mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 04:13 
Cytuj  
Obrazek

bardzo ładna mapka 4 u gentlemen
http://www.darkfallmaps.com/

jako, że świat jest przytłaczająco duży (sam widziałem może 10% mainlandu i to po łebkach), ładne mapki na pewno się przydadzą,

pozostaje pozaznaczać wszystkie chaos stones, wilderness towers, banki, miasta, ruiny, chesty, mob spawny, skill vendory i już będzie przyjemniej;
ale samo explornięcie wszystkich zakamarków zajmie dobre kilka miechów+


_________________
you are already dead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 04:27 
Cytuj  
To teraz ja mam pytanie:

Swiat jest ogromny - OK.... ale jak jest z jego "zapelnieniem" ?
Jakby mi ktos mogl porownac to do WoW albo WAR, gdzie swiat jest ladnie zrobiony i dosc zywy... chodzi mi o to czy tak jak np. w WoW na kazdym kroku mamy jakies campy mobow, wioski, wieze magow, jaskinie, npcow, itd.....
Czy zony sa zroznicowane i maja jakies "zaplecze fabularne"? Czy mobki sa zroznicowane czy jako ze to gra stricte PvP ogranicza sie to do dwoch rodzajow wilkow w lesie i niedziwedzi w gorach? Niech ktos to porowna to do np. WoW gdzie co zona to inne moby..... pustynia, las, bagna, dzungla, etc....

Czy zwazywszy na zapewne szczatkowe PvE w DFO caly ten dupny swiat jest jedynie battlegroundem a otoczenie jest jedynie dekoracja.... ???

Ogolnie czy jest w tej grze cokolwiek innego niz napierdalanie sie nawzajem. :-)

Niech moj post nie zostanie odebrany negatywnie - ja niechce drugiego WoW'a - jednak uwazam ze dobrze wykonany i "olore'owany" swiat to wazna czesc kazdego MMO. Takze exploracja i jakiekolwiek zaplecze fabularne.....

No i jak jestesmy przy swiecie to moglby ktos postnac jakies screeny w full detalach i konkretnej rozdzialce wlasnie jakis ladnych, ciekawych miejscowejk do exploracji, miast, etc......

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 06:50 
Cytuj  
http://www.ascensionguild.com/darkfall/ ... arison.jpg

dobre porownanie wielkosci map, Agon vs. Kalimdor.

w WAR nie gralem, ale porownujac do warcrafta mobow jest ZNACZNIE mniej. nie chodzi tylko o ilosc spawnow, ale tez o mala roznorodnosc - np w newbzonach sa tylko gobliny. jest tez troche pustych lokacji, w ktorych na pewno powinien byc spawn, ale go nie ma.

mimo wszystko, raczej nie nalezy sie przejmowac, bo w patchnotes kazdej z latek wydanych w ciagu ostatnich dwoch tygodni (a bylo ich chyba 5) bylo lakoniczne 'updates to world building'. maja jeszcze tydzien do premiery + troche czasu az ludzie zaczna opuszczac nubzony wiec nie nalezy sie sugerowac tym jak to wyglada teraz. wiekszym problemem jest nudny craft (macrofest) i gimped magia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 08:15 
Cytuj  
kabraxis ogranicz sie w swoich pytaniach moze do jednego miejsca?
w dfo sa moby i jest ciut pve. ogolnie w tej grze chodzi o to zeby napierdalac sie nawzajem.
swiat jest zrobiony fajnie i klimatycznie, a 'spawny' mobow sa zrobione tak, zeby nie przeszkadzac w jebaniu headow dla szatana.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ogolnie w tej grze chodzi o to zeby napierdalac sie nawzajem.


Chyba ci sie cos pomylilo z Warhammerem. DF to sandbox, wiec nie ma celu w tej grze, wszystko zalezy od graczy.
Nagrody za PvP w Darkfallu masz ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:15 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Nagrody za PvP w Darkfallu masz ?

Ror. A nie masz?


EDIT: a on topic - była gdzies taka mapa na wielkim zblizeniu do ktorej mozna bylo online dodawac notki. Pamieta ktos link?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:17 
Cytuj  
Ja nie wiem, dlatego sie pytam Mendola. Tylko mi nie mow, ze full loot jest nagroda albo red status.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:18 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Mendol napisał(a):
ogolnie w tej grze chodzi o to zeby napierdalac sie nawzajem.


Chyba ci sie cos pomylilo z Warhammerem. DF to sandbox, wiec nie ma celu w tej grze, wszystko zalezy od graczy.
Nagrody za PvP w Darkfallu masz ?


Zarri ile razy mozna Ci mowic, zebys skonczyl pierdolic farmazony, albo przestal palic jakies gowno, bo Ci nie sluzy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:21 
Cytuj  
jak to ktos powiedzial wczoraj, dfo z sandboxem ma niewiele wspolnego.
a dlaczego to sie przekonasz zarri jak pograsz. od gracza cos zalezy.
ale na pewno nie wszystko. i nawet nie duzo.
nagrody za pvp? co to w ogole za pojecie?
czy ty w ogole masz pojecie o warhammerze albo dfo?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:22 
Cytuj  
To mi wytlumacz coldzik, dlaczego napierdalanie sie w Darkfallu ma byc mim celem w grze ? Ja np. bede chcial sie zajac craftingiem i budowa statkow i w tym kierunku bede rozwijal swoja postac. PvP traktuje jako "przy okazji" ale nie jest to glowny feature Darkfalla, bo takiego nie ma.

Moze dla niektorych Darkfall o bedzie tylko napierdalanka w stylu Quakea, ale w takim razie nie bardzo rozumieja pojecie sandbox.

Mendol napisał(a):
dfo z sandboxem ma niewiele wspolnego.


Naprawde ? Dobrze ze mnie w takim razie oswieciles, bo nie bede kupowal tej gry skoro to ma byc tylko Quake w czasach starozytnych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:24 
Cytuj  
daj znac gdzie bedziesz craftowal i budowal statki. wpadne ci pomoc.
ciesze sie, ze ty rozumiesz. najwazniejsze zeby kazdy z nas dobrze sie bawil grajac w dfo. w taki sposob jaki mu odpowiada.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:24 
Cytuj  
narazie ty nie bardzo rozumiesz pojecia sandbox...
A pvp w dfo do glowny cel, a reszta to tylko dodatki (bez ktorych pvp nie mialoby sensu) :) Jak to mowi Mendol, chodzi o to zeby napierdalac heady dla szatana

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 10:07 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Jak to mowi Mendol, chodzi o to zeby napierdalac heady dla szatana


Dla ciebie i Mendola zapewne to bedzie glownym celem w grze, z ta roznica, ze to wasze glowy beda lecialy dla szatana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 10:11 
Cytuj  
mhm. no ale jesli ty bedziesz zajety craftem to kto bedzie mi leb ucinal?

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 10:11 
Cytuj  
ale nie bij mnie prosze

@Mendol - zajebie nas kilofem

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 11:19 
Cytuj  
zarri będzie niewolnikiem, kopiącym i ssącym całej polskiej społeczności mmo. Obyś tylko był w gildii, bo będzie niezła farma.


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 13:17 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
narazie ty nie bardzo rozumiesz pojecia sandbox...
A pvp w dfo do glowny cel, a reszta to tylko dodatki (bez ktorych pvp nie mialoby sensu) :) Jak to mowi Mendol, chodzi o to zeby napierdalac heady dla szatana


bez urazy ale troche pitolicie. glowny cel pvp... hmm czyli co gw2? budowa miasta, sojusze, crafting to tylko jakies tam male dodatki (znaczy zakladajac ze kiedys to wszystko tam bedzie)? no w sumie mozna to przedstawiac jako dodatki do pvp, ale z takim podejsciem rownie dobrze mozecie powiedziec ze istota dfo to crafting, fakt jest w nim duzo pvp, ale to po to aby crafterzy mieli zbyt na swoje towary...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 15:20 
Cytuj  
Oby bylo troszke podobne jak w eve, gdzie pvp jest elementem calosci, ekonomia, produkcja, kontrola regionow, polityka miedzy corpami, trzymam kciuki za to by ta gra rozwijala sie w takim kerunku.
Jesli w grze bedzie samo pvp i to nawet w super wydaniu to po 2-3 tygodniach sie znudzi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 15:40 
Cytuj  
gdyby DFO miało ograniczać się tylko do PvP, to nietknąłbym go kijem przez szmatę. combat system jest mizerny w porównaniu z każdym dobrym FPSem.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 16:14 
Cytuj  
brazz napisał(a):
gdyby DFO miało ograniczać się tylko do PvP, to nietknąłbym go kijem przez szmatę. combat system jest mizerny w porównaniu z każdym dobrym FPSem.


Jak widac niektorzy maja bardzo male wymagania co do gry rpg, wystarczy im walic heady dla szatana i sa szczesliwi. Pograja 2-3 tygodnie i im sie znudzi, wiec nie ma sie co takimi osobami (w stylu Mendola i coldzika) przejmowac, beda oni naszym miesem armatnim i tanimi dziwkami do lootowania za darmoche.
DFO jako sandbox daje nam duzo wiecej do robienia w tej grze niz tylko glupie nawalanie sie w stylu Quake.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.