mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 18:49 
Cytuj  
i byc moze czesc z nas to wytrzyma ;-)
mam tylko nadzieje, ze nie bedzie az tak zle jak kon opisuje.
i osoby, ktore nie moga grac codziennie po pare godzin, beda mogly, mimo wszystko miec fun w dfo.
inaczej - mega fail.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 18:52 
Cytuj  
skutecznie mnie odstraszyliście. I dobrze. Czekamy na MO :roll:


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 18:55 
Cytuj  
a najzabawniejsze ze wciaz zamierzamy w to grac i to od godziny 0!
wrecz nie mozemy sie doczekac ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 19:05 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Czekamy na MO :roll:


lol

a co do featursów, to kon nie wymienił wszystkich brakujących (np. nie ma obiecanych 500 spelli i tyleż skilli, dobrego housingu), a doddając do tego brak balansu i wszechobecny grind można uzyskać bardzo negatywny obraz gry. taki obraz jest fałszywy, bo każdy kto czekał na DFO od x lat będzie miał ubaw. ot, mimo wszystkich negatywnych rzeczy, jakie powiedziałem o grze, to grałem dziś do 6 rano, a sesję przerwałem tylko dlatego, że AV wyłączyła serwery. oprócz cywilizacji żadna gra mnie tak nie wciąga.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 19:24 
Cytuj  
Faktycznie, gdyby tak polazic po roznych stronach, pozbierac wszystkie zapowiedzi do kupy, to troche by tego bylo. Nie ma za bardzo sensu sie w to bawic, bo chodzilo mi tylko o sprostowanie informacji z dawno nieaktualizowanej strony gry.

Koncentrujac sie na tym, czego nie ma i co jest zle, to rzeczywiscie zaczyna niefajnie wygladac, ale calosciowo tragedii nie ma. Dlatego jako przeciwwage dla listy chcialem chociaz wrzucic ten filmik... Gram jak serwerki sa online w sensownych godzinach i startuje jak tylko serwerki retail wstana - oby sie tylko nie okazalo, ze niedlugo potem wszystko padnie i nie bedzie sie w stanie podniesc, tak jak strona z pre-orderami. Bo w zasadzie do tej pory nie mamy stuprocentowej pewnosci, ze serwery gry za kazdym razem wylaczane sa przez adminow, a nie padaja sobie po prostu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 20:55 
Cytuj  
brazz napisał(a):
mimo wszystkich negatywnych rzeczy, jakie powiedziałem o grze, to grałem dziś do 6 rano, a sesję przerwałem tylko dlatego, że AV wyłączyła serwery. oprócz cywilizacji żadna gra mnie tak nie wciąga.


To wyjaśnij mi co jest w niej takiego fajnego? Poza zabijaniem wszystkiego co się napatoczy to można coś tam robić czy nie? Bo jak słyszę, że crafting to zmuła, skille to grind w czystej postaci i to jeszcze połowa jest mniej niż bezużyteczna to można się załamać. Więc się pytam co tam takiego jest ciekawego?

Widzę, że w Darkfalla będą napewno grali fanboye no i osoby na forum, które grają i podniecają się każdym nowym MMORPG, nie należę niestety do żadnej z tych grup i nie wiem czy wydawać 200zł na preorder czy nie. Jestem w kropce, a chętnie bym w coś popykał.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:06 
Cytuj  
emocje przy PvP, wspaniały i rozległy świat, ogromny potencjał, klimat.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:10 
Cytuj  
brazz napisał(a):
emocje przy PvP


po miesiacu zabijasz juz bez emocji

Cytuj:
wspaniały i rozległy świat


po miesiacu znasz juz caly swiat na pamiec

Cytuj:
ogromny potencjał


marzyciel :) moze za rok przy ich tempie cos dam zrobia dodatkowo

Cytuj:
klimat.


to tylko dla rpgowcow

A tak pozatym, cos konkretnego ? Oprocz skopanych Sieges, ktore nie sa siegesami tylko polowaniem na jednego gracza ?

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:15 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
dam


dam di ram di dam

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:26 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
brazz napisał(a):
Cytuj:
wspaniały i rozległy świat


po miesiacu znasz juz caly swiat na pamiec


Chyba gry pomyliles :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:40 
Cytuj  
ooo czcigodny Zarri cos odpada z fanboystwa Darkfalla? Zarri nie odchodz, przeciez wszyscy z tego forum maja poczuc zapach Twego miecza :)

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:43 
Cytuj  
Zarri napisał(a):

A tak pozatym, cos konkretnego ? Oprocz skopanych Sieges, ktore nie sa siegesami tylko polowaniem na jednego gracza ?


Naucz sie czytac ze zrozumieniem. To o czym mowisz to Challange, a nie Siege.


Nawet w failowaniu jestes beznadziejny :)


_________________
Psst.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 21:57 
Cytuj  
Zarri w ciagu tygodnia pokazal dwa oblicza, to oznacza ze faktycznie bedzie hardcore nas czekal :roll:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 22:00 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zarri w ciagu tygodnia pokazal dwa oblicza


Rozdwojenie jaźni = Huragan.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 22:00 
Cytuj  
Ja narazie zauwazylem tylko jedno - oblicze idioty ;)


_________________
Psst.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 22:08 
Cytuj  
Y dostrzegles po prostu jego prawdziwa twarz :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 22:25 
Cytuj  
y3l33t4 napisał(a):
To o czym mowisz to Challange, a nie Siege.


A dokladniej tzw. Conquest Challenge polegajace na tym, ze zdobywasz miasto innej gildii. By takie miasto obronic wcale nie musisz walczyc z najzedzcami tylko wystarczy ze zabijesz jednego gracza przeciwnika w ciagu 4 godzin od wyzwania.
Ja to nazywam Siege, tylko akurat w DFO ma z typowym Siege malo wspolnego (co mnie martwi).

embe, hardcore bedzie jesli ta gra zaoferuje cos wiecej niz tylko bezmyslne nawalanie sie w kolko o "pietruszke"

Oczywiscie sprobuje Darkfalla bo moja gildia sie na niego juz przygotowala, ale jestem coraz mniej nim zachwycony. Hype mi opada z kazdym dniem.


Ostatnio edytowano 23 lut 2009, 22:31 przez Zarri, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 22:26 
Cytuj  
To wszystko przypomina Kraine Tygrysow/Tigerland... nawet gra sie nie zaczela. A wyjdzie z tego przecietna podroba UO/EvE.

Co w sumie nie jest dobre, bo zaden profesjonalny developer nie da kasy na projekt "w stylu UO" po tym, jak DFO sfailuje. Beda trzepac wowlajki do usranej smierci. Jedyna nadzieja WoD z CCP.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 22:33 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
bo zaden profesjonalny developer nie da kasy na projekt "w stylu UO" po tym, jak DFO sfailuje.


grunt, że teraz dają.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2009, 22:40 
Cytuj  
brazz napisał(a):
Isengrim napisał(a):
bo zaden profesjonalny developer nie da kasy na projekt "w stylu UO" po tym, jak DFO sfailuje.


grunt, że teraz dają.


Kase to daja banki w kredycie. Aventurine wzieli kredyt 25 mln euro na Darkfalla, ale na razie nie widac tych pieniedzy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.