mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:10 
Cytuj  
Postal napisał(a):
omg big majnus.. ale mozna przezyc to o ile gra bedzie tak ciekawa jak zapowiedzi ;)


Dlaczego big majnus? Chodzi o to zeby ktos skillem jakims sie poslugiwal podczas walki, godne uwagi rozwiazanie wg mnie:).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:26 
Cytuj  
moze dla walki to plus ale zle mi sie kojarza fpp'y z mmorpgami i jakos bardziej jestem zwolennikiem trzeciej osoby lub ewentualnie izometrycznego punkty widzenia.. ale o gustach sie nie dyskutuje, tworcy zrobia co uwazaja za slusznei mam andzieje ze to na plus grze wyjdze..

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 21:19 
Cytuj  
Od poczatku devsi mowia, ze combat bedzie odbywal sie jak w fpsach wlasnie. Grze na pewno wyjdzie to na plus (jesli gra wyjdzie), bo oprocz Neocrona praktycznie zaden inny tytul nie oferowal combat rozwiazanego w ten wlasnie fpsowy sposob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 23:08 
Cytuj  
konrador napisał(a):
oprocz Neocrona praktycznie zaden inny tytul nie oferowal combat rozwiazanego w ten wlasnie fpsowy sposob.

Planetside? ;)

X.

PS. Tak, wiem, to nie MMORPG, ani nawet CRPG. Ale MMOG jak najbardziej ;)


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 9
Dołączył(a): 25.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 12:10 
Cytuj  
Mam takie małe pytanko, jako że grami MMORGP (w ogóle jakimikolwiek RPGami) zacząłem się interesować tak "na poważnie" od niedawna i się jeszcze jakoś w tej branży się nie łapię ;) No więc, takie pytanko czy jest jakaś betka DO czy cuś? Bo na stronce czytam, że jest ale only clan beta ;x A niestety nie mam kumpli co by się MMORPGami interesowali, no i zdaje mi się, że gierki TESTUJE się lepiej w pojedynke ^^ Tak więc, może jakieś info zapodacie, drodzy koledzy? ^^ No i żeby nie było offtop'a, to dodam jeszcze, że ten polski fansite, zrobiony przez konrador, bardzo mi przypadł do gustu. Wszystkie najważniejsze informacje są w nim zawarte, jest na bieżąco uaktualniany, także WIELKI plus! :) Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

PS. WIELKIE sorry za odświeżenie tematu, ale chciałem się coś dowiedzieć, a nie chciałem zakładać kolejnego tematu, więc mam nadzieję, że nie jesteście źli iż napisałem to tutaj ^^

PS2. Witam na forum, mam nadzieję, że zostanę z Wami na troszkę dłużej ;]

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 13:00 
Cytuj  
Jak zaczna dodawac wiecej osob do bety, otworza zapisy itp., to na pewno wszystkich o tym poinformuje na stronie i na forum. Mam nadzieje, ze bedzie to jakos niedlugo, chociaz nie napalam sie i czekam cierpliwie... Na razie zwykla osoba nie ma szans na zdobycie konta do bety. Do tej pory nie podano zadnego konkretnego terminu rozpoczecia, ze tak powiem, "external" beta testow, chociaz juz od ponad roku devsi twierdza, ze beta ma rozpoczac sie _wkrotce_ a gra znajduje sie w ostatniej fazie przygotowan do niej...

PS witamy na forum.


Posty: 9
Dołączył(a): 25.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 14:48 
Cytuj  
Dzięki za miłą i "szczerą" (?) odpowiedź ^^

konrador napisał(a):
Do tej pory nie podano zadnego konkretnego terminu rozpoczecia, ze tak powiem, "external" beta testow, chociaz juz od ponad roku devsi twierdza, ze beta ma rozpoczac sie _wkrotce_ a gra znajduje sie w ostatniej fazie przygotowan do niej...


/owned -.-'

Mimo wszystko tak jak Ty, konrador, będę cierpliwie czekać, aż w końcu giereczka nie ujrzy światła dziennego, póki co nie ma się co napalać ;] Pozdrawiam!

PS. Dziękuję za miłe przywitanie mnie ^^


Posty: 48
Dołączył(a): 28.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 10:44 
Cytuj  
Fajnie wygloda:) ale malo co wiem na jej temat;/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 19:14 
Cytuj  
Male "insider info".

Wiesc niesie ;) ze dziala juz zdalny serwer, kopie alfa/beta gry wyszly do partnerow biznesowych AV.

edit: coś mi się popieprzylo, to info z jednego z ostatnich news hehe. Anyway, beta jest blisko. :lol:


Ostatnio edytowano 5 lut 2007, 19:24 przez Mac, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 20:16 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Male "insider info".

Wiesc niesie ;) ze dziala juz zdalny serwer, kopie alfa/beta gry wyszly do partnerow biznesowych AV.

edit: coś mi się popieprzylo, to info z jednego z ostatnich news hehe. Anyway, beta jest blisko. :lol:

STALKER wychodzi, to moze wydawca tez przycisnie devsów Darkfalla. Bo wkońcu.. Ile można ładować w wór bez dna ?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 21:15 
Cytuj  
o ile mi wiadomo tworcy darkfall wlasnie nie maja nad soba zadnego wydawcy ktory moglby ich naciskac. finansuja sie sami z jakichs projektow, ktore wykonywali miedzy innymi dla wojska (podobno) i plany wydawnicze tez zakladaja self-publish.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 22:27 
Cytuj  
Lpam napisał(a):
o ile mi wiadomo tworcy darkfall wlasnie nie maja nad soba zadnego wydawcy ktory moglby ich naciskac. finansuja sie sami z jakichs projektow, ktore wykonywali miedzy innymi dla wojska (podobno) i plany wydawnicze tez zakladaja self-publish.

Jak nie mają sejfów wypchanych co najmniej tak jak Apple, to imo dlugo tak nie pojada.. Chyba ze lubia pracować for fun i pensje sa dla nich malo wazne :E.
IMO ten projekt albo wyjdzie w ciagu roku, albo zapomnij ze ujrzy swiatlo dzienne. Bedzie nastepny DNF, 10 lat prac i co... Eee wlasnie to ze nic.. :E

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 12:41 
Cytuj  
http://df.warcry.com/news/view/70315-De ... r-The-Hood

W sumie nic nowego ale ja np nie wiedzialem ze juz rok temu bylo dzialajace demo ;O Jak ktos jest ciekaw to mozna sie z tego mniejwiecej dowiedziec co nieco o tym jak sie bedzie gralo ( sterowanie itp ) :wink:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 09:52 
Cytuj  
http://df.warcry.com/news/view/72342-De ... a-Question

Beta this summer? :D

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 11:41 
Cytuj  
Ja juz stracilem nadzieje, nawet sie nie emocjonuje wszelkiego rodzaju 'nowinkami'. Jak juz pojawi sie beta/retail to sie bede cieszyl ;]

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 11:51 
Cytuj  
roball napisał(a):
WithnesS napisał(a):
http://df.warcry.com/news/view/72342-Developer-Journal-9-The-Beta-Question

Beta this summer? :D


Haha to jest podwojnie smieszne. Dla wtajemniczonych.

;]


:D :D :D :D


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 15:06 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
http://df.warcry.com/news/view/72342-Developer-Journal-9-The-Beta-Question

Beta this summer? :D


dawac!


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 16:07 
Cytuj  
roball napisał(a):
WithnesS napisał(a):
http://df.warcry.com/news/view/72342-Developer-Journal-9-The-Beta-Question

Beta this summer? :D


Haha to jest podwojnie smieszne. Dla wtajemniczonych.

;]


Wiesz roball, ja mam nadzieję, że tym razem dotrzymają terminu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 16:17 
Cytuj  
bo jak nie to bedziemy musieli grac w Archlorda !


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 07:47 
Cytuj  
We are THIS____close to Beta.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 802 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.