mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 18:27 
Cytuj  
Taliesin napisał(a):
A ja tam kupie. Przynajmniej fantazje maja :). Poza tym spodziewalem sie takiej obsuwy jak zwykle. Zaden mmorpg nie udziwgnal startu wiec nie ma co sie dziwic.


Oooo Tal staruchu :D Kope lat od DI.
Morandir jeszcze zyje?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 18:43 
Cytuj  
http://www.gamespot.com/news/2005/01/18 ... 16566.html

8)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 18:46 
Cytuj  
Postal napisał(a):
http://www.gamespot.com/news/2005/01/18/news_6116566.html


<@Brannoc> my penis is bigger

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 18:48 
Cytuj  
Chlopaki z Aventurine wykonali kawal dobrej roboty i nalezy im sie miesiac wakacji. Wiekszosc bledow wynika pewnie z niewyspania - jedyna rada odpoczynek.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 18:54 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Taliesin napisał(a):
A ja tam kupie. Przynajmniej fantazje maja :). Poza tym spodziewalem sie takiej obsuwy jak zwykle. Zaden mmorpg nie udziwgnal startu wiec nie ma co sie dziwic.


Oooo Tal staruchu :D Kope lat od DI.
Morandir jeszcze zyje?


A teraz wbij mi ten noz w brzuch ;>
Kiedy wpadniesz potrenowac?:)


_________________
Wszyscy, którzy walczyli fair, zginęli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 19:06 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
kurwa jestem blisko anulowania tego walonego preordera...
Niech do urwy edzy cos wreszcie ruszy...

to wypierdalaj(bez urazy :)), ktos cie trzyma sila ?
no mam nadzieje ze tacy jak ty wlasnie sie wyniosa (forum fighters)

fakt faktem smiesznie jest poobserwowac jak ludzie sie spinaja ze nie moga grac przez pare dni w gre na ktora czekalo sie 8(?) lat, ja sam przeczytalem o niej w 2k5 chyba

rozumiem zaplaciliscie bla bla bla ... ale zczajcie fakt ze czasami sie po prostu kurwa czegos nie da fizycznie zrobic, kazdy kto mial min info o gierce wiedzial ze to produkcja garazowa i moga byc takie problemy

gierke tworzy garstka ludzi i robi to z sercem, mam nadzie ze sytuacja sie ustabilizuje i pogram w to bo jestem ciekaw efektu i chetnie te 50ojro poswiece, chocbym mial przez tydzien snianad nie jesc ;)


nikki|-W: Brannoc, using ping plotter I consistently ping the DF server around 180ish. While I'm in game my ping ranges from 240-300.. and sometimes spikes. my fps is consistently above 100. What's up with that?
<@Brannoc> your megahurtz must be haxed, nikki!

heheheheheheh

mysle ze oni maja to w dupie ze wy macie w dupie

pozdrawiam


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 19:33 
Cytuj  
http://www.mmorpgitalia.it/gallery/file ... 0_1812.jpg

drugi od lewej rzondzi !!!!!!!!!!!!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 19:35 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
to wypierdalaj(bez urazy :)), ktos cie trzyma sila ?
no mam nadzieje ze tacy jak ty wlasnie sie wyniosa (forum fighters)

fakt faktem smiesznie jest poobserwowac jak ludzie sie spinaja ze nie moga grac przez pare dni w gre na ktora czekalo sie 8(?) lat, ja sam przeczytalem o niej w 2k5 chyba

rozumiem zaplaciliscie bla bla bla ... ale zczajcie fakt ze czasami sie po prostu kurwa czegos nie da fizycznie zrobic, kazdy kto mial min info o gierce wiedzial ze to produkcja garazowa i moga byc takie problemy

gierke tworzy garstka ludzi i robi to z sercem, mam nadzie ze sytuacja sie ustabilizuje i pogram w to bo jestem ciekaw efektu i chetnie te 50ojro poswiece, chocbym mial przez tydzien snianad nie jesc ;)



Ze tak powiem bez obrazy, ale jak masz zamiar cos powiedziec/napisac, to najpierw sie wysil i przynajmniej sproboj przeprowadzic ten ciezki proces zwany mysleniem, bo ewidentnie strzelasz, ale na oslep. Jak chcesz sie ponapinac, to bym sugerowal w domu przed lustrem, bo tu zaraz ktos moze wyjac igle i spuscic z Ciebie troche powietrza. Dalszego belkotu nie bede komentowal.

Morandir, no trzeba by kiedys powtorzyc cwiczenia w szerokim gronie.

PS. Przed chwila po drugim mailu do supportu, zciagneli mi kase z konta. Wreszcie moze cos sie ruszylo ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 27 lut 2009, 19:50 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 19:38 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
http://www.mmorpgitalia.it/gallery/filesnew/6/3/4/8/100_1812.jpg

drugi od lewej rzondzi !!!!!!!!!!!!


rzoNdzi , chyba palil papierosy jak byl mlodszy :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 19:46 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Zarri napisał(a):
http://www.mmorpgitalia.it/gallery/filesnew/6/3/4/8/100_1812.jpg

drugi od lewej rzondzi !!!!!!!!!!!!


rzoNdzi , chyba palil papierosy jak byl mlodszy :P


To trzeci z braci Kaczyńskich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 19:57 
Cytuj  
Zarri napisał(a):


Sorry nie rozumie zartu ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 21:28 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
kurwa jestem blisko anulowania tego walonego preordera...
Niech do urwy edzy cos wreszcie ruszy...

to wypierdalaj(bez urazy :)), ktos cie trzyma sila ?
no mam nadzieje ze tacy jak ty wlasnie sie wyniosa (forum fighters)

fakt faktem smiesznie jest poobserwowac jak ludzie sie spinaja ze nie moga grac przez pare dni w gre na ktora czekalo sie 8(?) lat, ja sam przeczytalem o niej w 2k5 chyba

rozumiem zaplaciliscie bla bla bla ... ale zczajcie fakt ze czasami sie po prostu kurwa czegos nie da fizycznie zrobic, kazdy kto mial min info o gierce wiedzial ze to produkcja garazowa i moga byc takie problemy

gierke tworzy garstka ludzi i robi to z sercem, mam nadzie ze sytuacja sie ustabilizuje i pogram w to bo jestem ciekaw efektu i chetnie te 50ojro poswiece, chocbym mial przez tydzien snianad nie jesc ;)


nikki|-W: Brannoc, using ping plotter I consistently ping the DF server around 180ish. While I'm in game my ping ranges from 240-300.. and sometimes spikes. my fps is consistently above 100. What's up with that?
<@Brannoc> your megahurtz must be haxed, nikki!

heheheheheheh

mysle ze oni maja to w dupie ze wy macie w dupie

pozdrawiam


meterr - moge Ci sprzedac majtki Tasosa z widoczna brazowa prega tam od strony dupy
jak dla Ciebie 1k PLN

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 21:39 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
QFC napisał(a):
Zarri napisał(a):
http://www.mmorpgitalia.it/gallery/filesnew/6/3/4/8/100_1812.jpg

drugi od lewej rzondzi !!!!!!!!!!!!


rzoNdzi , chyba palil papierosy jak byl mlodszy :P


To trzeci z braci Kaczyńskich.


jeśli mnie pamięć nie myli ten mały, to akurat dziennikarz.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 03:12 
Cytuj  
Morandir napisał(a):
Cytuj:
Oooo Tal staruchu :D Kope lat od DI.
Morandir jeszcze zyje?


A teraz wbij mi ten noz w brzuch ;>
Kiedy wpadniesz potrenowac?:)


Aloha Mor i Tal :) Nie sądziłem, że Was tu zobaczę. Trochę lat minęło.
Ja tam już porzuciłem nadzieje na DFO, niestety śmierdzi kpiną i manipulacją (liczyłem na UO2 ale widać na to poczekamy z kolejne 10-20 lat, może wnuki będą). Tak sobie teraz myślę, że za tą kosmiczną cenę gry można mieć trzy dni painta i równie ciekawe PvP ;D
Niech żyje Jumpgate, przynajmniej COdemasters jak do tej pory wydali same znakomite i dopracowane tytuły, ostatnio męczyliśmy GRID'a. Wypas zabawa (multi) bez abonamentu i przynajmniej działa jak trzeba ;D


_________________
"Brothers... what we do in life... echoes in eternity."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 17:46 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
meterr - moge Ci sprzedac majtki Tasosa z widoczna brazowa prega tam od strony dupy
jak dla Ciebie 1k PLN


a kto to jest ten tasos ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 18:04 
Cytuj  
Pinki napisał(a):

Aloha Mor i Tal :) Nie sądziłem, że Was tu zobaczę. Trochę lat minęło.
Ja tam już porzuciłem nadzieje na DFO, niestety śmierdzi kpiną i manipulacją (liczyłem na UO2 ale widać na to poczekamy z kolejne 10-20 lat, może wnuki będą). Tak sobie teraz myślę, że za tą kosmiczną cenę gry można mieć trzy dni painta i równie ciekawe PvP ;D


Strzala, long time no see, DFo obserwujemy od dawna w bete "pobiegalismy" ale tylko troche bo czasu brak. Ta nisza nas interesuje wiec jej kibicujemy i w miare czasu bedziemy pogrywac.


_________________
Wszyscy, którzy walczyli fair, zginęli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 20:43 
Cytuj  
jak juz tak delikatnie o diablo to... 12kwietnia godz ok20 na pol-1 siakes spotkanie ludzi grajacych kiedys w diablo - takie info nabylem od Mordora.
Jakby co.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 10:45 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
jak juz tak delikatnie o diablo to... 12kwietnia godz ok20 na pol-1 siakes spotkanie ludzi grajacych kiedys w diablo - takie info nabylem od Mordora.
Jakby co.

Thx Morgul
Przekazane tu i owdzie :)


_________________
Wszyscy, którzy walczyli fair, zginęli.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 10:56 
Cytuj  
1999-2003 +S@mael+ , Red monk , other.

diablo 1 ;]

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 14:06 
Cytuj  
Dopóki gra oficjalnie nie zostala wprowadzona do sprzedazy, ciagle uwazalem, ze wszelkie problemy, niedomowienia i nie wypelnianie obietnic przez AV to nic wielkiego ale w tym momencie, jezeli ktos zaplacilby za gre nawet 1 euro to wszystko MUSI dzialac. Klient nasz pan i kurwa koniec. Nie bierze sie pieniedzy za odpierdalanie dziadostwa a Brannoc swoje teksty moze se w dupe wsadzic, bo zapomnial ze to juz nie okres prebeta hype'u.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.