mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 18:23 
Cytuj  
w tym temacie wychodzi szydło z worka ;d

edit down: a rzeczywiście, trafniejsze


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Ostatnio edytowano 14 mar 2009, 18:41 przez Quetzacotl, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 18:39 
Cytuj  
chyba sloma z butow

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 19:08 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Ale jesteście żałośni :P
Najpierw dajecie dupy Bloodom a potem wjeżdżacie na matki ludzi którzy jeszcze się trzymają.
Wiedziałem parę lat temu że to forum jest pełne dzieci neo, ale ci sami ludzie zachowują się tak samo po 3-4 latach.
Aenima, zachowujesz się jak zakompleksiony gówniarz chociaż jesteś moderatorem i powinieneś albo dawać przykład pewnej kultury albo za przeproszeniem zamknąć ryja.

Wielki oswieciony zaloz sobie wlasne forum..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 19:10 
Cytuj  
hehehe tzn. nie wiem o co chodzi ale ok.
biedny eagle sie rzuca, bo postawil sobie miasto na srodku fajnej wyspy...
i pewnie pogodzil sie juz z faktem, ze je straci.
dlatego jego proby zdyskredytowania nas sa dosc zabawne.
a reszta? jak zwykle nie ma pojecia co sie dzieje, dlaczego i po co - ale komentuje (jak atherius).
normalka.

enderhawk jesli cos ci sie nie podoba na tym forum, to wiesz, zawsze mozesz znalezc sobie inne, albo zrobic swoje - lepsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 19:49 
Cytuj  
Od ladnych paru lat to forum nie jest dla tych co szukaja informacji tylko by sobie zrobic flame.
Moderatorzy maja wolna reke i robia ogolnie na forum syf, Beast trzymaj to jeszcze w garsci ale obecna ekipa olewa wszystko i wszystkich.

Co do tematu to tak jak pisalem, szkoda ze znika polska gildia, myslalem ze outcast ma wieksze ambicje, zwlaszcza ze sporo ludzi z tej gildii na forum pisalo wiele i okazuje sie teraz to nic nie warte.
Powinniscie sie cieszyc ze inni tworza cos w tej grze i maja z tego swietna zabawe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:05 
Cytuj  
mam wrazenie embe, ze grasz w kolejna gre o ktorej nie masz zielonego pojecia.
podobnie jak o 'ambicjach' ani 'wartosciach'.
nie masz pojecia co nam dalo dolaczenie do blood i dlaczego to zrobilismy.
przestan wiec oceniac czyny, dopoki nie zapoznasz sie ze skutkami.
na razie nic nie stworzyliscie wiec nie bardzo mamy sie z czego cieszyc.
podobnie jak royal legion, ktory chyba juz zdal sobie sprawe z tego, ze wybral zle miejsce na miasto i generalnie stoi ono caly czas puste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehehe tzn. nie wiem o co chodzi ale ok.
biedny eagle sie rzuca, bo postawil sobie miasto na srodku fajnej wyspy...
i pewnie pogodzil sie juz z faktem, ze je straci.
dlatego jego proby zdyskredytowania nas sa dosc zabawne.
a reszta? jak zwykle nie ma pojecia co sie dzieje, dlaczego i po co - ale komentuje (jak atherius).
normalka.

enderhawk jesli cos ci sie nie podoba na tym forum, to wiesz, zawsze mozesz znalezc sobie inne, albo zrobic swoje - lepsze.


Po to jest forum, żeby komentować, więc jak możesz to zmień pampersa, skończ pierdolić i idź oglądać "jak oni śpiewają".


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:09 
Cytuj  
pokaz mi prosze Panie 'komentatorze' kto sobie grozi i gdzie?
masz problemy ze zrozumieniem jakis tresci? poza tym kazdy z nas gra w dfo tak jak ma na to ochote i tobie nic do tego. nie wiem w sumie co robisz na tym forum bo moge nie przepadac za embe albo eagleeyesem ale spotykamy sie w roznych grach. i przynajmniej mamy ze soba do czynienia.
a ty? chodz pograc w dfo to cie bardzo chetnie ponapierdalamy.
ale pewnie masz za slaby komputer/nie masz czasu/nie mozesz kupic gry/nie podoba ci sie.
zachowaj wiec swoje zlote rady i komentarze na jakies mmo, w ktore bedziesz gral.
wtedy bedzie jakies pole do dyskusji i rozmowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pokaz mi prosze Panie 'komentatorze' kto sobie grozi i gdzie?
masz problemy ze zrozumieniem jakis tresci? poza tym kazdy z nas gra w dfo tak jak ma na to ochote i tobie nic do tego. nie wiem w sumie co robisz na tym forum bo moge nie przepadac za embe albo eagleeyesem ale spotykamy sie w roznych grach. i przynajmniej mamy ze soba do czynienia.
a ty? chodz pograc w dfo to cie bardzo chetnie ponapierdalamy.
ale pewnie masz za slaby komputer/nie masz czasu/nie mozesz kupic gry/nie podoba ci sie.
zachowaj wiec swoje zlote rady i komentarze na jakies mmo, w ktore bedziesz gral.
wtedy bedzie jakies pole do dyskusji i rozmowy.


Czemu co chwilę edytujesz swojego posta, to mam wypierdalać grać w tego wow'a czy nie w końcu ? ;/
Btw teraz gram w warhammera, słyszałem, że fajna gra.


_________________
@polygamia

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:33 
Cytuj  
co do wypowiedzi moderatorów w tym wątku to spodziewałem się większej bezstronności

Ja tam siedze pod monkfield bez czyjegokolwiek tagu i zbieram kwiaty oraz gumijagody, wiec mnie w jakies brudne gierki i politykierskie zagrywki najwiekszych tuz PVP EU-1 prosze nie mieszac. Fakt jest faktem, ze Blood wgniatalo eagleeyesow w ziemie juz wiele lat temu i troche szacunku, a jesli nie to chociaz male stfu by sie nalezalo. Moja subiektywna opinia nt. ktorejkolwiek z tych gildii czy ich obecnych poczynan nie ma tutaj nic do rzeczy.

:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:35 
Cytuj  
temu, ze jednak nie chcialem odpowiadac w twoim stylu.
fajnie, ze grasz. milej zabawy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:45 
Cytuj  
BLOOD? Znam ich tylko z tego, że często bijemy ich tagi regularnie na anszych polowaniach. Uciekają i krzyczą na public, aż miło. Nic nie wytłumaczy waszej porazki. Tak jak mówiłem, zostawic własną marke to najłatwiejsze wyjście. Najtrudniejsze - ją utrzymac.

@mendol - a ja cie na swój sposób lubie. Dość zabawny z ciebie gość.


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:45 
Cytuj  
Nic tylko kurwa iść do blood bo się łaskawie nam na serwie pokazało. Pojebało?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:48 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ja tam siedze pod monkfield bez czyjegokolwiek tagu i zbieram kwiaty oraz gumijagody, wiec mnie w jakies brudne gierki i politykierskie zagrywki najwiekszych tuz PVP EU-1 prosze nie mieszac.
:(


/szacun dla Konradora


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:57 
Cytuj  
eagle ja nie powiedzialem, ze cie nie lubie.
na swoj sposob bawia mnie twoje teksty odnosnie blood, i decyzji podjetych przez pewne osoby. tym bardziej, ze nie masz pojecia dlaczego, po co, skad, kto i jak. jak rowniez nie masz pojecia o warunkach, zaletach i wadach.
gdyby dfo bylo gra zrobiona jak warhammer, wow to oczywiscie moznaby zarzucic wiele takiej decyzji.
ale nie jest. i wymusza pewne okreslone zachowania, szczegolnie jesli bierze sie pod uwage nie tylko wlasne checi i zachcianki, ale rowniez innych osob, z ktorymi sie gra.
niestety nie czuje sie upowazniony ani nie widze sensu tlumaczenia tego na forum publicznym.

widzisz eagle w koncu jak spotkasz blood to nie bedzie przed toba uciekal :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:00 
Cytuj  
Cytuj:
widzisz eagle w koncu jak spotkasz blood to nie bedzie przed toba uciekal


Tego wam serdecznie życze :)


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:01 
Cytuj  
nam? ;p szukalismy was ostatnio ale cos zagineliscie na kontynencie chyba.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:03 
Cytuj  
Wczoraj cały dzien laliśmy alfary, mając nadzieje, że was spotkamy :). Dzis pewnie tez z wizytą wpadniemy.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:04 
Cytuj  
no to jestesmy umowieni ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:04 
Cytuj  
jak dzieci no... :D

ale może i dobrze, zę grze towarzysza takie emocje ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.