mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 02:19 
Cytuj  
Ta jasne.... bo jak sie koncza argumenty to zacznijmy osobiste wycieczki... jak juz pisalem jestescie weak jak chuj i powyzszy post to tylko potwierdza. Gralem na US serwach W WoW ponad rok i wiem jak bylo. Plany byly zajebiste a skonczylo sie na merge z ~200 osobowa gildia US, gdzie kazdy z =O= ( w tym najzajebistsi czyli Mendol, Konrador, Aenima i reszta ktorym wydaje sie ze postcount >5000 czyni ich lepszymi i madrzejszymi) sprowadzal sie do "random debila do famowania core". Bo sami to moglismy robic co najmiej UBRS - sa w wewnetrznym forum =O= jeszce zachowane tematy o tym na 100%, sam w nich postowalem.

Tkwijcie sobie w swoim samouwielbiemiu ile chcecie - prawda jest taka z dla mnie i dla 90% userow tego forum towarzystwo wzajemnej adoracji spod znaku =O= jest co najwyzej zabawne...... i kurwa jesli my nie wiemy nic ani o DFO ani o PvP to wy zatrzymaliscie sie na przyslowiowym Pocahontas czyli tak z 10 lat temu.

GG thx bye.

"I poleciales na ryj jak sie okazales calkowicie zbedny"

Nie udowodnie tego w tym momencie ale zwyczajnie klamiesz bo nie wiesz co napiasac.... tyle nikt, nigdy mnie z "waszej" gildii nie wyrzucil. Mialem przerwe w graniu chyba 2 miechy jak mi sie znudzilo i tyle. POza tym 90% gildii to byli random debile z lapanki bo juz wtedy =O= to bylo paru podstarzalych kolesi ktorzy wspominali na chacie jak to zajebiscie bylo w UO jak jeszcze potrafli nacisnac trzy klawisze naraz. Taka prawda - nie staje wam juz. :-)

Jak chcesz moge sie bardziej o =O= rozpisac lecz raz - mnie sie juz nie chce bo i tak jestescie wystarczajaco chujowi. Dwa na waszym miejscu wolalbym zachowac resztki dobrej reputacji jako - badz co badz chyba pierwsza powazna polska gildia MMORPG.

Smutne jest to ze po lekturze tego tematu mam wiekszy szacunek do Zarriego (no offence) ktory w tym dziale napisal wiele bredni niz do mojej bylej gildii. "Sad But True". :-)


Ostatnio edytowano 15 mar 2009, 02:31 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 02:31 
Cytuj  
Nie chce mi sie nawet tego czytac, bo masz tak samo watle pojecie o prowadzeniu i funkcjonowaniu gildii PVP jak ja o robieniu "UBRS". GTFO - przy odrobinie szczescia moze cie jeszcze kiedys najmie jakas gildia na slejwika do robienia progressu. Oni sobie toba wytra buty, a ty bedziesz sie mogl pochwalic, ze gdziestam byles, costam grales i costam wiesz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 02:39 
Cytuj  
Przepraszam, ale "weak jak chuj" jest poprostu overpowered :). Najsmieszniejszy w tym wszystkim jest konrador, który wie, że traci grunt pod nogami. Wije się jak płotka w sieci, pozbawiony jakichkolwiek sensownych argumentów zaczyna rzucac inwektywami i robić personalne wycieczki. Nieładnie Panie moderatorze, nieładnie :)


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 02:52 
Cytuj  
To jest norma na tym forum. Od 2005 to sie powinienes przyzwyczaic.

Najgorsze jest to ze panowie z postcount >5k a na tym forum w 90% przypadkow to ktos z =O= zawsze maja racje i sa "the best". Obojetnie czy tak jak tutaj rozmawiamy bezposrednio o nich czy to temet o skladaniu kompow, serialach, filmach, grach na PC czy XBOX vs. PS3.

ZAWSZE ich racja jest swieta, ich konsole sa lepsze a ich chuje dluzsze. Oczywiscie jakiekolwiek argumenty i dowody sa jak Yeti - wszyscy o nich mowia a nikt ich nie widzial.

Smiem twierdzic ze "weak jak chuj" to za malo powiedziane ale wrocilem z knajpy, jest niedziela i nie chce mi sie bardziej rozwijac. :-)

Rowniez uwazam ze dalsza dyskusja jest bezcelowa bo jaki kon jest - kazdy widzi. :-)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 02:54 
Cytuj  
Nie bawie sie w dyskusje z niedoinformowanymi trollami i nie mam w zwyczaju grac w gry na forach dyskusyjnych. Swoje argumenty dot. PVP przedstawiam w grze - jeden z nas stracil wskutek ich przedstawienia grunt pod nogami i nie bylem to ja (click).

gg.

Skonczcie temat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 03:04 
Cytuj  
Kondzio, ale to był nasz 2 dzień w becie:). Zaatakowaliście cele, ktore nie miały zbytnio pojęcia o grze i nie miały staminy po walce z Death Knightem. Nie ma co, trzeba to w grze wyjaśnić. Co dzień trzymam frapsa odpalonego co by "uwiecznić" nasze spotkanie :).


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 03:10 
Cytuj  
kk, wiadomo. =0= gralo w DFO od 2002, wiec mielismy szanse sie dobrze przygotowac na spotkanie z gildia z EQII, a tak wogle to bylo nas ze 4x wiecej.

Idz graj w gre, frapsnij jakis dobry material i potem bedziecie mieli o co sie przekrzykiwac, bo na razie to widze tylko jakies proby flexowania wklesnietych e-penixow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 04:43 
Cytuj  
My flexujemy to, że nadal istniejemy, a wy już nie :(. To jest chyba tematem tego wątku.


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 06:11 
Cytuj  
Aa nothing like a smellll of fresh shittalk in the morning.

Skoro =o= nie istnieje to chyba powinni usunac swoja aplikacje z rekrutacji? CZy to tylko plotki?

Prawda jest taka ze DFO jest WEAK w pvp mechanik, no ale przybede!
Szukam klanu co sfinansuje moj trening. :P Jak wszechmogace Aveturine pozwoli mi kupic ich rewolucyjna gre;]

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 06:36 
Cytuj  
konrador napisał(a):
nie wiem do kogo, drogi MODERATORZE, z tym "stfu" wyjechałeś odnosząc się do mojego postu...

W takim razie masz powazny problem, ale do rana powinienes byc w stanie rozgryzc te zagadke - wierze w ciebie. gl


WOW!!! Zgniotłeś mnie tym tekstem, po prostu zniszczyłeś moją wiarę w siebie...

A tak na poważnie to postaraj się błysnąć czasem, wysil się trochę, to nie boli, bo Twoje pseudo ironiczne teksty nie są ani zabawne ani nie wnoszą nic ciekawego do dyskusji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 08:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Najgorsze jest to ze panowie z postcount >5k a na tym forum w 90% przypadkow to ktos z =O= zawsze maja racje i sa "the best".


Jesli bym byl psychologiem to bym powiedzial, ze masz wyrazny kompleks malego postcounta.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 12:00 
Cytuj  
Do =O= h8terow:

Fajnie, ze ta gra budzi takie emocje, prawie jak w UO - to tak na wstepie.
Zarzucacie, ze dolaczylismy do zerg gildii - rofl. Zycze powodzenia w skladaniu petycji do Bloods - tam nie przyjmuja kazdego jak leci Panowie :(.
To normalne, ze dwie gildie z historia dobrego (top rank) PvP w dwoch najbardziej hardcoreowych grach PvP jakie powstaly lacza sie aby wspolnie poownowac newbiaskow i prawdziwe ZERG gildie w ktorych przyjmuje sie kazdego jak leci z powodu narodowosci, wieku czy duzych rozmiarow penisa...

Zamiast szczekac na forum jak to przed Wami wszyscy spierdalaja i jacy zajebisci jestescie skupcie sie na grze i postnijcie kilka screenshotow w ktorych "zerg" (lol) Bloods + =O= ucieka przed eagelseyem i trashtalkuje na public.

Ja tu nie widze zeby ktos z =O= sie wywyzszal, to Wy macie kompleks niskiego postcount / slabej rozpoznawalnosci gildii ingame czy ch wie czego i musicie wszystkim udowodnic ze =O= nie istnieje.
Nie robimy random lapanki ludzi tylko dlatego, ze sa Polakami wiec ciezko nam osiagnac liczbe playerow o odpowiednich umiejetnosciach potrzebna do dobrego endgame.
Merge z Bloods to polaczenie dwoch gildii o podobnych celach i podobnych sukcesach w starszych produkcjach a nie "RANDOM MERGE dwoch 'wiodacych' polskich gildii do ktorej moze dolaczyc kazdy kto rozmawia po polsku".

Celem =O= nie bylo nigdy stworzenie POLSKIEJ gildii, bo od czasow UO gralo u nas duzo ludzi z innych czesci swiata - membersow (u nas) nie wybiera sie po narodowosci tylko skillu/tym co dana osoba prezentuje. A zebranie slusznej ilosci osob w tych kryteriach jest b. ciezkie.

To niestety nie UO w ktorym wystarczylo kilku playerow online z gildii aby poownowac pol serwera - czasy sie zmieniaja.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
Nie robimy random lapanki ludzi tylko dlatego, ze sa Polakami wiec ciezko nam osiagnac liczbe playerow o odpowiednich umiejetnosciach potrzebna do dobrego endgame.


Asmax, kłamczuszek z ciebie. Z tego co wiem, a wiem to doskonale, że przyjmowaliście kogo leci. Wystarczyło tylko marne podanie na waszym forum. Problemem raczej było to, że nikt nie chciał dołączyc do takich tardów jak wy :)


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 12:24 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Z tego co wiem, a wiem to doskonale, że przyjmowaliście kogo leci. Wystarczyło tylko marne podanie na waszym forum. Problemem raczej było to, że nikt nie chciał dołączyc do takich tardów jak wy :)


Wzieli nawet Postala z braku chetnych ^) skillowy player jak cholera viewtopic.php?t=32944

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 12:41 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
To normalne, ze dwie gildie z historia dobrego (top rank) PvP w dwoch najbardziej hardcoreowych grach PvP jakie powstaly lacza sie aby wspolnie poownowac newbiaskow i prawdziwe ZERG gildie ..

Mozna zawsze zrobic sojusz jesli obie strony sie szanuja, samo wchloniecie was przez inna gildie nie jest problemem i to wasza sprawa, jednak wszyscy co tu was wysmiewaja odnosza sie do tego co pisaliscie przed premiera gry.

Realia gry dla was okazaly sie brutalne, wasz brak przygotowania, brak "zaplecza" organizacyjnego i osobowego okazal sie na tyle slaby ze nie pozostalo nic innego jak dolaczyc do gildii, ktora prowadzi rekrutacje z lapanki i jest zergiem jak w innych grach, moze 10 lat temu bylo inaczej.

Co do samego okreslenia "zerg" to piszesz bzdury bo tak samo blood moze byc dobrze zorganizowana gildia jak i royal legion, obie gildie moga posiadac w swoich szeregach swietnych ludzi do organizacji.
W takiej grze jak DFO o sile nie przemawamia nazwa gildii i ich wczesniejsze osiagniecia tylko ich aktualna organizacja i mozliwosc ogarniecia wszystkich aspektow gry.

Sami wiemy ze w tej grze jest ciezko osiagnac dobry poziom organizacji ale nie porywamy sie z motyka na ksiezyc jak wy by potem szukac panicznie "honorowego" wyjscia z klopotliwej sytuacji.

Dla Royal Legion nalezy sie szacunek ze w tak malej grupie potrafia sie dobrze organizowac i osiagac te poczatkowe cele, jednak jak widac czesci ludzi ponownie zal dupe sciska ze to nie oni sa na topie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 13:38 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 13:49 
Cytuj  
Najlepszy theread ostatni czasy. No dawajcie panowie!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 14:12 
Cytuj  
Zarri napisał(a):

Wzieli nawet Postala z braku chetnych ^) skillowy player jak cholera viewtopic.php?t=32944


wywalili mnie po dniu jak zobaczyli ze ze mnie pozytku nie bedzie wiec jakas selekcja jest

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 15:12 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
Nie robimy random lapanki ludzi tylko dlatego, ze sa Polakami wiec ciezko nam osiagnac liczbe playerow o odpowiednich umiejetnosciach potrzebna do dobrego endgame.


Asmax, kłamczuszek z ciebie. Z tego co wiem, a wiem to doskonale, że przyjmowaliście kogo leci. Wystarczyło tylko marne podanie na waszym forum. Problemem raczej było to, że nikt nie chciał dołączyc do takich tardów jak wy :)


Wszyscy "nowoprzyjęci" są wciąż na trialu tak dla ścisłości.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 15:29 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Asmax, kłamczuszek z ciebie. Z tego co wiem, a wiem to doskonale, że przyjmowaliście kogo leci. Wystarczyło tylko marne podanie na waszym forum. Problemem raczej było to, że nikt nie chciał dołączyc do takich tardów jak wy :)


A jak niby ma sie sprawdzic kto jest jakim graczem? Przesledzic historie postow, porownac liczbe gwiazdek czy wprowadzic zajebisto-metr na forum?
Jedyna opcja sprawdzenia gracza, po napisanym w miare pozytywnie formularzu jest przyjecie go na okres probny - jak sie nie sprawdza, nie pokazuje na vencie, nie rozumie podstawowych zasad gier, lub po prostu jest weak to gtfo i tyle.

To, ze ktos jest przyjety na okres trialowy nie oznacza ze staje sie core-membersem gildii.

EDIT: A nie ma innej opcji zeby sprawdzic gracza w nowej grze, ktora dopiero sie poznaje na podstawie innych kryteriow, wiec wtfux?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 15 mar 2009, 16:05 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.