mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 09:56 
Cytuj  
Magps, nightmare mode czyli poczuj nienawisc innych na sobie. Tego wlasnie chce i to lubie. Czym wiecej ludzi bedzie mnie nienawidziec tym bede sie bardziej cieszyl.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 10:00 
Cytuj  
Forum warriors ftw. Niestety failujesz. 13letni roball lepiej sławił CLkowy chaos na forach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 22:33 
Cytuj  
JESZCZE 10 DNI


i bedizemy mogli sie onaniowac przy load screenie
:]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 22:34 
Cytuj  
Chyba przy kolejnym poście Tasosa informującym o przełożeniu daty premiery.

Edit: mam nadzieję, że się mylę. Mam cholerną nadzieję, że się mylę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 23:08 
Cytuj  
Postal napisał(a):
JESZCZE 10 DNI




http://darkfallreleasedate.com/

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 12:05 
Cytuj  
Cytuj:
The Darkfall™ logo is propriety of Aventurine S.A..
"Darkfall Release Date" is in no way, shape or form associated with Aventurine S.A.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 12:26 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
W EvE jest pvp with respect. Po wiekszosci walk w ktorych rozjebalem nawet bardzo drogie shipy dostawalem msg "Good Fight". Sam tez wysylam.

Oczywiście gdy fight faktycznie byl good.
Szacunek dla przeciwnika ktory zdecydowal sie na walke, a nie podkulil ogon i spierdolil gdzie pieprz rosnie to podstawowa sprawa.


przecież w Eve to system papier-kamień-nożyce pełną gębą, gdzie tam są dobre walki? 99% jest rozstrzygniętych przed oddaniem pierwszego strzału.

btw. mam nadzieję, że jako-taki balans będzie w DFO, a nie jakieś bezsensowne systemy (bo to RvR, bo to kamień-papier-nożyce, bo tu nie chodzi o balans itp.).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 12:53 
Cytuj  
Balans jest - IDEALNY. Nie da się zrobić lepszego balansu niż jest w dfo. Przcież tu nie ma klas, sam decydujesz czy idziesz z mieczem, axem czy róźdźką. Walka i tak zależy w 60% od twoich umiejętności, laga. Pozostałe 40% to twoje levele w skilach i ekwipunek. Bynajmniej tak to wygląda na początku. Nie miałem do czynienia jeszcze z wykoksowaną postacią by mieć na tą sprawę szerszy pogląd.


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 13:06 
Cytuj  
ja stawiam ze na tym etapie to 60% ro rl skill 30% itemzory a reszta to skille postaci.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 14:15 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Magps, nightmare mode czyli poczuj nienawisc innych na sobie. Tego wlasnie chce i to lubie. Czym wiecej ludzi bedzie mnie nienawidziec tym bede sie bardziej cieszyl.


Haha, nienawiść? To się nazywa "ignore" proszę Pana. Cya. Jeśli będę grał w Darkfalla to obowiązkowo prześlę CI na tym forum PW z moim ingame nickiem.
Bez pozdrowień.
Chciałem napisać coś o faszyźmie, ale to pewnie tylko ja jestem nadwrażliwy.
Dalsza część posta uległa autocenzurze.

Pozdro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 14:17 
Cytuj  
mi tez przeslij.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 14:18 
Cytuj  
Trzeba powoli stworzyc topic z lista "kontaktowa".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 14:19 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Tego wlasnie chce i to lubie. Czym wiecej ludzi bedzie mnie nienawidziec tym bede sie bardziej cieszyl.


Zarri napisał(a):
Pamietamy, ze po drugiej stronie kompa jest tez czlowiek i kazdy chce miec fajna zabawe.


Koleś jest bezbłędny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 14:23 
Cytuj  
Razoth , ty mnie juz nienawidzisz a jeszcze cie nie ubilem w grze :P
Nie przejmuj sie tak, to tylko gra. Obiecuje nie znecac sie nad toba zbyt dlugo, skoro jestes taki wrazliwy.
Jesli jednak sprawi ci przyjemnosc zabijanie mnie przez 3 godziny nonstop to smialo, nie bede z tego powodu robil dramy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 14:29 
Cytuj  
"Trochę" zbyt na wyrost jest przekonanie, że mogę nienawidzić jakiegoś usera na forum, który w dodatku pisze posty które mnie bawią.

Myśl co chcesz ale nie przestawaj postować, k?

Mi wystarczy zabicie kogoś raz, a później w ewentualnej obronie własnej.

Z resztą, o czym ta rozmowa. Jak nawet nie jestem pewien czy będę grał od samego relase. Wolałbym żeby sytuacja się już w jakiś sposób ustabilizowała, by jednak mieć przyjemność z gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 15:13 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jak nawet nie jestem pewien czy będę grał od samego relase. Wolałbym żeby sytuacja się już w jakiś sposób ustabilizowała, by jednak mieć przyjemność z gry.


Dziwne wydaja sie wiec slowa Tasosa z ostatniego wywiadu:

"The pre-order customers will be able to download the game prior to the 25th and to enter the game on the launch date. We considered offering early access to the pre-orders, but decided against this due to the competitive nature of the game"

"There will be a limited number of pre-order copies of Darkfall offered, and a limited number of copies available at launch"

Nie chca robic early accessu dla preorderowcow bo to by dawalo im zbyt duza przewage w grze, ale z drugiej strony nie wpuszcza wszystkich na servery w dniu releasu bo nie dadza rady. Tak wiec, ci ktorzy wejda do gry pozniej beda mieli juz mniejsze szanse. Troszke wiec Tasos sie chyba tutaj pogubil i sam sobie zaprzecza.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 15:47 
Cytuj  
na poczatku nowego mmo zawsze jest tłok , po 1 miesiacu 3/4 ludzi odchodzi i zostaja puste servery i kasa poszla sie jebac , oni nie moga sobie pozwolic na takie straty bo to prawie profesjonalna firma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 16:17 
Cytuj  
nie zdziwie sie jak duzo zbieraniny quitnie , ta gra bez mafii z ktora sie biega jest srednio grywalna


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 07:34 
Cytuj  
"Magps, nightmare mode czyli poczuj nienawisc innych na sobie. Tego wlasnie chce i to lubie. Czym wiecej ludzi bedzie mnie nienawidziec tym bede sie bardziej cieszyl...."

Huragan is back :P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 09:26 
Cytuj  
Prawie.
Huragan jaki był taki był, ale faktycznie robił mniej więcej to co mówił, a tu mamy tylko tzw. napinacza.


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.