mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:17 
Cytuj  
Więc wyszło szydło z worka. Nie przypuszczałbym Noia, że taki gracz jak Ty może być exploiterem geometrii gry... Ehhh widać, że to nie tylko Zama ucieka się do tak przyziemnych metod. Smutne to.
Vehr.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:17 
Cytuj  
Kurwa niech ta gre w koncu naprawia!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:18 
Cytuj  
a o czym chcialbys ze mna dyskutowac? tez gralem od bety i tez wiem co wszyscy wyczyniali.
twoje pierdolenie nie robi wiec na mnie wrazenia i jak widac na innych rowniez.
ubzduralo ci sie, ze twoje czitowanie nie jest takie zle jak czitowanie innych.
tylko, ze tu sie mylisz.

99% ludzi w DFO 'czitowalo' wykorzystujac to co av zjebalo w grze.
skonczcie wiec wszyscy udawac kurwa swietych.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:20 
Cytuj  
Z tego co pamietam to z orlim bylo podobnie, chcial cos komus udowodnic/ dojebac a zrobil se sepuku, noia jebnol sobie w jaja podobnie ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:25 
Cytuj  
Albo "Smeagollum self owned". A pod tytuł np "Dual penetrated".


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:27 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Sam z tym cieciem makrowalem pod teksturami wiec niech nie pierdoli ze z gry natrzaskal statow. Wcale nie neguje makrowania biernego, sam tak gralem, ale wkurza mnie ze ktos oskarza kogs innego a sam robil dokladnie to samo


Kurwa, idioto, bo już nie wiem jak się do Ciebie zwracać, ja mam staty po 60. Wszystkie poza intem, którego dochrapałem się 75 po dwóch latach prawie gry. Skończ już pierdolić.

Wracając do tematu - powtórzę:
smeagollum napisał(a):
Jak ktoś bez użycia programów zewnętrznych potrafi włączyć destroyera a następnie odblokować elemtal magię (zostając z dodatkami destroyera) i tak jedzie na PvP, to jest dla mnie cziterem. Jeżeli ktoś ma mało hp i zaczyna używać laga, żeby się wywinąć, naprawdę nie interesuje mnie jak to robi i czy używa programów zewnętrznych. To samo z bufami, które nie znikają (na dodatek to bufy z jakiegoś mega stafu, którego jednak nie bierze potem nawet ze sobą - czyli nic nie ryzykuje a zyskuje przewagę) to jest lamą i cziterem. Podsumowaując - jeśli robi to świadomie, nieważne czy to program zewnętrzny czy exploit, by zyskać podczas PvP coś, czego bez czitów/exploitów uzyskać nie można, lub ratuje w ten sposób swoją dupę to jest lamą i cziterem.

A jakieś tam łażenie po kwasie, czy afk makrowanie, czy nawet bugowanie moba to tylko radzenie sobie ze zjebanym grindem w MMO. Można dojść do tego i bez czitowania/exploitowania (po prostu zajmie to więcej czasu).


Pogrubiłem najistotniejszą część dla idiotów (tak noasz i vilhelm, chodzi o was). Napisałem to już zedwie strony temu, ale wy ciągle swoje, że jak makrowałem, to tak samo oszukiwałem, jakbym sobie destro i elemental magię włączył na raz. tak? Zresztą, prawdę mówiąc możecie tak myśleć. Ja po prostu uważam inaczej.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:30 
Cytuj  
WYPIERDALAJ CZITERZE


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:35 
Cytuj  
noasz napisał(a):
WYPIERDALAJ CZITERZE


Napisał zbanowany koleś do kogoś bez bana, ostrzeżenia nawet. :)
Pozdrów devsów frajerze. :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:39 
Cytuj  
Kończcie już, bo poziom dyskusji sięgnął mmorpg.pl ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:43 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Kończcie już, bo poziom dyskusji sięgnął mmorpg.pl ;)


To przez idiotę Vilhelma z WarCry i nieudacznika Noasza. Dopóki się nie pojawili było jako tako... :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:56 
Cytuj  
Drogi Smeagollum ja tu nie muszę zniżać się do twojego poziomu i używać tak prostackich słów jak ty. Przeczytaj swoje posty raz jeszcze.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 23:04 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Drogi Smeagollum ja tu nie muszę zniżać się do twojego poziomu i używać tak prostackich słów jak ty. Przeczytaj swoje posty raz jeszcze.


Moich nie chce mi się czytać, ale przeczytałem jeszcze raz Twoje:
vilhelm napisał(a):
Starasz się prawić tu moralne kazania? Żałosne...

vilhelm napisał(a):
Faktycznie gram dwa miesiące i nie miałem okazji użyć tylu cheatów co Ty, a widać jesteś specjalyystą.


I na koniec najlepsze:
vilhelm napisał(a):
Albo "Smeagollum self owned". A pod tytuł np "Dual penetrated".


I podsumuję to tak - gdy mam komuś do powiedzenia coś prostego, używam prostych słów. Gdy chcę kogoś obrazić, to go obrażam. Aluzje pozostawiam kulturalnym chłopcom.


Posty: 21
Dołączył(a): 17.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 23:17 
Cytuj  
Huh

Wildze że Noi się nudzi wiec troluje na forum na tym samym którym zarzekał się ze nie pisał bo jego wypowiedzi moderują... :wtf: Noia?

Robisz z igły widły i tyle ale jeśli tak koniecznie chcesz sobie ulżyć to powiem Ci ze masz racje skoro exploidujemy geometrie i bugujemy skorpiona to w motto nie powinnismy miec tego co mamy bo to biednie wygląda.

Pytanie tylko jedno czemu nie stać Cie atakować jawnie cala gildie że ekspoidujemy moby koxajac tylko tylko wpieprzasz pseudoasertywny bulshit zawalając wine na Zamadara. Masz jaja to napisz że AQ expoliduje a w motto mamy....albo zamilcz na wieki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 23:22 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
"To przez idiotę Vilhelma z WarCry "
"Pogrubiłem najistotniejszą część dla idiotów (tak noasz i vilhelm, chodzi o was)"
"Kurwa, idioto, bo już nie wiem jak się do Ciebie zwracać"
"więc wypierdalaj już z tą swoją demagogią z podstawówki."
"Rzucam się, bo idiotci działaja mi na nerwy"
"Nie wszyscy mieliby radochę bijąc kogokolwiek przy pomocy exploitów lamko."
"To ja przepraszam za to spierdalajcie"
"i spierdalajcie Lufanga."


No porównaj sobie teraz do twojego rynsztokowego wywodu.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 00:46 
Cytuj  
Za moich czasów - a były to gorsze czasy - to pod ziemią w DFO tętniło życie. Było tam więcej luda niż na powierzchni. Ludzie jeździli "metrami" a na radarku co sekunde przelatywały krzyżyki. Największy podziemny tranzit ogarniał cairn --> kontynent. Gra od początku była wielkim cheaterm i sam żałuje, że byłem w niej " frajerem" i chodzącym lootem dla "lepiej" wyposażonych przez długi czas.


Mendol napisał(a):
99% ludzi w DFO 'czitowalo' wykorzystujac to co av zjebalo w grze.
skonczcie wiec wszyscy udawac kurwa swietych.


Zawsze to mówiełem a chcieli mnie ukrzyzować ;)

Cytuj:
Z tego co pamietam to z orlim bylo podobnie, chcial cos komus udowodnic/ dojebac a zrobil se sepuku, noia jebnol sobie w jaja podobnie


Nic nie chciałem udowadniać. Jak zobaczyłem skale zjawiska cheatów w dfo to i tak było mi wsio jedno. Chciałem pobic troche chiterków ich narzędziami i poczekać do skończenia abo. Przy okazji nadziałem się na aadmina forum - ferdka jak skomplikowanym makrem nabijał staty i walnąłem felerną fotke.

Cytuj:
to tak samo oszukiwałem, jakbym sobie destro i elemental magię włączył na raz. tak?


Według mnie gorzej. Włączenie tam jakiejś magii nie daje stałych bonusów a pewno kiedyś to naprawią. Makrowanie daje ci stały rozwój postaci - nie nazywajmy tego macrowaniem bo tak naprawde to jest BOTOWANIE. BOT = cheat i to jeden z najbardziej wyuzdanych.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 01:05 
Cytuj  
zniżę się do poziomu Huragana i wkleję obrazek znaleziony na czacie venta za czasów gdy pokurwieniec noia/smeagollum siedział na nim.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 07:01 
Cytuj  
quisatz napisał(a):
Huh

Wildze że Noi się nudzi wiec troluje na forum na tym samym którym zarzekał się ze nie pisał bo jego wypowiedzi moderują... :wtf: Noia?

Robisz z igły widły i tyle ale jeśli tak koniecznie chcesz sobie ulżyć to powiem Ci ze masz racje skoro exploidujemy geometrie i bugujemy skorpiona to w motto nie powinnismy miec tego co mamy bo to biednie wygląda.

Pytanie tylko jedno czemu nie stać Cie atakować jawnie cala gildie że ekspoidujemy moby koxajac tylko tylko wpieprzasz pseudoasertywny bulshit zawalając wine na Zamadara. Masz jaja to napisz że AQ expoliduje a w motto mamy....albo zamilcz na wieki.


Hm, to zaczyna być ciekawe. Wkleję raz jeszcze.

smeagollum napisał(a):
Podsumowaując - jeśli robi to świadomie, nieważne czy to program zewnętrzny czy exploit, by zyskać podczas PvP coś, czego bez czitów/exploitów uzyskać nie można, lub ratuje w ten sposób swoją dupę to jest lamą i cziterem.

A jakieś tam łażenie po kwasie, czy afk makrowanie, czy nawet bugowanie moba to tylko radzenie sobie ze zjebanym grindem w MMO. Można dojść do tego i bez czitowania/exploitowania (po prostu zajmie to więcej czasu).


Patrz pogrubione. Do przeczytania i podjęcia próby zrozumienia was nie zmuszę, ale zaproponować to mogę, Więc proponuję po raz kolejny. To zaledwie kilka zdań...

ps. a pisać odechciało mi się na podforum Ratsów. Poza Noaszem nie spotkałem na mmorpg.pl drugiego takiego moderatora pizdeczki, więc nigdy z mmorpg.pl nie miałem problemu.


Posty: 21
Dołączył(a): 17.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 07:37 
Cytuj  
Pekinie podkreśliłeś cześć swojej wypowiedzi w której oceniasz Zamadara za to co robi......... a jak to się ma do całego trollownia o AQ i jego motto i oczekiwaniu że będziemy go raportować etc blebleble (szkoda mi czasu na kontynuowanie tego posta) o czym pisałem wyżej to ja nie wiem. Jesteś polonistą tak czy ja się wyrażam nie jasno czy zaś Ty celowo manipulujesz swoimi odpowiedziami (na mię to nie działa i nigdy nie działało powinieneś już o tym wiedzieć)

A z innej beczki nie masz pojęcia jak nasz klan odżył po poleczeniu i wejściu w ally porostu nie mas pojęcia Sam nie wieże że to powiem ale po tym tygodniu nie mam już siły siegowac 1/2 ale 4 siege w tygodniu..... :wink:
A zresztą spytaj Gostiego :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 07:41 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
pokurwieniec noia/smeagollum[/img]


Hehe. :) Wpadnie ktoś jeszcze z WarCry? Zapraszam.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 09:15 
Cytuj  
Oooo w dfo jeszcze ktos gra ? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.