mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:17 
Cytuj  
Panowie jaki exploit...

To zwykły bug w grze. Bardzo często nieświadomie używany przez gracza który został wskrzeszony przez kolegę w trakcie walki.
W tym nie ma nic nadzwyczajnego. Tego wielkiego "exploita" używa pewnie 90% graczy na trialu grając z kolegą i resując się gdy zabije ich goblin...

Tyle z wielkiej historii i niby dramy. Zwykłe trolowanie.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 21:38 przez vilhelm, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehe no kurwa prosze cie. ty naprawde jestes taki glupi czy udajesz?
makrujesz skille - zyskujesz przewage nad osoba, ktora tego nie robi i gra 'uczciwie' - skillujac na pve/ graczach.
nie widze roznicy pomiedzy twoim 'czitowaniem' a wykorzysytwaniem bugow w grze.
jesli dla ciebie to sa dwie rozne rzeczy to naprawde jestes ulomny.


No to najwyraźniej jestem. :)

vilhelm napisał(a):
Panowie jaki exploit...

To zwykły bug w grze. Bardzo często nieświadomie używany przez gracza który został wskrzeszony przez kolegę w trakcie walki.
W tym nie ma nic nadzwyczajnego. Tego wielkiego "exploita" używa pewnie 90% graczy na trialu grając z kolegą i resując się gdy zabije ich goblin...


Biorąc pod uwagę fakt, że Gosti napisał, że was opierdalał jak niektórzy z was robili to celowo, to doprawdy ciekawa linia obrony Vilhelmie. :)
EDIT: i oczywiście większoćś trialowców umiera z odpwiednio zenchantowanym stafem oid siege....


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 21:32 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:31 
Cytuj  
Co to za wielki exploit który 100% graczy ginąc i zostając zresowanym chcąc czy nie chcąc użyje, bo nie ma wyboru. Taki bug.

Zwykłe robienie sensacji niczym z pierwszej strony Faktu i to pisane przez osobę która ma zmakrowane skille zewnętrznym programem jak robocop...

Starasz się prawić tu moralne kazania? Żałosne...


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 21:35 przez vilhelm, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:33 
Cytuj  
on makrowal dla dobra ludzkosci.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:33 
Cytuj  
Jak czytam ze smeagolum pisze ze ktos z kim gral kupe czasu exploituje to mnie sie na smiech zbiera. Sam exploitujesz schodzac pod tekstury, blokujac mobki i pizgajac je na afk, wiec wypierdalaj.
A pozatym exploiter a cheater to sa zupelnie inne zjawiska.
Idz karmic kury kid.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:51 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Jak czytam ze smeagolum pisze ze ktos z kim gral kupe czasu exploituje to mnie sie na smiech zbiera. Sam exploitujesz schodzac pod tekstury, blokujac mobki i pizgajac je na afk, wiec wypierdalaj.
A pozatym exploiter a cheater to sa zupelnie inne zjawiska.
Idz karmic kury kid.


Zmyślasz, drugi embe się trafił. Może i bugowałeś moby, ale to nie oznacza, że inni to robili. Bana też nie ja wyłapałem za afk makro tylko Ty. Kurwa odezwała się pizdeczka w obronie kolegi czitera.

vilhelm napisał(a):
Co to za wielki exploit który 100% graczy ginąc i zostając zresowanym chcąc czy nie chcąc użyje, bo nie ma wyboru. Taki bug.

Zwykłe robienie sensacji niczym z pierwszej strony Faktu i to pisane przez osobę która ma zmakrowane skille zewnętrznym programem jak robocop...

Starasz się prawić tu moralne kazania? Żałosne...


Piszesz bzdury. Najwyraćniej nie wiesz nawet jak to działa, więc chwała dla Ciebie. Napiszę raz jeszcze, że nie 100% graczy ginie z zenchantowanym odpowiednio stafem pod siega (pod stafik, którego będzie używać na siegu).
I jaki kurwa zewnętrzny program? Autoklik? I jaki Robocob? Ja gram od bety, to mam skoksane w chuj rzecy na... 75. Hehe, to doprawdy niesamowite. Na 75! Kosmos, nie do osiąnięcia bez makr przez dwa lata.... Zamknij już japę idioto. Niech się wypowiadają CI, co w tę grę grali dłużej niż dwa miesiące, ok?

@mendol - no comment. :) Słuchaj dalej Wilhelma, który gra 2 miesiące. On Ci prawdę o dfo zdradzi i o tym, jak wbiłem niektóre czary na 75. :/ A jednak koment. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 21:58 
Cytuj  
co sie rzucasz? ma racje.
z tego widzialem z opisu twojej postaci, ktora chcesz sprzedac to albo jebales pve rok, albo makrowales.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:00 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Piszesz bzdury. Najwyraćniej nie wiesz nawet jak to działa, więc chwała dla Ciebie. Napiszę raz jeszcze, że nie 100% graczy ginie z zenchantowanym odpowiednio stafem pod siega (pod stafik, którego będzie używać na siegu)

Mh? Jak specjalnie zenchantowany? Jakikolwiek enchant z broni Ci zostanie na barze buffów. Tu nie trzeba nic przygotować.

smeagollum napisał(a):
Ja gram od bety, to mam skoksane w chuj rzecy na... 75. Hehe, to doprawdy niesamowite. Na 75! Kosmos, nie do osiąnięcia bez makr przez dwa lata.... Zamknij już japę idioto. Niech się wypowiadają CI, co w tę grę grali dłużej niż dwa miesiące, ok?


O przepraszam Pana veterna z pod tekstur i ubierającego się w sprzęt na PvP w domku z exploitowanym.

Faktycznie gram dwa miesiące i nie miałem okazji użyć tylu cheatów co Ty, a widać jesteś specjalyystą.

Zwykły cyniczny trolling tu uprawiasz. Żałosne i śmieszne.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:00 
Cytuj  
Zmyslam ?
Nie exploitujesz?
Idz karmic kury bo nie sprzedasz jajec i nie bedziesz mial na gre.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:00 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Piszesz bzdury. Najwyraćniej nie wiesz nawet jak to działa, więc chwała dla Ciebie. Napiszę raz jeszcze, że nie 100% graczy ginie z zenchantowanym odpowiednio stafem pod siega (pod stafik, którego będzie używać na siegu)

Mh? Jak specjalnie zenchantowany? Jakikolwiek enchant z broni Ci zostanie na barze buffów. Tu nie trzeba nic przygotować.

smeagollum napisał(a):
Ja gram od bety, to mam skoksane w chuj rzecy na... 75. Hehe, to doprawdy niesamowite. Na 75! Kosmos, nie do osiąnięcia bez makr przez dwa lata.... Zamknij już japę idioto. Niech się wypowiadają CI, co w tę grę grali dłużej niż dwa miesiące, ok?


O przepraszam Pana veterna z pod tekstur i ubierającego się w sprzęt na PvP w zexploitowanym domku.

Faktycznie gram dwa miesiące i nie miałem okazji użyć tylu cheatów co Ty, a widać jesteś specjalyyyystą.

Zwykły cyniczny trolling tu uprawiasz. Żałosne i śmieszne. Widać masz powodu do dowartościowywania się tu.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 22:04 przez vilhelm, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
co sie rzucasz? ma racje.
z tego widzialem z opisu twojej postaci, ktora chcesz sprzedac to albo jebales pve rok, albo makrowales.


Albo dużo grałem. A i tak wszyscy w Ratsach (poza chłopakami z outacstów) mieli mocniejsze postaci ode mnie. Trzymiesięczne postacie miały więcej w mastercei, więcej w statach i więcej hp niż ja. Ja nie wiem czy ty grasz i masz pojęcie jak teraz szybko skille lecą, to nie to co pierwsze kilka miesięcy dfo. 6 reji zrobiłem w tydzień z hakiem na 75. Rzucam się, bo idiotci działaja mi na nerwy. Szczególnie tacy wszystko wiedziący dwumiesięczni gracze, którzy pojęcia nie moją o czym piszą, ale piszą, w obronie dobrego imienia gildii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:05 
Cytuj  
nie gram od paru miesiecy ale nie sadze zeby znowu jakies zmiany zaszly.
co nie zmienia faktu, ze nie zaprzeczyles, ze makrowales.
i tyle w temacie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:07 
Cytuj  
Tłumacz swoją trolową naturę Smeagollum w ten sposób. Ja swoje napisałem wyżej. Rzucając bezpodstawne, wyssane z palca teorie tylko podkreślają jak małą musisz być osobą...


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:09 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Mh? Jak specjalnie zenchantowany? Jakikolwiek enchant z broni Ci zostanie na barze buffów. Tu nie trzeba nic przygotować.


No cóż cały czas staram się Tobie wytłumaczyć, że żeby został właśnie ten, który chcesz by został, to musisz z tak zenchantowaną laską zginąć i zostać zresowany. Tak? Zgadzamy się? Nie z byle jaką i przypadkowo. Na dodatek mamy kilka stron wcześniej w wątku informację, że robicie to specjalnie (pisał o tym Gosti) więc wypierdalaj już z tą swoją demagogią z podstawówki.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:10 
Cytuj  
Sam z tym cieciem makrowalem pod teksturami wiec niech nie pierdoli ze z gry natrzaskal statow. Wcale nie neguje makrowania biernego, sam tak gralem, ale wkurza mnie ze ktos oskarza kogs innego a sam robil dokladnie to samo


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:13 
Cytuj  
Cynizm, cynizm.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie gram od paru miesiecy ale nie sadze zeby znowu jakies zmiany zaszly.
co nie zmienia faktu, ze nie zaprzeczyles, ze makrowales.
i tyle w temacie.


Ech co za bieda. Oczywiście, że makrowałem, nawet napisałem, że z autocllikiem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:14 
Cytuj  
no wiec skoncz juz pierdolic bo ani to zadne newsy, ani zabawne nie jest.
ty 'czitowales' inni 'czituja' - wszystko jasne. nie ma sensu tego ciagnac dalej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no wiec skoncz juz pierdolic bo ani to zadne newsy, ani zabawne nie jest.
ty 'czitowales' inni 'czituja' - wszystko jasne. nie ma sensu tego ciagnac dalej.


No z Tobą nie ma sensu. Przyznaję.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no wiec skoncz juz pierdolic bo ani to zadne newsy, ani zabawne nie jest.
ty 'czitowales' inni 'czituja' - wszystko jasne. nie ma sensu tego ciagnac dalej.


Patrz topik: "kolejny selfown czitera (tym razem WarCry) w DFO"
Powinien go nazwac "cziter objawia kolejny selfown czitera (tym razem WarCry) w DFO"


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.