mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 16:59 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie bylo zadnych tego typu zalozen/ustalen/zapowiedzi. Do samego konca nie sprecyzowali tego, jak chca rozwiazac ew. skillcap. Zawsze chodzily sluchy o jakims skillcapie. Teraz sie okazuje, ze chyba raczej nic nie ma (bo oczywiscie oficjalnej informacji na ten temat brak), ale byc powinno, bo na chwile obecna kazdy jest warrioro-archero-magiem, ktory dodatkowo moze robic armory, lowic ryby i zajmowac sie alchemia - totalna bzdura. Mamy taki stan rzeczy nie dlatego, ze gra byla przygotowywana z mysla o garstce masochistow lubujacych sie w wykonywaniu tej samej czynnosci nonstop przez dlugie tygodnie, ale dlatego, ze AV zjebalo i nie mialo pomyslu/czasu, zeby to jakos sensownie rozwiazac ograniczajac liczbe skilli mozliwych do zGMowania, co czyniloby gre ciekawsza, bo istnialyby rozne specjalizacje.

Może chcieli system skili zrobic taki jak w eve? Tyle że tam noob w miarę szybko sie wyspecjalizuje w jednej profesji i jakoś da radę. Pozatym w swiecie fantasy to nieco trudniejsze bo ile mozna wymyslic skili. No i w innych grach można mieć wiecej postaci na koncie, można sobie zrobić maina do pvp i craftera, tu wszyztko jest w jednej postaci.
konrador napisał(a):
Osobe uzywajaca speedhacka czy teleporta mozna szybciutko namierzyc poprzez logi servera.

Nieprawda. Ludzie biegajacy na speedhackach, ludzie ktorzy teleportowali mi sie przed nosem nadal graja. Jesli ktos nas reportnal za jakies cheaty, bo za mocno kogos zbilismy, to GM biegal za nami, probujac udawac, ze jest niewidzialny ze swoim ogromnym znaczkiem GM nad glowa. Cheater musi byc zlapany na goracym uczynku - inaczej nie maja mozliwosci sprawdzenia, czy faktycznie cheatuje. Radaru/aimbota/wallhacka na chwile obecna nie da sie wiec wykryc z oczywistych powodow.

Nie jestem specem ale skoro postać przy danycgh statach i skilach ma jakaś max prędkość, to jesli loguje się polozenie postaci na mapie i czas jaki uplynal w trakcie ruchu to "z automatu" sprawdzajacego losowo graczy powinno sie dac speedhacki wylapac.
Co do radaru, to chyba kwestia kodu sieciowego. Jeśli serwer wywyla informacje o obiektach ktore postac "moze" zobaczyc to zaden radar nie moglby dzialac. Jesli natomiast wysyla wszytko a obszar widzenia jest "filtrowany" przez klienta to powinno to byc szyfrowane. Poostaje pytanie czy to sie da zrobic tak by dalo sie grac :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:10 
Cytuj  
To co, to zobaczenia za 10 lat jeśli pojawią się nowe tory i wymienią tabor... a puki co dodajmy radar jako wyposażenie standardowe a speedhacka jako dodatkowy skill od 100% sprinta...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
I tu pojawia sie pytanie, czy 9h w pociagu jest tego warte? czy czestochowa naprawde jest taka piekna?


nie jest


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:21 
Cytuj  
Jak zwykle przesadzacie (2 malkontenci u góry - robak i ten drugi pan na H)

Ale to tylko moje skromne zdanie. Mi tam sie podoba.
Przepraszam za to wszystkich którzy nie grali (sic!) a wiedzą lepiej.
Nie twierdze ze nie ma rzeczy do poprawienia ale gra daje tyle zabawy jak tylko UO do tej pory (w moim przypadku).

ps. a czestochowa jest do bani :P



:oops:


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:25 
Cytuj  
Grajac 1.5 miecha spotkalem 1 osobe na speedzie i co najmniej 1 z radarem ( bylem w scianie nie mial szansy mnie zobaczyc ani uslyszec), wiec nie ma az takie traumy

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:27 
Cytuj  
gdyby czwa nie utracila statusu województwa bylaby calkiem si , a tak to jak kolega wyzej napisal :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:27 
Cytuj  
noasz napisał(a):
bylem w scianie nie mial szansy mnie zobaczyc ani uslyszec


nastepny cheater, ktory sciga innych cheaterow ? :]

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:41 
Cytuj  
mylisz pojecia.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 18:42 
Cytuj  
noasz napisał(a):
mylisz pojecia.


no ok, nie cheater tylko exploiter :] I tak powinienes dostac za to bana.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 19:26 
Cytuj  
a skąd wiesz w jakich okolicznościach noasz znalazł się w ścianie? Rozumiem że piszesz dla samego pisania - żeby licznik postów leciał?
Nie osądzaj innych po sobie, weź pod uwagę że mógł się znaleźć w tej ścianie przez przypadek, np jakiś bug graficzny...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 19:31 
Cytuj  
Akurat wchodzenie w sciany jest latwym i znanym exploitem. Az dziwne ze jeszcze Aventurine tego nie poprawili.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 19:31 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
a skąd wiesz w jakich okolicznościach noasz znalazł się w ścianie? Rozumiem że piszesz dla samego pisania - żeby licznik postów leciał?
Nie osądzaj innych po sobie, weź pod uwagę że mógł się znaleźć w tej ścianie przez przypadek, np jakiś bug graficzny...


Obrazek

nuff said


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 19:45 
Cytuj  
Ludzie czesto myla speedhacka z lagiem, teleport z desynchem itd.

Wydaje mi sie, ze jak naked koles w bok porusza sie z taka predkoscia, ze nie moge go dogonic na koniu, to cos jest jednak nie tak. Ale faktycznie - mozliwe, ze tylko mi sie wydaje, a on tak smiesznie lagowal przez eMule dzialajacy w tle. Elfik, ktorego obserwowalem, jak wychodzil ze sciany w dungeonku lootowac moby, ktore zabijal naked, natknal sie zapewne na problemy z synchronizacja klient-serwer. Byla jeszcze sytuacja z dwarfem, ktory nagle wyteleportowal sie razem z mountem znajomego, ale zakladam, ze tutaj glowna role odegrala zbiorowa halucynacja.

Gowno moga sprawdzic. Ludzie, ktorzy cheatowali dalej sa w grze. Mozliwe, ze poradzili sobie z nielicznymi przypadkami osob na tyle glupich, zeby cheatowaly po tym, jak je ktos reportnal, ale reszta dalej jest w grze. Oczywistym jest, ze AV bedzie probowalo ulagodzic wkurwiony tlum gadka szmatka o tym, jak ludzie widza cheaty w momencie, gdy przegrywaja, bo przyznanie sie, ze nie radza sobie z cheatami byloby samobojstwem.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 19:49 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Ossur napisał(a):
a skąd wiesz w jakich okolicznościach noasz znalazł się w ścianie? Rozumiem że piszesz dla samego pisania - żeby licznik postów leciał?
Nie osądzaj innych po sobie, weź pod uwagę że mógł się znaleźć w tej ścianie przez przypadek, np jakiś bug graficzny...


Obrazek

nuff said

Ja, w przeciwieństwie do niektórych na tym forum jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia w danym temacie to po prostu nie piszę i nie produkuję zbędnego śmiecia w topikach tylko po to żeby zaistnieć na forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 19:51 
Cytuj  
Bo po prostu nie masz nic do powiedzenia i bardzo fajnie, ze sie nie odzywasz.

Win.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 19:57 
Cytuj  
No właśnie chyba to napisałem we wcześniejszym poście...

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 21:37 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Ludzie czesto myla speedhacka z lagiem, teleport z desynchem itd.

Wydaje mi sie, ze jak naked koles w bok porusza sie z taka predkoscia, ze nie moge go dogonic na koniu, to cos jest jednak nie tak. Ale faktycznie - mozliwe, ze tylko mi sie wydaje, a on tak smiesznie lagowal przez eMule dzialajacy w tle.


często =/= zawsze

Oyci3c, większość ludzi co tutaj pisze, pierdoli coś bez sensu i nieciekawie.
Musisz naprawdę lubić tę liczbę obok wyrazu "Posty:", jednak mam dla ciebie wiadomość: to ci nie przedłuży męskości, daruj sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 21:38 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bo po prostu nie masz nic do powiedzenia i bardzo fajnie, ze sie nie odzywasz.

Win.


userzy 2k1/2 to elyta ! :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 21:50 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
konrador napisał(a):
Ludzie czesto myla speedhacka z lagiem, teleport z desynchem itd.

Wydaje mi sie, ze jak naked koles w bok porusza sie z taka predkoscia, ze nie moge go dogonic na koniu, to cos jest jednak nie tak. Ale faktycznie - mozliwe, ze tylko mi sie wydaje, a on tak smiesznie lagowal przez eMule dzialajacy w tle.


często =/= zawsze

Oyci3c, większość ludzi co tutaj pisze, pierdoli coś bez sensu i nieciekawie.
Musisz naprawdę lubić tę liczbę obok wyrazu "Posty:", jednak mam dla ciebie wiadomość: to ci nie przedłuży męskości, daruj sobie.


O'rly. No to serious flamik. Poczulem sie dotkniety, ze ilosc moich postow nastukanych przez 8 lat nie wyciagnela mi mojego dingdonga nawet o cm :-(

FFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU~

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 21:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Enderhawk napisał(a):
konrador napisał(a):
Ludzie czesto myla speedhacka z lagiem, teleport z desynchem itd.

Wydaje mi sie, ze jak naked koles w bok porusza sie z taka predkoscia, ze nie moge go dogonic na koniu, to cos jest jednak nie tak. Ale faktycznie - mozliwe, ze tylko mi sie wydaje, a on tak smiesznie lagowal przez eMule dzialajacy w tle.


często =/= zawsze

Oyci3c, większość ludzi co tutaj pisze, pierdoli coś bez sensu i nieciekawie.
Musisz naprawdę lubić tę liczbę obok wyrazu "Posty:", jednak mam dla ciebie wiadomość: to ci nie przedłuży męskości, daruj sobie.


O'rly. No to serious flamik. Poczulem sie dotkniety, ze ilosc moich postow nastukanych przez 8 lat nie wyciagnela mi mojego dingdonga nawet o cm :-(

FFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU~


Raczej skróciła go o kilka cm :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 849 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.