mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Darkfall Online vs Mortal Online
Darkfall zapowiada sie lepiej 38%  38%  [ 21 ]
Mortal zapowiada sie lepiej 46%  46%  [ 26 ]
Obie gry zapowiadaja sie identycznie 16%  16%  [ 9 ]
Liczba głosów : 56
Autor Wiadomość
*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 18:41 
 
QFC napisał(a):
... wazne zeby gameplay byl miodny , jesli bedzie drewno to chuj wie jaki imba kontent nie pomoze tej grze ...

He he i racja. :P


_________________
http://shikashi.mybrute.com

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 19:07 
 
glos na mortala, yea.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 19:38 
 
Dlaczego nie ma Tibii 2 w ankiecie?

@down
Ok


Ostatnio edytowano 4 lut 2009, 23:11 przez Owl, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 19:41 
 
Owl napisał(a):
Dlaczego nie ma Tibii 2 w ankiecie?

Bo nie jestes smieszny.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 19:53 
 
Roball Ty tak zawsze czy masz okres ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 20:50 
 
On pewnie gra w cos fajnego i daje nam do zrozumienia delikatnie ze obie gry to gowno.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 21:25 
 
W gówno grał dlatego pieprzy. Miałem okazje zagrać dłuższą chwilę w DFO, zresztą kilka osób z tego forum gra i śmiało można powiedzieć, ze gra wyjdzie, nie wiem czy 25, ale wyjdzie. Warto poczekac bo jest na co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 21:42 
 
Kiepski trolling. Warto czekac?

Chyba dodam ten post jako zakladke i w "nie-rorareo-dalekiej" przyszlosci zrobie /quote.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 21:43 
 
Podpisuje się pod tym, mi też się dobrze gra.


_________________
@polygamia

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 21:55 
 
Oyci3C, A przyznasz potem że się pomyliłeś? Od razu widać, że Ty akurat nie grasz.

Chętnie bym dał dowód ale tutaj nie można.

Przeanalizujcie sobie posty niektórych z tego forum, to jak pisali jeszcze parę miesięcy temu a jak piszą teraz, łatwo odgadnąć kto jest w becie.

Z innej beczki. Czytam to forum jakiś czas bez konta i zadziwia mnie natężenie snobistycznych i pysznych tekstów...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 21:58 
 
w MO beda takie skille, ktore rozwijane jedna postacia, beda sie rozwijaly rownolegle w reszcie twoich postaci. dodaj do tego ilestam postaci na serwer i to juz wystarcza, zebym bez przekonania podchodzil do MO.

diametralnie inne podejscie ma DFO (na ktore glosowalem).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 22:01 
 
visilis85 napisał(a):
Oyci3C, A przyznasz potem że się pomyliłeś? Od razu widać, że Ty akurat nie grasz.

Chętnie bym dał dowód ale tutaj nie można.

Przeanalizujcie sobie posty niektórych z tego forum, to jak pisali jeszcze parę miesięcy temu a jak piszą teraz, łatwo odgadnąć kto jest w becie.

Z innej beczki. Czytam to forum jakiś czas bez konta i zadziwia mnie natężenie snobistycznych i pysznych tekstów...


Ja nie musze sie niczym obnosic ani chwalic ni to jest moim zamiarem.

Po moich postach gowno wyniesiesz z tego boardu bo ich nie zrozumiesz jak dales przyklad w swoim tekscie.

Kto zrozumie ten zrozumie i to wlasnie do takiej osoby/osob bylo adresowane.

To czy jestem w becie czy nie i czy gralem w bete czy nie to nie Twoja sprawa, a juz na pewno nie bedziemy o tym dyskutowac.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 22:14 
 
Cytuj:
Po moich postach gowno wyniesiesz z tego boardu bo ich nie zrozumiesz jak dales przyklad w swoim tekscie.


Jak się bredzi to najlepiej potem tak to skwitować.

Przyklejaj co chcesz i gdzie chcesz.

Cytuj:
To czy jestem w becie czy nie i czy gralem w bete czy nie to nie Twoja sprawa, a juz na pewno nie bedziemy o tym dyskutowac.


Wiem ze nie grales, nie trudno to wywnioskowac. Dlatego na temat gry mozemy porozmawiac dopiero za jakis czas.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 22:44 
 
smeagollum napisał(a):
w MO beda takie skille, ktore rozwijane jedna postacia, beda sie rozwijaly rownolegle w reszcie twoich postaci. dodaj do tego ilestam postaci na serwer i to juz wystarcza, zebym bez przekonania podchodzil do MO.

diametralnie inne podejscie ma DFO (na ktore glosowalem).


w Mortalu sa tzw Deva Skills:
Some of the Secondary Skills are tagged as Deva Skills. (The Deva is your “shared soul” that connects all your characters on your account.) When a Deva Skill is trained, all your characters will benefit from that training. As all Secondary Skills have prerequisites it does not necessarily mean they can use the skill, but it means it will be there, trained to the same level as for the other characters, and once the prerequisites are met the skill will be active and ready to use

Czyli niektore skille beda mogly przejsc na twoje inne postacie/alty

W Darkfallu jest rowniez cos podobnego. Mianowicie mozesz innego gracza nauczyc swoich skilli (nie wszystkich, ale niektorych).

Jest to wiec ten sam pomysl (przenoszenie skilli z jednej postaci na druga), z tym ze w Mortalu przenosisz je na swoje alty, a w Darkfallu na innych graczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 22:49 
 
Zarri napisał(a):
[
Czyli niektore skille beda mogly przejsc na twoje inne postacie/alty

W Darkfallu jest rowniez cos podobnego. Mianowicie mozesz innego gracza nauczyc swoich skilli (nie wszystkich, ale niektorych).

Jest to wiec ten sam pomysl (przenoszenie skilli z jednej postaci na druga), z tym ze w Mortalu przenosisz je na swoje alty, a w Darkfallu na innych graczy.


pozwole sie z Toba nie zgodzic, ze to ten sam pomysl.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 22:52 
 
Chodzi o to, ze przenosisz swoje skille na inna postac (to jest ten sam pomysl), natomiast czy ta postac jest twoim altem czy charem innego gracza to juz nie ma znaczenia. Pomysl przenoszenia skilli (dosc nowatorski w grach mmo) jest taki sam.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 22:55 
 
A propos skilli - mam takie pytanko. Skoro skille leveluje się poprzez ich używanie to co mi zabroni umówienie się ze znajomym, że będziemy się bili między sobą, ale tak by się nie zabić ? I skille na broń i armor będą nam rosły. Albo jeszcze lepiej - schowamy się w jakieś ciemnej jaskini i tam zrobimy.... to samo, ale już za pomocą jakiegoś bocika albo przez np. zwykłe makro z Nostromo. Przez całą noc takiego napierdalania to się pewnie nieźle te skille naładują.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 23:14 
 
co mi zabroni umówienie się ze znajomym, że będziemy się bili między sobą, ale tak by się nie zabić ?

Nikt. W treningu jest cos zlego? Jesli gra bedzie dobra i przyjemna, to nikt nie bedzie musial siedziec i makrowac nocami po ciemnych jaskiniach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 23:18 
 
Tu sie nie zgodze Con bo ja znajdywalem macrowanie w UO jako przyjemny dodatek :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 23:19 
 
bo Ty jestes inny :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.