mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 12:59 
Cytuj  
no aventurine nie ma 'czasu' na pierdoly.
a jak pisal lamoon w MO zajmuje sie wlasnie craftem i handlem.
mozna? mozna.
ale tak jak napisales, ciezko przekonac ludzi do rozwiazan, ktore spowoduja, ze na noc beda wylaczac komputer i makro :)

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:08 
Cytuj  
Cytuj:
za slabo znam df? chyba cie troche ponioslo.
nie chciałem cie urazić wybacz.

Cytuj:
no aventurine nie ma 'czasu' na pierdoly.
a jak pisal lamoon w MO zajmuje sie wlasnie craftem i handlem.
mozna? mozna.
no tak... ale MO jest niestety nie grywalne.

to sa dwie rożne gry... jedna pvp druga sandbox (gdzie walka nie ma aż takiego znaczenia)...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:18 
Cytuj  
nie wybacze. nigdy! ;p

czy ja wiem, czy takie rozne. po prostu w DFO brakuje troche zmian, ktore spowodowalyby ozywienie rynku (tak jak po wejsciu patcha, ktory wyjebal wszystkie armory) - wtedy zarabialo sie tysiace.
niestety problem tkwi, tak jak napisal embe, w samych graczach - bo wiekszosc jest za leniwa zeby sie zgodzic na taka rewolucje.
a gdyby w DFO mozna bylo sie na serio zajac handlem, to naprawde byloby juz zajebiscie.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:20 
Cytuj  
:)ta lokalne banki lokalne ekonomie, handel miedzy miastami, karawany, transport morski :) było by pięknie... szkoda tylko ze 90% koxów grała by piratami i rozpierdalała wszystko :(

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:27 
Cytuj  
-zwiększyć drop rate regów dla zielonych mobów przy jednoczesnym lekkim zmniejszeniu ich wagi
-zwiększyć drop golda dla średnich i ciężkich mobów
Wtedy nowi którzy nie mają jeszcze magi mają jak zarabiać na goblinach etc a średniakom/veton bardziej się opłaca iść kasę wyfarmić niż zająć spota z trolami :o a potem kupić od nowych regi

Wtedy widzę możliwość usunięcia regów z npc
Inaczej to chyba fiasko będzie

edit:
We’re hoping to launch it as soon as our next patch in a couple of weeks
Miałem piękny sens że df2010 wyjdzie w tym roku ...


Ostatnio edytowano 2 lis 2010, 13:33 przez merliner, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:33 
Cytuj  
mi akurat wciąż brakuje możliwości zarabiania w sposób alternatywny do pvm pvp..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:35 
Cytuj  
no ja zarabiam na surowcach, ale tylko dlatego, ze moge sobie 'kopac' w pracy.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:41 
Cytuj  
znikome to ilosci...tez kopie w pracy (drewno) okolo 1000-1500 timber dziennie wychodzi okolo 8k golda. Znikome ilosci w porównaniu do tych uzyskiwanych z godziny pvm (10k-20k)

Nie mówiąc już o tym ze obecnie nikt nie kupuje prawie drewna:P, brakuje tu cholernie uprawy jakichś poletek, alchemia i herbalizm leży i sie kurzy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 13:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no aventurine nie ma 'czasu' na pierdoly.
a jak pisal lamoon w MO zajmuje sie wlasnie craftem i handlem.
mozna? mozna.
ale tak jak napisales, ciezko przekonac ludzi do rozwiazan, ktore spowoduja, ze na noc beda wylaczac komputer i makro :)

Przeciez komputera sie nie wyłącza. Bez szumu wentylatorow nie da sie usnąć ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:02 
Cytuj  
Wyprzedają się klany takie jak SUN czy ANG, co to kiedyś "dla jaj" wypowiedziały wojnę wszystkim, i teraz nie mają gdzie farmić, bo w każdym dungeonie dostają po dupie od ex-noobów, takich jak Pandora albo Lux Arcana.

wrzucanie SUN i ANG do jednego worka to dosc mocne przegiecie, chcialbym zobaczyc 5v5 SUN vs Lux arcana bo takie pisanie tutaj na boardzie to wiesz


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:12 
Cytuj  
ta. leja sun'ow strasznie. ho ho ho. kolega wie co pisze :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ta. leja sun'ow strasznie. ho ho ho. kolega wie co pisze :)


Mówię z własnego doświadczenia.

Frank, czy inne szychy strasznie się odgrażają jak się ich ubije, kiedy próbują coś wyfarmić albo zahandlować :)

Najbardziej podobało mi się "chyba nie wiesz, z kim masz do czynienia, i jakie to będzie miało konsekwencje", albo "zaraz tu wpadnie grupa 20 i będzie was bindcampować do rana".

Przy takim podejściu wiadomo, że nikt nie odpuści okazji, aby ich utłuc dla zasady, w czasie kiedy próbują kopać skałki, albo farmić w dungeonach w pobliżu Kvitstein.

Skoro Snailparty (3 razy mniejszy klan) potrafi wygrać siege z SUN - to SUN się po prostu kończy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:35 
Cytuj  
Omg chlopaki, potrzebujecie pomocy na cairn? ;]]]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:44 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
wrzucanie SUN i ANG do jednego worka to dosc mocne przegiecie, chcialbym zobaczyc 5v5 SUN vs Lux arcana bo takie pisanie tutaj na boardzie to wiesz


SUN ma zmaksowane postacie (melee macro (c) SUN 2009), i pewnie są w stanie wygrać 5 vs 5 z każdym. Ale w DF nie chodzi o przygotowane pojedynki 5 vs 5.

Chodzi o to, że bez kontroli nad Cairn - "carebear island" nawet kupienie zapasu portal shardów jest dla nich problemem, o czym świadczą posty Franka na oficjalnym forum.

Ale jeśli chodzi o poziom zadęcia - z pewnością prowadzą. Nawet Krank i jego Hslerjugend wydają się być normalni w porównaniu z nimi :)


Ostatnio edytowano 2 lis 2010, 20:46 przez Azdul, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:44 
Cytuj  
no moze jest cos o czym nie wiem.
jakos twoje doswiadczenia mnie nie przekonuja Azdul.
i tak jak w kazdej gildii sa slabi, sredni i dobrzy gracze.
akurat w sun tych dobrych paru jest.
z tego co wiem to sun ma troche wiecej miast/wiosek niz tylko na cairn ale jak widze doskonale sie orientujesz co i jak :)

poziom zadecia? chyba cie troche ponosi jednak.
a jesli bierzesz pod uwage to co ludzie wypisuja na oficjalnym forum i na podstawie tego oceniasz ludzi to gratuluje.
ja wole cie nie oceniac na podstawie tego, co wypisujesz tutaj.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:54 
Cytuj  
Azdul napisał(a):
SUN ma zmaksowane postacie (melee macro (c) SUN 2009), i pewnie są w stanie wygrać 5 vs 5 z każdym. Ale w DF nie chodzi o przygotowane pojedynki 5 vs 5.

Chodzi o to, że bez kontroli nad Cairn - "carebear island" nawet kupienie zapasu portal shardów jest dla nich problemem, o czym świadczą posty Franka na oficjalnym forum.

No nie wiem imo z5 jest pod względem makro/zadęcia lata swietlne przed sun. Z drugiej strony czy ktoś ci broni makrowac? Za czasów cairn było źle, teraz też ci nie pasuje? Odnoszę wrażenie że jesteś uprzedzony do SUN dla zasady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 20:59 
Cytuj  
zadety jest kazdy. nerwy tez kazdemu moga czasami puscic.
tak w sumie to ludzie maja prawo do wlasnego zdania i niech sobie tak zostanie :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 21:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no moze jest cos o czym nie wiem.
jakos twoje doswiadczenia mnie nie przekonuja Azdul.
i tak jak w kazdej gildii sa slabi, sredni i dobrzy gracze.
akurat w sun tych dobrych paru jest.

poziom zadecia? chyba cie troche ponosi jednak.
a jesli bierzesz pod uwage to co ludzie wypisuja na oficjalnym forum i na podstawie tego oceniasz ludzi to gratuluje.
ja wole cie nie oceniac na podstawie tego, co wypisujesz tutaj.


Nie mam nic do SUN, mam tam paru dobrych znajomych. I w końcu to tylko gra :)

"Źli faceci" jak Xzyzz, Mike i Krank z ANG, Banka, Ninogan, speed lovaah to naprawdę normalni goście, kiedy się ich pozna bliżej.

Za to SUN za bardzo wchodzi w rolę.

Np.zabijamy jednego gościa, bo wcześniej SUN zrobił nam wjazd na bazę. Gościu odgraża się, że SUN zniszczy nasze miasta, i możemy już w zasadzie quitnąć. Odpowiadamy mu, że Frank ma go w dupie, i nie będzie angażował klanu z powodu jakiegoś majora. Gościu przez dobrą godzinę wysyła nam swoje żale i wyzwiska, a po wrzuceniu na "ignore" kontynuuje na "Race Alliance". Za taką żenadę dostałby kicka z każdego innego klanu :)

Oczywiście taka drama to część fun-u w DF i czyni PvP o wiele bardziej emocjonującym ;-)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 21:20 
Cytuj  
Havok napisał(a):
No nie wiem imo z5 jest pod względem makro/zadęcia lata swietlne przed sun. Z drugiej strony czy ktoś ci broni makrowac? Za czasów cairn było źle, teraz też ci nie pasuje? Odnoszę wrażenie że jesteś uprzedzony do SUN dla zasady.


Po prostu już czas na World War 4. Za spokojnie się zrobiło w polityce, i przez to trolluję na forum, zamiast tłuc się w DF ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 22:46 
Cytuj  
SUN wygralo DFO i tyle. A ze jakis randomek z gildi cos trahtalkuje na priv no coz...

A jakos nie wierze aby frank sie odgrazal komus na priv... tits ee pics or GTFO :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.