mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 17.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 09:43 
Cytuj  
Parę gildi już niby powstało. Choć nie wiemy ile już jest naprawdę jako gildia w DFO.

Myślę że połączenie sił wszystkich polaków jest dobrym pomysłem. Wiem jak wygląda gra na DFO. Bardzo łatwo dostać od kogoś po gębie. W ilości brutalna siła. Myślę że jak połączymy siły będziemy mogli naprawdę dużo zdziałać.


Obecnie od nas dostało tylko parę osób konta ale "czai się dużo dużo wiecej".

Wiemy że to czy ktoś gra orderem czy chaosem nie ma aż takiego znaczenia w zabijaniu. Nie chodzi mi tu o wspólną gildie. Chcecie mieć własne , to się rozumie. Ale można prowadzić jakieś zorganizowane ataki na innych graczy , miasta itp.

Co o Tym myślicie?

P.S I tak teraz nie ma co się spieszyć bo jak wiecie co chwila downy , a parogodzinne czekanie w kolejce skutecznie denerwuje. Ale gdy już wszystko się ustatkuje. Będzie można pomyśleć o sojuszowym forum itp ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:03 
Cytuj  
Rainhart napisał(a):
Wiemy że to czy ktoś gra orderem czy chaosem nie ma aż takiego znaczenia w zabijaniu.


Czy przypadkiem gry ci sie nie pomylily ? :^)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:05 
Cytuj  
Nie, nie pomyliło mu się. Zakręcił się, a ty nie zrozumiałeś.

Chodziło mu o to, że w tej grze nie ma frakcji, które uniemożliwiałyby wspólną grę postaciom różnych ras.


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 17.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:05 
Cytuj  
no a jaka masz kare za rasowe zabicie kogoś ?
punkty które odpowiadają za dostanie crima można łatwo nabić.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:09 
Cytuj  
Order i Chaos to jest w Warhammerze a nie w Darkfallu.


Posty: 4
Dołączył(a): 17.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:11 
Cytuj  
Czepiasz sie.

Masz racje, ale wszyscy chyba wiedzą o co chodzi.


_________________
Obrazek

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:24 
Cytuj  
Powinniśmy się zabijać i wyzywać nawzajem jak na polskie community przystało, a nie bratać ;d


Posty: 4
Dołączył(a): 17.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:29 
Cytuj  
Znajomi odradzali mi wyskakiwanie z tym pomysłem.

Mówią że Polacy to chamy i prostaki i już lepiej z obcokrajowcami.

Mówi się też że jeśli chodzi o sympatie gildii na mmorpg.pl to nie przepadają za sobą i mój pomysł nie ma szans.

Ale nic mnie to nie kosztuje spróbować i zobaczyć co ludzie będą mówili.

A wizja 60 polaków ramie w ramię .... ahhh dla mnie cudo.

Jestem pieprzonym marzycielem , wybaczcie :)

P.S nie chciał bym żeby przekształcił się teraz temat na offtop dotyczący lubienia się gildi 8)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 mar 2009, 10:31 przez Rainhart, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:30 
Cytuj  
Undmeen napisał(a):
Powinniśmy się zabijać i wyzywać nawzajem jak na polskie community przystało, a nie bratać ;d


Mnie tam nie interesuje jakiej kto jest narodowosci. Zabijam wszystkich po kolei :^)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:40 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Order i Chaos to jest w Warhammerze a nie w Darkfallu.


Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 10:51 
Cytuj  
Ash ty grasz w Darkfalla hordą wiec co mozesz wiedziec o Orderze :^) 3000 miles away.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 11:34 
Cytuj  
Rainhart napisał(a):
Parę gildi już niby powstało. Choć nie wiemy ile już jest naprawdę jako gildia w DFO.

Myślę że połączenie sił wszystkich polaków jest dobrym pomysłem. Wiem jak wygląda gra na DFO. Bardzo łatwo dostać od kogoś po gębie. W ilości brutalna siła. Myślę że jak połączymy siły będziemy mogli naprawdę dużo zdziałać.


Obecnie od nas dostało tylko parę osób konta ale "czai się dużo dużo wiecej".

Wiemy że to czy ktoś gra orderem czy chaosem nie ma aż takiego znaczenia w zabijaniu. Nie chodzi mi tu o wspólną gildie. Chcecie mieć własne , to się rozumie. Ale można prowadzić jakieś zorganizowane ataki na innych graczy , miasta itp.

Co o Tym myślicie?

P.S I tak teraz nie ma co się spieszyć bo jak wiecie co chwila downy , a parogodzinne czekanie w kolejce skutecznie denerwuje. Ale gdy już wszystko się ustatkuje. Będzie można pomyśleć o sojuszowym forum itp ;]


Zapomnij o sojuszu pomiędzy polskimi gildiami. W wielu mmorpgach były podejmowane takie działania i zawsze kończyło się to kłótnią a następnie rozpadem.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 11:52 
Cytuj  
Rainhart napisał(a):
Myślę że połączenie sił wszystkich polaków jest dobrym pomysłem. W ilości brutalna siła. Myślę że jak połączymy siły będziemy mogli naprawdę dużo zdziałać.


Takie same hasla glosi:

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 11:54 
Cytuj  
Polakow w DFO jest ponad stu, zbieranie w jedna calosc moze miec sens ale wymaga wielkiej organizacji, samo to sie nie zrobi dlatego juz teraz mozna zapomniec o tym pomysle.
Zreszta ten kto chce to wchodzi do istniejacych gildii lub tworzy sojusz i po klopocie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 16
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 11:55 
Cytuj  
Najwieksze polskie klany - WarCry i Royal Legion (razem ponad 50 czlonkow) sa juz ze soba w sojuszu i maja sie dobrze... W sumie sa jeszcze tylko dwa mniejsze polskie klany i tyle chyba jak na razie.


_________________
Z powodu światowego kryzysu finansowego nie stać mnie na zatrudnienie literek do podpisu.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 12:07 
Cytuj  
Tak jest, sojusz sie zawiazal. Jezeli mniejsze klany beda chcialy przystapic, uderzac do Embe lub Eagleeyes.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 14:27 
Cytuj  
Wow ale liczby :p Mam nadzieje ze jak poradza sobie z iloscia graczy i otworza normalnie sklepik to bedzie mozna liczyc na setki polakow a nie 50 :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 15:15 
Cytuj  
A ja sie zastanawiam ilu z nas zostanie po " darmowym" miesiącu?

A co do pomyslu jednej narodowej prężnie dzialajacej guildii to nie ma na to szans.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 15:29 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
A co do pomyslu jednej narodowej prężnie dzialajacej guildii to nie ma na to szans.


Nikt takiego pomyslu tutaj nie podawal.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 15:41 
Cytuj  
Mówią że Polacy to chamy i prostaki i już lepiej z obcokrajowcami.

Ja bym sie obrazil. Znajomi tez z Polski jak rozumiem? Strasznie samokrytyczni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.