mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:45 
Cytuj  
zwierzątek, poza kuniami nie ma, wiemy o tym od ponad pół roku. w żadnym wypadku nie jest to minus, wręcz przeciwnie.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:47 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mozliwe ze z nekromancji mozna sobie wyczarowac peta, ale z tego co wiem nikt az tak daleko w magii podczas bety nie doszedl.. :roll:


nie można.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mozliwe ze z nekromancji mozna sobie wyczarowac peta, ale z tego co wiem nikt az tak daleko w magii podczas bety nie doszedl.. :roll:

Nie ma petow, w zadnej formie (chyba ze aldatha ci zahauczy). Nekromancja to unholy dmg, drainy i debuffy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:51 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego zrobili wspolny bank dla calego swiata, przeciez to ogranicza ewentualna powstajaca ekonomie, nie wspominam o braku czegos w postaci marketu czy npc-ow do handlu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:53 
Cytuj  
No to jest moim zdaniem minus spory. Woallbym Lokalne banki i regionalne AH (w sumie mamy 5 ras wiec ladnie by mozna to podzielic).


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:56 
Cytuj  
tak wspolny bank to duzy minus, powinny byc lokalne. Fajnei by to wplynelo na ilosc mojego lotu.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:08 
Cytuj  
Nie zgodzę się z tym. Bez możliwości dowolnego stawiania domków powoduje to tylko ograniczenie terytorialne i niepotrzebnie komplikuje logistykę. A przynajmniej ja czegoś takiego w grze osadzonej w świecie fantasy nie szukam :)

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:15 
Cytuj  
housing odpadł chyba właśnie dlatego, że są te niszczęsne uniwersalne banki.

z kolei ograniczona ilość slotów na miasta to plus, pobudzi walkę o nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:19 
Cytuj  
Moze uniwersalne banki sa dlatego ze nie ma domkow, a czy beda to juz nawet chyba w aventurine nie wiedza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:21 
Cytuj  
brazz napisał(a):
housing odpadł chyba właśnie dlatego, że są te niszczęsne uniwersalne banki.

z kolei ograniczona ilość slotów na miasta to plus, pobudzi walkę o nie.

W UO były i domki i uniwersalne banki więc nie widzę związku...

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Moze uniwersalne banki sa dlatego ze nie ma domkow, a czy beda to juz nawet chyba w aventurine nie wiedza.

Mozesz to troszke rozwinac? bo jakos nie rozumiem

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:30 
Cytuj  
Havok napisał(a):
brazz napisał(a):
housing odpadł chyba właśnie dlatego, że są te niszczęsne uniwersalne banki.

z kolei ograniczona ilość slotów na miasta to plus, pobudzi walkę o nie.

W UO były i domki i uniwersalne banki więc nie widzę związku...


AV obcięło wszystkie featursy, których nie było w stanie skończyć na czas. housing (w takiej postaci jak zapowiadano kilka lat temu) odpadł być może właśnie dlatego, że w wypadku istnienia uniwersalnych banków domki straciłyswoją podstawową funkcję, tj. magazynu.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:32 
Cytuj  
Red zawsze korzystal z domku jako magazynu ;)

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:34 
Cytuj  
w UO. w DFO domki są tylko w miastach, a w miastach jest też uniwersalny bank.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:36 
Cytuj  
brazz napisał(a):
AV obcięło wszystkie featursy, których nie było w stanie skończyć na czas. housing (w takiej postaci jak zapowiadano kilka lat temu) odpadł być może właśnie dlatego, że w wypadku istnienia uniwersalnych banków domki straciłyswoją podstawową funkcję, tj. magazynu.

Napisałem właśnie dla tego o UO, że tam te dwa rozwiązania jakoś na siebie negatywnie nie wpływały. Tyle ze tam domki można było stawiać wszedzie i taki magazyn miał sens. Tu mamy bardziej rozległy świat i o takie rozwiązanie aż się prosi... Bardziej przemawia do mnie teoria o wydolności serwerów ;)

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:42 
Cytuj  
nie twierdzę, że dobry housing i UB się wzajemnie wykluczają. napisałem, że być może domki odpadł właśnie dlatego, że miały niski priorytet w planach AV w związku z ich ograniczoną przydatnością.

z drugiej strony mam nadzieję, że dobry housing pojawi się w grze, i to w miarę szybko.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.