mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 738 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 19:08 
Cytuj  
kumpli nie masz? W tej chwili nie trzeba sie zmagac z F5. Jak otworza normalnie mozna kliknac i kupic...


Ostatnio edytowano 11 mar 2009, 19:09 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 19:09 
Cytuj  
Patchowanie skonczone teraz stoje w kolejce queuing...
za czym kolejka to stoi? Bedzie jazda jak sie okaze ze mam za slabego kompa za chwile heh

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 19:12 
Cytuj  
Ha ha ha. Kolejka mi sie skonczyla ale serwer jest offline. Cyba sobie nie pogram dzisiaj a mialem nadzieje chociaz zobaczyc jak wyglada

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 20:09 
Cytuj  
Przelecialem kilka stron tematu i... gdzie to mozna kupic teraz?; ] Nazwa tematu sugerowalaby ze czegos sie w nim dowiem a tak przez pierwsze kilka stron posty zanim bylo wiadomo w ogole jak gra bedzie sprzedawana, na koncu posty ludzi podniecajacych sie tym ze kupili gre... tylko gdzie?; )

pzdr; )

EDIT: ok juz mam, nie wpadlem od razu na to ze trzeba wbic na forumfall i poszukac tematu dla noobow po czym ominac pierwsza strone z niedzialajacymi linkami i na przedostatniej znalezc dzialajacy:D

Ile kosztuje miesiac gry w falla?


_________________
Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 20:40 
Cytuj  
Tutaj możesz kopic grę ale sklepik otwierają raz na jakiś czas na godzinkę :)


Tak naprawdę to narazie jest jakby pre order BETA :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 20:53 
Cytuj  
Gdzie tutaj?;p Kupic juz wiem gdzie no i wiem ze sklepik jakis lewy maja. Wiem ze jest beta ale ludzie sie z tego co widze i tak nawet dobrze bawia ;p Teraz to mnie interesuje ile ta gra kosztuje/miesiac bo wiem ze 1wszy + gra to 50E;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 21:13 
Cytuj  
Tam już ludzie miasta postawili a sklepik dalej off albo ich zainteresowanie grą zaskoczyło albo czekają ze sprzedażą aż postawią 2 serwer.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 00:29 
Cytuj  
olek napisał(a):
Ha ha ha. Kolejka mi sie skonczyla ale serwer jest offline.
Nie pierdolcie ze nawet jak serwer jest offline to trzeba odczekac w kolejce zeby zobaczyc error message. Kurwa jest pod coraz wiekszym wrazeniem ludzi z Aventurine. :-)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 08:20 
Cytuj  
To teraz sklep jest od 17tej czy od 20tej? every day?

Edit: nvm o 17tej.

tu:
https://www.darkfallonline.com/accounts ... e=Homepage

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 08:49 
Cytuj  
nie wiem co wy macie za problemy :P jeszcze nie mialem patching errorow i grajac orkami nie stalem w kolejce dluzej niz.. w ogole nie stalem w kolejcie

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 09:33 
Cytuj  
Poniewaz mam gre (kupowalem tydzień) to chcialem na pogżegnanie z topikiem "gdzi i jak kupić" pomoc innym noob'om co jeszcze nie kupili gry. Ja ja mam DFO dzieki info z tego forum wiec to moj maly wklad jako rewanż :-). Zanaczam ze to pomoc jak noob dla noob'a :-).


- gra kosztuje prawie 50 euro, 14 euro miesiecznie, pierwszy miesiac wliczony w te 50 euro
- gra zrobiona przez amatorow z grecji ktorzy dlubali ja przez prawie dziesiac lat i wydlubali wreszcie. warto wspierac amatorow bo to jedyna przeciwwaga do wielkich korporacji
-w tej chwili jest jededn jedyny serwer w niemczech, moze on przyjac jakies 10 tysiecy osob i jest chyba pelen juz teraz. DFO wyrzuca graczy za makrowania i inne przestepswa :-)) i poprawia wydajnosc zeby wiecej ludzi sie zmiescilo i tym samym po setce dwie sprzedaje nowe konta tylko przez swoja strone.
- kupienie DFO to na dzisaj test na inteligencje i jazda bez trzymanki bo ich strona webowa jest kompletnie mylaca i wpedzajaca w maliny i nigdzie nie ma prawdziwej pewnej i bieżącej informacji kupowalem DFO tydzien i dalej bym nie kupill gdyby nie to forum dziki ci MMORPG.PL !!!!
- sklep bedzie zamkniety dzisiaj jutro i tak zawsze tez w weekendy pierwsza ewentualna szansa to przyszly poniedzialek jesli w ogole
- sklep jest otwierany na maks 10 minut o kolo 17 naszego czasu albo okolo 20 naszego czasu
- zeby kupic DFO to trzeba wczesniej zalozyc konto podajac swoje dane karty kredytowej
- okolo 17:10 lub 20:10 czychac nalezy :-)) na stonie darkfalla na zakladce PRODUCTS. Pojawi sie czerwony duzy prostokatny przycisk na samym dole strony z napisem BUY - trzeba przewinac strone w dol bo sie go nie zobaczy heheh
- po kliknieciu buy tzeba szybko tak jak prosza podac CCV swojej karty kredytowej wczesniej zarejestrowanej (3 cyfry z tylu karty)
- mamy wczesniej zainstalowanego klienta wiec gramy :-)))
- smaczku dodaje fakt ze niegdzie nie ma informacji, informacje na stronie sa mylace. Ja kupowalem jak glupi w innym miejscu (tam gdzie sa szczegoly o karcie kredytowej) i przez tydzien nie moglem kupic hehe bo to nie tam i tamten przycisk NIE DZIALA
- dodatkowa atrakcja to DFO zabrania odswiezania strony w czasie zakupow wiec robimy to jak najrzadziej i delikatnie bo inaczej BAN i wylatujemy ze sklepu. Juz nie mozna F5 wciskac 20 razy na minute :-)))

Sorry za przydlugi post. Ci co graja o wszystkim tym wiedza bo to trywial.
Gra mi chodzi spoko na oko ma mniejsze wymagania od WoW'a ale wylaczylem cienie. Do zobaczenia w DFO jak zobaczycie wredna (tylko na pierwszy rzut oka) Burze to bede to ja :-)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 17:33 
Cytuj  
dziś sklep otwieraj ?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 19:01 
Cytuj  
Nie. Może "early next week".

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 19:15 
Cytuj  
a skąd można ściągać grę przez zakupem?? dajcie jakiegoś linka plx :)

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2009, 21:36 
Cytuj  
Mi kolega klienta sciagnal to nie wiem nawet skad. Oficjalnie po zakupie dostalem takiego linka od DFO:

Darkfall Client Download Page

http://www.eu1.darkfallonline.com/dl/Da ... ll.torrent

Attention: Beta testers don't need to download this. Their beta installation is all they need to play, it will be patched on launch day.

This is a torrent and consists of an installer and Darkfall data files. This will give you plenty of time to download and install Darkfall before you can play on the launch date: February 25th.

If you are not a Darkfall beta tester and do not have a Darkfall beta installation, you have to download both the installer and the date files. The size of the download is approximately 9GB. After everything is installed you will need to receive a small patch to upgrade to the Darkfall launch version before you can enter the game.


Torrent Download Instructions

For those who don't know what to do with a torrent file here are some instructions so as to be ready to receive the files:

Step1: Get a BitTorrent client. For example uTorrent http://www.utorrent.com/

Step2: After installing the BitTorrent client, click the torrent link that will be posted here to download the torrent file.

Step3: Double-click on the torrent file to open it in your BitTorrent client program.

See you in Darkfall

The Darkfall Team

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 01:58 
Cytuj  
Może mi ktoś powiedzieć kiedy będzie shop otwarty i w jakich godzinach ?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 05:07 
Cytuj  
Ostatnio są spore kolejki, podobno na początku tego tygodnia mają coś z tym zrobić. Co do otwarcia sklepu obstawiam:
"puki nie poprawimy kolejek nowych kopi nie będzie" plus oczywiście nieśmiertelne "we apologize" i "soon" żeby jednak podać jakiś termin.

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 15:17 
Cytuj  
Z tego co kojarze to wznowią sprzedaż po tym jak dodadzą trochę serwerów co ma nastąpić w tym tygodniu. Serwery do klastra oczywiście jest i będzie przez jakiś dłuższy czas tylko jeden serwer EU1. Obstawiam w ciemno że w ten piątek będzie mnóstwo kopii do kupienia. To tylko moje przypuszczenia. Ja dziś kasuje mojego Alfara i robie Orca.

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 21:34 
Cytuj  
od dzisiaj w nocy dostawiaja nowe serwery i beda tak przez jakis czas do klastra ma byc lepiej jak bedzie do sprzedaz znow ruszy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 22:14 
Cytuj  
szczerze licze, ze gra sie polepszy i bedzie sie rozwijac, niech dadza wiecej serwow i dadza wiecej kopii do sprzedazy ;)
w tej grze mozna miec tylko jedna postac ta? to troche tez absurd .


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 738 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.