mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 16
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 13:22 
Cytuj  
The Seekers" czy też Poszukiwacze to półtajna, półzakonna organizacja działająca głównie w Sanguine i okolicach, lecz rozciągająca wici swych działań do najdalszych zakątków Agonu. Skupia przedstawicieli o różnych ras i światopoglądów, różnego pochodzenia i różnego statusu połączonych wspólnym celem. Większość działań tej gildii pozostaje skryta wśród mroków nocy, jej członkowie zajmują się poszukiwaniem wiedzy i zgłębianiem tajemnic świata, sięgając przy tym po wszelakie narzędzia, nawet te powszechnie uznawane za nielegalne i ścigane. Działania te mają wyższy cel... Poszukiwacze tropią wszelakie artefakty zbierając źródła magicznej mocy co ma im pomóc w odnalezieniu największej potęgi jaka kiedykolwiek istniała - Kamieni Słów. Dzięki tym pradawnym tworom Poszukiwacze chcą zmienić świat... czy na lepsze? To się kiedyś okaże...

- The Seekers będzie klanem RP ale również raczej nie stroniącym nazbyt od PvP ( ale zdecydowanie nie w wersji chamskiego PKingu) i PvE

- Do klanu mogą należeć gracze o różnych "charakterach", chociaż raczej bez ekstremów - gildia będzie prawdopodobnie balansować wokół neutralnego nastawienia do świata. Zarówno paladyni jak i wyznawcy demonów raczej nie mają tu zbyt wiele do szukania (chociaż zależnie od postaci mogą się pojawić wyjątki). The Seekers to formacja oportunistów, wizjonerów ale i racjonalistów - to miejsce zarówno dla elfiego łucznika, ludzkiego łotrzyka jak i krasnoludzkiego kowala. Członków łączy chęć zdobycia władzy chociaż nie koniecznie w tych samych celach.

- Gildia przeznaczona jest dla dorosłych graczy - wiek 18+ chociaż mogą się zdarzyć wyjątki jeżeli młodszy gracz odpowiednio będzie się zachowywał i dobrze prezentował jeżeli chodzi o odgrywanie postaci.

- Chociaż nie od razu, członkowie będą zobowiązani do sporządzenia koncepcji swojej postaci.

- Klan nie będzie tolerował szczeniackich zachowań, kultura osobista jest wymagana.


Zebrało się już kilku chętnych do współtworzenia klanu. Na razie od kandydatów wymagana się jedynie podania wieku i jeżeli już mają jakieś przewidywania to preferowanej rasy i profesji postaci.

Chętni proszeni o PM.


_________________
Z powodu światowego kryzysu finansowego nie stać mnie na zatrudnienie literek do podpisu.


Ostatnio edytowano 9 lut 2009, 14:22 przez _nowy_, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 8
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 13:48 
Cytuj  
Jak mi DF bedzie dzialac na laptopie z internetem orange :) to sie zglaszam :) mam ponad 18 lat ;]


_________________
http://www.sklepjubilerski.com --> zapraszam :)

Projektuje biżuterie na zamówienie!! :)


Posty: 16
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 11:43 
Cytuj  
Chetnych juz troszke jest, mam nadzieje ze uda sie zebrac z 20 osob przed premiera.


_________________
Z powodu światowego kryzysu finansowego nie stać mnie na zatrudnienie literek do podpisu.


Posty: 16
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 16:33 
Cytuj  
Wstępnie przedpremierowo tworzony jest sojusz w którym na razie uczestniczy właśnie The Seekers, Royal Legion i WarCry... cóż, w kupie siła :) Nadal zapraszamy wszystkich potencjalnych rekrutów.


_________________
Z powodu światowego kryzysu finansowego nie stać mnie na zatrudnienie literek do podpisu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.