mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:17 
Cytuj  
Tej, ja sie po prostu przyczepilem do tego, ze komus umozliwi granie w jakas produkcje jakis konkretny sprzet, a wy tu drame robicie ;p

lamoon- te pady to jest fajna rzecz, przyznam, ze jest to wygodniejsze i w ogole ciekawy gadzet. Ale z pewnoscia nie daje gwarancji, ze od razu bedziesz lepiej ogarnialm bo moze nic nie zmienic. Mi na poczatku gralo sie gorzej, wyrobily sie klawisze, pobindowalem w koncu jak trzeba i no w sumie gra sie lepiej, ale to bardziej kosmetyczna zmiana. Mi sie glownie podoba to, ze moge miec blisko myszke na podkladce i pada, mam sporą podkladke i siegajac do WSAD na klawie juz troche az cialem musialem ruszac :d W kazdym razie moge smialo polecic belkina (ale g13 nie testowalem)- ten 8 kierunkowy przycisk pod kciuk jest zajebisty. Ale uwaga! nie kazdemu to musi pasowac, najlepiej chyba wyprobowac zanim sie zakupi, bo jak łapa nei bedzie pasowac to dupa.

prawda taka, ze jak ktos sie nauczy grac na monitorze 14', z kulkowa myszka, z klawa z zamazanymi literami i pingiem 200 i gra w miare ok, to jak dostaje dobry sprzet to owni wszystkich. Ale grac mozna na czymkolwiek.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:21 
Cytuj  
Tak pewnie tak. Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :] Pewnie jakbym grał grał grał grał w pvp to pewnie i tak pewnego dnia stwierdziłbym "o kurde daję radę" nawet na tym sprzęcie co mam


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:34 
Cytuj  
Jakbys mial 14 lat i mnostwo czasu by napierdzielac w 1 gierke po 16 godzin dziennie to bylbys pro :) Przynajmniej ta zasada trzyma sie fpsow. W DFO mam nadzieje, ze brakuje takich... no przynajmniej jesli chodzi o wiek ;]


_________________
.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 22:39 
Cytuj  
Mendol Ty mi tu nie pitol o makrach na zmiane broni bo dobrze wiesz, ze sam je pisalem.

Chodzi o to, ze w takim g13 mam zajete 2 dodatkowe palce i gdy ja zmieniam sobie smialo bron robiac koleczka na wsadzie, Ty musisz przeniesc palec z niego ...
od 1-8 uzywasz klawiszy? Po jaka cholere mam sie meczyc z wyciaganiem palca i strata czasu na wciskanie 8 jak moge to zrobic bezproblemowo, nie nadwyrezajac palcow...

Gralem cale zycie na normalnej klawirze i bylo okey... Idzie to ogarnac nawet w dfo, ale po co mam sie meczyc i tracic np. strafe'owanie, zeby zmienic bron?
Ja kupilem g13 i widze poprawe, Ty mozesz grac nawet na samych strzalkach i myszce i mam to w dupie, a Ty niepotrzebnie sie unosisz...


Ostatnio edytowano 22 sty 2010, 11:22 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 22:41 
Cytuj  
jak sie uniose to na pewno to zauwazysz :)
ty po prostu znowu nic nie zrozumiales ;p
idz sie pobaw kulka ;/


btw. gdzie ty tam masz kuleczke na wsadzie?


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 22:43 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 22:42 
Cytuj  
aha i nawet nie wychodz z tym, ze grales na zboard fangu, bo z tego taki gamepad jak z mojej babci - PK...

5 broni - 5 klawiszy
2 rodzaje potow - 2 klawisze
zarcie - klawisz
2x mount - 2 klawisze
3xheal + 2debuffy + heal other + sacrifice + flash + z jakies 2 dodatkowe spelle ( nie mowie o skillach z broni, bo je sie raczej binduje pod to samo miejsce co jakies spelle)
2x klawisz do wychylenia na mouncie
Crouch (Jump na myszce)
Zmiana orientacji broni na poz/pion
2x Use i Alternative Use
Parry
Sprint
Autorun
Skinning Knife...

To sa rzeczy, ktore mam pod reka ( To jest jakies 30 klawiszy) i moge je uzyc niezaleznie od tego jaka bron mam wyciagnieta...


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 22:52 przez coldzik, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 22:44 
Cytuj  
no g13 z tego co widze to cud natury ...
wez przestan. nie bardzo widze roznice poza joyem.
konkrety pls vetsie (tu akurat pytam serio dziadu :)


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 22:45 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 22:45 
Cytuj  
Jaka znowu kuleczka? ;]

A o co wam wlasciwie chodzi?


EDIT: g13 akurat jest fajne, duuuuzo klawiszy, taki np belkin to za malo do mmo.

EDIT2: helba wicska bez makr ctrl/alt/shift + cyferki


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 21 sty 2010, 22:48 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 22:46 
Cytuj  
skinning knife pod reka! masaakra.
wez idz ;p

zmiana orientacji broni? kto tego uzywa

reszte mam na klawie, myszce ;/

na tej g13 chyba bym sie pogubil

nie no ok moze tak i jest fajnie ale zapamietac te kombinacje to nara.
ale dla kazdego cos fajnego.


ty coldzik ale na tym g13 widac tylko parenascie klawiszy. a nie 30 ;p

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 23:09 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
aha i nawet nie wychodz z tym, ze grales na zboard fangu, bo z tego taki gamepad jak z mojej babci - PK...

5 broni - 5 klawiszy
2 rodzaje potow - 2 klawisze
zarcie - klawisz
2x mount - 2 klawisze
3xheal + 2debuffy + heal other + sacrifice + flash + z jakies 2 dodatkowe spelle ( nie mowie o skillach z broni, bo je sie raczej binduje pod to samo miejsce co jakies spelle)
2x klawisz do wychylenia na mouncie
Crouch (Jump na myszce)
Zmiana orientacji broni na poz/pion
2x Use i Alternative Use
Parry
Sprint
Autorun
Skinning Knife...

To sa rzeczy, ktore mam pod reka ( To jest jakies 30 klawiszy) i moge je uzyc niezaleznie od tego jaka bron mam wyciagnieta...

Co za stek bzdur imo. To wszystko można spokojnie ogarnąć na normalniej klawiaturze używając bindów z DFO. Połowy z tych rzeczy nie trzeba mieć w każdej chwili pod ręką. najważniejsze wystarczy zbindować w okolicy WSAD.
I o co wam biega z tym makrami na zmianę broni? 1,2,3,4 i masz wszystkie bronie. Jedyne przydatne makro jakie warto mieć to zakładanie 1h i tarczy.
Ale jak to faktycznie takie cudo to chyba kupie bo na razie mam klawiaturę razera i mnie biją w dfo :/. Znaczy czasem uda mi się kogoś pokonać ale to pewnie są goście używający klawiatur a4techa :roll:

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 23:13 
Cytuj  
skinning knife jest akurat w miejscu do ktorego mam najgorszy dostep, a przydaje sie czesto

Kurwa Havk przeciez nikt nikomu nie kaze tak grac... Mi sie dobrze gra na g13... Wam sie moze dobrze grac kurwa chociby na josticku... jak pisalem ja mam to w dupie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 23:15 
Cytuj  
Havk coldzik zapomnial dodac, ze ta g13 i 30 klawiszy to mu do pve potrzebne :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 23:17 
Cytuj  
Nie no havk, imho coldzik dobrze wypisal co _trzeba_ miec pod reka. Skinning knife sluzy do skradania sie z melee bronia na wierzchu.
A i tak imho trzeba miec tak poustawiane zeby byly przynajmniej 3 pelne bary spelli z domyslnym staffem (np slow do buffow, quick do transferow) z jednoczesna mozliwoscia zmiany staffa bez zmiany bara.

Trzymajac bronie na 1234 + do kazdej masz te 4 skille to juz wiecej z łapki nie sięgniesz. A poty trzeba miec, instant transfery etc.

i konika :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 23:33 
Cytuj  
Coldzik ok, ale jak przeczytałem to:
coldzik napisał(a):
Chodzi o to, ze w takim g13 mam zajete 2 dodatkowe palce i gdy ja zmieniam sobie smialo bron robiac kuleczka na wsadzie, Ty musisz przeniesc palec z niego ...
od 1-8 uzywasz klawiszy? Po jaka cholere mam sie meczyc z wyciaganiem palca i strata czasu na wciskanie 8(...)
Gralem cale zycie na normalnej klawirze i bylo okey... Idzie to ogarnac nawet w dfo, ale po co mam sie meczyc i tracic np. strafe'owanie, zeby zmienic bron?(...)

To tak sobie pomyślałem, że te G13 to taki "instant win" do darkfalla.

tomugeen napisał(a):
(...) Skinning knife sluzy do skradania sie z melee bronia na wierzchu.
A i tak imho trzeba miec tak poustawiane zeby byly przynajmniej 3 pelne bary spelli z domyslnym staffem (np slow do buffow, quick do transferow) z jednoczesna mozliwoscia zmiany staffa bez zmiany bara.

Trzymajac bronie na 1234 + do kazdej masz te 4 skille to juz wiecej z łapki nie sięgniesz. A poty trzeba miec, instant transfery etc.

i konika :F

Nie wiem nie skradałem się nigdy ze skining knifem zawsze z bronią ;). Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc "spell z domyślnym stafem" bufy możesz mieć na 2 końcu klawiatury nawet z kombinacją alt+crtl+shift+numlock+key bo i tak rzucasz je przed walką ;).
Kwestia zmiany barów to kwestia indywidualnego konfigu.
Tak naprawdę problem nie leży w tym na czym się gra tylko jak się w stresie ogarnia to czym się dysponuje. Jak w czasie pvp zapomnisz z nerwów gdzie co pobindowałeś to i g113 nie pomoże.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 00:21 
Cytuj  
ja na belkinie nie zawsze zdaze ogarnac wszystkich klawiszy, to co dopiero na g13 ;p ta ilosc klawiszy w pelni wystarczy jesli ktos to mądrze zbinduje. W kazdym razie ta "kuleczka" w tych padach jest zajebista. Na klawie tez wszystko mozna, ale na padzie wygodniej - wszystkie klawisze blisko.


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 05:59 
Cytuj  
Spelle z domyslnym stafem znaczy ze do fire masz laske ktora ci dopala fire do earth itd.

Wiecie co, to bylby bardzo pouczajacy topik bo prawie kazdy wypowiadaacy sie w temacie ma duza wiedze, gdybyscie tak na siebie nie pluli jadkiem. Wiecej luzu chlopaki - ta gra ma nas bawic ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 07:57 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Wiecej luzu chlopaki - ta gra ma nas bawic ;)

Wydaje ci sie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 09:58 
Cytuj  
kurwa to nie chodzi o zadna kuleczke tylko o kółeczka ...

Napierdalam kółeczka czyli naciskam WASD,WASD,WASD... i tak dalej...


Ostatnio edytowano 22 sty 2010, 10:41 przez coldzik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 09:59 
Cytuj  
ihihihihihihihi


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 10:22 
Cytuj  
to chyba kółeczka miales na mysli? ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.