zeby to wygladalo ciekawiej, proste :D

I iniside powiedz mi, czego co obiecywali nie pokazali w tym filmiku? Statki sa, miasta sa, walki na mountach sa - wszystko co najwazniejsze obiecali, to pokazali;]. To ze nie bedzie jakis pierdol jak ruchome spawny, albo smoki na srodku drogi? Kogo to kurfa obchodzi, pojdzie sie po nie do jaskini :D

Ja tam patrze na to cholernie optymistycznie, grafika razi, bo po filmiku z tym elfim mountem spodziewalem sie czegos duzo lepszego, ale jebac to, to pewnie bedzie mmorpg idealny dla mnie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 16:21 
Cytuj  
Wiesz co ja ci moge pokazac na filmiku ? slona wsadzonego do lodowki..
A gdzie budowanie miast, twierdz, itp ? :P.
I nie, nie wierze ze w tej grze bedzie sledzenie pociskow, nawet jesli ma byc tylko jeden hitbox na obiekt.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 16:25 
Cytuj  
Bylo budowanie miast na filmiku:D O ile sie nie myle, tuz przed siegem.
Zdaje sobie sprawe ze czesc, a nawet wszystko, co pokazali moze byc aktualnie w tragicznym stanie, ale coz, przekonamy sie na becie :P

Z tym sledzeniem pociskow to nie wiem jak to bedzie, ale innej alternatywy sobie nie wyobrazam. Zaraz ktos wyskocze znowu z tekstem o mega sprzecie... a wiekszosc luda tutaj to tacy "fachowcy" jak z koziej dupy traba.;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 16:41 
Cytuj  
w EVE nie ma sledzenia. w Wiekszosci MMO nie ma. Do kiedy zbierze sie >50v50 to ilosc danych zaczyna rosnac w ogromnym tempie :P.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 20:31 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Wlasnie skonczylem ogladac filmik... O JA PIERDOLE... jak bedzie rozsadna ilosc bugow to zadnego wiecej mmo nie potrzebuje. :D


copypaste ditto that, dawno nic mnie nie powaliło na kolana, ten gemplej to zrobił, zmasakrował zgwalcil i porzucil ; sprawił że bede skamlal jak tredowaty zebrak ze wsi O WIECEJ @_@@!1

ja pierdole jaki boner az wstyd mowic :c


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 21:48 
Cytuj  
a moze ktos mi wyjasnic co was tak powala w tym gamepleju, ktory widac na filmiku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 21:50 
Cytuj  
moze uraze tym kogos
ale ta gra wyglada fatalnie...

Edit:
czy robili ja moze w RPG Maker 2000?


Ostatnio edytowano 30 sie 2008, 21:57 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 21:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a moze ktos mi wyjasnic co was tak powala w tym gamepleju, ktory widac na filmiku?


rozmach, potencjal, mozliwosci, mayhem big time


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 21:59 
Cytuj  
a czym to sie rozni od tego co jest na rynku? poza fps combat mode i full loot?
bo to samo jest w aoc, war, daoc, eve, vanguardzie.

pomysl podoba mi sie zajebiscie, ale na filmie pokazali znowu kawalek czegos co powoduje orgazm u wielu osob.
natomiast ogladajac to po raz kolejny zaczyna to wygladac troche inaczej...
i o ile adrenalina rosnie jak sie oglada maga czy rangera, to jesli chodzi o melee to jakos biednie to wyglada.


Ostatnio edytowano 30 sie 2008, 22:05 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 22:05 
Cytuj  
:DDDDDDDD
Nic z tego co jest tutaj nie ma w wowie, aoc, daoc i innych gownach :D.
Poza fps style i full lotem? Hm... to trzeba cos wiecej zeby sie podniecac ta gra?
Jesli dobrze pojdzie, to bedzie jeden z nielicznych mmorpgow ktorych combat nie bedzie mnie usypial(*hrrr* f1 *hrrr* f2 *hrrrr*)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 22:30 
Cytuj  
Wszyscy ogladali ten sam filmik? Walka przypominala lmb spam. Niech pokaza gamplay z ui.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 22:36 
Cytuj  
Ale.... jakiego maga/rangera? Tam przeciez klas nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 22:36 
Cytuj  
hmm nic nie ma? aoc - ffa pvp, war - mass pvp.
tutaj zobaczylismy w sumie 10vs10? z walka melee, ktore niestety odbywa sie na zasadzie counter strike'a - celujesz krzyzykiem i spammujesz lmb.
tak to juz chyba bylo w jednej grze? dark messiah, i tam tez byla opcja multi tylko bez full loot.
anyway trzeba poczekac, az bedzie beta i wtedy bedzie mozna ocenic jak to tak naprawde wyglada.
filmiki z aoc tez byly zajebiste.
filmiki z war'a tez byly zajebiste.
i dostalismy 2 rozne produkty. rozumiem napalenie duzej czesci ale bez przesady :-)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 22:46 
Cytuj  
Mendol poprostu czesc ludzi liczy na wskrzeszenie stylu MMO jak w UO preaos. Taka "cudowna" gra-mesjasz ktora wskrzesi stare dawne dobre dni;]. I dlatego sa w stanie duzo wybaczyc, hakowata animacje, srednia grafe, walke lmb click ( no to nie wiadomo bo nie widzielismy UI).
Sam szczerze mowiac gdyby nagle pojawilo sie UO preaos, w porzadnej oprawie community na porzadnych serverach to place z miejsca. Darkfall tez wzbudza pewne nadzieje.

Co nie oznacza oczywiscie ze nie bede sie zagrywal w WAR, bo najbardziej prawdopodobne jest to ze WAR bedzie fajny a Darkfall.... kiedys wyjdzie;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 23:02 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Wlasnie skonczylem ogladac filmik... O JA PIERDOLE... jak bedzie rozsadna ilosc bugow to zadnego wiecej mmo nie potrzebuje. :D


QFT , wlaczam filmik , i w pierwszych minutach filmu widze grupke bydlakow rollujacych kazdego co podleci , wszedzie bryzgajaca na wszystkie kierunki jucha , zdychajace na ziemi toony ujebane krwia z mina "WTF?!" :) , i to pokazuje dla kogo to jest gra adresowana , dla tych co jak to ladnie bali powiedzial "szukaja bitki w chuj" , i tyle . To nie jest produkt dla ludzi szukajacych macania mobow aczkolwiek i o ten element zadbano , na forumfall nawet napisano "in darkfall mobs farm you" ,kazdy kto pamieta liche z UO wie o co chodzi :) . Wszechobecny mayhem , scierwa mountow , mnie tam wali reszta , napieprzacie na animacje i grafike a te uh ah mmogs co sie ostatnio pojawily nie zapewniaja nawet takiego glupiego atakowania na mountach , dla mnie ta gra moze miec sprite'y zamiast bryl 3d a i tak bylaby lepszym produktem niz cokolwiek sie pojawilo od czasu UO , bo tylko o grach co zapewniaja wolnosc sa historie jakie opowiadali na ferdek i bali , kurwa nie bawilem sie zle w tych pve based szitach ale z reka na sercu , oddalbym te lata w zamian za 1 miesiac UO kiedy chlopaki wtedy grali .

tyle , o df powiedziano wystarczajaco wiele , nie ma sensu powielac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 23:21 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
dla mnie ta gra moze miec sprite'y zamiast bryl 3d


agreed 8)

To co uderza od razu to ogrom opcji "co by tu teraz zrobić" , w normalnym modern mmo masz ich okolo 3-4
- idź poquestuj
- bardziej poquestuj
- pozbieraj roslinki
- potrzymaj sie za rece z ekolegami pod auction house
itp bs

Tu dostajesz konkretne toolsy all in 1 (naval combat to rodzyn, kto chce byc piratem reka w gore :oops: ) , Darkfall zdaje sie byc wielka piaskownica do zabawy, devsi zapewniaja ci foremki a reszta zalezy tylko od graczy

Tasos delivers.


_________________
you are already dead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.