mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:06 
Cytuj  
Jak ktos od nas oberwal od outcast to sie o tym wspomnialo na vencie, potem znowu gonilismy jednego z waszych i tez sie o tym mowilo, a teraz czy to blood, czy inna gildia to juz malo kogo intersuje.
Poprostu szkoda wlasnie takich rzeczy i dreszczyka emocji bo ktos znany biegnie gdzies tam w lesie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:15 
Cytuj  
embe, ludzie dziela sie na dwie kategorie:

1. ambitni i ceniacy pewne wartosci - jak Royal Legion czy Warcry, ktore to gildie (slabe bo slabe ale nasze - polskie) bardziej cenia fun niz "epixy" i same swoim wlasnym wysilkiem chca cos osiagnac.

2. Lizodupcy i idacy na latwizne po najmniejszej lini oporu - jak The Outcasts, ktorzy chca bez wysyilku, idac w zergu osiagnac w grze jak najszybciej wszystko, wiec przylaczaja sie do innych zergowych gildii.

Kazdy niech sie bawi jak chce, jak "mendolowcy" maja cisnienie to ich sprawa. Mysla ze sa Pro bo beda w pro gildii, niech sobie mysla. Rownie dobrze mogliby sie przylaczyc do RUS Corpu.

Tylko teraz Mendol nie chwal sie na forum, ze cos osiagnales w tej grze, bo to nie ty, tylko zergowa gildia.
Ale jak RL czy WarCry cos osiagna to respect dla nich, bo zrobili to sami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:45 
Cytuj  
zarii zapomniales o sobie jako 3 kategorii. nie ocenialem ani ciebie, ani twojej gildii dopoki was nie spotkalismy.
poza tym mam prosbe, abys przestal sie odnosic w swoich postach do mojej osoby, badz gildii, poniewaz twoje kretynizmy naprawde mnie nie interesuja.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:48 
Cytuj  
Mendol, twoje prosby rowniez mnie nie interesuja, wiec nie wysilaj sie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:51 
Cytuj  
szkoda.
no nic mam nadzieje, ze znowu sie spotkamy.
czekam, az opiszesz swoje doswiadczenia i twojej gildii w dfo.
oprocz pve.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:52 
Cytuj  
ale dajecie sie wzajemnie prowokowac.

imo im szybciej ten topic zniknie (albo moze jego miejsce to flames) tym lepiej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:55 
Cytuj  
czemu wzajemnie? ;-)
nie wiem kto jest bardziej zabawny eagleeyes czy zarii. obydwaj maja takie samo pojecie o dfo i gildiach ;-)
zastanawia mnie tylko skad zarii bierze pojecia jak 'lizodupcy' i 'idacy na latwizne'. bo to w sumie ciekawe i chcialbym aby wyjasnil :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:56 
Cytuj  
Ja na twoje opisy raczej nie czekam.

My poki co fajnie sie bawimy, zbieramy materialy i skilla na tratwe oraz atak hammleta jednej malej gildijki oraz codziennie robimy wyprawy PvP na tereny ludzi lub dwarfow. Zabawa jest przednia.
Np. dzisiaj bawilismy sie we wrzucanie AFKrow stojacych kolo banku w miescie (mysleli ze sa w safe zonie, hehe) do lavy: http://www.youtube.com/watch?v=69oc2HncxPw&fmt=18

/cheer

"idacy na latwizne" w grze, Mendolku, to tacy, ktorzy przylaczaja sie do zergowej gildii bo sami nie potrafia nic osiagnac a do alliancu nikt ich widac nie chcial :^)
Alez mozesz sie bawic jak chcesz, twoja sprawa, jestes tylko jak widac malo ambitny i wolisz wszystko dostac na tacy niz sam wypracowac. Ale to twoja sprawa, nie licz jednak na szacunek innych graczy (zreszta pewnie i tak nie liczysz, bo dla ciebie nie wazny jest respect, tylko zerg).


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 mar 2009, 22:00 przez Zarri, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:56 
Cytuj  
no my tez sie bawimy. i tez fajnie. w czym wiec masz znowu problem zarii?
jak ty sie dobrze bawisz to inni juz nie moga? czy jak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:01 
Cytuj  
Mendol, imo Zarri to idiota i w ogole nie powinnienes z nim dyskutowac :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:04 
Cytuj  
chcialem dac mu szanse ;p
ale jak widac nie warto ;/

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 23:07 
Cytuj  
konrador napisał(a):
co do wypowiedzi moderatorów w tym wątku to spodziewałem się większej bezstronności
Fakt jest faktem, ze Blood wgniatalo eagleeyesow w ziemie juz wiele lat temu i troche szacunku, a jesli nie to chociaz male stfu by sie nalezalo.

Szczerze to mało mnie obchodzi Blood, nie wiem co to za gildia, odniosłem się do posta Aenimy którego poziom merytoryczny jest żenujący, a jako moderatora mocno niestosowny, i nie wiem do kogo, drogi MODERATORZE, z tym "stfu" wyjechałeś odnosząc się do mojego postu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 01:15 
Cytuj  
Czego od nich można było wymagac, jak oni nawet 1 craftera w gildii nie posiadali, w samych "łachach" chodzili. Nikt nic nie robił, a politycznie znaczyli mniej niż ich logo, miast =0 to śmiało bym wstawił > 0.

:)


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 01:32 
Cytuj  
no ja czekam, az royal legion zacznie cos znaczyc, a na poczatku wystarczy jak przestaniecie uciekac przed 'lachmaniarzami'...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 01:33 
Cytuj  
nie wiem do kogo, drogi MODERATORZE, z tym "stfu" wyjechałeś odnosząc się do mojego postu...

W takim razie masz powazny problem, ale do rana powinienes byc w stanie rozgryzc te zagadke - wierze w ciebie. gl

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 01:41 
Cytuj  
Panowie.... moze za czasow UO, kiedy to forum bylo jedyna ostoja MMORPG w Polsce cos znaczyliscie....Jednak mysle ze w czasach tak masowych tytulow jak chociazby WoW, gdy kazda przecietna polska gildia zjada dokonania =O= ma sniadanie moglibyscie dac sobie spokoj ze swoja megalomania, bo to ju nawet nie jest smieszne - tylko zalosne.

W tej chwile szacowne Outcasts to paru ~30latkow, ktorzy aby osiagnac cokolwiek nawet w tak niszowej grze jak DFO musi sie laczyc z innymi gildiami. W tym swietle to co tu piszecie wypada "weak jak chuj" i PLZ oszczedzcie nam sniechu a sobie kompromitacji.
Na pocieszenie obrazek: i zeby nie bylo... gralem z =O=, gralem z wami w WoW na US serwerach i juz wtedy Outcasts musialo sie mergowac z duza US gildia aby moc raidowac. Koniec kropka.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 01:51 
Cytuj  
@kabraxis /szacunek.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 01:57 
Cytuj  
a jakie w ogole gildie sie licza na serwie, znaczy sie sa w dobrej pozycji? i jak tam stoja polskie gildie? ;)


_________________
.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 02:06 
Cytuj  
gralem z =O=, gralem z wami w WoW na US serwerach

I poleciales na ryj jak sie okazales calkowicie zbedny, bo byles random debilem z lapanki do farmowania matsow dla core, gz. Proponuje zakonczyc topic, bo atmosfera niebezpiecznie sie zageszcza, mimo ze 99% wypowiadajacych sie nie wie ocb ani w dfo, ani w pvp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 02:10 
Cytuj  
Nie moge duzo powiedzieć, ale polskie gildie mają się bardzo dobrze. Interesy robimy na sklae całego serwera lepsze niż "żydzi:)". Bardzo dobrze dogadujemy się z WarCry, naprawde bardzo mili i dorośli współgracze. Finansowo stoimy bardzo dobrze, rozbijamy się w ponadprzecietnym sprzecie mając zapasy na długi czas w razie ewentualnych "wpadek". Miasto w rozbudowie tak zaawansowanej jak gildie po ponad 200 osób a politycznie to wkrótce tak zaskoczymy, że i 2 zergi "blood i sun" się zesrają :)


_________________
OrleOko czuwa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.