mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 22:23 
Cytuj  
latwo nie. natomiast pierwsze slysze o systemie wykrywania skryptow.
ludzie makrowali w becie godzinami, dopoki servery nie padaly. porzadne miejsca sa dookola miast npc, ktore sa bronione przez wiezyczki.
mam nadzieje oczywiscie, ze w retailu wezma sie za to. ale obawiam sie, ze moze im nie wystarczyc ludzi do tego.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 23:18 
Cytuj  
spokojnie, dostaną przypływ gotówki to zatrudnią ludzi. gra będzie się rozwijać i już pewnie za kilka miesięcy zacznie błyszczeć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 23:50 
Cytuj  
Do tego trzeba dodac opcje wagi materiałów, co zmusza nas do czestego odwiedzania banku. System jest zbyt skomplikowany na "długie " macra. Kolo miasta masz tylko 2 spoty z metalem, reszta to owszem drewno i kamien, ale to surowiec drugiej kategorii w dodatku sporo waży.


_________________
OrleOko czuwa...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 12:24 
Cytuj  
Przepraszam że się wtrącam do rozmowy ale...Mendol i coldzik...zauważcie że bez takich ludzi jak Zarri możecie zapomnieć o jakimkolwiek sprzęcie w DFO...jednocześnie zapominając o PvP (chyba że będzie z Was grupa REDków latająca ze Starting Weapons;) wykupicie sobie za 100gp dodatkowy slot i będziecie mieli w pierwszym ten wspaniały 2H Topór zrobiony z nogi od krzesła i kawałka piły, a w drugim łuk z witki topoli:] ale przynajmniej nie będzie Wam się psuł osprzęt:P). Ogólnie jak wiadomo NIE MA możliwości naprawy sprzętu w DFO (skill Repair jest tylko do niektórych budynków, statków dział itd.)...a uwierzcie mi na słowo...craftnięty sprzęt przez np.kowala kończy się BAAARDZO szybko. Tak więc jeżeli, rycerzyki dwa, chcecie tak namiętnie i gwałtownie ścinać głowy innym...to prędzej czy później przylecicie do takiego kogoś jak Zarri i poprosicie radośnie o nowy sprzęt bo tamten Wam się niechcący zużył na drugiej wyprawce.
To samo się tyczy Alchemików, Kucharzy...czyli poty i żarcie...są po prostu niezbędne.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli wszystkim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 12:30 
Cytuj  
przepraszam, ze sie wtace iamoon ale sie myslisz.
wystarczy, ze posiedze 2 dni w open city.
i caly bank bede mial zawalony sprzetem.
a do kogos takiego jak zarri oczywiscie, ze bede biegal. w wiadomym celu.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 12:52 
Cytuj  
ano Mendol ma racje, wystarczy ze 2 dni bedzie mi uslugiwal to sprzedam mu pelno sprzetu ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 12:55 
Cytuj  
Tak tak...ale ten sprzęt ktoś najpierw musi wytworzyć...swoją drogą będziesz miał zawalony bank...toną żelastwa średniej klasy...jeżeli będziesz chciał mieć naprawdę dobrą broń (zbroję) to tylko od craftera...Nikt o zdrowych zmysłach nie wyskoczy z np.DemonAxe w pojedynkę poza miasto...a nie będzie to tanie bo...zrobienie GM kowala graniczy z cudem;) Trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia w sobie...kto grał i robił wie o czym mówię. Mam nadzieję że uda się Tobie ta starożytna sztuka łączenia ekonomii z wojną:)
O dostępności surowców nawet nie mówię 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 13:03 
Cytuj  
tak tak. musi ktos wytworzyc, musi ktos kupic.
ja nie mam zapedow, zeby biegac z 'epixami' w dfo. really.
a bron, mounty, armor - wszystko mozna zabrac komus , kto sprzet kupil u craftera :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 13:08 
Cytuj  
Hmmm...zgadzam się z Tobą...wszystko można...ale jak mówi prastare słowiańskie przysłowie "Zawsze trafi się większa ryba" :) Więc miej oczy dookoła głowy rycerzyku i...zapinaj pasy...bo będziesz w sandałach latał 8) :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 13:10 
Cytuj  
tzn. nie bardzo rozumiem z czym masz problem moon, i o co ci chodzi.
nie wspominajac o tym, ze raczej nie rozpoczynamy zdania od 'wiec'.
a 'pasy' to beda darli z twojej dupy w dfo :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 13:24 
Cytuj  
Ależ ja nie mam z niczym problemu Mendol. Przecież to prosty układ...Ty komuś...ktoś Tobie...tak to działa, nie prawda? Przecież dobrze wiesz. Tylko troszek niepokoi mnie fakt, że strasznie gwałtownie reagujesz. Nie znasz człowieka, nic o nim nie wiesz, z kim masz zacz...a od razu że będziesz mu klepał dupę, obcinał głowy...takie tam. Albo jesteś cholernie odważny i pewny siebie...albo chory. Skąd wiesz czy niejaki Zarri nie będzie miał za sobą naprawdę mocnego wsparcia, i to nie jego a Twoja głowa będzie się kulać do morza. O mnie nie wspomnę...pierwszy raz rozmawiamy...a Ty zaczynasz od lekcji polskiego i klepania mi dupska...nie ładnie. Konrador i Bali to tacy porządni ludzie w =O=...szkoda że psujesz renomę swoimi tekstami...to przykre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 13:39 
Cytuj  
ja zaczynam? o ile sie nie myle to zapalales checia do sprostowania 'dyskusji', w ktorej nie brales udzialu od poczatku.
poza tym nie znasz mnie, nie masz pojecia co oznacza 'gwaltowne' reagowanie. tutaj ograniczam sie do odpowiedzi na twoje posty, w ktorych sugerujesz, ze kazdy z nas bedzie w dfo zmuszony do pewnych okreslonych zachowan.

proponuje zaczac czytac ze zrozumieniem i od POCZATKU. bo na podstawie wyrwanych postow, mozna wyrobic sobie bledne zdanie tak jak ty zrobiles.
i troche samokrytyki, bo nie widze wielkiej roznicy pomiedzy 'rycerzykiem' a 'darciem pasow'.

czyja glowa bedzie latac to sie okaze. moze i moja. ale nie widze w tym problemu. i naprawde nie jest to ani twoja sprawa ani tym bardziej twoj problem.

przykre to sa twoje proby zaistnienia tutaj.
rozmawiac to moge z 'kolegami'. z toba co najwyzej 'przerzucac' sie postami.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 13:50 
Cytuj  
Temat przestudiowałem od początku i wiem o czym pisaliście to raz. Rycerzyk nie jest obraźliwe to dwa. Źle interpretujesz posty to trzy. Ze względu na szacunek do niektórych osób z Twojego klanu...zakańczam tę bezproduktywną rozmowę. Pozdrawiam serdecznie raz jeszcze i raz jeszcze życzę spokojnej niedzieli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 13:54 
Cytuj  
achhh ci rpg-owcy :)
Mysle ze obaj sobie bedzie obcinac co chcecie oby zapalu starczylo na wiecej niz tydzien.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 14:01 
Cytuj  
moze i przestudiowales, ale nie zrozumiales. jak i nie wiesz z czego wynika, takie a nie inne nastawienie do zarriego.
rycerzyk nie jest obrazliwy podobnie jak darcie pasow.
ze wzgledu na nieznajomosc twojej osoby a co za tym idzie brak szacunku wobec niej faktycznie zakonczmy.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 14:03 
Cytuj  
Czy to znaczy, ze jeszcze gra nie wydana, a my mamy pierwsza wojne: Outcast vs SCUM ?
Coz za emocje... :D :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 14:26 
Cytuj  
hehe. ja nikomu wojny nie wypowiadam.
niech naprawde kazdy gra tak, aby gra przynosila mu jak najwiecej przyjemnosci. bez wzgledu na to czy jest to wow, war, aoc czy dfo.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 16:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niech naprawde kazdy gra tak, aby gra przynosila mu jak najwiecej przyjemnosci. bez wzgledu na to czy jest to wow, war, aoc czy dfo.


I tymi slowy powinny juz sie dawno skonczyc te przepychanki slowne jakies pare stron wczesniej ...*


* dotyczy to nie tylko tego tematu w dziale darkfalla

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 16:29 
Cytuj  
napisalem to na pierwszej stronie tego tematu ;/

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2009, 20:51 
Cytuj  
Tak, ale jak widac nie do wszystkich to dotarlo..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.